PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İST. Geliyorum 1 kaç yer sorucaktım ? ? ? :S

nightkids_han
26-01-2009, 11:08
arkdaşlar istanbula yakın zamanda gelicem sizler oradasınız heryerini bilirsiniz diye sorayım dedim, eibach yay nerden alabilirim ? meguiars nerdedir? performance shop'tu sanırım upsolute chip tuning uygulayan orası nerededir ? :D:D :DD
çok soru sordum affola gerçekten adresleri not alıp oyle gideceğim ....
maslak'talar tabide adres olarak işte ...
tuning anlamında hiç ist. dolaşmadım bilmiyorum ... TŞK'ler şimdiden....

FaBeRgE
26-01-2009, 12:07
Aşağıdaki linkten meguiars bayilerine bakabilirsin maslağa gideceğini düşündüğüm için avrupa yakasındaki bayilerin listesini verdim.
http://www.meguiars.com.tr/index.php?_room=8&_subRoom=22&region=%C4%B0STANBUL%20(AVRUPA)

Yayları ben Merttuning den almıştım kadıköy vişne sokakta yolunun üzeri sayılır :P Köprüye gelmeden kadıköy istikametine dönüyorsun yolu dümdüz takip edersen boğaya varırsın boğanın ordan sola dönüyorsun bayır aşağı 2. sokak ama ters yön kalır o yüzden hemen altında otopark var oraya park et yürüyerek gidersin.

Bu arada performance shop maslakta değil :)

ismetpaşa mah. ismetpaşa cad. no14/A bayrampaşa istanbul

Buğra
26-01-2009, 15:29
Aşağıdaki linkten meguiars bayilerine bakabilirsin maslağa gideceğini düşündüğüm için avrupa yakasındaki bayilerin listesini verdim.
http://www.meguiars.com.tr/index.php?_room=8&_subRoom=22&region=%C4%B0STANBUL%20(AVRUPA)

Yayları ben Merttuning den almıştım kadıköy vişne sokakta yolunun üzeri sayılır :P Köprüye gelmeden kadıköy istikametine dönüyorsun yolu dümdüz takip edersen boğaya varırsın boğanın ordan sola dönüyorsun bayır aşağı 2. sokak ama ters yön kalır o yüzden hemen altında otopark var oraya park et yürüyerek gidersin.

Bu arada performance shop maslakta değil :)

ismetpaşa mah. ismetpaşa cad. no14/A bayrampaşa istanbul
Kütahya'dan bu kadar tarifte pes doğrusu :D Doğru tarif :D

BLuEBoY
26-01-2009, 16:14
Performance Shop

ismetpaşa mah. ismetpaşa cad. no14/A bayrampaşa istanbul 0212 - 674 - 22 - 05 bulmakda zorluk çekersen telefon edip detaylı yol tarifi alabılırsın :D :D

nightkids_han
26-01-2009, 22:55
faberge ve ccpug çok ilginize çok TŞK'ler...

connectfun
26-01-2009, 23:18
sanırım bu sağmacılar metro durağının orda bayrampaşaya gel akvaryum un orda sağmacılar metro durağına gitcem de o yol uzerinde sağda görursun

FaBeRgE
27-01-2009, 00:37
Kütahya'dan bu kadar tarifte pes doğrusu :D Doğru tarif :D

Yaw Kütahya küçük aracımda dizel olunca basıyorum geliyorum istanbul'a :p Olmadı trenle bile geliyorum git gel git gel birşeyler öğrendik işte :)