PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kadranda shift light?

TURBO CİVİC
28-01-2009, 00:26
bazı araclarda goruyorum(yabancı)hatta impo ve evolardada oluyor.satandartmı bilmiyorum ama kadranda kucuk bir ısık oluyor.standartlar dısında olanlar nası yapılıyor?sanırım beyinle alakalı yani farklı beyin takılınca oluyor...herneyse sanmıyorum ama satandart beyinle bu tarz bir islem gerceklestirebilirmiyiz?ugrasma al shift demeyin cunku almak istiyorum ama daha oncelikli seyler var.birde ugrasmayı severim:icon_tup:bosum ve kafa patlatmak istiyorum.yabancı forumlardada gezemiyorum ing. yeterli diil buda dip not.:Dtesekkurler...

M_PROJECT
28-01-2009, 00:28
kadrana koyabilicegin shift lightlarda var . kesip bicmen lazim tabi . devri okuyan kucuk bi unitesi oluyor genelde onlarin baglantisini yapip kullaniyorsun . ayni mantikta bi urun alip yapabilirsin .

TURBO CİVİC
28-01-2009, 00:33
maliyetiyle ilgili bir fikriniz varmı?vede turkiyede bulabilme ihtimali varmıdır?veya elektronikci arkadasların yapabilme imkanı varmıdır?

flexamin
28-01-2009, 00:35
valla bende benim kuzenin focusa düşünüorum sport trend e ama .. böle resimli olarak anlatan olursa çok iyi olur bilen warsa yapmayı :D

M_PROJECT
28-01-2009, 00:36
yapilir . o devre gore yanmasini saglayacak uniteyi yapacak biri olsun gerisi zaten led lambada bitiyor . iyi bi eketrikci yapar bence . hangi devirde yanmasini istiyosan ona gore bi unite yapacak sen ordan cevirerek ayarlayabiliceksin .

TURBO CİVİC
28-01-2009, 00:37
hmm o zaman bir konusup cozumleme yapmak lazım.tesekkur edrim.bakalım birsey bulursak burada anlatırım

flexamin
28-01-2009, 00:41
babama sölesem yapar belki ama :) zaten ben arkadaşın arabası için ledli stop yaparken yardım etmişti ama sonra laf etmişti :S

VeNoM_35
28-01-2009, 00:48
normalde light'a giden kabloyu kadrandan boş bir bölüme alamazmıyız? hatta vti'larda görmüştüm böyle bir uygulama forumda geçmişti bu konu.

bladerk
28-01-2009, 01:06
obd 1 ecularda chiplerken aracın standart arıza lambasını aynı zamanda shiftlight olarak kullanabiliyosunuz launch antilag falan bi sürü şey yapılabiliyo ama stock i es beynine yapılamıyo bi çok civic de o şekilde kullanılıyo kendiniz yapmak için de devir saatine gelen voltajı ölçüp belli bi devirde mesela 6000rpmde x voltaj amam sanırım rpm sinyal ohm değeri veriyodu ayrı bi hat çekip manuel yapabilirsiniz hatta bi elektionikçi çok rahat yapar böyle bişeyi hatta bi podla bunu istediğinizde değiştirebileceğiniz şekilde de yapabilirsiniz role koyup isterseniz dörtlü bile yakılır yani hayal gücünüz ve amaca kalmış

nightkids_han
28-01-2009, 11:48
focus 'lardada warbildiğim kadarıyla 2005 we üstü modellerde
güsel 1 olay aslında we bence uygulanabilirliği war ;)

MeRtCaN
28-01-2009, 11:50
erdem bir tane al shift light ben sana yaparım kadran içine
aksam konusalım bi :)

TURBO CİVİC
28-01-2009, 15:08
saol kanka aksam konusalım

MeJo
09-02-2009, 01:01
konustunuz mu la akşam erdem işin içinde mertcan varsa herşey olur rahat ol :) :)