PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Televizyon Programları ????

ef186
01-02-2009, 03:20
Arkadaşlar Gecenin bu saatinde tv izlemeye çalışan bi adam olarak karşıma bi salak saçma program çıktı işte benim showum die ...
yahu kriz zamanlarında abidik eğlendirmeye yönelik programları anladık (bakınız sabah şekerleri vb. televoleler hep aynı donemlerde doğmuştur kriz programcılığı bole boktan bişi )

Herneyse merak ediyorum dürüstçe izlediğiniz programlar neler ...?
yani şunu demek istiyorum seda sayan izlemedim diyip arada izleyip nedir ulan bu napıo diyenlerden misiniz yoksa ciddi manada bu yozlaşmanın farkında olmayan sadece kanal değiştirip amaan genemi diyenlerdensiniz ?

Ülke yozlaşırken raiting denilen anlamsız ve reel olmayan durumdan dolayı izlediklerimiz böyle yemekteymişiz ordaymışız komşumuzla dans edermişiz en popstarmışız yoksa yabancı gelinlerlemiyiz nerdeyiz yahu bu ülke nerelere gidiyor kimse uyanmıyomu bu uykudan ???
Bu saattede tekarar veriyolarmış aptal program modlarının harbi daraldım yani ...

gokhan_vti
01-02-2009, 03:24
ya ben yemekteyize uyuz oluyorum adam lar bariz danışıklı dövüşüyorlar:icon13:

ef186
01-02-2009, 03:26
ya ben yemekteyize uyuz oluyorum adam lar bariz danışıklı dövüşüyorlar:icon13:

Doğru aynen ole katılanlar cast yani bildiğimiz oyuncu ....
Kesinlikle insanların tahmin ettiği gibi yarışma para odulu falan yok ...
ama bize dayatılan goruntu oyle değil ... rütük kütük benim programda uc hafta arka arkaya japon arabası tanıtmış olmama yada 1sn gorunen 3 cm aem logosuna ceza kessin ama yemekteyiz kıral olsun hatta boku cıksın her kanal yemekteler sevenler yemekte en yemekte kopyaları çıkartsın ...
kimse şikayet etmez ama ondan ...
nedeni belli trde ev hanımı yogunluğu cok izlenir daya gitsin ...

Vtec-SEDAN
01-02-2009, 03:29
National Geographic - Discovery Channel şaşmaz :)

ef186
01-02-2009, 03:33

bende bende kesinlikle hemfikiriz ...
Ama türkiye bu kaç kişi o kültürde kaçkişi izler ?
Yani şu biz ufakken ne izleyerek buyuduk şimdiki cocuklar ne izleyerek buyuyor ?
Çizgi filimler bile kalktı ?
1-2 tane var ...
Tv tahmin edilmediği daha dorusu ciddiye alınmadığı kadar ciddi bir silah nasıl kullanılırsa oyle vurur ...
ben şahsen hiçbir tv kanalının suan yayıncılık ilkesi ile hareket ettiğini düşünmüyorum ...
şimdi 10 yaşında tv izleyen cocuklar 15 sene sonra 25 yaşında yemekteyiz izlyerek buyuyen genç adamlar olucak aklıma takılan beni rahatsız eden bu ...
yoksa zaten yabancı kanallar sağola ...

OmerRS
01-02-2009, 03:39
yemekteyiz
nba stüdyo
kavak yelleri,aşk-ı memnu, adanalı
nba tv maç özetleri ve maçlar
ilgimi çeken discovery ve ngc programları.. ki bunların sayısı oldukça azaltı şu aralar
teketek özel
ntv açık durur genelde
lezzet durakları

hatırladıklarım bunlar. genelde çok tv izlerim hep açık durur.

gökh@n_gr
01-02-2009, 03:44
discovery'de inanılmaz kurtuluş,5. vites,yenileme
atv'de canım ailem,avrupa yakası
show'da melekler korusun
kanal d genç bakış,disco kralı aklıma gelen izleyip zevk aldıklarım bunlar

Eriador
01-02-2009, 03:52
National Geographic - Discovery Channel harika ama paso tekrarlıkları yokmu gerçekten sıkıor adamı ...

alp1903
01-02-2009, 03:54
canım ailem , avrupa yakası , kavak yelleri

beyaz show , disko gralı :)

32.gün, genç bakış, siyaset meydanı

onun haricinde romantik komedi filmlerini çok izlerim dvd, vcd ayrıca

xcel
01-02-2009, 04:00
cnbc-e, e2, tnt. birde sıkıldıkça akıllı tv seyrediyorum.

ef186
01-02-2009, 04:14
National Geographic - Discovery Channel harika ama paso tekrarlıkları yokmu gerçekten sıkıor adamı ...

Turkish Satellite TV Systems den kurtul yoksa o ingilizcen 1 adım ilerlemez ule :D
kargo ile efes yollarım sana söz :D yada ben getirim la bidaki ay urarım bi oralara :D

ef186
01-02-2009, 04:16
Birde arkadaşlar amaç sadece izledikleriniz değil genel gidişata nedersiniz çoğunuz yabancı kanal seçerken ?

Dragger
01-02-2009, 04:44
Pek aram yok televizyonla, sıkılıyorum acıkcası...

Yemekteyiz ve sonrasında gelen benzeri sacma programlar iyice baydı zaten...

Gece gec saatlerde tekrarlarına denk geldigimde tvyi camdan atasım geliyor.

Her kanalda sacma yarısmalar, aptal saptal kasarların dolustugu programlar...

Kalite iyice düstü acıkcası...

-ER-
01-02-2009, 05:04
Forever Discovery Channel
Dirt job, yenileme, orange coopers, 5gear, geçmişin sırları, ve daha bilimum kültürel programlar.

Buğra A.
01-02-2009, 05:08
TV izlemeyi sevmiyorum abi :) Ama farkındayım ne kadar kalitesiz ve saçma sapan programların piyasada dolaştığını.

Selim.Y
01-02-2009, 09:04

bende discovery'nın ve benzer kanallarının çogu programlarını ızlerım...nasıl yapılır fılan..

SkY
01-02-2009, 09:08

evet bende bu kanalları seviyorum ama cidden sürekli tekrar vermeleri sıkıyor çok..

sürüngen
01-02-2009, 10:23
nefret ediyorum artık bu programlardan ve dizilerden..kayınvalidemin evinde bangır bangır devamlı bir dizi bir yarışma programı,bi gün televizyonla beraber atıcam ikisini balkondan aşağı :D

prime time'da devamlı acaip diziler,bu dizilerde kimin eli kimin cebinde belli değil herkes bi şekilde hamile,herkes eşini aldatıyor..ergenlerin hepsi zamanından önce her bi b.ku bu diziler sayesinde öğrenip terbiyeyi bir tarafa bırakıp ukala ukala her dediğinize cevap verebiliyor..bu çocukların ebeveynlerinden bu konuda gelen yorum ise "şimdiki çocuklarda çok zeki valla"oluyor...hass..... ordan afedersiniz ama...biz anamızın babamızın yanında bırakın bu tarz konuşmaları abuk subuk öpüşme sahneli filmleri bile izleyemediğimiz zamanlar oluyordu...

ben şahsen televizyonumu monitör olarak kullanıyorum artık..haber ve tartışma programları dışında izlediğim şeyler bir elin parmaklarını geçmez...

parliament sinema klubünün filmlerini özledim açıkcası...eskiden illaki haftanın 2-3 gecesi güzel filmler olur kanallar daha güzelini yayınlamak için birbiriyle yarışırdı..şimdi ise kim daha çok edepsiz karar verebilmiş değilim...

Shadow_Dancer
01-02-2009, 10:28
Tv izlemeyi bende pek sevmiyorum açıkçası çünkü oturupta izlenecek adam akıllı bi program yok.. AMa yinede Ntv, Cnbc-e, genelde açık olur

Low-Rider
01-02-2009, 10:29
Gündüzleri evde olduğum için televizyona bakıyorum arada bir ama izlenicek tek bir şey yok , tamamen rezil bir halde.

Eskiden tv izlemekten çok keyif alırdım artık televizyonu açıp kapamam kanal değişimleriyle beraber 5dakika sürüyor.

NG , Discovery , NTV ve CNBC-E olmasa televizyon açılmıcak bile.

Abuk subuk programlar , gerçek hayatta biryere gelememiş ezik ezik karakterler yarışmalarda kendilerini baskın göstermeye birilerine kabul ettirmeye çalışıyorlar.

Yemekteyiz'i ilk başlarda izlerdim artık o da sıktı , onunda varyasyonları çıktı.Bi kanalda yemekteyizin kopyası var ama yarışmacılar birbirine yazıyor böyle bir rezillik var mı..

opamp
01-02-2009, 10:30
Televizyon izlemiyorum :) denk gelirsede sadece ntv yi açar haberleri felan izlerim..

BLuEBoY
01-02-2009, 10:34
TV izlemeyi sevmiyorum abi :) Ama farkındayım ne kadar kalitesiz ve saçma sapan programların piyasada dolaştığını.

:icon_tup: aynen walla o saçmalıkları insanları aptal yerlerine koymalarını 2bölüm diziye çıkıp star olup mılyonlarca hayran kazanan ne oldugu belirsiz sonradan görmeleri izleyip sinir stres olcagıma otururum pc başında drag roll videosu izlerım en azından mutlu olurum ;):rolleyes::D

imhotep
01-02-2009, 10:46
Tv kanallari genel olarak sacmalamaya basladi bi suru abuk sabuk prg var su aralar. Ben bu aralar varmisin yokmusuna taktim kutudan istenilen rakam cikinca sapur supur yarabi sukur oluyor. Boyle bi yapmacik bayagilik seziyorum pek hos olmuyor. Programin formati iyi ama salyalari agizda tutmak lazim prog bozuluyor

cembozbey
01-02-2009, 11:12
cem yılmazın dedigi gibi hrkesin elinde g3 bu bölügün patateslerini kim soyuyo:D
herkes discover yazmıs=) saka biyana bende pc varken tvye regbet etmiorum avrıupa yakası ve maclar haricinde..bu arada kriz deilde kriz önceside böleydi sanki bbg ler evlenme programları bdie bu yemekteyz iflit etti beniiii seda sayana bişe demiorum zaten seyredenlere bişe demek istiroumda bende kalsın=)

Berkan
01-02-2009, 11:13
varmısın yokmusun için basta soluyolar mavi cıkarsa alkıslayın cıkmassa bişey yapmayın diye
yandan seyirciye vs napcanı gösteren elemanlar var kameranın cekmedi anlarda acun bile yapıo bunu hadi hadi tarzında hareketler kutu acmadaki beklemeler hep acunun agzından cıkan 20-30-40 lara dayanarak oluyo sonlara doru hep 40 diyip aclılyo sayın bi kere anlarsınız :D

onun haricinde discovery nasıl yapılmış-mythbusters-brainiac-overhaulin ... kısaca tümü güzel cs oynarken bile solumda acıktır .ntv-ntvspor -e2 de poker biara yemekteyize sarmıstım onuda bıraktım.ahmet cakarın fox daki yarısmasına ii gülüyodum oda bitti :D

MertS
01-02-2009, 11:37
Haber Türk te Saba Tümer'n programı güzel.. ;) tavsiye ederim.

Low-Rider
01-02-2009, 11:47
varmısın yokmusun için basta soluyolar mavi cıkarsa alkıslayın cıkmassa bişey yapmayın diye
yandan seyirciye vs napcanı gösteren elemanlar var kameranın cekmedi anlarda acun bile yapıo bunu hadi hadi tarzında hareketler kutu acmadaki beklemeler hep acunun agzından cıkan 20-30-40 lara dayanarak oluyo sonlara doru hep 40 diyip aclılyo sayın bi kere anlarsınız :D

onun haricinde discovery nasıl yapılmış-mythbusters-brainiac-overhaulin ... kısaca tümü güzel cs oynarken bile solumda acıktır .ntv-ntvspor -e2 de poker biara yemekteyize sarmıstım onuda bıraktım.ahmet cakarın fox daki yarısmasına ii gülüyodum oda bitti :D

o şakşakçı başılar her program vardır neredeyse , alkış zamanı gülücekleri zamanı bilr gösterirler

Mustafa Birsesli
01-02-2009, 12:18
yerli dizilerden sadece babaocağı seyrediyorum haber dışında bek tv seyretmiyorum sadece discovery channel discovery science davinci learning birde fx de cok güzel programlar oluyor mesela x-files

dragon07
01-02-2009, 12:24
discovery.natıonal,yemekteyiz,ntv,ntv spoR.birde dest-i izdivaç :D gerçekten yemekteyiz ve desti izdivaç çok komik oluyor gülmek için çok iyi programlar...

CaNeR54
01-02-2009, 12:31
Aynen bende denk geLince baktım beyaz faLan var izLeyim dedim bu kadar saçma bir program oLamaz ya reziLLikten başka birşey değiL.

Takip edebiLdiğim kadar beLgeseL izLiyorum onun dişinda avrupa yakası,beyaz show,disko krali, düzenLi takip ettikLerim denk geLip izLedikLerim adanaLı,var mısın yok musun, aşk-ı memun , siyaset meydani,pack shot gibi.

Birde şu popstar rapstar o star bu starLardan bi kurtuLamadık en sevmediğim programLardan..

Low-Rider
01-02-2009, 12:32
rapstar komik ya:D türkü rap yapıyor herifler

yusufcan_k
01-02-2009, 12:40
ntv spor
ara sıra müzik kanalları
adanalı, kavak yelleri, baba ocagı
cok fazla takılmam televizyona..

BigHunter
01-02-2009, 12:47
LigTv Avrupa Yakası Komedi Dükkanı ve Birde StarHaber.Bunun dışında Tv ye bakmıyorum kesinlikle ...

baretta
01-02-2009, 12:51
Evde oldugumda tv mutlaka açıktır ama hep de mutededir :) Pc ve tv yanyana oldugu için ve genelde de müzik dinlerim.. Ama tv de açık olan kanallar bellidir Powerturk,Cnbc-e,NTV... Birde KingoDisco yu izlerim... Lanet olsun diğer programlara

Jan™
01-02-2009, 13:02
Powertürk
TNT
CNBC E
MTV
olurda denk gelirse Beyaz zaten çok fazla tv izlemiyorum arada dvd izlerken film bitirde kalkamazsan öyle kurcalanırım..

yemekteyiz bu kadar tuttu ben korkuyorum bunlar işi ilerletip yataktayız diye bir programda çekebilirler ilerde :)

ZaZy
01-02-2009, 13:27

+ ntv spor, eurosport

Eriador
01-02-2009, 13:40
Turkish Satellite TV Systems den kurtul yoksa o ingilizcen 1 adım ilerlemez ule :D
kargo ile efes yollarım sana söz :D yada ben getirim la bidaki ay urarım bi oralara :D

walla abi efes i nasıl özledm bi bilsem nede olsa ilk aşkımız :D

gel abi her zaman beklerim ayıpsın başımın üstünde yerin war ( efes i unutma :P :D )

Shadow_Dancer
01-02-2009, 13:41
Elidorum bana da yer var mı oralarda :)

Eriador
01-02-2009, 13:43
Ayıpsın Brom sorman ve gelmemen hata ! :)

Baran^
01-02-2009, 13:45
Discovery deki otomobil programları
Aşk-ı Memnu
Dudaktan Kalbe
Avrupa yakası

SULTANOGLU
01-02-2009, 13:48
national geographic, discovery, cnbc-e, tnt nin dışında izleyecek hiç bir şey bulamıyorum çok nadir diğer kanallar film verirlerse izliyorum.
izliyecek hiç bir progrom yokki televizyonda devamli diz idizi dizi dizi varmısın yokmusun, ahmetçakarla 50 babacan, yemekteyiz, sizbize kimdeyiz off düşündükçe darlandım :icon_wack

iyiki şu 4 kanal var

TarikS
01-02-2009, 13:49
yemekteyiz bu kadar tuttu ben korkuyorum bunlar işi ilerletip yataktayız diye bir programda çekebilirler ilerde :)

ahah cok iyi :)

TV izlemiyorum artik, sadece aksam haber saatlerinde ve sonrasinda NTV gibi degisik yayinlar bulursam izliyorum.. O da nadiren.. TV'nin cilki cikti ulkemizde maalesef.. Medyanin zihniyetinin degismesi lazim..

Absinthé
01-02-2009, 13:59
Valla ben bayadır hiç televizyon izlemıyorum arada sırada avrupa yakasını izliyorum.

M3CSL
01-02-2009, 14:19
tvlerı abuk subuk programlarla dolduruyolar, dızıler yemekteyız cart curt, nerde eskı tartısma programları vsler.. ınsanları tam uyutmaya yonelık son yılların yaklaşımı,
olan programlarda mesela starda pazarları yayınlanan ruhat mengının tartısma programı, onları pazar oglene koyuyolar,herkesın dısarda oldugu gezdıgı saate, koysana madem prıme tıme a,
yada genc bakıs oda gecenın bı yarısı,

bunlara ragmen ne ızlıosun dersenız,
ask ı memnu, adanalı gibi dizileri ızlerım, ntvsporda bıde maçları fılan genelde ntv acıktır öle ıste..

BAK
01-02-2009, 14:44
Tmm yemekteyiz guzel olarabılır ama salak sacma programlar cıkmıs yok ask var yok yemege beklerız fln vs :):) yemekteyız programında begenmedım cart curt dıyolar ama tabaklarındakını sılıp supuruyolar :):)

onursumer
01-02-2009, 18:09
tv de inanılmaz programlar var ozellikle kesin raslamışsınızdır yabancı gelin hayatımda boyle bir program gormedim sozluklerde bi araştırın gülme garantisi veriyorum size :D
hee bide semra kaynana var ya nasıl olaylar donuyor millette oturup izliyor haketten anlamıyorum.

benim tv de program olarak izlediğim bir okan bayulgen birde beyaz var oda o akşamlar evde istem tv de zaten onlardan başka düzgün program olmuyor :)

avrupa yakası,canım ailem,adanalı gibi rasladıım zaman izlediğim hoşuma giden diziler var ismini hatırlamadıklarımda var şimdi sıkı takipçisi değilim ama zap yaparken çıkarsa karşıma izliyorum :D

geceleri ozelikle cnbc-e ve tnt yi izliyorum güzel vakit geçiyor dizi vs veya national geographic ile discovery channel

bunların dışında eve izlemediğim bol bo dvd film alıp yığıyorum ki acil durumda imdadıma yetişiyor :D

Evrenoz
01-02-2009, 18:17
Genellikle Discovery veya National geo açık. Türk dizilerinden 1-2 tane var izlediğim.. Yabancı dizileride torrentten indirip izliyorum.

dragon07
01-02-2009, 19:12
geçen disko kralında desti izdivaç görüntüleri verdiler.
teyzem çıkmış evlenecem yeter artık sıkıldım çocuklarımı büyüttüm şimdi bide torunlarımı büyütüyorum benimde özel hayatım var diye feryat figan etti :D sonra kızı baglanmasınmı programa anne neler diyosun bizi rezil ettin diye :Dteyzemin suratını görmenizi isterdim.

ha_SaaaN
01-02-2009, 19:16
beyaz show gercekten mükemmel :icon_tup: izlediğim tek program ;) bide kanal d de gece gündüz var pazar aksamları oda güzel oluyo :)

Evrenoz
01-02-2009, 19:21
Bu arada yemekteyiz programı ne iken ne olduğumuzun çok açık bir göstergesi..

Şöyle ki,

Benim annemin, babamın generasyonu yerde ekmek gördüğünde onu alıp kaldıran, evde yemek arttığında farklı bir şekilde değerlendiren, israf ve ziyandan kaçınan bir generasyondu.

Ama bugün ekranlarda görülen 10'larca veya 100'lerce TL para harcayarak yapılan yemeklerden bir lokma aldıktan sonra devamının getirilmemesi, çöpe dökülmesi..

Ekranlarda bu var ise kim hangi yüzle çocuklarımıza israfın ve ziyanın kötülüğünü anlatacak..

Yazık... Analarını satmanın rating getireceğini bilseler onu bile yaparlar..

said_
01-02-2009, 19:38
discovery NTV saba Tümer in programı dek gelirse o onun dışında ev halkı ne açarsa ona bakıorum ama gerçekten çok iğrenç ve saçma sapan bizim kültürümüzü hiç biri yansıtmıyo bence

iynn-RS
02-02-2009, 08:02
işte akşama kadar KRAL tv açık.akşam hiç tv izlemem.

iyice saçmaladılar.

STeaM
02-02-2009, 08:05
TV izlemek için vakit kalmıyorki
haftada 1 gün FENERBAHÇEmin maçını izlerim, eskiden Kurtlar vadisi vardı onuda kaldırdılar.
akşamları daya DVD'yi gitsin artık. TV çıktı hayatımdan.

GKS
02-02-2009, 09:27
sadece arada mtvdeki klipleri izliyorum.. tvde izlenicek hiçbişey yok hertaraf boş program ve gereksiz dizilerle dolu

crazydog
02-02-2009, 09:57
genellıkle dızımax ve movıemax lere bakınıyorum ozellıkle dızımax te krımınal dızılerı ızlıyorum
onun dısında dıscovery natıonal
vadıyı ızlıyorduk oda kalktı. arada kavak yellerı bı ara da dudaktan kalbe sardı:D:D

bıde akıllı tv var can sıkıntısına bırebır :D

anıl turan
02-02-2009, 12:08
o saatlerde evde olursam avrupa yakası, canım ailem ve çok güzel hareketler bunları seyrediyorum bunların dışında televizyonun başına geçtiğim yok açıkcası...

birde geceleri bilgisayardan southpark, simpsons, 24 gibi dizilerin gecmis bolumlerini seyrediyorum o kadar...

ahmetbaha-drs
02-02-2009, 12:56
Gunduz kusagında ki en duzgun,kaliteli program kanal1 1bakıs programı heralde birde Mesut Yar'la Uyan Turkiye onun dısında gunduzle ilgili bi fikrim yok,Gece yayınları icinse disko kralı,beyaz,sade vatandas,canım ailem,avrupa yakası ve geri donerse kurtlar vadisi v.b'nin kaliteli oldugunu dusunuyorum..En guzeli her gece 2 dvd:)

Ferhat_V
02-02-2009, 13:04
evde pek durduğum yok duruncada tv izlediğim yok :D

hiç bişey yok açıyosun aynı haber aynı anda 3 4 kanalda..:D geçen bu evlendirme programlarını izliyorum yaşlı bi teyze evlenmek istiyo filan gözümden yaşlar geldi tv başında ya ne kdr komik bi programdır tv den evlenmek :D:D:D

en iyisi sıkıldıkça pc de müzik dinlemek yada önceden 764732946329432 kez izlemiş olduğunuz filmi tekrar tekrar izlemek mesala fast furious :D

corrado
02-02-2009, 15:46
eskiden daha çok vakit geçirirdim ama uzunca bir süredir pek bakmıyorum.

yerli kanallardan devamlı takip ettiğim tek program var.

ülke tv cuma akşamları meksika sınırı.

ntv dede %100 futbola bakmaya çalışıyorum.

discovery de overhaulin.yayınlandığı zaman whealer dealer.fifty gear.denk gelirse.

fransız tv5 salı akşamları thalassa var deniz belgeseli onuda kaçırmamaya çalışıyorum.

Göki,ZD
02-02-2009, 15:54
beyaz ve okan dışında cnbce deki diziler dışında televizyonu açmamaya çalışıyorum her açtıgımda sinirlerim geriliyor.bide gece uyku tutmadıgımda gece kanal d kobra takibini veriyor onu seyrediyorum. televizyon gerçekten miğde bulandırıcı durumda.

The Jackal*
02-02-2009, 16:09
izliyecek hiç birşey yok, biri çıkıyor açayımmı açmayayımmı, biri çıkıyor 10dan geri sayın, biri çıkıyor 20den geri sayın, biri çıkar hostunun pantalonunu indirir, biri çıkar iftardan sonra bir kadehden günah gelmez der.. Neyi izliyeceksinki.

STP
02-02-2009, 16:21
tv karsısında dıscovery harıc bırsey ızlemıyorum

ersin55
02-02-2009, 16:35
gördüğüm bütün kadın+evlendirme+yarışma programlarına saçma sapan dizilere küfür edip pc nin başına geçiyorum.

BAK
02-02-2009, 16:41
Öğlenleri hiç program olmuyor spor haberlerı normal haberler vs ile yetınıoruz :):) kanalları zaplarken salak sacma programlar gelıyor karsımıza...akşamlarıda denk gelırse adanalı arka sokaklar vs dızılerı ızlemeye calısıoruz :):)

erkin006
02-02-2009, 16:47
genelde ntv spor,dıscovery,cnbce...

şu gün gelsede şu program var mutlaka izlesem dediğim bişey yok...

bi k.vadisi vardı onuda yalan ettiler:D

Sixinc.unbuffed
02-02-2009, 17:53
Discoveryi kumandasını kaybettiğim ve kullanmadıgım televizyonumda açarım yatarkende kapatırım. %80 inini izlerim, sevdiğim programlar çıkınca komple işi gücü bırakıp izlerim. Sırf discovery için Dsmart HD alıcam.

Boost Up
02-02-2009, 18:01
ntv spor, adanalı, discovery channel birde oynadığı zaman kurtlar vadisi