PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EH be vtec EH beeee :)

Sayfa : [1] 2 3

melih
02-02-2009, 01:28
EH vtecde olanları aşağıda belirteyim diğer araç sahipleride kendileri yazsın eksik fazla bişe yazmayalım. Kimseye yanış bilgi vermeyelim.

Megane Racıng Headers
Apex-i Cat Hack
Simota Twın Charger

Herkeze iyi seyirler.

Edit: inşh bu konuda pert olmaz :icon_tup:

http://upload.streetfire.net/video/EH-VTEC-Rolling-Night_559002.htm

biraz uzun olmuş :p:p:p video

MiaMi
02-02-2009, 01:59
Eline sağlık melih. Eh güzel gidiyor. Başka video varmı.

mar1lyn
02-02-2009, 02:03
güzel video
dier araç sahiplerinin bişey yazacağını sanmıyorum maşallahtan başka :)

melih
02-02-2009, 02:03
Eline sağlık melih. Eh güzel gidiyor. Başka video varmı.

abi olanların hepsini bi araya koydum. daha yok elimizde ama hafta içi çeken olmuşsa yollarlar bana bende paylaşırım:)

UnnAmeD
02-02-2009, 03:02
gercekten cok guzel gıdıyor.offtopıc olcak ama vıdeodakı muzıklerın playlıst ı alabılırmıyım ? :D

MeK
02-02-2009, 08:33
Üfffffffff onasıl bişey yaw Eh işde bilader fenaaa Maşallah fena gidio EH v-tec
Vtec king misin sen ??? :D:D:D

SkY
02-02-2009, 08:46
güzel gitmiş maşallah..:)

vtecburac
02-02-2009, 09:00
Üfffffffff onasıl bişey yaw Eh işde bilader fenaaa Maşallah fena gidio EH v-tec
Vtec king misin sen ??? :D:D:D

king deyilimde memo kingim diyen varsa beklerim:icon_tup:

BoraRS
02-02-2009, 09:08
EH Vtec ile yanımda 70 kiloluk Uğur denen arkadaş otururken en az 5 defa denedik. Her denememizde en az 2 ila 3 boy ayırdığım videolar konmamış ama son 2 denememizde yanımda 90 kilo üzeri arkadaş vardı AB Sword Vtecin sahibi Murat. (Kendisi ile çok da iyi anlaştık.) Onun yanımda olduğu ve tabii ki ister istemez kilo farkının bariz ortaya çıktığı video konmuş :)

Ben zaten 90 kiloyum. Murat da 90 üstü. Eder sana 180+ kg. EH Vtecteki arkadaşların kilolarını söylememe gerek yok kendileri zaten bir bakışta belli ediyorlar ne kadar hafif olduklarını :)

Eh normaldir bunu bekliyordum açıkçası.

Ama bu bana iyi bir ders oldu. Bundan sonra kamerayla gitmek farz oldu. Çünkü insanlar işlerine gelen videoları koyup sonra da umarım konu pert olmaz diye bir de utanmadan dip not düşüyorlar ;)

Ayrıca Melihçim neden tüm videolar normal de Clio RS videosu kırmızı olarak highlight edilmiş? Elin mi kaydı yoksa içten içe bir provokasyon mu hissediyorum? Açıklarsan sevinirim ;)

Tşk.
Bora

y@sin
02-02-2009, 09:10
EH güzel gidiyor maşaallah burak..

vtecburac
02-02-2009, 09:23
EH Vtec ile yanımda 70 kiloluk Uğur denen arkadaş otururken en az 5 defa denedik. Her denememizde en az 2 ila 3 boy ayırdığım videolar konmamış ama son 2 denememizde yanımda 90 kilo üzeri arkadaş vardı AB Sword Vtecin sahibi Murat. (Kendisi ile çok da iyi anlaştık.) Onun yanımda olduğu ve tabii ki ister istemez kilo farkının bariz ortaya çıktığı video konmuş :)

Ben zaten 90 kiloyum. Murat da 90 üstü. Eder sana 180+ kg. EH Vtecteki arkadaşların kilolarını söylememe gerek yok kendileri zaten bir bakışta belli ediyorlar ne kadar hafif olduklarını :)

Eh normaldir bunu bekliyordum açıkçası.

Ama bu bana iyi bir ders oldu. Bundan sonra kamerayla gitmek farz oldu. Çünkü insanlar işlerine gelen videoları koyup sonra da umarım konu pert olmaz diye bir de utanmadan dip not düşüyorlar ;)

Ayrıca Melihçim neden tüm videolar normal de Clio RS videosu kırmızı olarak highlight edilmiş? Elin mi kaydı yoksa içten içe bir provokasyon mu hissediyorum? Açıklarsan sevinirim ;)

Tşk.
Bora

clioyla denemelerimz zevkli geçti, teş ederim:icon_tup:
ayrıca ben arkdşa butun vıdeoları koymasını söledim tüm videolarda konuldu biz 5 kere denemedin 4 kere denedik, ilk denemede sen geçtin 1 boy, 2. deneme yarım kaldı önümğzdeki araçlardan sebep, 3. deneme dönüşte yapılan onda ben geçtim, 4. denemede ben geçtim...
ama kafada soru işareti varsa tekrar deneriz hiç problem deil;)

ayrıca lütfen bahane sunmayalım, benim de sürüyle bahanem var ben söylemiyorum;)
şimdi benim kilomun 75 olması yanımdakı arkadasın kilosunun 65 olması bizim suçumuz mu?? o zaman herkes rejim yapsın:D yani ben napım abi senle denicem diye kilomu alıyım?? sizin aracınız güzel giden bir rs, çok da memnun kaldım bi problemim yok ki seninle, bir daha olsa yine denerim seninle 10 boy yicemı bılsem bıle, keşke herkes senin gibi olsa:icon_tup:

MiaMi
02-02-2009, 09:32
Burak doğru diyor o zayıf ise o ne yapsın.

O yüzden benimle denerken ben tek kişi olacağım.Tekrar tesisatımı taktığımdan Anfilerimle beraber Burak ve Uğur un kg sine geliyorum. :) :)

vtecburac
02-02-2009, 09:34
Burak doğru diyor o zayıf ise o ne yapsın.

O yüzden benimle denerken ben tek kişi olacağım.Tekrar tesisatımı taktığımdan Anfilerimle beraber Burak ve Uğur un kg sine geliyorum. :) :)

deneriz abi senle, sen nasıl istersen hangi vites hangi devir hepsini sen söylersin:icon_tup:

BoraRS
02-02-2009, 09:38
clioyla denemelerimz zevkli geçti, teş ederim:icon_tup:
ayrıca ben arkdşa butun vıdeoları koymasını söledim tüm videolarda konuldu biz 5 kere denemedin 4 kere denedik, ilk denemede sen geçtin 1 boy, 2. deneme yarım kaldı önümğzdeki araçlardan sebep, 3. deneme dönüşte yapılan onda ben geçtim, 4. denemede ben geçtim...
ama kafada soru işareti varsa tekrar deneriz hiç problem deil;)

ayrıca lütfen bahane sunmayalım, benim de sürüyle bahanem var ben söylemiyorum;)
şimdi benim kilomun 75 olması yanımdakı arkadasın kilosunun 65 olması bizim suçumuz mu?? o zaman herkes rejim yapsın:D yani ben napım abi senle denicem diye kilomu alıyım?? sizin aracınız güzel giden bir rs, çok da memnun kaldım bi problemim yok ki seninle, bir daha olsa yine denerim seninle 10 boy yicemı bılsem bıle, keşke herkes senin gibi olsa:icon_tup:

Canım benim benim üzüldüğüm nokta, o akşam ilk mola verdiğimiz yerde senin kendi ağzınla Sword Vtecin sahibine Clio RS ile aranda olan farkı anlattığında böyle konuşmamandı :) Clio RS bana 2 boy hatta daha fazla açıyor ama sonra ben 5 te tamponuna kadar geliyorum diyip sonra burada sen beni birkere geçtin diğerlerinde hep ben geçtim demen be gözüm. Eğer ben yalan söylüyorsam Sword Vtecin sahibi Murat da buraya üye gelsin söylesin :)

Ayrıca bak o koyduğun videolarda FB plaka 106 ile kafa kafaya yürümüşsün. Sor bakalım ben o 106 ile kaç defa denedim ve kaç boy açtım ve bir defa bile olsa hiç geçildim mi? O akşam senin 3' ün sonuna kadar kafa kafaya yürüdüğün TypeR' a ben 4. vitese kadar 2 boy açıyordum hatta geldim sana bunun nedenini sorduğumda abi o typeR 'ın şöförü iyi değil ben de onunla kafa kafaya yürüyorum senin onu ayırman çok doğal demiştin ;)

E şimdi tüm bunlardan sonra böyle yapmanız beni sadece üzer güzel kardeşim. Yoksa benim hiçbirinizle bir sorunum yok. Sadece üzüldüğüm nokta aşırı hırs yapmışsınız ve bu hırs sizinle yüzyüze olduğumuz zaman bize gösterdiğiniz o "abicim" samimiyetini maalesef sorgulatıyor güzel kardeşim.

Neyse hata bende dediğim gibi bir dahaki sefere kamerayla gelmek şart değil farz oldu :)

Sevgiler,
Bora

MiaMi
02-02-2009, 09:41
deneriz abi senle, sen nasıl istersen hangi vites hangi devir hepsini sen söylersin:icon_tup:

Eh yürüyorr maşallah gerisi yalan yani.

vtecburac
02-02-2009, 09:45
Canım benim benim üzüldüğüm nokta, o akşam ilk mola verdiğimiz yerde senin kendi ağzınla Sword Vtecin sahibine Clio RS ile aranda olan farkı anlattığında böyle konuşmamandı :) Clio RS bana 2 boy hatta daha fazla açıyor ama sonra ben 5 te tamponuna kadar geliyorum diyip sonra burada sen beni birkere geçtin diğerlerinde hep ben geçtim demen be gözüm. Eğer ben yalan söylüyorsam Sword Vtecin sahibi Murat da buraya üye gelsin söylesin :)

Ayrıca bak o koyduğun videolarda FB plaka 106 ile kafa kafaya yürümüşsün. Sor bakalım ben o 106 ile kaç defa denedim ve kaç boy açtım ve bir defa bile olsa hiç geçildim mi? O akşam senin 3' ün sonuna kadar kafa kafaya yürüdüğün TypeR' a ben 4. vitese kadar 2 boy açıyordum hatta geldim sana bunun nedenini sorduğumda abi o typeR 'ın şöförü iyi değil ben de onunla kafa kafaya yürüyorum senin onu ayırman çok doğal demiştin ;)

E şimdi tüm bunlardan sonra böyle yapmanız beni sadece üzer güzel kardeşim. Yoksa benim hiçbirinizle bir sorunum yok. Sadece üzüldüğüm nokta aşırı hırs yapmışsınız ve bu hırs sizinle yüzyüze olduğumuz zaman bize gösterdiğiniz o "abicim" samimiyetini maalesef sorgulatıyor güzel kardeşim.

Neyse hata bende dediğim gibi bir dahaki sefere kamerayla gelmek şart değil farz oldu :)

Sevgiler,
Bora

tamam abi ben öyle dedim zaten bişey demiyorum ki ilk denememizde sen açtın zaten arayı, ben 5de tamponuna geldim ok dğrudur abi, senin araç zaten güzel gidiyor, tekrar diyorum samimyetinden dolayı seninle denemkten zevk aldık hatta farkındaysan araçdada gülüyorduk eğleniyorduk, geçme geçilme derdim olsa senle denemezdim abi maksat muhabbet, tc 106 1 kişiydi ben 2 kişiydim onla denemezdim geçilcem korkusu olsaydın:) ama bi yanlışımız olduysa kusura bakma abi sen bizi yanlış anladın sanırım biz öle insanlar deiliz sen geçtim diyosan geçmişsindir:icon_tup:

MiaMi
02-02-2009, 09:47
Bora akşam tanışamadık seninlede deneyecektik 406 nın peşine takılınca sizi gişe çıkışında gördüm anca. Dönüşte opete girdiniz bekledim biraz ama ön grup çok koptu.

bu arada döüşte EH vtec ile bastınız net net her vtesinizi isledim sen 5 sonuna doğru orta şeritte 2 3 boy öndeydin.

Sevgiler,
Bora

BoraRS
02-02-2009, 09:55
Evet niyetlendik ama olmadı kısmet değilmiş. Birdahakine deneriz dostum. Maksat gönüller bir olsun herkes doğruyu konuşsun.

O akşam benim turbolu araçlar dışında denediğim araçlar FB 106, TC 106, TypeR, EH Vtec' ti ve 4. vitesin sonuna kadar geçildiğim araba yoktu. Hepsinin önündeydim. Hatta kaç defa durduk ve mola verdik. Verdiğimiz molalarda da nekadar güzel sohbet edip birbirimizin araçlarını seve seve övdük :)

İşte beni mutlu eden olay bu iken farklı bir hava yaratıldımı ben üzülürüm. Hatta meşhur 306 nın sahibi Emre ile de tanıştık. Konuşması hitap şekli ile çok efendi bir çocuk. İnşallah havalar iyi gider de tekrar kısmet olur biraraya gelmek.

tunceR
02-02-2009, 10:00
bence bu arabaları halis karataşla Fuat çakar felan kullansın (atçılar bilirler) ozaman herkesin kafası rahat olur..

Serkan_UR
02-02-2009, 10:20
Eh nin kapsamlı ilk rolü sayılır bence güsel bir başlangıçç çok daha iyi oluccağını dşünüyorum Maşallahhh

sword
02-02-2009, 10:35
Evet niyetlendik ama olmadı kısmet değilmiş. Birdahakine deneriz dostum. Maksat gönüller bir olsun herkes doğruyu konuşsun.

O akşam benim turbolu araçlar dışında denediğim araçlar FB 106, TC 106, TypeR, EH Vtec' ti ve 4. vitesin sonuna kadar geçildiğim araba yoktu. Hepsinin önündeydim. Hatta kaç defa durduk ve mola verdik. Verdiğimiz molalarda da nekadar güzel sohbet edip birbirimizin araçlarını seve seve övdük :)

İşte beni mutlu eden olay bu iken farklı bir hava yaratıldımı ben üzülürüm. Hatta meşhur 306 nın sahibi Emre ile de tanıştık. Konuşması hitap şekli ile çok efendi bir çocuk. İnşallah havalar iyi gider de tekrar kısmet olur biraraya gelmek.

bora dediim gibi kamera şart ;)

rs güzel gidio tekrar teke tek denersiniz ben kamera aracı bulurum. hatta barışın rs den hızlı geldi bana.

aslında havalar düzgün olursa 15 araba körfez de yapabliriz sitedeki arkadaşlar arasında.

deniyen arabalara maşallah bu arada....

y@sin
02-02-2009, 10:57

Bende tanıştığıma sevindim abi araba gayet güzel gidiyor maşaallah Tekrar deneriz kısmetse :icon_tup:

BoraRS
02-02-2009, 11:02
İnşallah Yasincim. O akşam da dediğim gibi 106 diyip geçmeyeceksin :) Şakaların en büyüğünü yapıverir :) Seninkine de maşallah diyorum.

En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

Tşk.
Bora

Dragger
02-02-2009, 11:03
Video cok güzel, her rolling sonrası güzel videolar izliyoruz tesekkürler.

Deneyen tüm otomobillere de masallah ;)

Cem.B
02-02-2009, 11:11
bora dediim gibi kamera şart ;)

rs güzel gidio tekrar teke tek denersiniz ben kamera aracı bulurum. hatta barışın rs den hızlı geldi bana.

aslında havalar düzgün olursa 15 araba körfez de yapabliriz sitedeki arkadaşlar arasında.

deniyen arabalara maşallah bu arada....

ben olurum kamera aracı :)

bu arada 2 boy geçtğiniz typer nasıl bişidi ben gelmediğim zman stock typerlar gleio sanırım bende var bi kısmetsizlik :)

melih
02-02-2009, 11:11
dikkat edilirse rs ile 3 de fb 106 3 defa çekilmiş videosu var O kdr çekilmişti bende onları koydum ve ayırt edilsin diye renkleri değiştirdim ilk başta mavi sonra siyah sonra kırmızı ve ve artı bunun niye böle takıntı olduğunu anlamadım eğer video çekilmesini istemiyosanız söyleyin abicim veya denemeyin başka nediye bilirim ki her şeyden alev çıkarmak yanış oluyo hiç kimseye hiç bir şekilde kasıtlı olarak yapılan bişe yoktur eğer gerekirsede videoyu kaldırabilirz. zaten 10 dk. geçen bi video tek deneme olarakta koyabilirdik ama yanış anlaşılma olmasın diye tüm emrenin çektiği videoları koyduk. Artık böle yanış anlaşımalar olmasın sonuçta ilaki bi gece olcak yüzüyüze bakacaz DEDİM GİBİ KİMSEYE KASITLİ BİLEREK YAPILAN BİŞE YOKTUR VİDEODA NE ÇEKİLMİŞSE AYIRT EDİLMEDEN KOYULMUŞTUR.

BoraRS
02-02-2009, 11:28
Neyi neyden ayırt etmek için diyeceğim ama konu uzayacak. Sanki quantum fiziği ile ilgili ders veriyorsun da konuları birbirinden ayırt edeceksin.

Video çekilmesini istemeseydim orada işim neydi? Konudaki mesajları önce bir adabı ile oku ondan sonra gel burada büyük puntolar ile yazı yaz. Yoksa yazdıkların kuru gürültüden öteye gitmez.

Ayrıca beni hiç mi hiç tanımıyorsun benimle hiçbir muhabbetin yok ama ben seni forumdaki 306 ile ilgili her mesaja atlamandan az çok tanıyorum ;) Araba senin değil, aracı kullanan sen değilsin, yürüyen sen değilsin ama sahibi o kadar konuşmazken elin 306 sı ile gerdeğe sen girmeye çalışıyorsun.

O nedenle başka RS sahiplerine bakıp genelleme yaparak büyük puntolarla konuşmazsan sevinirim ;)

Ayrıca o akşam orada olup da dostluk içerisinde bizimle vakit geçiren tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Tşk.
Bora

melih
02-02-2009, 11:32
hocam sen dewam et böle keyifli forumlar sana

BoraRS
02-02-2009, 11:34
ben olurum kamera aracı :)

bu arada 2 boy geçtğiniz typer nasıl bişidi ben gelmediğim zman stock typerlar gleio sanırım bende var bi kısmetsizlik :)

Arabayı kullanan aracın gerçek sahibi değilmiş. Arkadaşıymış. Dediklerine göre araçta Headers, son susturucu ve cai varmış.

Arkadaşla en az 4 defa denedik. Tüm denemelerimize hep Vtec devirlerinde başladık ve sonuç hep aynıydı. Zaten Vtec devirinin dışında hiçbir Vtec benimle yürümek istemedi. Haklıdırlar da birşey demiyorum.

Yani pilotaj da biryere kadar. İlk 3 vites ben yaklaşık 2 boy öndeyken 4 te direk yanıma geliyor ve önüme atlıyor 5 te arkasından devam ediyorum.

Birdahaki denememizde camcar olarak dışarıdan birisi olması daha doğru olur. Çünkü bu araçlarda kilo gerçekten çok önemli bir faktör.

Slm.
Bora

MiaMi
02-02-2009, 11:34
Nerde bu buğradaki videolar. Artık haftaya seyrederiz.

serkan demir
02-02-2009, 11:35
hepisine kocaman maşallah:)

melih
02-02-2009, 11:38
Nerde bu buğradaki videolar. Artık haftaya seyrederiz.

abi eray alacaktı buğradan ama öle biliyorum ben

cenk
02-02-2009, 11:42
bora abi senin aracında neler vardır güzel gidiyor, bütün araçlara maşallah

BoraRS
02-02-2009, 11:58
CAI + 60mm Egzoz + Son susturucu

SONE-R
02-02-2009, 12:07
Bora, sizin RS ler için aşağıdaki header'dan alıpta taktıran yok mu hiç? 10-12 ps güç vaadediyorlar...

http://img1.loadtr.com/k-334531-cliors.jpg (http://www.loadtr.com/334531-cliors.htm)

BoraRS
02-02-2009, 12:12
Hocam çok şey var ve vaatler çok yükseklerde uçuyor malesef. Ancak o tür bir sistemden 10hp almak gerçekten çok zor.

Zira bizim 172 likler ile 182 likler arasındaki farklardan sadece biri bu egzozdur. Tabii beyin ve diğer bazı farklılıklar da mevcuttur. Yani gerçekten bu egzozdan 10hp ve üzeri alınsaydı adamlar 182 lik RS lere sadece bu egzozu monte eder 10 hp aldık diye lanse ederlerdi. Ancak gerçekte durum farklı.

Bana soracak olursan benim sadece bir yazılım projem var. İleride yazılımı da yapıp göreceğim farkı. Yurtdışından özel getirtiyorum RS ler için gelmiş geçmiş en iyi yazılım diye bahsediliyor bu getirttiğim yazılım. Renault' nun ralli araçları için özel geliştridiği GroupN yazılımının biraz daha bizim cadde tipi RS lere uyarlanmış versiyonu yani.

Yazılımın en güzel yanı, öyle diğer out of the box yazılımlar gibi direk 8000dd üzeri devir çevirmiyorsun. 7500dd de kesiyor. Sebebi de motorun zamanla çipe olan negatif reaksiyonunu minimize etmek.

cıvıc si
02-02-2009, 12:14
masallah guzel yurumus araclar cumlemıze kazasız belasız ınsallah

M3CSL
02-02-2009, 12:37
cok guzel denemeler olmus, vıdeoyu keyıfle ızledık,
bora senın rs guzel gıdıyor, eh vtecte cok ıyı.. butun araclara maşallah
ekstradan uzununu begendım eh vtecın sımota twıncharger denen olay ne kdr guc saglıyor?

Ahmetfikri
02-02-2009, 12:51
seko twincharger bildiğin cai

M3CSL
02-02-2009, 13:24
tmm:D her halukarda uzunda ıyıgıdıyor:D

Juggernaut
02-02-2009, 14:37
Güzel denemeler olmuş yanlız benim anlamadığım son denemede clio rs tam gelip geçicekken vtec birden arayı açmaya başlıyor nasıl oluyor bu çözemedim

Cem.B
02-02-2009, 14:39
clio şişti heralde öle durum vardı sanırım cliolarda :)

Juggernaut
02-02-2009, 14:42
Birden şişmez şişse baştan gitmez:)

SONE-R
02-02-2009, 15:09
EH vtec iyiymiş, şimdi yeni izledim videoları... Bir kısa takarsa fena olur...

Göki,ZD
02-02-2009, 15:47
maşallah
10krktr

BoraRS
02-02-2009, 16:01
Güzel denemeler olmuş yanlız benim anlamadığım son denemede clio rs tam gelip geçicekken vtec birden arayı açmaya başlıyor nasıl oluyor bu çözemedim

Sebebini ben söyleyeyim. Şişme filan söz konusu değil. Normalde her vitesi deviri sonuna kadar indirdikten sonra atarım. Ancak orada 4. vitesi tam bitirmeden birkere de 6500dd de atmayı denedim acaba araba o devirde vites atarsam nasıl ivmelenecek diye ve fark biranda o nedenle açıldı. Yoksa başka bir nedeni yoktur. Daha sonradan aynı vites değiştirme olayını TypeR ile de yaptım ve aynı şekilde TypeR da biranda önüme geçti.

Ancak videolarda izlediğiniz son iki deneme, daha önce de bahsettiğim gibi en son verdiğimiz molada yanıma gelen 90 kilo üstü bir arkadaş varken yapıldı. Sword Vtec'in sahibi Murat dostum. Yani ikimiz toplamda 180+ kg olduk. Dolayısı ile yüksek süratlerde kilonun bariz nasıl farkettiği ortaya çıktı. Örneğin o son denemede sol tarafımızda da FB plaka 106 vardı o girmemiş videoya ve normalde her denememizde benden yaklaşık 2 ila 3 boy yiyen ve o farkı sürekli koruyan FB 106 o videoda sürekli arka tamponumdaydı.

BoraRS
02-02-2009, 17:13
Bu da sağolsun Muratın (Sword AB Vtec) benim arabadayken 180kg + halimizle TC 106 GTI Yasin ve FB plaka 106 ile denememizin videosu;

http://videos.streetfire.net/video/EB-Clio-RS-vs-TC-106-GTI_559117.htm?ref=c4a53b4e-c7ff-4d37-8ec7-9b0100becc53

Yalnız ben FB ile TC arasındaki bariz farka şaşırdım. Çünkü sorduğumda her ikisinde de aynı modlar (filtre, egzoz ve 8200dd lik çip) olduğunu söylemişlerdi.

Her iki araca da maşallah diyorum.

Tşk.
Bora

y@sin
02-02-2009, 17:15
chip filtre egzoz ikiside headers diye bir şey yok abi :) evet modlar aynı ama FB daha iyi gidiyor..

GokhanErol
02-02-2009, 17:18
güzel video olmuş tüm araçlara maş. ...

y@sin
02-02-2009, 17:18
Bu da sağolsun Muratın (Sword AB Vtec) benim arabadayken 180kg + halimizle TC 106 GTI Yasin ve FB plaka 106 ile denememizin videosu;

http://videos.streetfire.net/video/EB-Clio-RS-vs-TC-106-GTI_559117.htm?ref=c4a53b4e-c7ff-4d37-8ec7-9b0100becc53

Yalnız ben FB ile TC arasındaki bariz farka şaşırdım. Çünkü sorduğumda her ikisinde de aynı modlar (headers egzoz ve 8200dd lik çip) olduğunu söylemişlerdi.

Her iki araca da maşallah diyorum.

Tşk.
Bora

Bu arada bundan önceki roll videosu olucakdı abi murat sword bey sölesende onuda bi eklese FB nin sword vtec i geçtiği video kendi araçlarından çekiyorlardı işine geldiğini ekliyor sword 106 varya işin ucunda :D

Up306Gti
02-02-2009, 17:19
Araçlara maşallah diyelim elimden geldigince güzel çekmeye çalıştım co plotlukta fena deilmiş hani:)

BoraRS
02-02-2009, 17:22
chip filtre egzoz ikiside headers diye bir şey yok abi :) evet modlar aynı ama FB daha iyi gidiyor..

Yasincim düzelttim.

KAAN_M3
02-02-2009, 17:23
melihe video çektirip o kadar emek harcatıp clip yaptırıp sonra burda insanlarla muhattap edip ortada bırakan arkadaşları şiddetle KINIYORUM hepsi benim yakın arkadaşım ama artık bu adama sahip çıkın bu adam sizin arabanızı kendi arabası görüyo emek harcayıp video yapıyo yeri gelio arabanızı sizden çok savunuyo bu adamı artık KULLANMAYIN !! ya melihe benim arabamla ilgili yorum yapmazsan sevinirim deyin yada melihin sözü bizim sözümüz kimle isterse deneriz deyin....(mustafa passat) adminlerden kaanın nick i ile yazığım için özür dilerim ama bu araba ile ilgili boş bir laf kuru bir yazı deil kendi arabamla ilgili hiçbirşeye hiçbir yazıya cewap vermedim koyacağımız videolar gerekli cewabı verecektir banımı kaldırmanıza gerek yoktur saygılar....

sword
02-02-2009, 17:26
Bu arada bundan önceki roll videosu olucakdı abi murat sword bey sölesende onuda bi eklese FB nin sword vtec i geçtiği video kendi araçlarından çekiyorlardı işine geldiğini ekliyor sword 106 varya işin ucunda :D

evt gecti beni 2 ye tek kişi erdem 2 kişisin ama ölesine deniyelim dedi tamam dedim cekmedik bile videoya ama cok istiosan senle denerim denemeye gerek var dersen...

y@sin
02-02-2009, 17:26
Yasincim düzelttim.

Bende FB gibi gidicem inş :p bu arada o gece senle denenen videoda FB nin debriyajı kaçırıyordu ama bahane değil abi sakın yanlış anlama gene çok iyi gitti FB maşaallah hepsine..

y@sin
02-02-2009, 17:28
evt gecti beni 2 ye tek kişi erdem 2 kişisin ama ölesine deniyelim dedi tamam dedim cekmedik bile videoya ama cok istiosan senle denerim denemeye gerek var dersen...

evet tekdi erdem çektiklerini söyledi ama kimse koymadı videosunu çekmediysende sorun yok inkar eden de yok :) araçlarımız denk sayılmaz senle ama bellide olmaz deneriz kısmet bu işler..

Edit : bana sulanma sword bey bak sonu kötü olur :D :hahaha:

sword
02-02-2009, 17:35
evet tekdi erdem çektiklerini söyledi ama kimse koymadı videosunu çekmediysende sorun yok inkar eden de yok :) araçlarımız denk sayılmaz senle ama bellide olmaz deneriz kısmet bu işler..

sen eh vtecle denksin yasin onda kısa yok

y@sin
02-02-2009, 17:49
sen eh vtecle denksin yasin onda kısa yok

evet denk syaılırız ama önüne atlayamadım hiç :) tutunuyoruz birbirmize 5 de geçiyor zaten eski 106 m daha iyi yürüyordu yok usta bu sarıya ne yapsam egzantrikmi taksam anlamadım :D

sword
02-02-2009, 17:52
evet denk syaılırız ama önüne atlayamadım hiç :) tutunuyoruz birbirmize 5 de geçiyor zaten eski 106 m daha iyi yürüyordu yok usta bu sarıya ne yapsam egzantrikmi taksam anlamadım :D

evt evt tak bende yaza egz düşünüyorum:rolleyes:

Eray Yümsel
02-02-2009, 17:54
melihe video çektirip o kadar emek harcatıp clip yaptırıp sonra burda insanlarla muhattap edip ortada bırakan arkadaşları şiddetle KINIYORUM hepsi benim yakın arkadaşım ama artık bu adama sahip çıkın bu adam sizin arabanızı kendi arabası görüyo emek harcayıp video yapıyo yeri gelio arabanızı sizden çok savunuyo bu adamı artık KULLANMAYIN !! ya melihe benim arabamla ilgili yorum yapmazsan sevinirim deyin yada melihin sözü bizim sözümüz kimle isterse deneriz deyin....(mustafa passat) adminlerden kaanın nick i ile yazığım için özür dilerim ama bu araba ile ilgili boş bir laf kuru bir yazı deil kendi arabamla ilgili hiçbirşeye hiçbir yazıya cewap vermedim koyacağımız videolar gerekli cewabı verecektir banımı kaldırmanıza gerek yoktur saygılar....

++++++++ :icon_tup:

Up306Gti
02-02-2009, 18:26

+++:icon_tup:

Dostum araç sahibi yazılanlara cevap vermiş zaten..

vtecburac
02-02-2009, 19:27

vıdeoyu bır tek detaylı izleyen ve gören sensın arkadsım hala eh vtec rs ı gecememıs dıyolar valla ben gectıgımı gordum gozlerım bozuk o zaman

vtecburac
02-02-2009, 19:35
+++:icon_tup:

Dostum araç sahibi yazılanlara cevap vermiş zaten..

emre konuşsana kardesım madem hak verıyorsun musatafaya konus o zaman baba sonucları gordun sende canlı canlı baksana herkes geçmiş bizi maş, ayrıca clıo rs le tekrar deneyelim müsait bir zamanda sonuç netçe çıksın ortaya:icon_tup:

kısalı vtec lede deneyelim bir gece müsait bir zamanda;)

VTEC®
02-02-2009, 20:26
Burak uçma sende çok iyi biliyorsun kısa vtecte nedemek :D
Maaşaallah EH Vtec'e gerçekten güzel gidiyor. Bu arada FTH vtec ilede denemişsin boynuz kulağı geçtimi dicez şimdi :D:D:D

Göki,ZD
02-02-2009, 20:34
video yeniden izledimde eray gözüme çarpmamıştı atlamışım ahahah eray kendin gibi araban var olm yolda yürüyemiyosun senin neyine roll yapmak ahahaha

melih
02-02-2009, 20:42

Artık kimseye takmama kararı aldım kuru laflarla konuşanlardan sıkıldım. Düşünmen yeterli kardeşim tşkr. Daha çok süprizler yapacaz hep beraber.

mmustu
02-02-2009, 20:44
ahhaa burak videoyu bidaha seyrettimde 3:00 ile 3:10 arasına ii bak benzin ibresi nasıl düşüyo :D

_FaRuK_
02-02-2009, 21:01
cok guzel vıdeolardııı tesekkurler herkese FB erdem arkadsımızın zaten eskıden berı yanı aldıgından berı 106cılar hem saskına ugramıstır chıp ı yokken chıplı arabaları egale etmıstır kıme sorarsanız sorun hep boyle dedılerrr dogustan cıgerlıı ve halen daha cıgerlı eee bıde surucusu erdem oluncaa:)

MiaMi
02-02-2009, 21:28
Coming soon TS VTI & EH VTI

M3CSL
02-02-2009, 21:46
eh vtı ab ıle yakın kalacakları dusuncesındeyım:D

vtecburac
02-02-2009, 21:48
Burak uçma sende çok iyi biliyorsun kısa vtecte nedemek :D
Maaşaallah EH Vtec'e gerçekten güzel gidiyor. Bu arada FTH vtec ilede denemişsin boynuz kulağı geçtimi dicez şimdi :D:D:D

görkem abartılıcak birşey yok kanka, kısalı vtı ile kısasız vti nin yürümesi çok mu büyük bir şey???;)

vtecburac
02-02-2009, 21:50
Coming soon TS VTI & EH VTI
:D:Dinş

:icon_tup:

MiaMi
02-02-2009, 21:54

Denklem şöyle

Ab nin devrinde iken şans yok.
Ab rev 'e yaklaştığında basılırsa 1 boy arkasında veya arka kapısında gidilir.
Ab ile K denedi ab rev e yakınken beraber gittiler
Ben K yı geçtim son denemede
Ab vtec üstü normalken benle denedi kayboldu gitti.

Yani herşey devirde bitiyor.

vtecburac
02-02-2009, 21:58
bu arada sword un çektiği videolar vardı rs in içinden onlarıda izleyebilirsek güzel olucak:)

ibrahim
02-02-2009, 22:00
video güzelde bu videolara müzik koymasan daha güzel olacak melih

vtecburac
02-02-2009, 22:05

tutunuyormusun:D he doğru 2 ye 1 tabi tutunursun kanka teke tek gel sen;)

fb 106 yla denemeleriz eşit ayardaydı:icon_tup:

VTEC®
02-02-2009, 22:09
Denklem şöyle

Ab nin devrinde iken şans yok.
Ab rev 'e yaklaştığında basılırsa 1 boy arkasında veya arka kapısında gidilir.
Ab ile K denedi ab rev e yakınken beraber gittiler
Ben K yı geçtim son denemede
Ab vtec üstü normalken benle denedi kayboldu gitti.

Yani herşey devirde bitiyor.

görkem abartılıcak birşey yok kanka, kısalı vtı ile kısasız vti nin yürümesi çok mu büyük bir şey???;)

Denemeler tecrübe ile sabit burağım kardeşim. :) Ak la karanın farkını hepimiz biliyoruz ;) Kısanın etkisinide biliyoruz. :) kısasız vtecin kafa kafaya gittiği arabaya, kısalı vtec 5 boy atabiliyor örnekleri mevcut.:D:D O yüzden denenmekse denenmektir o problem değil herkes birbiriyle deniyor:) amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok ;)

melih
02-02-2009, 22:11
video güzelde bu videolara müzik koymasan daha güzel olacak melih

Abi Yaparken muzikin sesini kısmayı unutmuşuz :) 10 dk.lık video arkadaşların canı sıkılmasın hanii :) ayrı ayrı koymaktansa topluca izleyelim hep beraber.

vtecburac
02-02-2009, 22:16
Denemeler tecrübe ile sabit burağım kardeşim. :) Ak la karanın farkını hepimiz biliyoruz ;) Kısanın etkisinide biliyoruz. :) kısasız vtecin kafa kafaya gittiği arabaya, kısalı vtec 5 boy atabiliyor örnekleri mevcut.:D:D O yüzden denenmekse denenmektir o problem değil herkes birbiriyle deniyor:) amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok ;)

kanka sürprizlere açık ol:icon_tup: herşeyin bir ilki vardır;)

VTEC®
02-02-2009, 22:20
kanka sürprizlere açık ol:icon_tup: herşeyin bir ilki vardır;)

Süprizleri çok severim :)

Hele hele süpriz yapan kişilerin, yakalandıkları süprizleri daha çok severim :D

Bu arada burak bu süprizler FTH taki süprizlerdense otobanda bayram var demektir kanka :D:D:D

neyin muhabbeti oluyorsa sanki konuşulanlar 2 değişik marka:D:D:D 2 side vtec :)

Neyse neyse kaç zaman oldu rolllere gelemedim hafta sonu gelsinde, gelince konuşuruz kankacım :) Kazasız belasız sürmek nasip olsun herkese.

vtecburac
02-02-2009, 22:27
Süprizleri çok severim :)

Hele hele süpriz yapan kişilerin, yakalandıkları süprizleri daha çok severim :D

Bu arada burak bu süprizler FTH taki süprizlerdense otobanda bayram var demektir kanka :D:D:D

neyin muhabbeti oluyorsa sanki konuşulanlar 2 değişik marka:D:D:D 2 side vtec :)

Neyse neyse kaç zaman oldu rolllere gelemedim hafta sonu gelsinde, gelince konuşuruz kankacım :) Kazasız belasız sürmek nasip olsun herkese.

aynen kanka sen gelde rollere bi de yakından izle belki iki tıslarız nosss açarız arayı:D:D:D:D:D:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Up306Gti
02-02-2009, 22:29
1.si Biz burda neysek yolda da aynıyız.. burda olayları çarpıtmanın alemi yok!
2.si Benim arabam için Melih Kardeşim Gerdegede girer balayınada çıkar ha ben ha Melih Farketmez!!
3.sü 65 Kiloyum diye rol yapamıcakmıyım Eray gibimi olayım???

Eray Yümsel
02-02-2009, 22:29
iğne örnek vercek başkasını bulamadınmı :D

Up306Gti
02-02-2009, 22:30
aynen kanka sen gelde rollere bi de yakından izle belki iki tıslarız nosss açarız arayı:D:D:D:D:D:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Hayret dogrusu nos mevzusu halen geçmedi forum da çok bilgili arkadaşları göremedim henüz:cool:

VTEC®
02-02-2009, 22:33
1.si Biz burda neysek yolda da aynıyız.. burda olayları çarpıtmanın alemi yok!
2.si Benim arabam için Melih Kardeşim Gerdegede girer balayınada çıkar ha ben ha Melih Farketmez!!
3.sü 65 Kiloyum diye rol yapamıcakmıyım Eray gibimi olayım???

Tosunum yawaş asabiyete gerek yok :) çozüldü o olay takılma sen :)

Erayda aynen benim gibi, tığ gibi adam nerden çıkardın sen kilo falan muhabbetini :D:D:D

VTEC®
02-02-2009, 22:34

Kanküm sen iste geleym yaw :D Maaşallah EH'ye ne diyelim nazar değmesin

eser
02-02-2009, 22:45
Tosunum yawaş asabiyete gerek yok :) çozüldü o olay takılma sen :)

Erayda aynen benim gibi, tığ gibi adam nerden çıkardın sen kilo falan muhabbetini :D:D:D

harbiden tığ gibi adamlarsınız hee :)

eser
02-02-2009, 22:46
böle bizim kalemimiz araçlar varken haber verin bee bizde gelelim daha deniyemedik arabayı

vtecburac
02-02-2009, 22:49
Kanküm sen iste geleym yaw :D Maaşallah EH'ye ne diyelim nazar değmesin

eyw görkemcim saol:)

VTEC®
02-02-2009, 22:51
böle bizim kalemimiz araçlar varken haber verin bee bizde gelelim daha deniyemedik arabayı

Esercim tunçada dedim ben zaten hafta sonları kaçamaklar oluyo forumda ufak ufakk belli oluyor yeri gelin sizde duruma göre işte gözler 182 lik RS arıyor hep :)

eser
02-02-2009, 22:52
işin aslı biz siftahı avrupa yakasında yapmak istiyoruz :) karşıyı bu tarafa alsak :D

VTEC®
02-02-2009, 22:53
Sizin yollar dar be kanka :) bizim buralar ferah ferah :)

eser
02-02-2009, 22:54
dar ama yeni asfaltlandı kaymak gibi hem dar olsun daha keyifli oluyo atraksiyon fazla :D

VTEC®
02-02-2009, 22:55
o zaman damam yaaa :D bakacağız artık duruma göre :)

vtecburac
02-02-2009, 22:57
iğne örnek vercek başkasını bulamadınmı :D

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: itina ile 3.0 v6 yarılır puhahahah:D:D

VTEC®
02-02-2009, 22:58

şiihhhhhttttt !!!! ayıp!!! büyük hacimlilerine saygı göster bakiiiim :D

Yanlız eray bitirsin arabayı asıl şaka makinesi o olacak :)

melih
02-02-2009, 23:01
Apex-i Cat Hack bu kdr faydalı olcağını tahmin etmemiştim açıkçası

Eray Yümsel
02-02-2009, 23:02

gül gül bu seferlik videodan kurtuldun bidahaki sefere yandın olum :D yediğin boyları sayıcam videoda zuhahah

Up306Gti
02-02-2009, 23:04

Erayın bost yaptıgı vidyolar bende hahaha

Eray Yümsel
02-02-2009, 23:06
2 diyip 1 de basıp genede geçemediğiniz videoda varmı :D zuyhahahha

vtecburac
02-02-2009, 23:08
ana küllüm yalan valla:)

vtecburac
02-02-2009, 23:09
2 diyip 1 de basıp genede geçemediğiniz videoda varmı :D zuyhahahha

abicim sen taksi metreni aç müşterilerini al konforlu bir yolculuk sun:D:D sen bizle yürüyemezsin;):p

eser
02-02-2009, 23:11
abicim sen taksi metreni aç müşterilerini al konforlu bir yolculuk sun:D:D sen bizle yürüyemezsin;):p

burak naaptın kanka sen kavgada sölenmez :D ahaha

Eray Yümsel
02-02-2009, 23:12
illa bagajdan girip kaputtan cıkayım yanı dimi :D

Up306Gti
02-02-2009, 23:12

Olum adam 5.te köprüye direk ışınlanıcaktı bi ara kaç kuruş yazdı bu arada kavacık ATaşehir Eray?

Eray Yümsel
02-02-2009, 23:13
15 20 lira gitmiştir valla :D

melih
02-02-2009, 23:14
ama harbi hele arka süper rahat uzun uzun gezzz :D

melih
02-02-2009, 23:14
illa bagajdan girip kaputtan cıkayım yanı dimi :D

oy oy oyyy

KAAN_M3
02-02-2009, 23:17
Le nouveau milleneaire les rues de ma ville TAXI!!..... SEPPAHTİ mustafa:)

vtecburac
02-02-2009, 23:18
yok kardeşim açıklıyorum gerçekleri erayla hiç bir vtı denemesin tavsiyem hee unutmadan rs lerde yaklaşmasın boşuna:D:D 5. vitese attığı zaman adam nokta oluyor:D:D:D:D:D

MiaMi
02-02-2009, 23:18
Bagaj kaput deme bagaj kaput deme aklım gidiyor.

BoraRS
02-02-2009, 23:19
Hırs yok roll var. Konu daha fazla uzamasın. Haftasonu tekrar deneriz Burakçım.

eser
02-02-2009, 23:21
hadi hafta içi bahçeşehir de yapalım bir roll :D

melih
02-02-2009, 23:22

nerelerdesin dostum yüzün göster artık :)

vtecburac
02-02-2009, 23:22
Hırs yok roll var. Konu daha fazla uzamasın. Haftasonu tekrar deneriz Burakçım.

ıyıde ben bişe demedim ki sana:D:D hırs felan:confused:

Eray Yümsel
02-02-2009, 23:23
hadi len izmit ankara otobanının üstüne yol yokk bide gece 2 3 gibi ataşehir kavacık hattıda güzel oluyo :)

melih
Bagaj kaput deme bagaj kaput deme aklım gidiyor.

abi girmeye yakın sahne çektik o kdrr emeğe saygı lütfen :D

vtecburac

artık kaçma mustafa benden nereye kadar kaçıcaksın eninde sonunda yolda yakalıcam seni:D:D sen gelde ben sana bi nos basıyım:heyoo:

eser
02-02-2009, 23:24
hadi len izmit ankara otobanının üstüne yol yokk bide gece 2 3 gibi ataşehir kavacık hattıda güzel oluyo :)

bahçeşehirde otursan görürdüm seni :D

melih
02-02-2009, 23:24

gece tarifesinden dewam kankas

BoraRS
02-02-2009, 23:25
ıyıde ben bişe demedim ki sana:D:D hırs felan:confused:

Bana dedin dedim mi? Rahat olun diyorum. Bak o akşam nekadar da güzel geçti. Ben şahsen çok keyif aldım. Tekrarlayalım birbirimizi daha iyi tanıyalım. Yoksa bu tür ortamlarda bu muhabbetler daha çok uzar.

Slm.
Bora

melih
02-02-2009, 23:25
bahçeşehirde otursan görürdüm seni :D

karşını otobanıda güzell en son askerden önce kullanmıştım ama ???

eser
02-02-2009, 23:26
avrupa roll diorum :D

Eray Yümsel
Bana dedin dedim mi? Rahat olun diyorum. Bak o akşam nekadar da güzel geçti. Ben şahsen çok keyif aldım. Tekrarlayalım birbirimizi daha iyi tanıyalım. Yoksa bu tür ortamlarda bu muhabbetler daha çok uzar.

Slm.
Bora

hocam ben senın yanına geldiğimde bana neden güldün o gece :D 2.0sv mi sandın :D

XoR
hadi hafta içi bahçeşehir de yapalım bir roll :D

bugün h.içi işte :D

eser
karşını otobanıda güzell en son askerden önce kullanmıştım ama ???

bugun luleburgaza kadar gıttım geldım sıfır asfalt fenaa olmuş kaymak gibi

eser
02-02-2009, 23:27
bugün h.içi işte :D

eee koray kimse yok tek başımamı cıkıp gazlıyım :D yrn akşam olabilir mesela

BoraRS
hocam ben senın yanına geldiğimde bana neden güldün o gece :D 2.0sv mi sandın :D

Araç neydi? Hatırlayamadım

XoR
eee koray kimse yok tek başımamı cıkıp gazlıyım :D yrn akşam olabilir mesela

yarın olmaz arabayı yarın geri vericem :D

Eray Yümsel
02-02-2009, 23:28
mavi kötü bi 406

chiefkadir
abicim sen taksi metreni aç müşterilerini al konforlu bir yolculuk sun:D:D sen bizle yürüyemezsin;):pBu Eray ne zaman 406 aldı yaw Geçen durakta gördüm bunla geziyodu :D
http://img.photobucket.com/albums/v479/ekmenm/Kuba/IMG_1299.jpg

Eray Yümsel

hadi gelin bu tarafa artık :D

MiaMi
02-02-2009, 23:30
abi girmeye yakın sahne çektik o kdrr emeğe saygı lütfen :D

benim volvoyu durduruşumun videosu vardır kesin.

melih
02-02-2009, 23:30
Bu Eray ne zaman 406 aldı yaw Geçen durakta gördüm bunla geziyodu :D

yaww eray kullanamaz onu içine giremezz

eser
02-02-2009, 23:33

keşke daha erken saatte haberleşseymişiz

melih
02-02-2009, 23:36
benim volvoyu durduruşumun videosu vardır kesin.

yok abi ne yazıkki ama artık arkadan gelenleri videosunu çekme gibi planlarımız var dışardan. 200 ler üstünde gelen bi kişinin ve araçını durdurma çabalama sahnesi:)

şaka bi yanada allah korusun öle bişe olmasını istemeyiz tabiki

Up306Gti
02-02-2009, 23:38
bugun luleburgaza kadar gıttım geldım sıfır asfalt fenaa olmuş kaymak gibi

Yokuş aşagı iniş varmı orda?

vtecburac
02-02-2009, 23:39

Slm.
Bora

aynı şekil başından beri söylüyorum bende çok zevk aldım tabiki tekrar denemek isterim müsait bir zamanda inş hem birbirimizi yakından tanıma fırsatımız olur kesinlikle:)

MiaMi
02-02-2009, 23:39
OOO o zaman bu haftasonu BEKLİYORUM

vtecburac
02-02-2009, 23:41
bu eray ne zaman 406 aldı yaw geçen durakta gördüm bunla geziyodu :d
[ımg]http://img.photobucket.com/albums/v479/ekmenm/kuba/ımg_1299.jpg[/ımg]
:d:d:d:d:d:d:d

vtecburac
02-02-2009, 23:42
OOO o zaman bu haftasonu BEKLİYORUM

patron beni çağırma oraya ben oralarda coşuyorum biliyorsun:D:D

STP
02-02-2009, 23:43
hanı gelıodun burak bey ?

vtecburac
02-02-2009, 23:43

ahahahahaahah aha bı tane daha 240 mahrumları:D:D:D yokuş arıyorlar:D:D

MiaMi
02-02-2009, 23:44

Bakalım hele bi o gün gelsinde

Up306Gti

Avrupanın nosu daha kaliteliymiş ordan al :D:D:D

vtecburac
hanı gelıodun burak bey ?

tamam gelim kanka ama kaput açmak yok:hahaha:

STP
02-02-2009, 23:45
sesınden anlasılır no prob

XoR
02-02-2009, 23:45
keşke daha erken saatte haberleşseymişiz

Emanet araba zaten Eser yarın ayara götürücem gelemem zaten :) kendi arabam çıkıyo kısmetse h.sonu :) bol bol deneme olur artık

vtecburac
02-02-2009, 23:46
sesınden anlasılır no prob

ses aldatıcı ama turbolu gibi:o

melih
02-02-2009, 23:47
Avrupanın nosu daha kaliteliymiş ordan al :D:D:D

avrupa havası varmış

eser
02-02-2009, 23:48

olan yerler var kanka

Up306Gti

Önden subaru arkadan evo:D:D

melih

yüklüyorum şimdiii çektiğim bi video vardı kanka onu ekliyorummm

STP
02-02-2009, 23:49

bakıcaz gorucez ;)

eser
02-02-2009, 23:49

beklioruz ;)

XoR
02-02-2009, 23:50

benimkide N/A sesli :D

vtecburac
02-02-2009, 23:50
Önden subaru arkadan evo:D:D

aynen öle sen nerden bilion:? :D

tut nefesini UP-EH bırak nefesini:hahaha:

vtecburac
02-02-2009, 23:52
harbiden bi ara karşıya geçelim avrupa yakasında oturanlarada hak veriyorum ben sürekli buraya geçiyorlar bizimde onları kırmayıp karşılık vermemiz lazım ben varım karşıya eray sende gelirsin up306 gtı dda gelir tc fb 106 larıda alırız devamm

Up306Gti
02-02-2009, 23:52
aynen öle sen nerden bilion:? :D

tut nefesini UP-EH bırak nefesini:hahaha:

Arkadan da duydugum anlar oldu:D:D

Slogan güzel:D:D

eser
02-02-2009, 23:53
harbiden bi ara karşıya geçelim avrupa yakasında oturanlarada hak veriyorum ben sürekli buraya geçiyorlar bizimde onları kırmayıp karşılık vermemiz lazım ben varım karşıya eray sende gelirsin up306 gtı dda gelir tc fb 106 larıda alırız devamm

o zaman bu haftasonu avrupa ;)

Tunç
02-02-2009, 23:55
bahcesehir kumburgaz rulez:)

MiaMi
02-02-2009, 23:55
Hertürlü bekleriz son rollinglerde ortalama 6 veya 7 defa geçtim karşıya maddiyatı 700 800 tl ama verdiği manevi zevk ordaki 2 muhabbet yetiyor.

Up306Gti
02-02-2009, 23:56
Up Kış Spec+Manita Spec falan yani:))) Fuarda görüşürz anca:))

STP
02-02-2009, 23:58
kış spec? araban stock deılmıydı kıslık spece nasıl cevırdın

Tunç
02-02-2009, 23:59
kmse gelmio galiba:)

XoR
03-02-2009, 00:00
bi rolling olsa iki sıksak :D

BoraRS
Eray kusura bakma şimdi hatırladım seni. Ama neden güldüğümü hatırlayamadım. Muhtemelen senin arabanın 3.0 olduğunu öğrenince gülmüşümdür :) Yanına yaklaşılmaz manasında :)

vtecburac

nosu söktü bizden oda;):D

Eray Yümsel
03-02-2009, 00:01
ben hala işteyim :D buraya gelenlerle denerimmm hazır kıta roller :D

XoR
03-02-2009, 00:02
ben hala işteyim :D buraya gelenlerle denerimmm hazır kıta roller :D

ula ben bile 23:00 de çıkıyorum seninki ne işi böyle :D

eser
03-02-2009, 00:02
bi rolling olsa iki sıksak :D

harbiden yaa 21 şubat askerim gitmeden bi tadını çıkarsam diorum şu rs in

melih
03-02-2009, 00:03
Up Kış Spec+Manita Spec falan yani:))) Fuarda görüşürz anca:))

emre power bi gün bi bakmışsın remus takılmış fitre yapılmışş senin ruhun bile duymazzz :D:D:) Manita Spec de bari anlayalım .:Deli:

Eray Yümsel
03-02-2009, 00:04
eser atlayın gelin moruk yemekler alkoller benden anasını satayım :D

XoR

h.sonu alıcam arabayı 1-2 ufak işi var salı yada çarşamba kesin çıkarız biz Akif'le denemeye Gc8'leri haber veririm ;)

melih

benim doğum gününde sen askersin kardeşim hayırlısı olsunn artıkk 15 ay sabır

eser
03-02-2009, 00:06
eser atlayın gelin moruk yemekler alkoller benden anasını satayım :D

kanka bi gelmemiz 100 lira :) yolda adam gibi gitmioruz ki sıka sıka gelioruz bide biliosun bi uçtan bi uç a gelmek koyuyo şehirler arası yol

Eray Yümsel
03-02-2009, 00:06
ula ben bile 23:00 de çıkıyorum seninki ne işi böyle :D

restorantino moruk :D 1 masa vardı onlarda şimdi kalktı bu saatten sonra eve gidilmez ben burda uyuyayım :D shelle 2dk uzaklıktayım alo rolling hattından ulasırsanız deneriz :D

Eray Yümsel
03-02-2009, 00:07
kanka bi gelmemiz 100 lira :) yolda adam gibi gitmioruz ki sıka sıka gelioruz bide biliosun bi uçtan bi uç a gelmek koyuyo şehirler arası yol

kıycan abi zevki başka :)

Tunç
03-02-2009, 00:07
bahcesehire bekliyoruz bütün anadoluyu:) kuzenim rs tadı cıkarsın yoklugunda cigerli olacak farkı görsün gelince:)

Eray Yümsel
03-02-2009, 00:08
Bu Eray ne zaman 406 aldı yaw Geçen durakta gördüm bunla geziyodu :D

kadir abi hayabusa swaplı aletimi nerden buldun yaw cok topsecretti helal olsun :D

eser
03-02-2009, 00:09
kıycan abi zevki başka :)

kanka biz kıyarızda sizde kıyın be :D parasını geçtim yol cok koyuyo ahahah

XoR
03-02-2009, 00:11
restorantino moruk :D 1 masa vardı onlarda şimdi kalktı bu saatten sonra eve gidilmez ben burda uyuyayım :D shelle 2dk uzaklıktayım alo rolling hattından ulasırsanız deneriz :D

Bu yakada olsa müşteri yollardım :)

XoR
03-02-2009, 00:11
kanka biz kıyarızda sizde kıyın be :D parasını geçtim yol cok koyuyo ahahah

dö dön bitmek bilmiyo :D seninki daha beter bizden sonra bi 25-30 km daha var :D

eser
03-02-2009, 00:13
dö dön bitmek bilmiyo :D seninki daha beter bizden sonra bi 25-30 km daha var :D

sorma ya ekonomi yapıyım dıosun yol bitmio sıkıosun cebe zarar :D aşagı tukursen sakal yukarı tukursen bıyık :D

BoraRS
03-02-2009, 00:23
Haftasonu Ataşehir de olabilir Bahçeşehir de. Ama tabii önceden haber vermek kaydı ile.

XoR
03-02-2009, 00:26
We love Porn :D

Şuan kapıda duran araç cam car iyi seyirler :) deneyen araç T plakalı Gt

Cam Car Vf22,Hks Egsoz,Evc6 White Gt Vf22,Hks Egsoz,Forged Internal

http://videos.streetfire.net/video/K-Impreza-vs-T-Impreza_559230.htm

Tunç
03-02-2009, 00:27
vtec'ciler gti'cılar hadi :D tabi rs'lerde

eser
03-02-2009, 00:28
bahçeşehir rulezzzz

XoR
03-02-2009, 00:34
Second run DGN Impreza added

K Impreza @ 1.3 cont :)

http://videos.streetfire.net/video/K-Impreza-vs-T-Impreza_559231.htm

vtecburac
03-02-2009, 00:41
http://upload.streetfire.net/video/EH-VTEC-Apexi-Cat-Hack_559233.htm

eray alda ses dinle senfoni gibi maş. mozart:D

death34404
03-02-2009, 00:45
vtec'ciler gti'cılar hadi :D tabi rs'lerde

nan geçerken benide al bari 2 araba giderik haber et

Tunç
03-02-2009, 00:48
tmm toyotacı alrım senide:)

melih
03-02-2009, 00:49
http://upload.streetfire.net/video/EH-VTEC-Apexi-Cat-Hack_559233.htm

eray alda ses dinle senfoni gibi maş. mozart:D

kanka o değilde çekim yapılan araç bomba yüksek araçtan çekimler süper çıkıyo :D

eser
03-02-2009, 01:08
nan geçerken benide al bari 2 araba giderik haber et

aynen siz tunçla toyotada olur video çekersiniz
(21 şubata kadar rs i gasp ettim) :D ahaha

vtecburac
03-02-2009, 11:25
306 gtı ereL???:D

Up306Gti
03-02-2009, 11:28

Orj filtre orjn eksoz bu şekilde Kış spec işte sessiz sakin az yakıt mis gibi ohh:rolleyes:

Filtre Eksozu Takıca yürüyen Spec olucak p

vtecburac
03-02-2009, 11:36
nosuda sök nosuda tıs laya tıslaya yürüdn zaten herkesle terbiyesiz herif:D

y@sin
03-02-2009, 11:37
tutunuyormusun:D he doğru 2 ye 1 tabi tutunursun kanka teke tek gel sen;)

fb 106 yla denemeleriz eşit ayardaydı:icon_tup:

Farketmez kanka teke tek çifte çift denicez bundan sonra sorun yapmaya gerek yok :)

vtecburac
03-02-2009, 11:38
Farketmez kanka teke tek çifte çift denicez bundan sonra sorun yapmaya gerek yok :)

kasnak operasyonumu yaptın len, yoksa egz mi?? yap len yap bide alo yap bana;)

y@sin
03-02-2009, 11:39
kasnak operasyonumu yaptın len, yoksa egz mi?? yap len yap bide alo yap bana;)

Yok olum nerede egzantrik :) Kazan ve timing yapıcam kanka bakalım bu sefer daha iyi olucak inş..

vtecburac
03-02-2009, 11:41
Yok olum nerede egzantrik :) Kazan ve timing yapıcam kanka bakalım bu sefer daha iyi olucak inş..

inş kanka olur ben umutluyum eski halini biliyorum chipsizken chiplilerle yürüyodun len olm fazla yatırma arabayı pejolara yatmak yaramıyor sonra gitmiyo:p

y@sin
03-02-2009, 11:42
inş kanka olur ben umutluyum eski halini biliyorum chipsizken chiplilerle yürüyodun len olm fazla yatırma arabayı pejolara yatmak yaramıyor sonra gitmiyo:p

İnş olucak eskiye nazaran çok çok iyi gene gitmesi gerektiği gibi gidiyor bakalım bu işlemler olsun haberleşiriz gene bakarız duruma..

vtecburac
03-02-2009, 11:45
İnş olucak eskiye nazaran çok çok iyi gene gitmesi gerektiği gibi gidiyor bakalım bu işlemler olsun haberleşiriz gene bakarız duruma..

aynen kanka haber bekliyorum o işlemlerini bi yap tekrar yoklayalım;)

len olm eray dün bana fena bir şaka yaptı hee yanaşma eraya sakın:D:D:D

y@sin
03-02-2009, 11:47
aynen kanka haber bekliyorum o işlemlerini bi yap tekrar yoklayalım;)

len olm eray dün bana fena bir şaka yaptı hee yanaşma eraya sakın:D:D:D

ahahha yanaşmam zaten o da bana takmış :D olum bu eray yaparmı yapar gerek yok biz 1.6 grubu devam :p

MiaMi
03-02-2009, 12:49
Eray tırsmış s40'dan cumartesi ankaraya gidiyor.

melih
03-02-2009, 13:51
onu biri durdursun :p:p

Speed_TurN
03-02-2009, 15:56
sefaköy e yeni bir Rs gelmiş :) onunla da denemek isteyen olursa özelden mesaj atsın ;)

birazcık spec var ama gitmio çok :) Mk1 172

Eray Yümsel
03-02-2009, 16:09
Eray tırsmış s40'dan cumartesi ankaraya gidiyor.

morukcum geri vites yapanın dogbox u parçalansın :D gel bu aksam çakim TS yede T40 ada farketmezzzzzzzz :D:D:D:soru:

Eray Yümsel
03-02-2009, 16:09
ahahha yanaşmam zaten o da bana takmış :D olum bu eray yaparmı yapar gerek yok biz 1.6 grubu devam :p

aksam sende gel yasincim :soru:

MiaMi
03-02-2009, 16:21
Paso gel gel ben trakyada oturuyorum kanka yakın olsa gelmemmi.

Göki,ZD
03-02-2009, 16:38
eray 2009 model bmx var denermisin :hehe: ahaha

Eray Yümsel
03-02-2009, 16:40
kısa varsa deniyim yoksa gerek yok hahahahah

Eray Yümsel
03-02-2009, 16:41
Paso gel gel ben trakyada oturuyorum kanka yakın olsa gelmemmi.

moruk şöyle yapalım sen bua tarafa geç burdan izmit yerine sizin tarafa gazlayalım bi noktada vedalaşırız :) :icon_tup:

Göki,ZD
03-02-2009, 16:42
vtec mi sandın olm bmx bu bmx:)

Eray Yümsel
03-02-2009, 16:46
tamam olm işte 18 vitesi var 21 vitesi var :D 21 kısa oluyo :D

Eray Yümsel
03-02-2009, 16:47
gökan sen onu bunu bırakta gel bi deneyelim senle yaw :)

Up306Gti
03-02-2009, 17:17
kısa varsa deniyim yoksa gerek yok hahahahah

Çok Mütevazisin:cool:

Eray Yümsel
03-02-2009, 17:31
evt aksam aynı mekanda toplanıyoruz 3 5 araba herkezi bbekleriz :=)

Up306Gti
03-02-2009, 17:34
evt aksam aynı mekanda toplanıyoruz 3 5 araba herkezi bbekleriz :=)

Güzel co plot olurum vites zamanı sölerim viraj derecelerini sölerim valla:D:D

vtecburac
03-02-2009, 18:03
yıne aynı hesap...yıne aynı specler arasında "dag"lar...
1sn ıcınde boy boy gıdıp gelıyo arabalar... :beuj:
bu arada klıbın sonunda kı sesler(!) muzıkten mı geldı? hehe :) ares ondeyken gulmeye baslıyo sonra bırden gecıp gıdıo felan...
neyse fıx tarıfe gecıldıgınız vıdeolar yok...typer ı nasıl koymussunuz hayret ettım valla ruzgar tunelıne gırmeye calısmısınız bı ara sonra fark acılınca vazgecmıs felan..komık...

maasallah "cıger"lerım :hahaha:

gözüm sende gel ya fark yaparmı?? barışım seni de es geçmem merak etme:D:D

edit: bu arada barış emrenin sana msn de yazdığı sana bi tane vtı getircem diye bahsettiği araç benim;)

y@sin
03-02-2009, 18:10
Vtec le RS zevkli olur deneyin işde yazılım yapıcaksındır ama şimdi sen şuara deneyemezsindir :)

vtecburac
03-02-2009, 18:11
bızım aresler arasında "boy" oynamaz 2mız de ıntake-exhaus speciz.

ben uzun sure yokum.bora yeter sıze sımdılık.geldıgımde araya alırız senıde merak etme ;)

edıt: benzının var dı mı :hahaha: aman ha en son cagırdıgında benzın yok demıstıde bırılerı ;)

benzinim olmazsa çağırmam zaten, bende yokum uzun süre elbet denk geliriz;) sezon açılışında..

y@sin
03-02-2009, 18:13
Sana söyleyip söylemeyecen konusunda yorum yapmadım doğrudur erdekdeysen zaten şuara denenmez denk geldiğinizde artık denersiniz..

vtecburac
03-02-2009, 18:13
aynen bizimde yasininde benim de emrenin de en sevdiği özellktir;)

iynn-RS
03-02-2009, 18:14
yıne aynı hesap...yıne aynı specler arasında "dag"lar...
1sn ıcınde boy boy gıdıp gelıyo arabalar... :beuj:
bu arada klıbın sonunda kı sesler(!) muzıkten mı geldı? hehe :) ares ondeyken gulmeye baslıyo sonra bırden gecıp gıdıo felan...
neyse fıx tarıfe gecıldıgınız vıdeolar yok...typer ı nasıl koymussunuz hayret ettım valla ruzgar tunelıne gırmeye calısmısınız bı ara sonra fark acılınca vazgecmıs felan..komık...

maasallah "cıger"lerım :hahaha:

hacı bu cıger elden ele dolasıyo.bı hafta bırı bı hafta bırı cıgerlenıyo galıba:)

bakalım obur haftanın cıgerlısı kım olacak:D

hadi bide şarkı yollayım sıze angaradan dargınlık gırmesın araya:)

http://www.youtube.com/watch?v=BDFvEYlo5AA

Göki,ZD
03-02-2009, 18:15
gökan sen onu bunu bırakta gel bi deneyelim senle yaw :)

ben denemiyorum artık kendi zevkim için yapıyorum sökük uraşıyorum. sürekli insanların bahane ve sebeplerinden sıkıldım en temizi gizli çıkıp denemek video yok bişe yok. hem benim işlerim var daha araba ile hafifletiyorum 800 kiloya doğru 2 koltuk söktük bi dünya bahane şimdi kimse denemez:)

bide burak bugun fiberciye geldin camdan görüyorum seni ama makina başında oldugum için çıkamadım nie gelmedin yanıma.

vtecburac
03-02-2009, 18:15
zem zem koyuyoruz biz motora:D

y@sin
03-02-2009, 18:16
hacı bu cıger elden ele dolasıyo.bı hafta bırı bı hafta bırı cıgerlenıyo galıba:)

bakalım obur haftanın cıgerlısı kım olacak:D

hadi bide şarkı yollayım sıze angaradan dargınlık gırmesın araya:)

http://www.youtube.com/watch?v=BDFvEYlo5AA

Adamların araba yürüyor maşaallah bu ciğer zaten bir bende yok :p:rolleyes:

vtecburac
03-02-2009, 18:16
ben denemiyorum artık kendi zevkim için yapıyorum sökük uraşıyorum. sürekli insanların bahane ve sebeplerinden sıkıldım en temizi gizli çıkıp denemek video yok bişe yok. hem benim işlerim var daha araba ile hafifletiyorum 800 kiloya doğru 2 koltuk söktük bi dünya bahane şimdi kimse denemez:)

bide burak bugun fiberciye geldin camdan görüyorum seni ama makina başında oldugum için çıkamadım nie gelmedin yanıma.

aynen kanka ordaydım ama valla görmedim seni yoksa ayıpsın;)

iynn-RS
03-02-2009, 18:21
hacım net cafedeyım acılmıyo ama dusunmen yeter "CIGERIM" :D

oguz yılmaz hacı:D

zıplayıverdı cekırge:D

y@sin
03-02-2009, 18:24
Ogün gün içerisinde yapıldı akşamına roll e çıkıldı konuşucak zaman bile olmadı tlga mor vtec sordu dedim evet chip yapdım kardeşim diye buraklarla konuşamadık hee forumda yazmamızda zoruna gitmişdir her zamanki gibi doğrudur senin hep zoruna gidiyor yaa ondan böyle hareketler yapman normal..

y@sin
03-02-2009, 18:27
arabanı kullanmasını öğren ondan sonra gel yoksa zaten boy yersin özberk in pilotajı iyi o kullandığı zaman vtec le gidersiniz işte sen anca forumda yazarsın böyle yüzyüze geldinmi ben anlamam abi nosdan filan cart curt dersin normalde iyi yüzlü bir insansın ama forum ortamında değişenlerdensin sende ben ne zaman bir şey dediysem arkasında durdum halada dururum senin gibi çocuk çocuk hareketler yapmam merak etme sorunun varsada özelden konuşalım gene sıkındı olmaz forum üzerinden konuşmayada gerek yok..

Dürüstlüğü kimseden öğrenicek yaşta değilim çokdan geçdim o zamanları şüphen varsa zaten hallederiz öel bir sıkındın olmasın kimseye terbiyesizlik yapmadım bu zamana kadar gene yapmam dürüstlükden girdin biz sana dürüst değilmisin dedik..

y@sin
03-02-2009, 18:38
Ben sana seni geçerimmi dedim niye bu kadar buraya takıldın :) benim arabamı benden daha iyi kullananda yok bunu bil yani pilotajıma o kdr güveniyorum sen oralara takılma ama benim aracımı Rs le kıyaslamadım ben ok anlamışındır umarım :)

Edit : Sanırım sen mesajımda benim aracımı düşündün bahsettiğim vtec di benim aracım değil yani :)

XoR
03-02-2009, 18:42
Ah ah neye sattım ben Vtec'i :D :D

ADMISE R1
03-02-2009, 18:44
maşallah eh vtec e maşallah

vtecburac
03-02-2009, 18:47
maşallah eh vtec e maşallah

eyw kardeşim saol senide görelim aramızda en kısa zamanda;):)

eser
03-02-2009, 18:49
avrupa roll ne oldu hani ? 25 şubat askerim hadi :)

XoR
03-02-2009, 18:50
hayata kuserdın lan ul sende kalsaydı :hahaha: :D

Yok sanmıyorum :D son hali ile fotokopi makinası durumundaydı :D

vtecburac
03-02-2009, 18:50
avrupa roll ne oldu hani ? 25 şubat askerim hadi :)

o zaman 24 şubatta yapalım kanka:D

ADMISE R1
03-02-2009, 18:52
en yakın zamanda inşallah

XoR
03-02-2009, 18:53
o zaman 24 şubatta yapalım kanka:D

Yok Gece 2 otobüsüne alsın dönüşte Hareme yada Otogar'a konvoy halinde bırakalım :)

Eh Vtec dyno day'de gelen std vtec'di dimi 35 plaka benmi yanlış hatırlıyorum ?

vtecburac
03-02-2009, 18:55
Yok Gece 2 otobüsüne alsın dönüşte Hareme yada Otogar'a konvoy halinde bırakalım :)

aynen 35 R 9057 olan araçtı plaka EH oldu;) zaten dyno day de belli etmişti kendini ama arkdşlar böle gidiceğine nedense inanmak istemiyorlar:o

eser
03-02-2009, 18:55
ben de dıyorum bu kım...furkanmıs ya...atlayacaktım hemen :D

admise ne yahu :)

furkan değil barış furkan sattı arabayı

eser
03-02-2009, 18:56

ahahaha aklıma başka bi fikir geldi ankaraya kadar roll :D

XoR
03-02-2009, 19:01
bızımkıler BULGU"RS degıl yalnız :D sısmez ole :hahaha:

Hepsi şişiyo hacı :D Şiştiği ana denk getiriyodum ben eskiden :hahaha: :hahaha:

XoR
03-02-2009, 19:02
aynen 35 R 9057 olan araçtı plaka EH oldu;) zaten dyno day de belli etmişti kendini ama arkdşlar böle gidiceğine nedense inanmak istemiyorlar:o

Heh tamam şimdi hatırladım seni :)

BoraRS
03-02-2009, 19:05
Haftasonu deneriz Burak Cumartesi akşamı. Zevkli oluyor walla ben çok keyif aldım açıkçası :)

vtecburac
03-02-2009, 19:07
Haftasonu deneriz Burak Cumartesi akşamı. Zevkli oluyor walla ben çok keyif aldım açıkçası :)

bu cumartesi işim var valla daha müsait bir zamanda ben sana daha önceden haber veririm ok;)

BoraRS
03-02-2009, 19:10
Gece 1 de mi? Hmm peki öyle olsun :)

XoR
03-02-2009, 19:12
Bu cumartesi biz çıkacaz Avrupa yakasında