PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dövüş sanatıyla uğraşan arkadaşlar

Emir_b16a
16-02-2009, 21:51
uzak doğu yakın awrupa uzak awrupa ne olursa arkadaşlar yaptığınız spor hakkında bilgi almak isterim

yeni arayışlar içindeyim :)

GKS
16-02-2009, 21:55
ninjitsu öğrenmek istiyorum :=)

imhotep
16-02-2009, 21:57
Full contactla ugrasmistim bir aralar tavsiye ederim cok keyifli vede surekli temas halinde olan bir yakin dovus sanati.

Ferhat_V
16-02-2009, 22:00
çok fena tokat atarım..elim ağırdır..:D

valla videodan sonra bende dövüş sporlarını iyice merak etmeye başladım ama para verip dayak yemek var bu spordada :D body iyidir..

Emir_b16a
16-02-2009, 22:02
Full contactla ugrasmistim bir aralar tavsiye ederim cok keyifli vede surekli temas halinde olan bir yakin dovus sanati.

o nası bişi acaba :)

Emir_b16a
16-02-2009, 22:03

valla videodan sonra bende dövüş sporlarını iyice merak etmeye başladım ama para verip dayak yemek var bu spordada :D body iyidir..

body de bna hamallık gibi gelio :D

dragon07
16-02-2009, 22:04
kick box yapardım yerinde olsam.iyi kavga oluor.fitneSS iyidir..

Emir_b16a
16-02-2009, 22:08
kick box yapardım yerinde olsam.iyi kavga oluor.fitneSS iyidir..

onu yaptım 4 sene kdr :D daha fantastik daha hızlı bişi arıyorum şu an wing tsun war kafamda da bilgisi olan arkadaş warsa başka bişilerde örenmek istiorum :)

kickboxer
16-02-2009, 22:11
bn kickbox yapıorum suanda bı ara verme durumu oldu ama tavsıye ederım babam 15 yıllık kıckboxcu bnde 6 senedır yapıorum ama gorundugu kadar kolay spor degıldır sölemedı demeyın

onursumer
16-02-2009, 22:13
bu tarz sporlarla çok ilgim yok ama bir donem kardeşim capoeira yapmıştı hareketli oldukça güzel aslında ama dikkat etmek lazım omurunu çatlattığı için bırakmak sorunda kaldı uzun sure çelik korse ile gezmişti.

Emir_b16a
16-02-2009, 22:17
bn kickbox yapıorum suanda bı ara verme durumu oldu ama tavsıye ederım babam 15 yıllık kıckboxcu bnde 6 senedır yapıorum ama gorundugu kadar kolay spor degıldır sölemedı demeyın

aman dikkat et aradan sonra başkadınmı sakatlanma riskin çok yüksek :)

3rk4n
16-02-2009, 22:17
www.psfights.com En güzeli allah ne verdiyse style

Shadow_Dancer
16-02-2009, 22:19

nerde çalışıyordun ? İstanbulda bakırköy taraflarında eli yüzü düzgün bi salon var mıdır?

Hüseyin
16-02-2009, 22:28
kung-fu,kick box ve judo ile ilgilendim uzun yıllar fakat en sağlıklısı judo geldi tavsiye ederim..

B.Aktepe
16-02-2009, 22:29
onu yaptım 4 sene kdr :D daha fantastik daha hızlı bişi arıyorum şu an wing tsun war kafamda da bilgisi olan arkadaş warsa başka bişilerde örenmek istiorum :)

wingtzun öğrenmek için bende 2 ay kadar emin ali boztepe nin kurduğu ebmas a gittim. gerçekten çok güzel ter atıyorsun ve etkili olduğuna inanıyorum açıkçası çünkü en iyi savunma saldırıdır öğretisi ile yola çıkıyor. ve kısa yoldan kısa bir sürede karşı tarafı etkisiz hale getirmeği öğretiyor. taşındığımdan dolayı devam edemedim. discovery channel de figth quest diye bir program vardı 2 tane amerikalı 11-12 tane uzak doğu sporunu yerinde en etkili hocalarından 5 er günlük eğitimini alıyorlar ve 5 gün sonunda kendi dallarındaki en iyiler ile dişe diş mücadele ediyorlar. izlemeni yada netten araştırmanı tavsiye ederim.
birde bu aralar araştırdığım diğer dövüş sanatı israil ordusunun geliştirdiği krav-maga. fight quest te görmüştüm. şiddetle tavsiye edilecek bir spor:D

http://www.kravmaga-tr.com/

mechanıcer
17-02-2009, 00:00
kanka ben futbol oynuyorum bıras sert oynadıgım ıcın oda dovus sanatı oluyor :D

dragon07
17-02-2009, 00:07
streetfighteR aga en iyisi. free fight izliorum hepsinden etkili oluyor bende ilk önce nerden kan akar diye hesaplıosun.bolca fitness yap :D

barutçu
17-02-2009, 00:07
Kick-box 4 yıl kadar yaptıysan zaten doğru noktadan başlamışsın demektir.
4 yıl devam ettiğine görede idmanları ağır gelmemiştir.
3-4 defa jijitsu idmanlarına girdim, bence jijitsu denemelisin bundan sonra.

Emir_b16a
17-02-2009, 00:08
wingtzun öğrenmek için bende 2 ay kadar emin ali boztepe nin kurduğu ebmas a gittim. gerçekten çok güzel ter atıyorsun ve etkili olduğuna inanıyorum açıkçası çünkü en iyi savunma saldırıdır öğretisi ile yola çıkıyor. ve kısa yoldan kısa bir sürede karşı tarafı etkisiz hale getirmeği öğretiyor. taşındığımdan dolayı devam edemedim. discovery channel de figth quest diye bir program vardı 2 tane amerikalı 11-12 tane uzak doğu sporunu yerinde en etkili hocalarından 5 er günlük eğitimini alıyorlar ve 5 gün sonunda kendi dallarındaki en iyiler ile dişe diş mücadele ediyorlar. izlemeni yada netten araştırmanı tavsiye ederim.
birde bu aralar araştırdığım diğer dövüş sanatı israil ordusunun geliştirdiği krav-maga. fight quest te görmüştüm. şiddetle tavsiye edilecek bir spor:D

http://www.kravmaga-tr.com/

krawmagayı biliorum toplama bi döwüş sporu bi çok spordan birleşme

2 senedir bujinkan ninjutsu çalışıorum 4 sene kickbox yaptım aralara karate judo da girdi

bilgiliyim biraz tecrübeli arkadaşlardan tecrübelerini paylaşmalarını isterim

ztn bndeki amaç ek olarak kendi üstüme bişiler koyma çabası

biraz hızlanmam lazım

Emir_b16a
17-02-2009, 00:09
Kick-box 4 yıl kadar yaptıysan zaten doğru noktadan başlamışsın demektir.
4 yıl devam ettiğine görede idmanları ağır gelmemiştir.
3-4 defa jijitsu idmanlarına girdim, bence jijitsu denemelisin bundan sonra.

çalıştığım sporun içinde bulca jujtusu war şu an daha çok hıza yönelik bişiler arıyorum

tool
17-02-2009, 00:11
Sayokan, kökleri Orta Asya'ya dayanan, yaklaşık M.Ö 6.7 bin yıllarından başlayan türk tarihinde bulunan bilgiler derlenmiş ve stratejileri oluşturulmuş bir Türk savaş sanatıdır. Nihat Yiğit tarafından gündeme getirilmiş ve Savaş Sanatları Ustaları Dünya Federasyonu tarafından analiz edilerek resmi bir branş olarak dünyaya tanıtılmaya başlanmıştır.Sayokan Dünya Federasyonu Amerika Newyork ta 2002 yilinda kuruldu.05.Ocak.2005 tarihinde Türkiyede Türk Savas Sanati Sayokan Federasyonu kuruldu akabinde Dünya Federasyonu Amerika da fes edilerek Türkiyede yeniden 07.12.2006 tarihinde kurulmus ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Sayın Nihat YİĞİT bu sisteme “SAVAŞÇININ YOLU ve KAN’ı cümlesini uygun görmüş, bu cümledeki sözcüklerin baş hecelerini alarak kısaltmıştır. Onun ifadesi ile, “Savaşçı” Mete Han’dan Atatürk’e kadar gerek bedensel, gerekse ruhsal, zihinsel yetenek ve erdemliliğe sahip eşsiz devlet adamlarımızı, komutanlarımızı, kahramanlarımızı, “YOL” ise bu eşsiz insanların bu yetenek ve erdemliliğe giden yolunu, “KAN” ise yine bu eşsiz insanlarla olan bağımızı ifade etmektedir.” diye tanımlıyor. Tabiatı ile uzak doğu savaş sanatlarına bu alanda alternatif, yerelliği ve milliği olan bir kültürleştirme hareketi olunca kolay kabul edilebilir görünmektedir.

Sayokan’ı temel özellikleri ile tanıtmaya çalışacağız. Bu temel özellikleri tekniksel olduğu kadar, tarihi, kültürel geleneksel unsurlarını da tanımak zorundayız ki sıradan bir savaş sanatı imajı ile tanınmasın. Veya sadece uzak doğu savaş sanatlarına alternatif mantığı taşıyan, bu amaçla ortaya konmuş bir çalışma olarak görülmesin.

http://www.sayokan.net/

http://www.turksayokan.com/

barutçu
17-02-2009, 00:12
çalıştığım sporun içinde bulca jujtusu war şu an daha çok hıza yönelik bişiler arıyorum

:)
Anlamadım açıkacası, bende yıllarca bunlarla uğraştım.
jijitsu'uda içinde barındıran spor nedir?

kickboxer
17-02-2009, 00:14
nerde çalışıyordun ? İstanbulda bakırköy taraflarında eli yüzü düzgün bi salon var mıdır?
valla karsı tarafta bılmıyorm fakat hocama sorarım turkıyeye kıckboxu getıren hoca kendısı aynı zamanda fedarasyon baskanı

newzat_r56
17-02-2009, 00:16
2. dan milli karateciyim 8 senedir yapıyorum..

Emir_b16a
17-02-2009, 00:16
Anlamadım açıkacası, bende yıllarca bunlarla uğraştım.
jijitsu'uda içinde barındıran spor nedir?

bujinkan ninjutsu :) youtube da bi ton vidyosu war izleyebilirsin bnm çalıştığım dojonunda war bujinkan türkiye die aratırsan çıkar :)

başlı başına bi sawaş sanatı ama bn daha bireysel bişilerle kendimi geliştirmek istiyorum :)

Emir_b16a
17-02-2009, 00:18
yada bujinkan budo taijutsu diede bakabilirsin

edo typer
17-02-2009, 00:37
2 sene tekwando,1 sene aıkıdo,1 sene wushu ve 6 sene kıckbox yaptım, tendonlarımı kopardıgım ıcın bıraktım..dowus sporu ıle ılgılenmeyı dusunenler ıcın kıckboxu sıddetle tawsıye ederım,dıger sporlar ne bılıyım bana pek gercekcı gelmıyo,yada yeterı kadar rahatlatıcı gelmıyo...kıckboxu 6 sene boyunca 1e1 haftada 4 gun ozel ders olarak calıstım,ozel dersıde tawsıye ederım..normal seanstan gercekten cok farklı oluyo,az bısey dayak yıyosunuz ama:D

PROMINENT
17-02-2009, 00:42
muay thai..
tavsiye ederim ;)

khan
17-02-2009, 00:44
uzun seneler judo yaptim, vucut temel kuvveti ve dayaniklilik icin en ideal spordur. sonra genel maksatli jukado ya dondum.
sonra bir kac sene kickbox yaptim cok keyifli ve genel olarak esneklik sagliyor.
en son da bir kac sene box yaptim. bence dovus sporlarinin temeli box.
simdi bircok hoca olan arkadas benim eski antreman arkadaslarimdir, misal wing tzun da nehar, capoeirada hakki vs vs.

kavga vs icin degilde eger sinirli bir yapin varsa ve kendinle yarismayi seviyorsan dovus sporlari cok ideal hem rahatlatiyor hem daha bir pozitif yapiyor.

Orcun6
17-02-2009, 01:43
2.5 senedir muay thai yapıyorum çok önceleri 1 sene karate yapmışlığım var . Mauy thai ciddi çalışılırsa gerçekten oldukça sert bir spor , ama acı eşinizi ve dayanıklılığınızı oldukça yükselteceğini düşünüyorum. Kaval kemiklerini çarpıştırmak ilk başlarda pek kolay olmuyor bi de :)

cem06
17-02-2009, 02:12
baya bi arastırdım dovus sporlarını wing tsun a basladım aslında ninjutsu veya jiu jitsu ogrenmek ıstıyodum salon bulamadım :)
ayrıca krav-maga, systema vs. dovus sporundan cok teknıge yonelik sayılır ve bildiğim kadarıyla mil/leo kısımlarını da ogretmiyorlar

full contact karate, bjj veya mma yapan warmı aranızda???

zübeyir
17-02-2009, 03:09
valla dövüş sanatı değilde bı kere gıttıgım spor salonunda yogaya katıldım. her yanım bırbırıne karıştı. 2 gun basımın ağrısından duramadım. guya rahatlatıyo haha :))

gurcell
17-02-2009, 06:23
Sayokan, kökleri Orta Asya'ya dayanan, yaklaşık M.Ö 6.7 bin yıllarından başlayan türk tarihinde bulunan bilgiler derlenmiş ve stratejileri oluşturulmuş bir Türk savaş sanatıdır. Nihat Yiğit tarafından gündeme getirilmiş ve Savaş Sanatları Ustaları Dünya Federasyonu tarafından analiz edilerek resmi bir branş olarak dünyaya tanıtılmaya başlanmıştır.Sayokan Dünya Federasyonu Amerika Newyork ta 2002 yilinda kuruldu.05.Ocak.2005 tarihinde Türkiyede Türk Savas Sanati Sayokan Federasyonu kuruldu akabinde Dünya Federasyonu Amerika da fes edilerek Türkiyede yeniden 07.12.2006 tarihinde kurulmus ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Sayın Nihat YİĞİT bu sisteme “SAVAŞÇININ YOLU ve KAN’ı cümlesini uygun görmüş, bu cümledeki sözcüklerin baş hecelerini alarak kısaltmıştır. Onun ifadesi ile, “Savaşçı” Mete Han’dan Atatürk’e kadar gerek bedensel, gerekse ruhsal, zihinsel yetenek ve erdemliliğe sahip eşsiz devlet adamlarımızı, komutanlarımızı, kahramanlarımızı, “YOL” ise bu eşsiz insanların bu yetenek ve erdemliliğe giden yolunu, “KAN” ise yine bu eşsiz insanlarla olan bağımızı ifade etmektedir.” diye tanımlıyor. Tabiatı ile uzak doğu savaş sanatlarına bu alanda alternatif, yerelliği ve milliği olan bir kültürleştirme hareketi olunca kolay kabul edilebilir görünmektedir.

Sayokan’ı temel özellikleri ile tanıtmaya çalışacağız. Bu temel özellikleri tekniksel olduğu kadar, tarihi, kültürel geleneksel unsurlarını da tanımak zorundayız ki sıradan bir savaş sanatı imajı ile tanınmasın. Veya sadece uzak doğu savaş sanatlarına alternatif mantığı taşıyan, bu amaçla ortaya konmuş bir çalışma olarak görülmesin.

Bu sayokan'cı amcanın dojosu bizim evin arka sokağında. Yıllardır görüyorum. Bir içeri girmek nasip olmadı...

Eray Yümsel
17-02-2009, 07:38
emir hiç bu sporlara para verme :D git gültepeden yada hacıhüsrevden ev kirala o paraya uzak doğu yakın doğu iç anadolu avrupa ne istersen hepsini ister istemez örenirsin :D

PROMINENT
17-02-2009, 10:56
2.5 senedir muay thai yapıyorum çok önceleri 1 sene karate yapmışlığım var . Mauy thai ciddi çalışılırsa gerçekten oldukça sert bir spor , ama acı eşinizi ve dayanıklılığınızı oldukça yükselteceğini düşünüyorum. Kaval kemiklerini çarpıştırmak ilk başlarda pek kolay olmuyor bi de :)

fenerbahçede yapıyorsun sen dimi :)

KORAY
17-02-2009, 11:53

Bende 7 ay gitmiştim full contact'a.. Acaip keyifLi ve güzel bi spor

Bakırköy/Kartaltepe'de Ser grup die bi yere gitmiştim.. BaşLarda saçma gelsede işin içine biraz daha girince we biraz daha sertleşince mhabbetler :D anLıosun herşei :) iLk başlarda kawal kemiklerim we ellerim baya bi ağrımıştı,kızarmıştı ama zamanLa onada aLışıosun..

flexamin
18-02-2009, 15:20
10 senedir muay thai , aikido , tekvando ve wushu yapıorum :) nzmn istersen yardımcı olabilirim.

Ranthor
18-02-2009, 15:24
Ben çok sakin bir insanım, ama dövüş sporları acaip ilgimi çekiyor.
Esasında boksu antremanları nedeniyle çok beğeniyorum.

böyle en iyi savunma saldırıdır diyip kafa göz rakibe girdiğin hangisidir?
Böyle felsefesi varmış vs vs çok gereksiz, mottom felsefe yok diz ve dirsek var!

aikidoya gittim okadar sıkıcı geldi ki kolunu bük vs vs.

flexamin
18-02-2009, 15:36
aikido uzun süre yaptıktan sonra işe yarar dışarda. tekvando da 4.danımçok zevklidir. gelelim muaythai a 10 senedir yapıorum eğer muay thai ı profesyonel olarak yapacaksan 2-3 ay da 1 kullanacağın baston al :) benden tavsiye.. ayrıca muay thai ile seni 11-12 kişinin arasından çok rahat çıkarsın sende hiçbir şey olmadan:) başıma geldi ... adamlara 36gün rapor verilmişti .. :)

GKS TypeR
18-02-2009, 15:44
ist/bakırköy, şehremini, çapa taraflarında bildiğiniz güzel bir yer varmı

Cem.B
18-02-2009, 15:53

bizim salona gel kanka 10 numra yer yıldıırm mahallesinde otogarın az ilerisi ziya şark sofrasının orda

bu arada 2.5 sendir body yapıorum çok tavsiye etmem daimi bi sonuç yok iğne filan girmedikten sonra (az ile yetineneler için güzel ama )

heralde bu sürede karate yapsam ninja olurdum

3rk4n
18-02-2009, 15:59
En iyi dövüş sanatı kuzenleri topluyorsun :) bende 13 tane var gerekli işlemleri uyguluyorsun aeuhaehuea . Şaka bi yana bencede kickbox yada direk box güzel spor box daha güzel gibi.

Tugral
18-02-2009, 16:15
ıslak mermere günde 4-5 saat durmaksızın vuruyorsun. Sonra denk getirebildiğine salla

a3t
18-02-2009, 16:19
bizim salona gel kanka 10 numra yer yıldıırm mahallesinde otogarın az ilerisi ziya şark sofrasının orda

bu arada 2.5 sendir body yapıorum çok tavsiye etmem daimi bi sonuç yok iğne filan girmedikten sonra (az ile yetineneler için güzel ama )

ninja olayı süper olmuş:D bende 3sene body yaptım. Yağsız 41cm kol yapıcaz diye ne kadar uğraşmıştım. 1sene yapmadık her şey bitti gitti body yapılmaz boşa kürek sallamak gibi birşey

GKS TypeR
18-02-2009, 16:23

ya kanka ben etilerde bujin e gidiyordum duymuşsundur belki Fight Club ama bıraktıktan sonra g...t göbek aldı başını gidiyor gelsemde ben çalışıyorum saatleri nasıl ayarlıycaz

Cem.B
18-02-2009, 16:27
kanka uzak yere gitmemek için bnde bu salona gidiyorum belki onlardan bile daha kaliteli temizlik ve aletler olarak

ben akşam 7.30 gibi orda oluorum ama bnm body kickbox ta varda daha saormadım onuda öğrencem haftada 2 de onuı yaparım belki :)

Oytun
18-02-2009, 16:37

kişiden kişiye değişir yapıyla alakalı... iğneye miğneye gerek yok. beslenmeye dikkat etmek ve yapılan antremana gore beslenmek antremanlarıda dozunda yapmak lazım sadece. en önemli olan beslenme... özensiz beslenerek (fast food, kızartmalar hamur işleri vs.) çalışıldığı zaman sonuç elde edilemez, ben yediklerimden ödün vermem ama sporumu yaparım dersen azla yetinmek lazım bence. 2.5 sene çalışıp istenilen sonucu elde edememek disiplinsiz çalışmadan yada yapıdan kaynaklıdır. 1 sene hiç aksatmadan, düzgün beslenerek çalışıp 2 sene takviyeli çalışan adamdan daha sağlam vücut yapanları tanıyorum...

kickboxer
18-02-2009, 16:43
cok haklısın abı bır tek body ıcın duzgun beslenmek gerekmıyo yapacagınız dovus sporları ıcınde cok ıyı beslenmek gerekıyo aksı halde sonucu kotu ola bılır.......

Cem.B
18-02-2009, 16:48
kişiden kişiye değişir yapıyla alakalı... iğneye miğneye gerek yok. beslenmeye dikkat etmek ve yapılan antremana gore beslenmek antremanlarıda dozunda yapmak lazım sadece. en önemli olan beslenme... özensiz beslenerek (fast food, kızartmalar hamur işleri vs.) çalışıldığı zaman sonuç elde edilemez, ben yediklerimden ödün vermem ama sporumu yaparım dersen azla yetinmek lazım bence. 2.5 sene çalışıp istenilen sonucu elde edememek disiplinsiz çalışmadan yada yapıdan kaynaklıdır. 1 sene hiç aksatmadan, düzgün beslenerek çalışıp 2 sene takviyeli çalışan adamdan daha sağlam vücut yapanları tanıyorum...

hımm ben tabiki ara verdiğim zmanlar oldu 1-2 ay yada partnerim yokken az kiloyla çalıştığımda oldu ama yani böle 42 kol filan yapmak bnm amacım ama olmuyor malesef

yani yoksa çok kişi var bnm etrafımdada 38 kol ona göre göğüs omuz ama ben öyle sevmiorum ben çok iri olmak istemişimdir ezelden beri tv de izlerdik ya ufakken vücuda bak die o hesap yani :) ben onun iğnesiz olmayacağını düşünüorm

GKS TypeR
18-02-2009, 16:50
kanka uzak yere gitmemek için bnde bu salona gidiyorum belki onlardan bile daha kaliteli temizlik ve aletler olarak

ben akşam 7.30 gibi orda oluorum ama bnm body kickbox ta varda daha saormadım onuda öğrencem haftada 2 de onuı yaparım belki :)

kanka bende kickbox a gelmek istiyorum akşam öğren hafta da kaç gün hangi saatlerde kaç para beraber gidelim hadi de başlıyalım akşam 7den sonra tüm saatler uyar bana

Cem.B
18-02-2009, 16:52
kanka bende kickbox a gelmek istiyorum akşam öğren hafta da kaç gün hangi saatlerde kaç para beraber gidelim hadi de başlıyalım akşam 7den sonra tüm saatler uyar bana

ok öğreniyim hbr vercem sana fiyat-saat olaylarını

kanka bide dün geceki denemeleri ep3 lerle olanlara özel mesaj atsana noldu merak eidorum telini aradım kapalıydı

TT_BOY
18-02-2009, 17:02
Kick boks bende merak ediyorum, hep yapmak istiyorum ama sağıma soluma darbede almak istemiyorum + bu yaşıma kadarda hiç kavga etmemeiş biri olarak biraz tırsıyorum açıkçası..

GKS TypeR
18-02-2009, 17:03
ok öğreniyim hbr vercem sana fiyat-saat olaylarını

kanka bide dün geceki denemeleri ep3 lerle olanlara özel mesaj atsana noldu merak eidorum telini aradım kapalıydı

yazıyorum özelden

Orcun6
18-02-2009, 23:07
to prominent: evet fenerbahçe de yapıyorum. Birlikte mi yapıyoruz yoksa ??:)

STP
18-02-2009, 23:19
bende su ebmas a gıtmek ıstıyorum nezamandır ama ıs yuzunden ımkan olmuyor. body yapmıstım zamanında 46 cm yagsız kolum vardı hakıkaten hayvan gıbıydım ama korkunc oluyorsun yaw ıyy :D yuzucu vucudu lazım en guzelı :)

connectfun
19-02-2009, 00:02

yıldırım mahallesinde bide zeça var eski boksör burda merakı olan herkez onun elinden geciştir örenci usulü bir yer :D bende bikac hafta sonra boks a baslıcam onda. body fitness ve body yaaptırıyor aletler biraz ilkel ama iş göruyor ;)

Emir_b16a
19-02-2009, 01:19
aikido uzun süre yaptıktan sonra işe yarar dışarda. tekvando da 4.danımçok zevklidir. gelelim muaythai a 10 senedir yapıorum eğer muay thai ı profesyonel olarak yapacaksan 2-3 ay da 1 kullanacağın baston al :) benden tavsiye.. ayrıca muay thai ile seni 11-12 kişinin arasından çok rahat çıkarsın sende hiçbir şey olmadan:) başıma geldi ... adamlara 36gün rapor verilmişti .. :)

10 kişimi nası bi döwüş sporu çalışıosun sn tükürseler arasında boğulursun :D

döwüş sporuyla uğraşan bi insan bunları sölememeli bnce

STP
19-02-2009, 01:28
bızım mıamıyle bı macerazmıs vardı 13 kısıye ıkımız :D guzeldı :D

Shadow_Dancer
19-02-2009, 02:22

arkadas rüyasında dövüyordur 10 küsür kişiyi, dövüş konusunda istedigin kadar uzman ol kavga etmenin ne demek oldugunu bilen 10 kişiyi dövmek rüyalardan ibarettir bence

Low-Rider
19-02-2009, 02:26
ahah amerikan filmlerinde oluyor o genelde ortada esas oğlan çevresinde 10 kişi

10kişi birden dalmıyo tek tek gelince çıkabiliyor içlerinden

bide maraz ali dövüyo 10-11 kişi:D

Dragger
19-02-2009, 02:38
Adanalı izleyen cok arkadas var sanırım :)

Tek kisi 10 kisi arasından yavas cıkın :D

Oytun
19-02-2009, 03:11
hımm ben tabiki ara verdiğim zmanlar oldu 1-2 ay yada partnerim yokken az kiloyla çalıştığımda oldu ama yani böle 42 kol filan yapmak bnm amacım ama olmuyor malesef

yani yoksa çok kişi var bnm etrafımdada 38 kol ona göre göğüs omuz ama ben öyle sevmiorum ben çok iri olmak istemişimdir ezelden beri tv de izlerdik ya ufakken vücuda bak die o hesap yani :) ben onun iğnesiz olmayacağını düşünüorm

valla örnek vericek çok tanıdığım var aslında ama kendimden örnek vereyim en basit, 3 senedir gelişi güzel, 1 hafta - 1 ay aralıklarla çalışıyordum öylesine ama son 1 senedir düzenli ve disiplinli olarak çalışıyorum, 42 nin üstündeyim şuan en ufak bir doğal beslenme dışı takviye almadım sadece amino, o kadar.. olmayacak diye birşey yok yani :) çalışma, beslenme ve dinlenme, yeterli bence

Boost Up
19-02-2009, 07:46
ahah amerikan filmlerinde oluyor o genelde ortada esas oğlan çevresinde 10 kişi

10kişi birden dalmıyo tek tek gelince çıkabiliyor içlerinden

bide maraz ali dövüyo 10-11 kişi:D

ahahahaha maraz ali iyidi hahaha:D:D

Serencebey
19-02-2009, 08:20
Ne kavgacı sıteymıs burası yahu...

Herkes karatecı tekvandocu.

Neyse Allah'tan bizde bi emanet varda deden kalma yaklasana sıkarız artık ama 10 kusur mermi almıor kahretsin :D

miniks
19-02-2009, 08:35
orta okul yıllarında 3 yıl box yaptım bu sırada kardeşim su topu oynuyor du bende bıraktım su topuna gectim dövüş sporu bence ikinci spor olarak yapılıcak alternatif bir antreman gibim geliyor bana :)

mcy
19-02-2009, 08:46
sefaköyde bilmem ne şampiyonu olmuş birinden ders alıyordum 2. derste attı beni. :D
kontrollü vur dedi çaktım çenesinin üzerine :D allahtan küçüktüm :D

ef186
19-02-2009, 09:15
orta okul yıllarında 3 yıl box yaptım bu sırada kardeşim su topu oynuyor du bende bıraktım su topuna gectim dövüş sporu bence ikinci spor olarak yapılıcak alternatif bir antreman gibim geliyor bana :)

Şimdi kankacım Türkiyede Sumho Güreşinin gelişmemesinden kaynaklanan bi eksiklik bu yoksa siz ailecek ben söliyim ünlü dövüşçüler olurdunuz :D

AhmetSan & HilmiSan ToshiSan 'a karşı :D
Luvyu morukçum :D

orc
19-02-2009, 11:50
bende son 1 sene haric düzensiz body yapıyorum.. beslenme bu işin temeli.. daha once bu işin %70 i beslenme derlerdi güler gecerdim.. ama ciddi anlamda oyleymiş, uyguladıktan sonra anladım...
herkesin anatomisinde iyi olduğu yerler ve kotu olan yerler var.. birisinin kolları cabuk ve iyi gelişir, bir baskasının gogusu, yada omuzu.. onemli olan antremanı aksatmadan sürekli calısmak ve düzenli beslenip dinlenmek.. neyse konu body deil :)

benim merak ettiğimde kick box icin herhangi bir yaş sınırlanaması varmı? tanıdıklarımın cogu cocuk yasta baslamıslar, burdan okuduğuma gore sizde cocuk yasta baslamıssınız.. sonucta su anda az cok vücut geliştirdim ve esneklik gitti.. bundan sonrası icin baslasam yapabilirmiyim ?

Emir_b16a
19-02-2009, 12:09
10 kişi döwüdm bn 20 kişide sn döwüdün o zmn sitece toplanalım sawaşa gidelim :D

işin temeli beyinde bitio ama malesef hala çok geniş temellere oturmuş bi spor bulamadım kendime 2. bi spor olarak wing tsundan başka :)

Emir_b16a
19-02-2009, 12:13
benim merak ettiğimde kick box icin herhangi bir yaş sınırlanaması varmı? tanıdıklarımın cogu cocuk yasta baslamıslar, burdan okuduğuma gore sizde cocuk yasta baslamıssınız.. sonucta su anda az cok vücut geliştirdim ve esneklik gitti.. bundan sonrası icin baslasam yapabilirmiyim ?

esneklik kazanılabilir biraz emekle yaş sınırı falanda gerek yok öle şeylere eyer kronik bi hastalığın yada sakatlığın yoksa her yaşta yapabilirsin

ama bn sna daha soft 1 2 spor önerebilirm eyer istersen kick box sakatlığı bol olan bi spordur dikkatli we profesyonal biriyle çalışılmazsa eyer

edo typer
19-02-2009, 12:19
salonda yapılan dowusle sokakta yapılan az bısey farklı olur;) 10 kısı arasından bırı cıkabılıyor dıe,salonda ondan daha ıı olan bırısı cıkamayabılır..burda yurek dıe tabır edılen vasıf ısın ıcıne gırıyo;) tek kısıye 10 kısı bıraz zor olsada,3 kısı 10 kısıye kabul edrım;) maksat bırbırını kollamak;) dowus sporu sokakta kavga etmek ıcın yapılmaz,eskıden dowemıyosanız bu sporlardan sonrada dowemezsınız..sokak ayrıdır..ama dersenızkı ben cok sınırlıyım,herkese sarıyom,cok kawga edıyom,dowus sporları tam sıze gore cunku baya stres atıyosunuz,kımseye sarmıyosunuz..bu sporlar bence sakınlesmek ıcın yapılır..sokakta ego tatmın etmek ıcın deıl..

Emir_b16a
19-02-2009, 12:23
salonda yapılan dowusle sokakta yapılan az bısey farklı olur;) 10 kısı arasından bırı cıkabılıyor dıe,salonda ondan daha ıı olan bırısı cıkamayabılır..burda yurek dıe tabır edılen vasıf ısın ıcıne gırıyo;) tek kısıye 10 kısı bıraz zor olsada,3 kısı 10 kısıye kabul edrım;) maksat bırbırını kollamak;) dowus sporu sokakta kavga etmek ıcın yapılmaz,eskıden dowemıyosanız bu sporlardan sonrada dowemezsınız..sokak ayrıdır..ama dersenızkı ben cok sınırlıyım,herkese sarıyom,cok kawga edıyom,dowus sporları tam sıze gore cunku baya stres atıyosunuz,kımseye sarmıyosunuz..bu sporlar bence sakınlesmek ıcın yapılır..sokakta ego tatmın etmek ıcın deıl..

+ 1000000 ayrıca uzak doğu sanatları çalışırsanız da körelirsiniz sinir we insanlık konusunda :)

SONE-R
19-02-2009, 12:52
ille de sokakta adam dövmek isteyen bunu deneyebilir :D

http://www.bibergazi.gen.tr/images/bibergazi1.jpghttp://www.bibergazi.gen.tr/images/nato_biber_gaz.jpg

Dragger
19-02-2009, 12:56
10 kisi arasından da böyle cıkıyorlar heralde :D

orc
19-02-2009, 15:06
aklıma gelmişken, Türkiye'de vizyona girmeyen bir film tavsiye edeyim size...

ipman.. Çinlilerin ve Japonların arasında gecen felsefe ve dovus üzerine cok güzel hazırlanmış bir film.. şu ana kadar izlediğim en iyi filmlerden...

kickboxer
19-02-2009, 15:32
valla bence sokak kavgalrındada cok ıse yarar 2 tane sol sag dırekte adamın yere yıgdıgımı bılırım ama onceden öle bısey yoktu ınan yapmadıgımda 50 tane yumruk atım hıc bısy olmazdı adam:D:D:D:D bnce cok yararı war

edo typer
19-02-2009, 17:33
valla bence sokak kavgalrındada cok ıse yarar 2 tane sol sag dırekte adamın yere yıgdıgımı bılırım ama onceden öle bısey yoktu ınan yapmadıgımda 50 tane yumruk atım hıc bısy olmazdı adam:D:D:D:D bnce cok yararı war

:D yumruk atmayı bılenle bılmeyen farklı olur;) ama toplum mesajı vermeye calısıyoz:D tendonlarımı sokakta kopardım,doktorum sen ınsan mısın tendon yumruk atarak kopmaz demıstı;) tabı kı fark eder ama eskıden sokakta kawga edemeyen ınsan bu sporlardan sonra da kawga edemez..atmosfer farklı;)

flexamin
19-02-2009, 18:38
inanmayan arkadaşlar 10 kişi gelir bakalım kim noluo? ozmn bakalım bazı şeylere hastane de inanmaya başlıcakmı ? ...

flexamin
19-02-2009, 18:44

14 Sene aikido , tekvando 4. dan , wushu,10 sene muay thai .. yeter galiba.. ve bu sporlara hala devam ediyorum..ben kendimi öwmek için sölemedim 10 kişi meselesini.. ben dışarıda en çok yarayan spor lardan biri olan muay thai ın yararını anlatmak için söledim. Yanlış anlaşıldıysam affola.

B.Aktepe
19-02-2009, 19:05
aklıma gelmişken, Türkiye'de vizyona girmeyen bir film tavsiye edeyim size...

ipman.. Çinlilerin ve Japonların arasında gecen felsefe ve dovus üzerine cok güzel hazırlanmış bir film.. şu ana kadar izlediğim en iyi filmlerden...

wingchun wingtsun wingtzun farklı şekillerde yazılışları oluyor. wingchun un kurucusu Bruce Lee'nin de hocalığını yapan yipman in hayatını anlatıyor filmde. hakikaten süper film:D

SONE-R
19-02-2009, 19:10
Mike Tyson veya Kimbo Slice gibi olmadıktan sonra ne bilirsen bil, ne yaparsan yap 10 kişi içinden ayakta sağlam halde çıkılmaz.. :)

flexamin
19-02-2009, 19:16
elbette tabi bende darbe aldım almadım deil... gözüm kapandı ama hastanelik olmadım.. sokak kavgasında insanlar nasıl nereye yumruk veya tekme atcağını bilemez ama dövüş sporları ile uğraşanlar atacağı yerleri iyi bilir soner. ve tek yumruk veya tekmede adamı yere indirirsin. adam aldığı darbenin acısıyla uğraşırken dierleri ile harp içine girebilirsin. Önemli olan yumruk , tekmeyi nereye atacağını iyi bilmek..

B.Aktepe
19-02-2009, 19:17
http://www.youtube.com/watch?v=qaP1X-lEtgc

yaw eziyor emin boztepe:D biraz bakın valla çok keyifli

STP
19-02-2009, 19:22
dıscovery de martıal arts dıye bı program vardı tek hamlede olduren darbelerı sakatlayanları anlatıyolardı. uygulayanlarda tamamen prof combat arts dovusculerı ıdı.o tarz bı adam ole sokak kavgasında 10 kısıyı temızler buna emınım.

SONE-R
19-02-2009, 19:25
elbette tabi bende darbe aldım almadım deil... gözüm kapandı ama hastanelik olmadım.. sokak kavgasında insanlar nasıl nereye yumruk veya tekme atcağını bilemez ama dövüş sporları ile uğraşanlar atacağı yerleri iyi bilir soner. ve tek yumruk veya tekmede adamı yere indirirsin. adam aldığı darbenin acısıyla uğraşırken dierleri ile harp içine girebilirsin. Önemli olan yumruk , tekmeyi nereye atacağını iyi bilmek..

kanka hadi 1-2 bilemedin 3 kişi tamam da 10 kişi bu boru değil yaw :) hepsi aynı anda üstüne atlasalar ne yapacaksın?

SONE-R
19-02-2009, 19:29
http://cdn.cagepotato.com/www/wp-content/uploads/2008/05/kimbo_slice_elite_xc.jpg

işte bu manyak 10 kişinin içinden çıkar :D bunu gören zaten hemen kaçar :D :D

STP
19-02-2009, 19:29
10 kısıde aynı anda cullanamaz yaw okadarda deıl :)

Emir_b16a
19-02-2009, 20:47
hesaba katmadığınız bişi war sokak kawgasında silahta çıkar bıçakta onun için kick box muai tai we darbe alınmaya göz yuman sporların bi çoğu dolapdere kuştepe kağıthane beşiktaş zeytinburnu (yayla :D) gibi semtlerde malesef geçerli diil tecrübeyle sabittir :D

sokak kawgasında karşı tarafta ne olucağı belli olmaz hapçısıda çıkar baliciside 10 kişiye meydan okuyan warsa hemen topliim 10 kişi canlı kalmasına oynayalım bn kenardan izlerim :D

isterseniz 20 sene döwüş sporu çalışın 5 metre uzaktan atılan 1 mermi yalwartır adamı onun için 10 kişi falan yalan istenildiği kdr prof olsun adam

3 5 sene ewel taksimde sat komandosunu öldürdüler şişle emin olun o adam çoğunuzdan daha tecrübeliydi ;)

Emir_b16a
19-02-2009, 20:49
http://cdn.cagepotato.com/www/wp-content/uploads/2008/05/kimbo_slice_elite_xc.jpg

işte bu manyak 10 kişinin içinden çıkar :D bunu gören zaten hemen kaçar :D :D

kimbo :D ringde o kdr da ii diil

youtube dan bi sürü sokak döwüşünü izleyebilirsiniz döwüştüğü adamların çoğu rüzgar bu adam profesyonel oldu döwüyolar bunu bazen :D

Emir_b16a
19-02-2009, 20:51
kanka hadi 1-2 bilemedin 3 kişi tamam da 10 kişi bu boru değil yaw :) hepsi aynı anda üstüne atlasalar ne yapacaksın?

ya abi yapma dicek yada birini altına alıp kendi bayılana yada adam ölene kdr wurucak :D 2 şansı war :D

Dragger
19-02-2009, 20:54
inanmayan arkadaşlar 10 kişi gelir bakalım kim noluo? ozmn bakalım bazı şeylere hastane de inanmaya başlıcakmı ? ...

Yahu arkadas sen kendini ne zannediyorsun?

İnanmıyorum, inanılacak bir durumun da yok zaten...

İstanbula gelirsen ara, ben 10 kisi degil 5 kisi getireyim, cık bakalım nasıl cıkabiliyorsun?

Yok hastanede inanacakmı yok bilmemne, fazla ucma bence..

* Bu arada su 200hp n/a sport trend noldu? 2 kez sorduk hala yok ortada?

Emir_b16a
19-02-2009, 20:56

İstanbula gelirsen ara, ben 10 kisi degil 5 kisi getireyim, cık bakalım nasıl cıkabiliyorsun?

beşiktaş çocuu işte atar hep atar :D koltuunun altında satır yada döner bıçağı war biliorum :D

SONE-R
19-02-2009, 20:56
kimbo :D ringde o kdr da ii diil

youtube dan bi sürü sokak döwüşünü izleyebilirsiniz döwüştüğü adamların çoğu rüzgar bu adam profesyonel oldu döwüyolar bunu bazen :D

seth petruzelli isimli toy bir genç dövüşçüye yenildi ama ayağı kayıp yere düşünce adam çullandı üzerine, demekki neymiş dengeni kaybedip yere düşünce istersen Kimbo ol şansın azalıyor :)

Emir_b16a
19-02-2009, 20:58
seth petruzelli isimli toy bir genç dövüşçüye yenildi ama ayağı kayıp yere düşünce adam çullandı üzerine, demekki neymiş dengeni kaybedip yere düşünce istersen Kimbo ol şansın azalıyor :)

daa çok war öle yedii dayak :D

gorke
19-02-2009, 21:05
zambidis vardır... bi izleyin bence.

SONE-R
19-02-2009, 21:06
daa çok war öle yedii dayak :D

yok yaw illegal fight ta da tek yenilgisini Sean Gannon isimli polisten aldı :) başka varsa linkini yolla hele :)

Emir_b16a
19-02-2009, 21:11
yok yaw illegal fight ta da tek yenilgisini Sean Gannon isimli polisten aldı :) başka varsa linkini yolla hele :)

proftan bahsediorum bn :D

Oytun
19-02-2009, 21:19

:hahaha: :icon_tup:

B.Aktepe
19-02-2009, 21:21
3 5 sene ewel taksimde sat komandosunu öldürdüler şişle emin olun o adam çoğunuzdan daha tecrübeliydi ;)

bir rivayete göre doğruluğu tartışılır, taksim akm den taksim eğitim hastanesine kadar koşarak gittiği,kalbine saplanan bıçağın çok yakın olmasından dolayı kaybettiğimiz söylenir, ameliyata girene kadar da bilincinin açık olduğuda söylenir.

deniz yüzbaşı Zeki ŞEN ruhu şad olsun.

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=74527

Emir_b16a
19-02-2009, 21:38
bir rivayete göre doğruluğu tartışılır, taksim akm den taksim eğitim hastanesine kadar koşarak gittiği,kalbine saplanan bıçağın çok yakın olmasından dolayı kaybettiğimiz söylenir, ameliyata girene kadar da bilincinin açık olduğuda söylenir.

deniz yüzbaşı Zeki ŞEN ruhu şad olsun.

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=74527

allah rahmen eylesin :(

flexamin
19-02-2009, 22:11

kendimi bişi sanıp sanmama olayı deil..focus konusunda da yazmıştım arac maddiyat yüzünden boşaltıldı. ama aynı specler de olan bir focus gelicek inşallah..bi maddiyatı düzeltelim die demiştim ozmn postları takip etseydin.
bu arada beşitaş çocuğu( o... çocuğu gibi olarak anlaşılıoda )olarak bana mı diorsun anlayamadım.. açıklarsan sewinirim ..?

G60
19-02-2009, 22:17
http://www.youtube.com/watch?v=CKb1jeg-fgI

Dragger
19-02-2009, 22:24
kendimi bişi sanıp sanmama olayı deil..focus konusunda da yazmıştım arac maddiyat yüzünden boşaltıldı. ama aynı specler de olan bir focus gelicek inşallah..bi maddiyatı düzeltelim die demiştim ozmn postları takip etseydin.
bu arada beşitaş çocuğu( o... çocuğu gibi olarak anlaşılıoda )olarak bana mı diorsun anlayamadım.. açıklarsan sewinirim ..?

Valla bence cok abartıyorsun.

Focus konusunda da speclerini yaz yine yeter, arabayı görmeye gerek yok.

Sana herhangi birsey yazan olmadı da;

Besiktas cocugu o.cocugu gibi anlasılıyor falan sacmalama istersen???

Emir_b16a
21-02-2009, 01:02
.

bu kelimen yüzünden bıçaklarlar sni biliosun dimi !!!

PROMINENT
21-02-2009, 01:28
to prominent: evet fenerbahçe de yapıyorum. Birlikte mi yapıyoruz yoksa ??:)

aynen :) pm..

PROMINENT
21-02-2009, 01:36

:icon_tup::icon_tup:

flexamin
21-02-2009, 04:49
emre...birader takım isminden dolayı sölemedim onu .. arkasından dewam edden yazı yüzünden söledim. herkese atar yapıormuşuz bilmem ne hesabı konuşuorsun.. madem öle diorum atar a atar gidere gider...

orc
21-02-2009, 10:05
10 kişiyi temizleyecek arkadas.. senin sokak kavgası dediğin şeyi merak ediyorum..
doğma büyüme zeytinburnuluyum bizim burda satırsız, donersiz kavga olmaz.. tek parca geri donersen yatıp kalkıp dua etmen gerekir.. gerci burda sokak dovusu değil sokak savası olur o da ayrı..

clioo
21-02-2009, 11:07
10 kişiyi temizleyecek arkadas.. senin sokak kavgası dediğin şeyi merak ediyorum..
doğma büyüme zeytinburnuluyum bizim burda satırsız, donersiz kavga olmaz.. tek parca geri donersen yatıp kalkıp dua etmen gerekir.. gerci burda sokak dovusu değil sokak savası olur o da ayrı..

Bişey sormak istiyorum delikanlılık deniyor öyle asarım böyle keserim deniyor ama iş kavgaya gelince herkes eline geçirdiği kesici, delici aletle saldırmaya kalkıyor neden?

Güç yetmeyince niye başka şeylere sığınılıyor onu anlamıyorum. bi derdinmi var yumruklarınla hallet, gerekirse dayağını ye otur. satırla döner bıçağıyla saldırmak niye?

ST
21-02-2009, 11:23

Olm biz kodummu oturtan cinsten adamlarız :D

Elimiz ayağımız yavaş hareket ediyor :hahaha: :heyoo:

SONE-R
21-02-2009, 11:23
No Holds Barred :)

ST
21-02-2009, 11:35
Millet Kolpa Mafya Spec takılır olmuş yazık ;)

ofli
21-02-2009, 12:07

voltaj bole 10 kişi gelsede yıkarmısın :D

orc
21-02-2009, 12:15
Bişey sormak istiyorum delikanlılık deniyor öyle asarım böyle keserim deniyor ama iş kavgaya gelince herkes eline geçirdiği kesici, delici aletle saldırmaya kalkıyor neden?

Güç yetmeyince niye başka şeylere sığınılıyor onu anlamıyorum. bi derdinmi var yumruklarınla hallet, gerekirse dayağını ye otur. satırla döner bıçağıyla saldırmak niye?

dertlerini kokten hallediyorlar :)
ayrıca ilk cümlende kendi cevabını vermişsin :))

baretta
21-02-2009, 12:24
Bahsettiğiniz spor dalları spor yapmak için yapılıyorsa yapılmalı , yoksa sokakta onu bunu dövmek için birine karşı üstünlük saglamak için yapılmamalı.. Delikanlılık kavga etmek , onu bunu dövmek değildir ,dürüst ,saygılı, özü sözü bir ,adam gibi adam demektir... Eğer öyle olsaydı bir mermiye bakar , ne delikanlılığın kalır ne de sokak dövüşün kalır...

clioo
21-02-2009, 12:25
dertlerini kokten hallediyorlar :)
ayrıca ilk cümlende kendi cevabını vermişsin :))

başka bişey anlatmak için yazmıştım ama tuhaf olmuş hakkaten :)

benim bu konuda delikanlılıktan anladığım şey, biriyle bi problemin varsa gider yeke yek halledersin döversin yada dayak yersin bu kadar basit.. hatta yediremezsen gider bi daha dalarsın.

"500 kişi toplıyım sonrada bıçakla delik deşik edeyim" bana saçma geliyo..

Serencebey
21-02-2009, 12:30
Acaba bizim site kadar herseyı sonunda ev adresı almaya, gel kardesım goruselım yapmaya, al numaramı ver numaranı tarzına gecmeye meğilli site varmıdır merak ediyorum.

Dedik burası araba sitesi teknik konu sitesi, millet 11811 gibi kullanıyor. Bazen hakikaten şaşırıyorsunuz.

kickboxer
21-02-2009, 12:33
14 Sene aikido , tekvando 4. dan , wushu,10 sene muay thai .. yeter galiba.. ve bu sporlara hala devam ediyorum..ben kendimi öwmek için sölemedim 10 kişi meselesini.. ben dışarıda en çok yarayan spor lardan biri olan muay thai ın yararını anlatmak için söledim. Yanlış anlaşıldıysam affola.
hocam anlamadıgım yasın 27 yazıyo 10 sene mhaı thaı 14 sene aikido 4 sene tekvando felan yazıyo anlıyamdm ben bende 6 senedır yapıorm mhaı thaı cogu kısı bılmedıgı ıcın kıckbox yazıyorum fakat söle bı durum var 10 kısı meselesı cok abez olmus kı sen agır sıklet olasn eyw dıcem ıkı dırekle ındırse adamı dıcem 10 kısı abıcım abartmayın lutfen kı sen agırsıkletmısın onuda bılmıyorm etrafımda okadar adam var apachi serkanından tut bıroltopuza hepsı hocalarım bır tanesı bunun ıcınden cıkamaz kı senın cıkman bıraz zor

Emir_b16a
21-02-2009, 12:35
kılo-esneklık kurtarsa capoeira yapardım en ıcımde kalandır:)

istanbulda yok ama sanırım ankarada saglam bır tayfası var :rolleyes:

istanbulda war bi ara parkur bile yapıolardı :)

baretta
21-02-2009, 12:37
Acaba bizim site kadar herseyı sonunda ev adresı almaya, gel kardesım goruselım yapmaya, al numaramı ver numaranı tarzına gecmeye meğilli site varmıdır merak ediyorum.

Dedik burası araba sitesi teknik konu sitesi, millet 11811 gibi kullanıyor. Bazen hakikaten şaşırıyorsunuz.

sonuna kadar katılıyorum , gerçekten çok gereksiz konuşmalar yapılıyor sitede...

Emir_b16a
21-02-2009, 12:38
emre...birader takım isminden dolayı sölemedim onu .. arkasından dewam edden yazı yüzünden söledim. herkese atar yapıormuşuz bilmem ne hesabı konuşuorsun.. madem öle diorum atar a atar gidere gider...

1 emre diil 2 çok güwenme kendine bn pek kawga etmem ;)

Low-Rider
21-02-2009, 12:40
Çok laf yalansız olmaz demişler beyler boşverin takılmayın ister 10 ister 20kişi dövsünler

Emir_b16a
21-02-2009, 12:44
pekı 97 kılo ve eglınce gobekten ayak parmagına degemeyen bır adam capoeıra yapabılır mı?

sadece h.sonlarım bos :)

tek sansım box mu suan? kı onun bıle bazı detayları vardır sanırım :)

uzun wade de esnersin sonuçta prof olarak yapamasanda bi şekilde yaparsın eylenirsin

bu arada bnde 97 kgyken capaoira yaptım sonra hocayla kawga ettim bıraktım emin boztepeyi döwdüm ddi hadi lan ddim çıktım salondan yapılıo (ama bn parmaklarıma deyebiliorum :D

esnemen 3 4 ayı alır ama esnersin geriside çalışmana kalır yaparsın istiosan kiloda werirsin ;)

kickboxer
21-02-2009, 12:44
hocam box ıcınde zayıf cevık olam lazım nerden baksan 80 kg olsan raht yaparsın en ıyı o kıloda bedenını kullanırsın box ıcın sonra kas olarak kılo alırsın 85 90 desen:D:D sınır 90

Emir_b16a
21-02-2009, 12:51
kılo verırımde esneme olayı cok sakat..benım eklem sorunumda var sanırım mesela kollarım vs 360 tan fazla donuyor kendı etrafında kı kolllarım hıc kırılmadı(her goren bunu soyluyor)ve acaıp kıramp gırıyor heryerıme..yuzerken-mac yaparken bacaklara,bısey kaldırıken kollara..
aman yani elimize alırız maazallah :hahaha:

ıst.dakı yerın tel vs varsa pm alabılır mıyım? :rolleyes:

telini bulur sna pm atarım

eey kolun dönebiliosa esneksindir sporsuzluktan değemiosundur parmaına :D

kramp tehlikelidir ya tuz eksikliğinden yapar ya dehidrasyondan ya yada witamin eksikliğinden

tuz eksikliği, dehidrasyon, kolay aşılıcak problemler ama witamin eksikliği ms hatalığına kdr yol açar sn tuz tüketmeye bak eyer kramplar geçmezse suyu fazla tüket oda olmazsa bnde hemen bi b12 b6 vitamin için hap al :)

182 yim 97 kg yım ne witamin eksikiği deme olabilio çok kırmızı et tüketen insanlarda :)

STeaM
21-02-2009, 12:53
muay thai öneririm, kickbox tarzı bi dvüş sanatıdır. mükemmel kondisyon sağlar.

Emir_b16a
21-02-2009, 12:54
hocam box ıcınde zayıf cevık olam lazım nerden baksan 80 kg olsan raht yaparsın en ıyı o kıloda bedenını kullanırsın box ıcın sonra kas olarak kılo alırsın 85 90 desen:D:D sınır 90

eylence için 200 kgyken bile box yapılır :D

B.Aktepe
21-02-2009, 12:56
ahaha emin boztepeyi mi dövmüş :) walla çok iyi yapmışsın orayı bırakarak:) atılırda bu kadar olmaz ki ;)

Emir_b16a
21-02-2009, 12:58
ahaha emin boztepeyi mi dövmüş :) walla çok iyi yapmışsın orayı bırakarak:) atılırda bu kadar olmaz ki ;)

adam 170 65 kg bişidi bide :D

kickboxer
21-02-2009, 12:59
zayıf mı?_ yahu dunya sampıyonalarında kımse gormedım zayıf :D

++ ben buyum cok ta ayı gıbı deıglım yanı :D

http://img21.imageshack.us/img21/5695/dsc00452.jpg
hocam :D zayıftan kastım vucunun yag oranı az kas oranının fazla olması zaten sen boxa baslıyınca kaslarında bı azlık hıssedıcen zamanla yagı kayıp etıp kas olarak almaya baslıcan tabı beslenmedene dıkket edıcen kastım o benım yaglı olupda 95 kg hıc bı dunya:D sampıyonu yok onlar guclu vurmak ıcın okuz gıbı yıyıp yagda topluyolar:D

Emir_b16a
21-02-2009, 13:01
abıcım sen erdın mı ya...cıdden dırek yazdın yanı ne var ne yok :D

cok et tuketıyorum ve tuzdan nefret edıyorum kesınlıkle cok tuzsuz degılse tuz dokmem yemek vs ye agzımı yakıyor cok tuz...
su fazla ıcmıyordum gecen seneye kadar bunu soylemıstı bı arkadas artık gunde 1-2 bardak ıcıyorum en az eskıden cola-vs ıle gecırıyordum gunlerı..
hap vs yapay seylerden hıc hoslanmam ama arastırayım..daha gencız dedıgıne gore gıdıcıyız ama geralde :hahaha:
tesekkurler bılgıler ıcı :icon_tup:

30 35 yaşından sonra çekersin acısını sebzeye alıştır bnce kendini şimdiden bn öle yapıorum kolayı ekmei kes tuzu biraz kullan kendini daha ii hissedersin

snde dikkat problemide wardır şimdi :D

Ranthor
21-02-2009, 13:01
ya ben kimseye vuramam kıyamam, hayatımda kavga da etmem de.
Bana uygun olan sport hangisidir.

Boy 1,80 kilo 70, eskiden çok uçan kaçan adamdım potalara elektrik direklerine filan çıkardım amuda filan kalkardım. Kapuera da kafa göz girmek var mı?

Kung-fu nasıldır? En eğlencelisi o geliyor. Ben kimseyi dövmek istemiyorum, uçup kaçmak takla atmak filan istiyorum.

Ha bir de sağ kolum ameliyatlı ( trafik kazasında damar yırtıldı dikildi vsv s)

Emir_b16a
21-02-2009, 13:03

Boy 1,80 kilo 70, eskiden çok uçan kaçan adamdım potalara elektrik direklerine filan çıkardım amuda filan kalkardım. Kapuera da kafa göz girmek var mı?

Kung-fu nasıldır? En eğlencelisi o geliyor. Ben kimseyi dövmek istemiyorum, uçup kaçmak takla atmak filan istiyorum.

hepsini dene git bak hangisi hoşuan giderse onu yap :)

Ranthor
21-02-2009, 13:05
dene diyorsun da kickboxa giden arkadaşların kafa göz patlaktı hep :)
dayak yemek o kadar eğlenceli değil yahu

Emir_b16a
21-02-2009, 13:08
:hahaha: korkmaya baslıyorum :D fazlasıyla var...

tras olmaya gıderım ıseyıp gelırım bırı bısey anlatırken baska bır gırdı yaparım vs..fecı var hemde ... vıtamın mı yok bende :D :hahaha: :D

b6 b12 eksikliği muhtemelen :D yada trafik kazasında kafaya alınan bi darbe kaynaklı olabilir düşmeden kaynaklıda olabilir :D

bnde de war aynıları ordan biliorum :D

kickboxer
dene diyorsun da kickboxa giden arkadaşların kafa göz patlaktı hep :)
dayak yemek o kadar eğlenceli değil yahu
kickbox zor spor öle kolay degıl arkadslar dayanıklılk fln lazım bıde adam dovcen yanı amacı o:D antreman yaparkende ıster ıstemez kendını kavgada bula bılıyosun ondan kıckbox dıılde atletzmle ılıgılı bı spor olsa daha guzel olur senın ıcın capuera da ola bılır adam dovme yok dıe bılıyorm onda

Ranthor
jinga nedir?

Emir_b16a
capoeıraya gıt bence ozan.. ben jınga yapıyorum sadece o bıle guzel gelıyor ınsana :D

hoda yapıp sinirlenince kötü oluo ama :D

Emir_b16a
21-02-2009, 13:09
jinga nedir?

capaoera da ilk basic dans şekli :)

Emir_b16a
21-02-2009, 13:10
kickbox zor spor öle kolay degıl arkadslar dayanıklılk fln lazım bıde adam dovcen yanı amacı o:D antreman yaparkende ıster ıstemez kendını kavgada bula bılıyosun ondan kıckbox dıılde atletzmle ılıgılı bı spor olsa daha guzel olur senın ıcın capuera da ola bılır adam dovme yok dıe bılıyorm onda

ilk 6 ay dayak ye acı çek acı yok derlerdi inanırdım ama artık inanmıorum dönemi :D

gerisi aha çömezler geldi hadi döwelim dönemi :D

ST
21-02-2009, 13:12

:) Sonuna kadar katılıyorum.Çok güzel söyledin abi :cool:

Chatin
21-02-2009, 13:41
ben 11 kişiyi hallederim. olmadı maç yaparız 6 ya 6 mühim değil. şimdi şaşmaza gidiyorum alayınızına gider dicem. artık levye lift herşey mübah. mario gibi olacak yağ sobaları krikolar falan.. atlaya zıplaya güzel bir macera olacak feci gaza geldim.

cebimi adresimide sprey boya ile yazacağım dükkanların camlarına canı sıkılan arar stress atarız icabında.

cem
21-02-2009, 13:45

Basketbol oyna :)

cem06
21-02-2009, 13:47
:D :hahaha:

ozan capoeıra turkey :icon_tup:

http://www.youtube.com/watch?v=drL-m8iV8qg

bu hareketlerı yapsam belim 5 yerden kırılır heralde :D adamların eli ayagı govdesı lastık gıbı...

Ranthor
21-02-2009, 13:48
senelerce hentbol oynadım basketbol oynayamıyorum adımlarım karışıyor

cem
21-02-2009, 13:50
senelerce hentbol oynadım basketbol oynayamıyorum adımlarım karışıyor

Hokey oyna o zaman iyi gelir :)

Ranthor
21-02-2009, 13:52
cem buldum ben

http://www.muaythai.gov.tr/
!

cem
21-02-2009, 13:56
cem buldum ben

http://www.muaythai.gov.tr/
!

buda değişik duruyo ama bak bunda hepsi birarada :)))

http://www.funnyhub.com/content_images/4425_2213_ice-hockey-karate.jpg

http://blogs.reuters.com/photo/files/2008/01/hockey-fight.jpg

BaDCaT
21-02-2009, 14:03
Vücut geliştirme ve yüzme ile uğraşıyorum bu sene ve ya seneye Allah kısmet ederse jubilemi yapıcam ve sadece vücut geliştirmeye devam edicem..kavga dövüş bana çok saçma geliyor çok çok mühim bir durum olmadıkça kimseyle uğraşmam gerekte yok :)

PROMINENT
21-02-2009, 14:27
muay thai federasyon ile ilgili bir sorunuz sıkıntınız olursa yardımcı olurum bu arada.

cem
21-02-2009, 17:11
http://www.youtube.com/watch?v=GhRlMYRu0fw

http://www.youtube.com/watch?v=wkCW-QyXATc

kickboxer
21-02-2009, 17:21

allahım bu nasıl aptalca bı dovus :D:D 1 tanesı vurdugu yerı bılıyo yuzunu bulamyınca bobrek ustune vuruyo:D:d

merttepe
21-02-2009, 17:24

nası ya, hakemlerde izlio, neden ayıran yok?

cem
21-02-2009, 17:36
nası ya, hakemlerde izlio, neden ayıran yok?

NHL'de böyle :) Hakemler yere düşene kadar ellemezler , ama uluslararası hokeyde durum farklı en agır cezalardan birini alırsın , maç cezası, kötü davranış cezası falan gibi , nhl de kavga ettigin zaman yere düşene kadar hakem karışmaz daha sonra araya girer 5 dakika ceza verir o kadar.

Serencebey
21-02-2009, 17:36
NHL'de böyle :) Hakemler yere düşene kadar ellemezler , ama uluslararası hokeyde durum farklı en agır cezalardan birini alırsın , maç cezası, kötü davranış cezası falan gibi , nhl de kavga ettigin zaman yere düşene kadar hakem karışmaz daha sonra araya girer 5 dakika ceza verir o kadar.

aynen öle turkıyede de ole karısmazlar soradan cezanı alırsın.

mertacar
21-02-2009, 18:12
http://www.youtube.com/watch?v=6vkdIcQsYow

http://www.youtube.com/watch?v=QJbmxm_qZdo&feature=related

bi tane de kimbo nun yıkılışından koyalım
http://www.youtube.com/watch?v=CKb1jeg-fgI&feature=related

Ranthor
21-02-2009, 18:26
ben maltepe civarında bulupp bir tane kro apaçi olmayan salona gidicem arkadaşlar son kararım

Emir_b16a
22-02-2009, 00:51
http://www.youtube.com/watch?v=3qhPDEOYbx4

10 a 1 işte anca filimde olur :D

Oytun
22-02-2009, 00:58
http://www.youtube.com/watch?v=M4jqnrrrd7E :)

ef186
22-02-2009, 00:59
konuyu okuyunca valla çok üzüldüm yaw ....
Sporları ( Otomobil dövüş futbol vs.. ) nekadar yanlış anlıyıp nekadar yanlış uyguluyoruz bazı şeyleri yada nekadar yanlış amaçları kovalıyoruz dimi ...
heygidi hey ...

Oytun
22-02-2009, 01:04
Sporları ( Otomobil dövüş futbol vs.. ) nekadar yanlış anlıyıp nekadar yanlış uyguluyoruz bazı şeyleri yada nekadar yanlış amaçları kovalıyoruz dimi ...
heygidi hey ...

niye lan sen 10 kişinin arasından çıkamazmısın baksana herkes çıkıyor bi sen kaldın :D

şaka maka haklısın

Emir_b16a
22-02-2009, 01:11
heygidi hey ...

kesinlikle haklısın ama malesef herkez sahip olmaz bu bilince :) saygı duymak lazım kendileri örendikleri zmn çok geç olmuş olucak

ef186
22-02-2009, 01:37
niye lan sen 10 kişinin arasından çıkamazmısın baksana herkes çıkıyor bi sen kaldın :D

şaka maka haklısın

kesinlikle haklısın ama malesef herkez sahip olmaz bu bilince :) saygı duymak lazım kendileri örendikleri zmn çok geç olmuş olucak

ben cılız adamım spor bilmem ne işim olur on kişiyle ben cüneyt abimiyim :D

espri olsun diye değilde genele bakınca spor denildiğinde gerçekten olay farklıdır bence başka bir spor olan rallicilerden örnek alınmalıdır otomobil sporlarında mesela kalite olmalıdır amaç her zaman en iyi etap zamanı değildir bu zevki tatmak izleyicilere tattırmaktır...

yada şöle bişey diyim sizlere eyer bu işi okadar prof. okadar iyi okadar antremanlı yapan biriyseniz 10 kişiden dayak yersiniz ama sporcu kimliğinizi kaybetmezsiniz ...
Spor egoların tatminini karşılasa her boş zamanı olan rambo olurdu sonuçta :D

Ama 10 kişi verin gül gül öldürürüm bile o ayrı mevzu :D

Hey gidi hey ....

Emir_b16a
22-02-2009, 01:40

espri olsun diye değilde genele bakınca spor denildiğinde gerçekten olay farklıdır bence başka bir spor olan rallicilerden örnek alınmalıdır otomobil sporlarında mesela kalite olmalıdır amaç her zaman en iyi etap zamanı değildir bu zevki tatmak izleyicilere tattırmaktır...

yada şöle bişey diyim sizlere eyer bu işi okadar prof. okadar iyi okadar antremanlı yapan biriyseniz 10 kişiden dayak yersiniz ama sporcu kimliğinizi kaybetmezsiniz ...

Hey gidi hey ....

dön dolaş konu yine arabaya gelsin :D bu forumu sewiorum :D

ef186
22-02-2009, 01:42
dön dolaş konu yine arabaya gelsin :D bu forumu sewiorum :D

euhehhueuhe :D en anlaşılır örnek bu bu forumda ***** :D
bende bende :D

Emir_b16a
22-02-2009, 02:54

ya bn buna hiç inanmadım :D

1 kere türklerin döwüş sanatı die bişi yokki :(

bizim 1 adam gibi sporumuz war oda yağlı güreş onunda b.ku çıktı 1 ton kural geldi

orc
24-02-2009, 09:01
başında fatih ürek olursa tabi bku cıkar..

Gko
26-05-2011, 21:37
beyler konu braz hort olcak kusura bakmayın ama..
ninjutsu hakkında bilgisi olan, yapan v.s varsa bilgi verebilir mi acaba ?

bilalMW
26-05-2011, 22:50
krav maga kursu nerde var istanbul anadolu yakasında?

Kakus
26-05-2011, 23:14
Ben bi ara Capoiera'ya merak salmıştım. ama o zaman gençtik, bi çok hareketi yapabiliyorduk. Gösteri yapmıştık bi okulda falan. Şimdi denesem o hareketleri, muhtemelen kafa üstü çakılırım yere. :)

Emir_b16a
27-05-2011, 00:21
walla bnde şu ara mma yada bjj çalışıcak bi salon arıyorum mümkünse avrupa yakasında yada anadolu yakasının awrupaya yakın kesimlerinde bilen duyan warmı ? corvos yazmayın çok uzak malesef :(

dragstar
27-05-2011, 00:38
küçükken kareteye gitmiştim wadoruyu idi hatta kırmızı kuşağı alıp bıraktım, ama şimdi kata çiz deseler hatırlamam

Emir_b16a
27-05-2011, 00:53
walla bnde şu ara mma yada bjj çalışıcak bi salon arıyorum mümkünse avrupa yakasında yada anadolu yakasının awrupaya yakın kesimlerinde bilen duyan warmı ? corvos yazmayın çok uzak malesef :(

sesimi duyan warmı :)

Turk-Look
27-05-2011, 00:55
Siyah kuşak ('97) TaeKwon-do'cuyum.

Uygun nokataya dogru biçimde atılan bir tekme
yumruk'tan kat be kat daha etiklidir !

Uzun boylu atletik yapılı genç arkadaşlara tavsiye ederim.

Tekme ağırlıklı ve esneklik üzerine bir dövüş sanatı.

Emir_b16a
27-05-2011, 00:59
Siyah kuşak ('97) TaeKwon-do'cuyum.

Uygun nokataya dogru biçimde atılan bir tekme
yumruk'tan kat be kat daha etiklidir !

Uzun boylu atletik yapılı genç arkadaşlara tavsiye ederim.

Tekme ağırlıklı ve esneklik üzerine bir dövüş sanatı.

doğru teknik her zaman öldürücü olabilir tekme yada yumruk farketmez

amaç ölümle ölümcüllükle insanları teşvik etmek değil sporda ufacık 1 tabanca tekmeden çok daha etkilidir ona bakarsan :) haydi herkez poligona :D

Turk-Look
27-05-2011, 01:15
İnsan anatomisi ve fizik kanunları bunu söylüyor.

Ölüm top tüfek teşvik ..
ben öyle bir mesajda ve kıyaslamada bulunmadım zaten:)

ygtrn
27-05-2011, 01:26
osmanlı tokatı öğren knka :D

İbrahim Erdem
27-05-2011, 01:27
1 sene minder güreşi ile ilgilendim lakin yeterli çabayı gösteremeyip takımdan kimseyi yenemeyince ben de bıraktım en sonunda. Tabi biraz da sigaranın kondisyonumdan çalması da var. Tavsiye ederim. Saldırmaktan ziyade defansif vücudunuzun heryerini kullanabileceğiniz esneklik kazandıran bir spor.

Emir_b16a
27-05-2011, 01:30
osmanlı tokatı öğren knka :D

biliorz onu :D amaç antreman antremansız kaldım 2 aydır

ygtrn
27-05-2011, 01:33
valla konunun tamamını okumadım ama bokstan başkası yalan arkadaş :D
kendim yaptım diye demiyorum ama, çeneye atılacak sağlam bir yumruk tek hamlede rakibinizi yere sermeye yada iyi bir şekilde sersemletmeye yetiyor ve yumruk atmayı öğreten en iyi sporda boks yada kick boks'tur....

ygtrn
27-05-2011, 01:34
biliorz onu :D amaç antreman antremansız kaldım 2 aydır

gel sana bi sopa çekeyim kendine gel..... :D:D:D:D

Emir_b16a
27-05-2011, 01:36
gel sana bi sopa çekeyim kendine gel..... :D:D:D:D

walla kowalarım sni ataşehirde ormancıyla bile kaçamazsın elimden :D

ygtrn
27-05-2011, 01:38
walla kowalarım sni ataşehirde ormancıyla bile kaçamazsın elimden :D

levyeyle kovalarsan kaçarım :D:D:D:D

Emir_b16a
27-05-2011, 01:40
levyeyle kovalarsan kaçarım :D:D:D:D

çok darlarsam levye sopa kaynak makinasıyla dahi kowalarım hatta kılıçla falanda kowalayabilirim :D

ALPER-VNS
27-05-2011, 01:41

pink çunk yap bence de.. Istilldo çağlar bi iki video izlemiş bikaç hareket kapmış, vurunca meletiyo yemin ederim.. kısa mesafeden hemde :icon_wack

Emir_b16a
27-05-2011, 01:43
pink çunk yap bence de.. Istilldo çağlar bi iki video izlemiş bikaç hareket kapmış, vurunca meletiyo yemin ederim.. kısa mesafeden hemde :icon_wack

wing tsun bi süre çalıştım :) mma görmek istiorm bide :)

Murat Özcan
27-05-2011, 02:08
hep merak etmişimidir uzak doğu dövüş sanatlarını :D

Emir_b16a
27-05-2011, 02:09
hep merak etmişimidir uzak doğu dövüş sanatlarını :D

neyini bildiğimiz kdr bilgilendirelm :)

B.Aktepe
27-05-2011, 08:07
MMA İstanbul (http://mmaistanbul.com/index.php)

emir burası kapandı mı biliyor musun?

tool
27-05-2011, 10:48
bunlar düğüm olmuş gibi

YouTube - ‪2009 Brazilian Jiu Jitsu World Championships - Mundial‬‏ (http://www.youtube.com/watch?v=7oqhQYRN4Pg)

Emir_b16a
27-05-2011, 15:07
MMA İstanbul (http://mmaistanbul.com/index.php)

emir burası kapandı mı biliyor musun?

ertan balaban şu an corvos mma de derslerine devam ediyo yeri bna baya bi uzak başlamayı düşünüyodum ama yol trafik gözümde büyüdü

daha evelde etemefendi caddesinin oralarda bujinkan dojosunda ders veriyodu tam ne oldu bilmiyorum ama corvosta dewam edio bilgisini aldım arkadaşımdan telefon açmak mantıklı :)

bu gün murat kazgan academiyle fight academy le görüşücem yeri çok daha uygun gibi geldi

B.Aktepe
27-05-2011, 15:10
ertan balaban şu an corvos mma de derslerine devam ediyo yeri bna baya bi uzak başlamayı düşünüyodum ama yol trafik gözümde büyüdü

daha evelde etemefendi caddesinin oralarda bujinkan dojosunda ders veriyodu tam ne oldu bilmiyorum ama corvosta dewam edio bilgisini aldım arkadaşımdan telefon açmak mantıklı :)

bu gün murat kazgan academiyle fight academy le görüşücem yeri çok daha uygun gibi geldi

nerede yeri, bende gelebilirim detaylı bilgi edinirsen paylaşalım :D

B.Aktepe
27-05-2011, 15:11
he tamam baktım şimdi, çamlıca da yeri. uzak orasıda bana yaf.

Emir_b16a
27-05-2011, 15:13
nerede yeri, bende gelebilirim detaylı bilgi edinirsen paylaşalım :D

bn şişliden gelip gitmeyi düşünüyorm :D yaz dönemi trafik sorun olmaz sanırsam kışada buluruz bi çözüm :D aslında çok uzak değilmişsin

imhotep
27-05-2011, 15:14
bunlar düğüm olmuş gibi

YouTube - ‪2009 Brazilian Jiu Jitsu World Championships - Mundial‬‏ (http://www.youtube.com/watch?v=7oqhQYRN4Pg)

yılan gibi be :D

berkayGLRN
27-05-2011, 15:18
arkadaşlar bende bir yerde kıck boks veya boksa baslamak ıstıorum varmı bıldıgınız bı yer :soru:

Emir_b16a
27-05-2011, 15:20
arkadaşlar bende bir yerde kıck boks veya boksa baslamak ıstıorum varmı bıldıgınız bı yer :soru:

çok yer war kickbox vs dersi weren ne tarafta oturuyosun bilmiorum ama hocaya muhakkak dikkat et :)

Burak K.
27-05-2011, 15:21
Valla bende öyle sanat falan yok. :D Paldır küldür tekme tokat dalıyoruz direk.. :D Daha eğlenceli. :D

MRC
27-05-2011, 15:24
taekwondo dıyorum.

Ufuk
27-05-2011, 15:54
Mahallede vardı biryer gidip orda 4-5 şey denemiştim.Ama orda çocuğun biri omzuma yumruk attı bende sinirledim indirdim bi tane burnuna kemiğin zedelenmesine neden olmuştum.Sonra beni attılar ordan.Orda öğrendiklerimide sokakta birleştirdim.2-3 defa polisilik olunca bıraktım.Artık adam akıllı duruyorum.Peki sizce böyle enerjimi atabileceğim dövüş sanatları nelerdir?
Yani en iyi savunma saldırıdır kuramına dayanan.Kafa göz girilen?

Onrcn
27-05-2011, 15:59

Hey gidi hey ....

senin gibi 15 kisi gelsin agzini yuzunu kirarim hic affetmem kimsin lan sen boyle seyler yaziyorsun adami dellendirme.

Gko
27-05-2011, 16:34
ninjutsu hakkında bilgisi olan, yapan v.s varsa bilgi verebilir mi acaba ?
.......:rolleyes:

Bad-Fast
27-05-2011, 22:26

uzun zaman , sabır lazım tr de iki kişi falan var salonu olan onlarda kendi öğretmiyor uzun süredir yanında olan öğrencileri öğretiyor diye biliyorum çok güzel bi spor ama çok zor 2-3 seneni vermen lazım , kick box yaptıysan ki bende yaptım en güzeli taekwondo ;) daha eğlenceli ve sert bi spor daha üstüne tanımam :)