PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Very angry cat ...

ulasstoprak
20-02-2009, 18:25
http://www.youtube.com/watch?v=LJQckktwvss&feature=related

teggy
20-02-2009, 18:49
O sakinmiş gene. Bu çok feci saldırıyor yaw tırstım resmen izlerken :eek:
http://www.youtube.com/watch?v=tcxhOGyrCtI&feature=related

Dynatech
20-02-2009, 20:20
Heheheeh ilkinden sora süper gitti walla :D:D

SONE-R
20-02-2009, 20:56
şu kediler kadar başka tatlı bir hayvan daha var mı ya :) :)

SOMEONESPECIAL
20-02-2009, 20:58
şu kediler kadar başka tatlı bir hayvan daha var mı ya :) :)

Köpek !.. kediyi oldum olası sevmem... nankördür...
Köpek kadar sadık bi hayvan varmıdır? Kedi suyu gözü kapalı içer kimin koyduğunu
bilmez köpek öyle mi? kokunu metrelerce öteden tanır

SONE-R
20-02-2009, 21:06
Köpek !.. kediyi oldum olası sevmem... nankördür...

:D :D hayvanlarda bilinç var mı ki nankör olsun be kerem.. insandan daha iyi nankör var mı bu dünyada? köpekler bana çok salak (ama saf bi salaklık) geliyor :) kediler ise özgürlüğüne düşkün.. ama ben hem kedileri hem köpekleri, hayvanların çoğunu severim...

DogukanB
20-02-2009, 21:11
Veteriner fakültesine köpeğimi kontrole götürdüğümde sokakta kötü muamele gören bi kedi getirmişlerdi, sanırım bel kemiklerinde problem vardı yüremiyordu viyaklamaları bundan 2 kaft felan fazlaydı herhalde.:D

Mutlaka karşı çıkan olacaktır ama kediler bana çok amaçsız hayvanlar geliyor, köpeğinle oynadığın oyunları, paylaştığın şeyleri kedinle yapabileceğine inanmıyorum. :p

YavuzNaz
20-02-2009, 21:16
nankör hayvan hergün yemek ver bigün aç bırak çeker gider sahibinin hayatını kurtaran köpekler var üstelik oldukça akıllı hayvanlar sadıklar en mulayimi balıklar versen yiyor karnım acıktı demiyor izlerken keyf veriyor :)

FaTiH44
20-02-2009, 22:17
hem kedi hem de köpek besleyen biri olarak,ikisininde çok farklı yönleri var.karekterleri tamamiyle farklı,köpek direkt olarak sahibine odaklı yaşar ama kedi öyle değildir,özgürlüğüne düşkündür istemediği zaman sevdirmez.köpekler daha oyuncu sadece bir başını okşa ona dünyalara bedel.ama kedinin nankör olduğuna katılmıyorum,hatta besleniz bu lafın bir saçmalıktan ibaret olduğunu çok daha iyi anlarsınız.kedilerin hisleri çok kuvvetli,kedim ben siteye girer girmez miyavlamaya başlıyomuş kapının önünde:) ne olursa olsun kediyide köpeğide sevmesekte onlara zarar vermeyelim.bu dünya sadece insanların değil sonuçta her canlının yaşam hakkı var.

crazydog
20-02-2009, 22:27
bunca senedir bir sürü kedi besledim hıc bır nankorlugunu gormedım hatta su ankı kedım ın bır olayını anlatım bır gece ulserım tuttu agrıdan kıvranıyorum agrım gecıp kendıme gelene kadar basımdan 1 dk bıle olsun ayrılmadı agrım gectı ılac aldım falan ohh falan yaptım kendı kendıme suratıma baktı ondan sonra gıdıp yattı :)

mr.korhan
20-02-2009, 23:23
kimse kimseye anlatsa inanmaz..sizlerde inanmamakta özgürsünüz..sandığınızdan daha fazla kedi besleyip içlerinde bulunmuşumdur..hatta evde beslenicek hayvanları abartıp deniz yıldızı ve yengeç v.s. de besledim..ama kedilere nankör die lütfen ezbere konuşmayın..sizin olan kedi ,sizi benimser..ve karnınız ağrıyorken siz ağrıdan kıvranırken..eliniz gayri ihtiyarı bir kaç kez karnınızı tutar gibi gittiyse..sizi benimseyen kediniz, karnınızın üstüne yatıp sıcak tutmaya çalışır..Not: yaşadıklarımla bakidir.

Tüm hayvanları Sevelim..Koruyalım..unutmayın onlarda olmayan bazı şeyleri cenabı allah bizlere verdiyse , onlara zarar vermek için değil... mutlakki bu özelliklerimizi paylaşmayı ve onlara göz kulak olmayı emretmiştir.

BoraRS
20-02-2009, 23:38
Eşim kedi hastası olduğu gittim bir Ankara kedisi aldım. Bugüne kadar evimde hep köpek beslemiş birisi olarak kedinin nekadar huzur verici ve temiz bir hayvan olduğunu, bakımının nekadar kolay ve zahmetsiz olduğunu gördüm.

Korhanın dediği gibi hele o insanın üzerine yatıp ısıtması yok mu. Kendisine mobil kombi diyoruz :)

Sabah traş olurken ayağımın dibinde, duş alırken duşakabinin önünde, kahvaltı ederken dizimin üstünde yani sürekli insanın sıcaklığını hissetmesi gerekiyor. Şimdi bu hayvan nasıl nankör olur? Neye dayanarak bu saçmalığı yayarlar anlamam. Çeşme başı dedikodusundan öteye gitmiyor benim için bu yorumlar.

Zaten benim gözümde savunmasız bir hayvanın canını yakacak adam adam olamaz. İnsan hele hiç olamaz. Zaten gözümün önünde öyle birşey de yapamaz :)

Bu arada zaten burada bunu yapacak karakterde birinin olduğuna inanmıyorum. Kimse yanlış anlamasın sözüm meclisten dışarı.

orhan_guney
20-02-2009, 23:55
yok babam ben sevmıyorum korkuyorum .gecen sene hanım almış bitane kanım ısınmadı onunda bana. gece yatıyom saat 4 gözlerımı acdım basımda karnımın ustund eotuyor gözlerıme bakıyor yemınkı sabah 7 kalıp sokaga atdım :)

orhan_guney
20-02-2009, 23:58
http://www.youtube.com/watch?v=_zmoEXjvUIs

çok komık

yaşar
21-02-2009, 00:10
http://www.youtube.com/watch?v=_zmoEXjvUIs

çok komık

kedi işte ne olsun normaldir :)
köpek olsa parçalardı ...

orhan_guney
21-02-2009, 00:23
http://www.youtube.com/watch?v=lXiO_duXa5A&feature=related

canım sıkıldı :(

ST
21-02-2009, 00:53
O sakinmiş gene. Bu çok feci saldırıyor yaw tırstım resmen izlerken :eek:
http://www.youtube.com/watch?v=tcxhOGyrCtI&feature=related

:hahaha::hahaha::hahaha: gece gece iyi güldüm ya :D

ST
21-02-2009, 00:56
Eşim kedi hastası olduğu gittim bir Ankara kedisi aldım. Bugüne kadar evimde hep köpek beslemiş birisi olarak kedinin nekadar huzur verici ve temiz bir hayvan olduğunu, bakımının nekadar kolay ve zahmetsiz olduğunu gördüm.

Korhanın dediği gibi hele o insanın üzerine yatıp ısıtması yok mu. Kendisine mobil kombi diyoruz :)

Sabah traş olurken ayağımın dibinde, duş alırken duşakabinin önünde, kahvaltı ederken dizimin üstünde yani sürekli insanın sıcaklığını hissetmesi gerekiyor. Şimdi bu hayvan nasıl nankör olur? Neye dayanarak bu saçmalığı yayarlar anlamam. Çeşme başı dedikodusundan öteye gitmiyor benim için bu yorumlar.

Zaten benim gözümde savunmasız bir hayvanın canını yakacak adam adam olamaz. İnsan hele hiç olamaz. Zaten gözümün önünde öyle birşey de yapamaz :)

Bu arada zaten burada bunu yapacak karakterde birinin olduğuna inanmıyorum. Kimse yanlış anlamasın sözüm meclisten dışarı.
Abi afedersinde osurunca yapılıyor ya :D iğrenç kokuyor bayılacak gibi oluyorum :D

ferdi_S2000
21-02-2009, 03:49
İlk videodaki vtec açıyor bence :D:D:D

eeyore
21-02-2009, 04:22
http://www.youtube.com/watch?v=n43IeJcslVw

bu tip süper yaaaaaaaaa :)

3rk4n
21-02-2009, 07:41
Annem görse bu yazıyı evde hayvan beslenmez olm der :D

zübeyir
21-02-2009, 07:46
Allah tan annem ınternetten anlamıyo yoksa yanmıstım yakında bı yavru kedı eve almayı planlıyodum.:D. bunları gorse zaten karsı mahveder benı :))

Ae86
21-02-2009, 08:45
İki tane kedi besliyorum, birtek konuşamıyorlar...Telefon odamda çalar salondaysam gelir miyavlar deli gibi haber verir.Hasta olurlar gece gelip uykumdan kaldırır konuşamasada anlatır derdini.Sahiplerinede çok düşkündürler ama ara sıra çok azda olsa kapris yaptıkları oluyor.

SkY
21-02-2009, 09:45
bende 2 kedi besliyorum evde..ama köpekleri de çok severim..ilerde müsait bir evim olduğu taktirde birde köpek almak istiyorum..kedilerin nankörlüğü konusunda diğer kedi besleyen arkadaşlara katılıyorum bende onlar gibi herhangi bir nankörlüklerini görmedim uzun yıllardır..kediler güzeldir:)

ulasstoprak
21-02-2009, 09:53
mırrrrrrrrrrrrrrrrr mırrrrrrrrrrrrrrrrrr bu ses kedilerin neresiden çıkıo ...? :D

emretorlak
21-02-2009, 10:18
En kötü hayvan bile insandan zararsızdır.Daha çok kıymet bilir.Kediler nankördür lafı 13 rakamının uğursuzluğunun gerçekliği ile aynıdır benim gözümde:)Kedi,köpek,kuş,sürüngen...etc. her hayvanı besledim, beslemeye de devam ediyorum.Her hayvanın yeri ve karakteri ayrıdır.Hiçbirisi sizi mutlu etmek için dünyaya gelmedi.Komik olmayın yok amaçsızmış yok salakmış:)

sürüngen
21-02-2009, 10:41
benimde siyamım var..evde en tav olduğu şey kablosuz klavye :D kucağımda klavye görünce bi şekilde onadan kurtulup illaki kucağımda yatacak,gece yorganın altında koluma sarılarak yatacak,bi de ne yiyiyorsam bi tadına bakacak:D başka dertleri yok,konuşmasınada ramak kaldı.ne zaman "kalk ulan ordan ben yatıcam"demesini bekliyorum...

bu arada bi kez camdan kargayla "gagaga gu gagagu" diye konuşurken yakaladım dehşete düştüm:D

luckdove
21-02-2009, 10:45
Kulakları geriye yatık saldırı pozisyonunda geçmiş :) Zavallı belli ki korkmuş çok. Kedileri köşeye sıkıştırmayacaksın.

Ben şimdiye kadar 2 kedi besledim. Bence mükemmel hayvanlar. Sadık hayvanlar olmadığı da tamamen bir hurafe. Sadece özgürlüklerine daha düşkünler. Ben de bu mantıkla köpekler yalaka hayvanlardır ayrıca pistirler diyebilirim ama demem çünkü köpekleri de severim :) Yalnız her kedinin kişiliği bir birinden farklı. Köpeklerde de bu var ama kedilerde çok daha belirgin.

MoDVTeC
21-02-2009, 11:04
Hiç sevmem kedileri köpekler çok dost canlısı geliyo ama ilk videodaki kediye kimbilir ne yapmışlardır öyle içten içe gider yapıyo :D

Eriador
21-02-2009, 11:28
ben köpek çok severim ne zamn konusu açılsa anneme eve köpek alalım desem zaten 3 tane var ! 1 tane daha çekemem diyordu ( babam ben ver kardeşimi kasdediyor :) )

zıpzıp
21-02-2009, 11:45
bu ne be adamı gırtlagını keser :D

xcel
21-02-2009, 21:21
bende evimi iki kedimle paylaşıyorum. karınları aç olsun tok olsun fark etmez beni her sabah işe uğurlarlar kapıdan, her akşam kapıda karşılarlar. gel dediğimde mutlaka gelir ayaklarıma dolanırlar. hayırdan anlar yasak olan şeylerin ne olduğunu bilirler. inanılmaz temizdirler. müthiş yaramazdırlar. canları oyun istediğinde iplerini toplarını getirir ayak ucuma koyarlar. çok nadir hastalanırlar. köpek gibi gürültücü değildirler. köpekler gibi eziyetleri yoktur. kedi beslemenin iki yükü vardır. biri düzenli olarak tuvaletlerini temizlemek, ikincisi tüylerini günlük taramak. öyle köpekler gibi zamanlı zamansız tuvalet için dışarı çıkmalar, her dışarı çıkıştan sonra patileri tüyleri temizlemek gibi zahmetleri olmaz. salya derdi yoktur. ne verirseniz yerler.

sevgiyle, ilgiyle bakılan kediler kesinlikle genel kedi kanısından çok farklılar. çok denediğim bir şeydir bu karınları aç olsa bile her çağırışımda gelip kucağıma kurulurlar. en güzelide mamalarını yerken arada kafayı kaldırıp size teşekkür edercesine miyavlamaları.

umu_vtec
21-02-2009, 21:29
benmde evimde kedilerim var ve bugüne kadar hiçbir nankörlüklerini görmedim odada bişeye sinirlenip bağardığımda hemen koşa koşa gelip ayaklarıma sarılıolar bana bişeymi oldu die. nankör zırvaları falan hikaye kim ne nankörlüünü görmüş?

chaylak
21-02-2009, 21:34
harbiden kediler nankör degilde kim demiş bunu :D

ibooo
21-02-2009, 22:03
benmde evimde kedilerim var ve bugüne kadar hiçbir nankörlüklerini görmedim odada bişeye sinirlenip bağardığımda hemen koşa koşa gelip ayaklarıma sarılıolar bana bişeymi oldu die. nankör zırvaları falan hikaye kim ne nankörlüünü görmüş?

sana iyisi denk gelmiş olm normalde nankör bu kediler :)

umu_vtec
21-02-2009, 22:47
sana iyisi denk gelmiş olm normalde nankör bu kediler :)

yaa yürü git lan onu bunu bırakta beste şekli :D

Hüseyin
21-02-2009, 22:53
mırrrrrrrrrrrrrrrrr mırrrrrrrrrrrrrrrrrr bu ses kedilerin neresiden çıkıo ...? :D

hahahha senelerdir kedi besliyorum bende çözemedim hele gece yanıma geliyo mırr mırr mırr bayılıyorum o sese fakat her gece çekilmiyo :D:D:D