PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hadi ne kadar duyarlı olduğumuzu gösterelim...

i_could
24-02-2009, 00:41
http://www.kardesinisec.com/

siteye girip maddi imkansızlıklar ile boğuşan çocuklar arasından en azından bir tanesine bir nebze de yardımcı olmak istemez misiniz.Haydi ne kadar duyarlı olduğumuzı gösterelim ve gelin bu ülkede şartları eşitlemek için küçük de olsa bir şeyler yapalım...

tool
24-02-2009, 09:01
ogretmenlede direk baglanti kurulabiliyor;
degisik calisma...

Orhan
24-02-2009, 09:15
Duyarlıyım duyarlıyız biz Türk insanıyız duygusalız çocuklara asla kıyamayız duygulanır gözümüzden yaş döker ve elimizden geleni yaparız sokaklarında bu kadar çok çocuk dilenci olmasının bi sebebide bu belkide,
Peki bişey sormak istiyorum.
Ayda 1200 lira devlete vergi ödüyorum ben KDV ve ÖTV gibi vergiler hariç ne için kim için ödüyorum devlet okulunda okuyan çocuklarımızın kütüphanesinde kitabı yoksa, Üstünde başında giyecek bişeyi yoksa yolu yoksa elektiriği yoksa yani hiç bişeyi yoksa ayda 1200 lira ve bir o kadarda ÖTV KDV nere gidiyor ben bir kuruş bağışlamam ama verdiğim vergilerle benim ülkemin çocuklarına bakmayan ilgilenmeyen şerefsizlerden hesap sorarım arkadaş bu kadar olmaz
Filistine, Endonezyaya devlet eliyle para toplayan, Türk kızılayını seferber eden ahlaksızlar dönsünler ülkemdeki aç sefil çocukları giydirip karınlarını doyursunlar. Verdiğim vergilerle devlet okulunun kütüphanesine kitap alsınlar.
Arkadaşlar beni mazur görün ben bu konulara çok tepkiliyim dünyanın parasını vergi olarak ödüyoruz ee sonuç ne televizyonlarda, gazetelerde okullar için yardım kampanyaları çocuklar donmasın diye doğalgaz ya da kömür parası toplayan öğretmenler yazıktır ayıptır bu kadar olmaz vatandaşa kömür dağıtacağına okula ver o kömürleri ısınsın yavrucaklar ya da doğalgaz ver iht,yacı gider.
Yani nedir ne oluyor devlet kendi kurumu olan okulların ihtiyacını karşılayamıyorsa neyi karşılayacak
Yardım toplamak zorunda olanları tenzih ederim onların başka çaresi yok çünkü onları yardımsever vatandaşlardan başka duyan yok.