PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MSN hesabımı kurtaracak delikanlı aranıyor :)

coolvtec
26-02-2009, 19:09
coolvtec@hotmail.com hesabına yaklaşık 1 haftadır ulaşamıyorum. Gizli soru vs girdim, olmadı. Alternatif email adresim de aynı;) idi.

Emmevelakin msn hesabımı kurtaracak delikanlı arıyorum :D

zıpzıp
26-02-2009, 19:13
=) geçmiş olsn diyelim

emr_233
26-02-2009, 20:28
Ayni şey benim de başıma gelmişti eylül aylarinin başında... Müşteri hizmetlerine mail attim bir form gonderdiler doldurup geri gonderdim. 2 gun icinde falan geri almiştim hesabimi. Mail adresini hatirlamiyorum su an ama google dan aratirsan bulursun galiba.

Schumi
26-02-2009, 20:53
Ayni şey benim de başıma gelmişti eylül aylarinin başında... Müşteri hizmetlerine mail attim bir form gonderdiler doldurup geri gonderdim. 2 gun icinde falan geri almiştim hesabimi. Mail adresini hatirlamiyorum su an ama google dan aratirsan bulursun galiba.

Aynen böyle bir prosedürü var. En son şifren ve o şifrenle en son girdiğin tahmini tarih. Bu şifreyi yaklaşık ne kadardır kullandığın. Bundan önceki şifrelerin. En son gizli sorun ve daha önceki gizli soruların. Maillerin içinde gelen ve giden kutusunda hatırladığın kadar mail başlığı veya içinde geçen hatırladığın cümleler. Ne kadar çok bilgi verir isen o mailin sana ait olduğunu kanıtlayacak okadar çok işin kolaylaşır. Bu arada adresi nasıl çaldırdın. Trojan felanmı yoksa kolay bulunabilecek gizli soru şifren vs.vs mi vardı ?

BLuEBoY
26-02-2009, 21:01
cumartesi bende msnimi çaldırdım bununla beraber gold paketli yonjam :D ve facebook hesabımda gitti alternatif posta adresini ve gizli soruyu değiştirdiği için hiç bi şekılde ulaşamıyorum hesabıma :mad: hotmaile mesaj attım ama sen oldugunu nerden bılelım belki adresi ele geçırmek istiyosun hemde bizim aracılıgımızla kimisinden bi mail geldi şu form linkini paylaşıcak yada yardımcı olucak birisi çıkarsa çok çok çok memnun olucam bende :rolleyes:

coolvtec
26-02-2009, 21:04
İlgilenne arkadaşlar, teşekkürler.

Ben de bilmiyorum nasıl oldu, trajon olabilir çünkü virus programımm süresi dolmuştu ben de kaldırmıştım.

Şu form konusunda bi yardım alsak çok iyi olacak. En mantıklısı o görünüyor.

BLuEBoY
26-02-2009, 21:09
aynen sabırsızlıkla beklıoruz :)

senna
26-02-2009, 21:16
http://www.baktabul.com/msn-messenger/47330-calinan-hotmail-hesaplarini-kurtarma-ihtimali-resimli-anlatim.html

bi yakınımın mailini kurtarmıştım

senna
26-02-2009, 21:19
1. diğer yol diye yazılmış olanı uygulamıştım

Schumi
26-02-2009, 21:23
https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlidvalidation&ct=eformcs

Buyrun beyler. Eğer sizin dilinizde destek yok derse ozaman ingilizce olarak birleşik devletler yada ingiltereyi seçin.

tool
26-02-2009, 21:29
http://www.yenimakale.com/msn/1453-calinan-hacklenen-msn-adresini-geri-almak-resimli-anlatim.html

BLuEBoY
26-02-2009, 21:31
1. diğer yol diye yazılmış olanı uygulamıştım

o linki tıklayınca anlattıgınden farklı bi sayfa çıkıyo adımları takıp edınce gizli soruyu soruyo zaten bılsem alıcam ama hepsi değiştirilmiş bende işe yaramıyo bu :mad::(

BLuEBoY
26-02-2009, 22:43
https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlidvalidation&ct=eformcs

Buyrun beyler. Eğer sizin dilinizde destek yok derse ozaman ingilizce olarak birleşik devletler yada ingiltereyi seçin.

Teşekkür ederim doldurdum gönderdim inş. bi sonuç alırım :icon_tup:

DaRkNeSs-
27-02-2009, 02:15
benim anlamadığım gizli sorunuzu nerden biliyo cevabını? tanıdığınız biri olması lazım ki gizli soruyu bilsin..
yada gizli soru çok basit oluyo :)
benim esas anlamadığım birisinin hotmail msn adresini alıp da napıcaksın para kazandırmıyo ki :D
geçmiş olsun adreslerini çaldıranlara, allah bizi de korusun ne diyim..

BLuEBoY
27-02-2009, 10:20
benim anlamadığım gizli sorunuzu nerden biliyo cevabını? tanıdığınız biri olması lazım ki gizli soruyu bilsin..
yada gizli soru çok basit oluyo :)
benim esas anlamadığım birisinin hotmail msn adresini alıp da napıcaksın para kazandırmıyo ki :D
geçmiş olsun adreslerini çaldıranlara, allah bizi de korusun ne diyim..

benimde anlamadığım bu zaten ayrıca gizli cevabım dünyada kimsenin aklına gelmicek bişeydi :D ama başka yolla aldı sanırım adresden para kazanamaz elbette ama adres üzerinden gold yonjamı aldı mesela :D saolasın Allah kimsenin başına vermesin basit bi msn adresi ama tüm net iletişimi o adres üstündense insanı baya etkiliyo :(

metin
27-02-2009, 20:59
facebook a msj attıgınızda ilgilenıyolar fakat gerı vermıyorlar adresı sılıyorlar
msn ıcın bahsedılen formu doldurup gondermiştim
maalesef yardımcı olamıyoruz gıbı bir cevap gondermişlerdi

BLuEBoY
28-02-2009, 00:07
şu an itibariyle formuma karşılık maıl geldi adresimi tekrar geri aldım facebookuda kurtardım yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim hotmaili sevıyoruz :D :D

Schumi
28-02-2009, 00:24
şu an itibariyle formuma karşılık maıl geldi adresimi tekrar geri aldım facebookuda kurtardım yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim hotmaili sevıyoruz :D :D

Geçmiş olsun. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Artık biraz daha dikkatli olursun. :)

CasabLanca
28-02-2009, 00:26
hadi gözüne aydın usta :D

coolvtec
28-02-2009, 00:37
sanırım mail hesabında kredi kartı bilgileri, özel şifreler vs arıyorlar. amaç o ya da yeni yetme hackerlar için bir egzarsiz...

BLuEBoY
28-02-2009, 00:47
Geçmiş olsun. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Artık biraz daha dikkatli olursun. :)

teşekkür ederim güvenliğim herzaman güçlüydü ama şimdi 2katına çıkardım :D :icon_tup:

hadi gözüne aydın usta :D

Saolasın :D

sanırım mail hesabında kredi kartı bilgileri, özel şifreler vs arıyorlar. amaç o ya da yeni yetme hackerlar için bir egzarsiz...

walla benım tek kaybım gold paketlı yonja hesabım oldu oda başımın gözümün sadakası olsun adresimi aldım yha gerisi boş :D :D

CasabLanca
28-02-2009, 00:55
yav hala yonja eskisi kadar canlı mı facebook çıktıktan sonra haliyle revaçtan düştü ama önceden çok kraldı :D

tool
28-02-2009, 01:37
hotmail yerine gmail falan deneyin :)

Almanci Tane-R
28-02-2009, 06:57
yonjanı da geri alabilirsin. kendilerine mail atman yeterli
ben almıştım