PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "mercedes 230 e"YARDIMMM??

bg_cano
07-03-2009, 17:56
:icon_wack:icon_wackarkadaslar bizim pedere 90 model 230e almayı dusunuyoruz bi tanıdıktan bugun giidip araca inceledik aracta aklıma yatmayan bi sey oldu ruhsatta arabanın rengi M.antrasit gri diye geçiyor.sizce bu başındaki bi boya kodu gibi bişeymi yoksa mavi-antrasit gri diyem oluyor mercedesten anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim.bu arada sabahtan bakıyorum gri o kasa arabaların iç tarafları hep gri siyah renklerde koyu renkler hep bu arabanın içi lacivert sahibindende ici doşemesi lacivert olanlar sadece buz mavisi gibi renklerde war:icon_wack:icon_wack

onursumer
07-03-2009, 18:02
renk konusunda birşey diyemicem bilgim yok ama gri içerisinde mavi ve siyah olduğundan sanırım ismi bu şekilde

mercedeste iç doşeme rengi en eskisinden bu zamana siparişle herşekilde alınabildiğinden aynı renk ve iç doşeme renginde araca raslayamamanız normal bence.

EMG
07-03-2009, 18:05
metalik antrasit mavi olarak geçiyordur büyük ihtimalle. İç döşeme rengide arkadaşın dediği gibi sipariş farklılığından dolayı olabilir.

Emir_b16a
08-03-2009, 01:43
metalik antrasit gri araçta boya olması muhtemel 90 model araç komple boya olması mümkün 19 20 yaşında nerdeyse içi normalde gri yada siyah tonlarında olması gerekiyo

mercedes darbeyi yandan almadığı sürece düzgün ustanın yardımıyla toplanır gönül rahatlığıyla binilir aracın kazalı olması da muhtemel keyfe keder de boyanmış olabilir

bnce 230 e yerine 300e bakın bütçeniz uygunsa çok daha mutlu olursunuz

hatta bütçeniz el weriyosa 90 model 300se bile bakabilirsiniz lpg yle çok uygun yakıyolar düzgün ayar yapılırsa sormak istediğin bi konu warsa mercedes konusunda yardımcı olabilirim sna özelden ulaşabilirsin :)

Baran^
08-03-2009, 14:56
Metalik antrasit gri.Komple boyalı olmasından korkmamak gerek hatta benım düşüncem o yaşta bir arac alındığında komple boyatılıp temiz temiz binilmesi gerektiği yönunde.Kaza konusunda mercedesten anlayan cok tecrubeli ustalar var baktırabilirsiniz.Ayrıca Mercedeslerde lpg kullanımıda cok itici bence taktırmayın alırsanızda.

bg_cano
08-03-2009, 19:33
teşekkurler arkadaşlar yardımlarınız için.aracı goturup baktırdım ustaya oyle kafaya takılacak bi sorunu olmaz dedi bizde guvenip teslim aldık bu gun aracı .

Baran^
08-03-2009, 19:44
Hayırlı olsun

Boost Up
08-03-2009, 19:45
Hayırlısı..

bg_cano
08-03-2009, 19:49
Tesekkur ederizzz arkadaşlar=)

Emir_b16a
08-03-2009, 20:02
Metalik antrasit gri.Komple boyalı olmasından korkmamak gerek hatta benım düşüncem o yaşta bir arac alındığında komple boyatılıp temiz temiz binilmesi gerektiği yönunde.Kaza konusunda mercedesten anlayan cok tecrubeli ustalar var baktırabilirsiniz.Ayrıca Mercedeslerde lpg kullanımıda cok itici bence taktırmayın alırsanızda.

2 yaşında araba için çok gereksiz ama 20 yaşındaki bi araç için o kdr itici durmuyo (benzin istasyonu içinde diilse ama :D )

haldun31
08-03-2009, 20:17
bu araç benim bir önceki kullandığım aracımın aynısı .arkadaşım araçla ilgili sormak istediğim birşey varsa bana ulaş .benim serviste ankaradaydı.arabaya baktırabileceğin yerlerde tavsiye edebilirim.