PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akdeniz Şampiyonası - Otokros ve Kemer Rallisi

efe-E
11-03-2009, 08:23
Solargard Cam Filmleri ana sponsorluğunda düzenlenen Akdeniz Şampiyonası 13-15 Mart tarihlerinde Antalya'da düzenleniyor. Cuma günü Ralli ve Otokros antremanları, Cumartesi günü Rally of Turkey'nin SSS'i olan Akdeniz Üniversitesi içinde yer alan toprak pistte Otokros, Pazar günü ise yine Rally of Turkey'nin meşhur Kemer etabında düzenlenecek olan Kemer Rallisi. Bu ralli, aynı zamanda 2010 Türkiye Ralli Şampiyonası için aday yarış statüsünde. Sizlerinde bu konudaki hassasiyetinize güveniyoruz ve herkesi etaplara bekliyoruz.

Arkadaşlar ben sabah 6:30 itibariyle Antalya'dayım. Şu an Lara'dayım, akşamda Kemer'deyim. Cuma gününe kadar oraya buraya koşturmayla geçecek gibi. Ancak tanışmak ve sohbet edebilmek için sizleri SSS'e ve Kemer Rallisi'ne bekliyorum.

www.amk.gen.tr

Efe ERSOY
Akdeniz Şampiyonası Derecelendirme ve İnternet Sorumlusu

Tugral
11-03-2009, 08:31
efe cumartesi seyirci etabında görüşelim orda olucam foto cekimi için

STeaM
11-03-2009, 08:39
ahhh ahhh
ralli bir hayal oldu... :(

efe-E
11-03-2009, 08:47
efe cumartesi seyirci etabında görüşelim orda olucam foto cekimi için

Tamam abicim, ben SSS'teki Ofis'te olucam. Telefonlaşırız. Aralarda falan görüşelim, çünkü ben Neticeler ve İnternet sorumlusuyum. Anca aralarda çıkabilirim.