PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yılmamak lazım

Serencebey
14-03-2009, 20:13
Gecen senelerde cok mutsuz ve umutsuz oldugum bır zaman izlemiştim bu videoyu...

Video tamamen ingilizce. Sımdı sans eseri tekrardan buldum... Lutfen Izleyin, dilini anlamıyor olsanız bile. Adamı gorunce anlayacaksınız...

Kısadan hisse; "Hayatınız boyunca kötü zamanlarınız her zaman olur ancak öyle bir an gelirde düşüpte kalkamayacakmısınız gibi hissedersiniz? Hayır yaparsınız!"

http://www.youtube.com/watch?v=v4uG2kSdd-4

xcel
14-03-2009, 20:24
http://haber.mynet.com/galeri/yasam/2742/62042/sayfa/1/inanilmaz-bir-basari

çok etkileyici..

|| CaNeR ||
14-03-2009, 20:32
Yazacak çok şey var , fakat konu başlığı konuyu zaten özetlemiş yılmamak lazım ..

Bir gövde , bir kafa ile neler yapılacağını herkese göstermiş , inanmış başarmış .. Helal olsun valla..

onurdemir
14-03-2009, 20:32
Allah insanlara el, ayak, göz, kulak ve bunun gibi bir çok şey vermiş. Ama en önemlisi doğada hiç bir canlıda olmayan zekayı, beyni vermiş. Herşey düşünce yapısında bitiyor. Herşeyi kafanızda bitirirseniz geriye hiç bir engel kalmıyor. Hayatı sevmek, herşeyi olduğu gibi kabullenmek gerek. ***** hepimizin süresi kısa bu hayatta. Video gerçekten etkileyici. Daha önce görmemiştim, favorilerime ekliyorum bende sık sık izlicem bundan sonra.

Göki,ZD
14-03-2009, 20:39
para mal mülk boş şeyler Allah sağlık sıhhat versin.Dünyada ve ülkemizde örneği çok var herkes aynısı gibi bu başarıyı göstermiyor göstermesinide beklemek olmaz düşünmesi bile çok kötü.Allah yardımcıları olsun.

JenGoO
14-03-2009, 20:39
Hayatta ne olursa olsun yılmamak lazımmış çok etkilendim gerçekten teşekkür ederim paylaşım için...

::ZaFeR::
14-03-2009, 20:41
İnsanoğlunun asla çaresiz durumda kalmayacağının açıkca bir örneği.Yeterki biz yılmayalım...Gerçekten güzel ve anlamlı bir videoydu.Teşekkürler... : )

.::EmrE::.
14-03-2009, 20:54
Çok etkileyici gerçekten.Özellikle,Nick'in konuşması beni benden aldı..Helal olsun kendisine,bu kadar azimli biri çok zor görülür..

punto_multijet
14-03-2009, 21:23
Paylaşım için teşekkürler. Çok fazla kişinin izleyipte ders alması gerekn bir video

stlegal
14-03-2009, 21:31
herşeye rağmen hayat güzel demek ..bir ara yine bir konu açılmıştı baba oğul bir olimpiyata katılmıştı çocuk özürlüydü oda beni çok etkilemişti..varsa video yine koyabilirmiyiz..

Selim.Y
14-03-2009, 21:40
guzel paylasım..Gercekten hayatta yılmamalı..En onemlısı BULUNDUGUMUZ duruma sukretmelıyız...!

rodya
14-03-2009, 22:11
guzel paylasım..Gercekten hayatta yılmamalı..En onemlısı BULUNDUGUMUZ duruma sukretmelıyız...!

bundan bikaçbi yıl önce.
Şirinevler 70. Yıl Rehabilitasyon Merkezinde kalıyorum.Bir abimiz var.
Hepimizn mutlaka denizdeyken oynadığı deve güreşi ornarken düşüyor ve boynunu kırıyor.
boyundan aşağısı tutmuyor.çok az sesi çıkıyor,sadece gözlerini oynatabiliyor ve boğazında açılan bir tüpten besleniyordu.
Heybetli de bir abiydi.
bigün oturuyoruz hastanede geceleri adet olduğu üzre bana intihar etmek istediğini söyledi.Ben de refleksel olarak "aman abi saçmalama abi vsvsvs" cümlelerini sarfetti.
Kıkır kıkır gülüp " rodya bu halimle köprüden mi atlayacağım?bilekleri mi kesebileceğim?kendimi mi zehirleyebileğim?yapabildiğim tek şey gözlerimi kapatıp nefesimi tutmak."
İnanılmaz içime oturmuştu.
Şükretmek lazım arkadaşlar.
Not:boyun kırılmalarının %70'inden fazlası deniz yaralanmalarından kaynaklanıyor.Ben oradayken hastaların yarısı denize balıklama atlayanlardı.

McS_R53
14-03-2009, 22:15
gerçekten çok güzel paylaşım çok teşekkürler

Istilldo
14-03-2009, 22:49
saol burak ya cok fena oldum izleyince ,

sahip olduğumuz şeylerin kıymetini bilemiyoruz, hatırlamak lazım

TURBO CİVİC
15-03-2009, 02:32
gercekten muhtesem bir sey...cok tatlıda bir insan...sukur edecek cok seyimiz var...

Dragger
15-03-2009, 02:37
Allahımıza binlerce kez sükürler olsun.

Ben de gecen gün ''The Diving Bell and The Butterfly'' filmini izledim uzun zaman sonra tekrardan...

Aynı su anda hissettigimi hissettirdi o da...

Hayatın bir anda degisebilecegini unutmamak lazım...

Emir_b16a
15-03-2009, 02:45
yatmadan önce yapılırmı bu yaa :( darmadağan oldum yaa :icon_tup: teşekkürler paylaşım için

CallMeInsane
15-03-2009, 03:08
para mal mülk boş şeyler allah sağlık sıhhat versin.dünyada ve ülkemizde örneği çok var herkes aynısı gibi bu başarıyı göstermiyor göstermesinide beklemek olmaz düşünmesi bile çok kötü.allah yardımcıları olsun.

+150000000000

Tuner
15-03-2009, 03:30
Allahım kimseyi bulunduğu durumdan eksiltmesin.