PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahcesehir'in girişinde ÇUKUR !!!

emresener
15-03-2009, 23:21
:ofk:

Arkadaşlar buakşam bi bahcesehire gidelim dedik.. otobandan çıktık bahcesehire doğru giderken gidiş geliş yola giriosunuz sonra sağda (OPET)benzinliği geçince bir cukur var. inanılmaz. ckurun az ilerisinde 5 araba sağa çekmiş sol ön lstik değiştiriodu. Biz allahtan o duranlar nedeni ile trafik olduğundan ucuz yırttık 50 ile görmedik (karanlık yol)girdik cukura baya sert bi ses geldi ama allahtan tık yok..... 1saat sonra geri dönüoruz yine aynı model solda arabalar arka arkaya çekmiş sol lastği değiştiriolar.. Gidicek olanlar dikkat etsin.. baya derin çukur lastik girio çıkıo....

Bahcesehire giderken.. Tek şeritli yolda hemen (OPET)Benzinliği geçince dikkatli olun.... bi kere trafik düzeltmiş çukuru ama yine çukur nasıl olduysa çıkmış ortaya bahcesehirli arkadaşlar öle diolar...

barışbazan
15-03-2009, 23:25
saolasın emre=)

mrtngn
15-03-2009, 23:32
all iştee bu bilmem naptımını hükümeti,adamları anca gitsin boş boş atıp tutsunlar o olcak bu olcak..gitsinlerr oy için biyerlerini versin köpekler...insanların hayatıyla oynuyolar..:ofk::ofk::ofk:

cabriolet
16-03-2009, 03:12
bu akşam bende aynı çukur yüzünden takla atıyodum lastiklerim kumho olduğu için pek tutmadıda öyle yırttım eğer çukura düşseydim zaten arabanın altında 5cm bile mesafe yok dağılırdı herhalde arabam hatta bahçeşehirin heryerinde çukur doluda bu acaip bişey arabayı yutar resmen :)

bazende e5 yerine otobandan eve gidiyorum bahçeşehir sapağına gelmeden çukurlar vardı asfalt doldurmuşlar bu seferde tümsek olmuş ne biçim iş yapıyolar anlamadım ki arabanın altı vuruyo üstünden geçince öyle esniyo araba :)

Berkan
16-03-2009, 03:16
yolu yapan salak zihniyet yüzünen cift seride cıkar yerni diyosun viraja gelmeden once rezil kepaz ettiler yeişl alan kalmadı bahçeşehirde giren cıkan kamyon tırın hattihesabı yok insaatlar yuzunden oluyo hepsi opette ayrıcada bahcesehire gelirken sakın icten almayın virajı virajın içi istemedigniz kadar yama *** püsür dolu cok sekio ve bozuk2. uyarı olsun buda hatta otobandan geliyosanız gişelere gelmeden oncesinden itibaren temkinli olun cukur vs kaynıo kgs ogs bide bahçeşehir içine girceklere duyur sakın gaza gelip basmayın tümsek kurbanı olursunuz girişten evime gitmek için enaz 10 tümsek geciyorum :D

cabriolet
16-03-2009, 03:19
yolu yapan salak zihniyet yüzünen cift seride cıkar yerni diyosun viraja gelmeden once rezil kepaz ettiler yeişl alan kalmadı bahçeşehirde giren cıkan kamyon tırın hattihesabı yok insaatlar yuzunden oluyo hepsi opette ayrıcada bahcesehire gelirken sakın icten almayın virajı virajın içi istemedigniz kadar yama *** püsür dolu cok sekio ve bozuk 2. uyarı olsun buda

evet dediğin yerde iki arkadaşım arabasının karterini patlattı hatta biri pek arabadan anlamaz öyle devam etmiş ona motor yaptırdık :)

M.A.D
16-03-2009, 10:46
bu akşam bende aynı çukur yüzünden takla atıyodum lastiklerim kumho olduğu için pek tutmadıda öyle yırttım eğer çukura düşseydim zaten arabanın altında 5cm bile mesafe yok dağılırdı herhalde arabam hatta bahçeşehirin heryerinde çukur doluda bu acaip bişey arabayı yutar resmen :)

bazende e5 yerine otobandan eve gidiyorum bahçeşehir sapağına gelmeden çukurlar vardı asfalt doldurmuşlar bu seferde tümsek olmuş ne biçim iş yapıyolar anlamadım ki arabanın altı vuruyo üstünden geçince öyle esniyo araba :)

o çukurlardan her gün sağ sol yaparak geçiorum görsen sanki boş yolda makas atıyorum hehe :hahaha: onlarla yaşamayı öğrenmeliyiz 4 senedir aynı çukurlar hiç değişmedi, dolduruolar tümsek oluyor yağmur yağıyo direkt çöküyor... anlamadım gitti

GKS TypeR
16-03-2009, 10:52
bahçeşehir belediye olduktan sonra iyice mantarladı. 99 senesinde defne villalarında oturyodum ozaman hatırladığım kadarıla emlak bankası evleriydi çok kaliteydi bahçeşhir ozaman bahçeşehirdi geçen gün eski arkadaşlardan birinin evine gittim gördümki bitmiş bahçeşehir.

BEmre0075
16-03-2009, 12:44
bilği için saol aklımızda bulunsun

cabriolet
16-03-2009, 15:53
o çukurlardan her gün sağ sol yaparak geçiorum görsen sanki boş yolda makas atıyorum hehe :hahaha: onlarla yaşamayı öğrenmeliyiz 4 senedir aynı çukurlar hiç değişmedi, dolduruolar tümsek oluyor yağmur yağıyo direkt çöküyor... anlamadım gitti

valla ben bide ardıçlı evlerde oturuyorum eve nerden gidiceğimi şaşırdım esenyurt tarafından gitsem arabanın altı esenyurtta kalıyo bahçeşehirden gitsem bahçeşehirde kalıyo heryer tümsek çukur dolu :)

dragon07
16-03-2009, 15:56
evin önünde kocaman çukur vardı bnm.beleyiyeye gittim böle böle durum var dedim ertesi gün sabah kapattılar.dilekçe yazdım...sizlerede böyle durumlarda belediyeye gitmenizi öneririm

Berkan
16-03-2009, 16:03
belediyemiz tümsek yapmaktan baska bi işe yaramadıgından oldu bunların hepsi
simdide başaksehire baglandık tam oldu :D

mar1lyn
16-03-2009, 17:06
haywanlar yolda geçerken kendi arbaaları düşmediği sürece hiç bi çukuru kapatmazlar olanda bizim güzelim arabamarımıza olur

Melih-Ö
16-03-2009, 17:27
Eser abimiz askere gitmeden hep gidiyoduk b.şehire ve o çukur epeydir var. B.şehirin yolu o semte yakışmıyor bence...

Boost Up
16-03-2009, 17:38
evin önünde kocaman çukur vardı bnm.beleyiyeye gittim böle böle durum var dedim ertesi gün sabah kapattılar.dilekçe yazdım...sizlerede böyle durumlarda belediyeye gitmenizi öneririm

abi antalyada dikkate alıyorlar heralde:D:D ben alemdağda otuyuroum ki istanbulun en dış yeri şile tarafında sitenin yolu iğrençti.. 108 hane varsa 107 si dilekçe yazmıştır ama hiç tınlanmıyor. en son belediyeye gittik yapılacak mı yapılmayacak mı diye:D