PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gsm şirketinin 3 kağıdı

korki
17-03-2009, 22:01
aveanın düzenlemiş olduğu petrol ofisi kampanyasında 240 kontör telefonuma petrol ofisi onaylama mesajı gelmesine rağmen aveanın kontörleri yollamamasıdır.Avea müşteri hizmetleriyle bu konuyu konuştuğumda ise hattıma bu könterlerin 27 ocak tarihinde yüklenilmiş olduğu şeklinde :soru: yaa ben gelen kontörlerin farkında değilim ya da martın ilk haftasında benim böle bir kampanyadan yararlanıcak olduğumu hissedip 27 ocak tarihinde telefona bu kontörleri yüklemiş olmaları:D

Ozgu_Akcan
17-03-2009, 22:14
aweada hep bı gecıkme var zaten msj yolluyosun ıkı gun sonra gıdıyo :)

bence normal karsılamak lazım

korki
17-03-2009, 22:16
gecikme mi 27 ocak ta yüklemişler ben martın ilk haftasında kampanyadan yararlanmışım

TünayK
17-03-2009, 22:18
allah bın belalarını versın...yazıklarolsun serefsız haysıyetsız karaktersız ınsanlar...burunlarında fıtıl fıtıl gelsın ınsallah...ya rabbım bunların rahat uyumalarını, karnlarını doyurmlarını , buyuk abdestlerını gormlerını zorlastır ya rabbım...:soru::redspotda

Ozgu_Akcan
17-03-2009, 22:19
cok guzel bı beddua oldu tunay :) 'buyuk abdestlerını gormlerını zorlastır ya rabbım' özellıkle bu kısım :):):)

mgnPower
17-03-2009, 23:12
tunay masallah hepimizin yerine giydirmissin :D Allah klavyene zeval vermesin...

Emir_b16a
17-03-2009, 23:13
düşman hat kullanmayın :D türkcell alın en az o düdüklüyo :D

korki
17-03-2009, 23:17
saol içimden geçenleri bir anda yazmışsın:D

mgnPower
17-03-2009, 23:18
düşman hat kullanmayın :D türkcell alın en az o düdüklüyo :D

az mi dudukluyor ? hic konusmadigim halde 70 lira yolluyor uzerinede bedava konusma hakkiniz olan 25 dakika hattiniza yuklenmisdir diyor. hem bedava diyor hem kullanmiyorum hemde 70 lira fatura oduyorum minimum.

Silverbullet
17-03-2009, 23:24
hehehe evet ama en azından trkcel gözgöregöre göstere göstere sokuo:D:D

onursumer
18-03-2009, 00:13
2 turkcell hatım var diğerlerine gore oldukça ucuza konuşuyorum

biri hazırkartlı kampus, diğeri faturalı her yone aramalı yerine gore arayınca uygun oluyor :D

Emir_b16a
18-03-2009, 00:28
az mi dudukluyor ? hic konusmadigim halde 70 lira yolluyor uzerinede bedava konusma hakkiniz olan 25 dakika hattiniza yuklenmisdir diyor. hem bedava diyor hem kullanmiyorum hemde 70 lira fatura oduyorum minimum.

walla abi bn kontürlü kullanıyorum kampüscelli gayet memnunum ztn telefonda açmıorum fazla bol bol msj bna giydiremiolar :D

MUGENPOWE®
18-03-2009, 02:03
walla mıllet turkcellden awea gecıo sızde aweayı kotuluonssns sasırdım napsak geceksmı gecmesekmı gercı ben numaramı deıstrmem hat almak ıstıyodm alalımmı almıyalımmı yalanmı dolanmı hangısı ?

PROMINENT
18-03-2009, 03:39
Tükrcell in kampanyaları iyi 600 lük paketler falan..
paso bedava dakkam var.. 2 normal 1 kontörlü hattım var ayda 100 liraya 3 hat cırıl cırırl çalışıyor :)
avea falan yaş iş.
hele vadefone mudur nedir..
allah korusun..

levent
18-03-2009, 03:47
sırf aveanın msj gitmeme sorunundan eski türkselimi geri açtım :)

facia
18-03-2009, 08:14
Tcell iyidr ben 30tl yi geçmio faturam 60 lık paket aldım 9 lira kalanıad diğer şebekelere fln arıorm :)

Bestsi
18-03-2009, 08:18
tcell de en azından konusuyorsun avealı etrafımdaki cogu kişi konusamıyor ben onları arıyınca cat die düşüyor avea bu hat taşıma işini kaldıramadı bunun için cok güzel bir söz var ama burdan sölemeyeyim :)

YavuzNaz
18-03-2009, 08:18
türkcel zamanında çok düdükledi milleti hala daha düdüklüyor gerci hepsi birbirinden beter ama yapcak bişi yok o zaman ankesörlülerde takılmak en mantıklısı olcak :D

McS_R53
18-03-2009, 08:33
turkcell en iyisi valla benimde aveam vardı durmadan şebeke meşgul olayını alınca direk turkcelle geçirdim.

serkan demir
18-03-2009, 08:42
awea her yöne sınırsız aldım kullanamıyorum :S helede aksamları hat düşsede konuşsam dıye beklıyorum düşünce sevinir oldum paramla rezillik bu olsa gerek.

crazydog
18-03-2009, 11:02
senelerdır trkcell kullanıom kampuscell falan gayet memnnum walla aveam wardı bı ara 2.hat kaybettım turkcelle dewam :D:D

Low-Rider
18-03-2009, 11:28
tcell de en azından konusuyorsun avealı etrafımdaki cogu kişi konusamıyor ben onları arıyınca cat die düşüyor avea bu hat taşıma işini kaldıramadı bunun için cok güzel bir söz var ama burdan sölemeyeyim :)

Hat taşıma olayından öncede öyleydi avvea , 10 dakikası 1kontur mü 2kontur mü ne öle bir tarifem var ama daha 5-6dakikayı geçemedim çat diye kesiliyor hat..

shuttle
18-03-2009, 11:32

avea da konusmak da mesaj göndermek de çok zor.

Hatlar aşırı dolu , şikayet ettiğimizde bize gelen cevap şu : ''avea olarak milyonlarca kamu çalışanı ve diğerleri bedava konuşuyor''.

Philips telefon kullanıyorum ses kalitesi olarak HD ses kalitesi sunuyor ama o bile avea iken karşı tarafın sesini duyuramıyor.

Turkcell en iyisi fakat doğru tarifeyi kullanmayı bilmek gerek ,o zman çok uyguna konuşuyorsunuz.

tool
18-03-2009, 11:37
turkcell hala vampirlesmiscesine mesajlardan para aliyor ya bisey demiyorum :ofk:

Kaan
18-03-2009, 12:26
walla mıllet turkcellden awea gecıo sızde aweayı kotuluonssns sasırdım napsak geceksmı gecmesekmı gercı ben numaramı deıstrmem hat almak ıstıyodm alalımmı almıyalımmı yalanmı dolanmı hangısı ?

yawrum sakın alma avea bin pişman olursun ben 2.hat olarak aldım geceleri iptal oluyo konuşulmuyo turkcell kRaL ;) kampuSpec

MUGENPOWE®
18-03-2009, 13:02
olm ne bılım ewde 2 hat war 32 33 bırını awea yapım dedım 33 luyu bu saatten sora ııh sewsen gecmem aweaya lanet bısımıs gercı skldm artk ayda 200 300 odemekten turkcelle ama naplm alısmısıs artk sewerse turkcell sewsın fdıoz :d

Berkan
18-03-2009, 13:10
senleredir turkcell yana cok hat geldi telsim vodafona avea ama hepsi cacık avea cekmio doru durust bence kampuscell iidir 3 msj sorası bedava ayda bir 2saat bedava.10 dakika 1 kontur

mrtngn
18-03-2009, 14:00
walla türkcelinde kötü yanı var aveanında var..ben suan avedan 39 kontöre 5bin sms kullanıyorum(avea içi) 55 kontörede sabah 5 aksam 5 sınırsız konusuyorum...aksamlarıda türkcelden 10 dakikası 1 kontörden konusuyorum :D:D:D

her operatörün güzel yanlarını sömürüyoruz:D:D

Ozgu_Akcan
18-03-2009, 14:02
turkcele canım feda walla hıc bı hat turkcelın yerını tutmuyo tamam dudukluyolar bırazcık ucundan ama TÜRKCELL abii :)

emresener
18-03-2009, 14:04
Bence en iyisi Turkcell vallaha. yıllık 300lira verdim ayda 30 30 30 ödüorum :D

Her ay 150kntr yukluolar
300 kntr bedava verio
2 saat bedava verio
3 msjdan sonrası beleş :D

MC de bi menuye bi menu beleş
Sinemada da p.tesi perşembe bitane bilet beleş

daha ne olcak ??

MertS
18-03-2009, 14:11
Turkcell de 3 kontörden sora bedava sms m oluyo.. olmadı 30 kntr e 3000sms yapıyorum.. 2 saat bedava konusma süresi veriyor oda telefonu açıp kapama bile 1 dakika eksilmiyor saniye hesabı ile çalışıyor.. ancak bildirimde dakika olarak gösteriyorbir çok kez denedim eksilmiyor kesinlikle)..
Turkcell 4ever diyorum. önceden avea idim lanet herifler

bu arada MC de GNC Kampanyası bu ay sonu bitiyordu ancak bitmiyor, devam ediyor.. ;)

"Bakırköy CAPACİTY MC Mert Songül. :D"

tool
18-03-2009, 14:26
Bence en iyisi Turkcell vallaha. yıllık 300lira verdim ayda 30 30 30 ödüorum :D

Her ay 150kntr yukluolar
300 kntr bedava verio
2 saat bedava verio
3 msjdan sonrası beleş :D

MC de bi menuye bi menu beleş
Sinemada da p.tesi perşembe bitane bilet beleş

daha ne olcak ??

senin yasinda beles;
bize yarar bi kampanya yok :D

Low-Rider
18-03-2009, 14:39
senin yasinda beles;

yaşlandın hocu

tool
18-03-2009, 14:44
yaşlandın hocu

daha ölmedik biz :hahaha:

SONE-R
18-03-2009, 14:46
senin yasinda beles;

yaşa başa bakmıyorlar :D 25 yaşın altında bir yakınının kimliğiyle turkcell bayii'ne git hattını kampuscell'li yaptırabilirsin...

emresener
18-03-2009, 14:49
Kısa mesajla gnçtrkcll'ye nasıl üye olurum?

* GNC yaz 2222'ye ücretsiz olarak kısa mesajla yolla!
* 5555'ten cevap olarak üyelik bilgilerini talep eden bir mesaj gelecek,
* Üyelik işlemini tamamlamak için GNC yazıp aralarda boşluk bırakarak, adını, soyadını, yaşadığın ilin plaka kodunu, doğum tarihini (gg.aa.yy olarak) ve cinsiyetini (K ya da E) yaz, 2222'ye yolla, üyelik işlemin tamamlansın.
* Üyeliğin tamamlanmış olduğu mesajı, kulüp şifrenle birlikte sana iletilecek.

ÖRNEK: GNC DILEK DEMIR 34 090484 K

Vts_Power
18-03-2009, 14:50
avea sınırsız hatları patladı aman ha geçiyim demeyin.ne sıkıntı çektirdiklerini ben bilirim.ancak aveanın patlamasına türkcelin çelmesi büyük bi haltlar dönüo mecburen geri türkcele geçtm ben

mrtngn
18-03-2009, 15:15
avea sınırsız hatları patladı aman ha geçiyim demeyin.ne sıkıntı çektirdiklerini ben bilirim.ancak aveanın patlamasına türkcelin çelmesi büyük bi haltlar dönüo mecburen geri türkcele geçtm ben

benmde kontrlü hattımla konusrken zırp pırt kapanıyor telefon..aradım en sonunda müsteri hzmetlerini bi actım agzımı:D:D kadın bana bi dünya bisey okudu..sınırsız kamu tarifesiden falan yogunluk var..diğer operatörlerle yargı aşamasındayız özür dileriz falan...hakktten baya büyük biseyler dönüyoo..

Low-Rider
18-03-2009, 15:21
Avea ile Turkcell arasında ki sorun..

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/11134510.asp

xxozanxx
18-03-2009, 15:25
avea'nın sınırsız hattı avea-ev,iş-vodafone'u takır takır arıyor sadece bikaç haftadır tcell çelme takmaya çalıştı arattırmadı kendi hatlarını.hep meşgul verdiriyordu kaç avea'dan tcell arayınca.şimdi oda düzeldi heryeri takır takır arıyosun sınırsız avea ile.. ha arayamadım tcell kampüs var miss :D

onursumer
18-03-2009, 15:32

bu konuyla ilgili birkaç yazı ve roportaj izledim

bence avea sucu turkcell e atarak zaman kazanmaya çalışıyor alt yapıları yetersiz :)

ef186
19-03-2009, 02:50

avea'nın sınırsız hattı avea-ev,iş-vodafone'u takır takır arıyor sadece bikaç haftadır tcell çelme takmaya çalıştı arattırmadı kendi hatlarını.hep meşgul verdiriyordu kaç avea'dan tcell arayınca.şimdi oda düzeldi heryeri takır takır arıyosun sınırsız avea ile.. ha arayamadım tcell kampüs var miss :D

bu konuyla ilgili birkaç yazı ve roportaj izledim

bence avea sucu turkcell e atarak zaman kazanmaya çalışıyor alt yapıları yetersiz :)

Şuan eski sorun mevcut değil aveada 2 hafta sıkıntı yaşandı oda halloldu şuan ben aveayı kapatmıyorum 60 ytl fatura ödiyerek hiçbir operatör ayda 10 bin dakika tüm yönlere konuşma süresi verememekte ki 10 bin dakika günde 5-5,5 saat arası konuşma demek ....

Ben aveadan memnunum şuanda sıkıntısız alo diyorum ...

Bestsi
19-03-2009, 08:47
O size özel galiba daha dun iş yerinde bir arkadasım telefonunu yere fırlattı avea yuzunden :)

xxozanxx
19-03-2009, 08:51
bende şu an memnunum ama :)

Yasin Y.
19-03-2009, 09:32
Aveada çalışıyorum bende.
Çalışanlara yolanan maili yolliyim. en son mail bu...

Tarifenin, şirketimiz tarafindan çeşitli mecralarda duyurulan tarife koşullarına aykırı ve amacı dışında ticari amaçla kullanıldığı durumlar tespit edilmiş olup; hukuka aykırı ve haksız bu kullanımlar için gerekli yasal yollara başvurulmaktadır.

Bu kullanımlar sebebi ile Avea'dan diğer operatörlere doğru artmış olan trafiğin “çağrı yapamama“ veya “çağrı kesilmesi’’ şeklinde müşteri memnuniyetsizliğine sebep olmaması için kısa süre içinde diğer operatörlerle birlikte yürütülmekte olan teknik çalışmalar tamamlanarak, tarifemize abone alımı tekrar başlatılacaktır.

tabi bu kullanıcıyı ilgilendirmiyo kullanıcı nerde rahatsa orda :)
sorun yavaş yavaş düzeliyo. bundan iki hafta önce olduğu kadar değil müşteri şikayetleri.
Ama hala şebeke meşgul mesajı alanlar var :D

Serencebey
19-03-2009, 09:53
Ben bı yerde duydum bı tabak corba ıcenlere 5 dk konusma ucretsız dıe..

Kaan
19-03-2009, 10:12

akıllarında Turkcellide bataklarına çekmeye çalışıyolar ama yemez.Bu işten anlayan bi kullanıcı avea ve/veya turkcell hattan görüşme yaparken ses kalitesinin bile farkını anlayabilir.
Turkcell e kolay gelsin umarım yenilmez bu gerizekalıların karşısında.

Low-Rider
19-03-2009, 10:18
Ses kalitesinde falan bariz fark var doğrudur i özelilkle kız arkadşımla dış mekan konuşmalarında ses çok gidip geliyor.

Ama işte karşılıklı 2taraf içinde ucuza geliyor avea.son 2-3gündür hiç sorunsuz maşallah diyelim:D

Eray Yümsel
19-03-2009, 10:20
avea 10dk1 kontürü askerde kullaniyim dedim. 10dk olmadan önce 10 kere telefon gidip geliyo 10 kontürümü yiyo sonra 10dk konusabiliyorum gene gidiyodu deli oldum inatla kullandım :D ama artık pes ettim kanser eder adamı bu avea

Serencebey
19-03-2009, 10:20
akıllarında Turkcellide bataklarına çekmeye çalışıyolar ama yemez.Bu işten anlayan bi kullanıcı avea ve/veya turkcell hattan görüşme yaparken ses kalitesinin bile farkını anlayabilir.
Turkcell e kolay gelsin umarım yenilmez bu gerizekalıların karşısında.

walla yenılmese ıyı olur her ay bı dunya para oduyoruz adam gıbı konustugumuzda yok!

2 gun bedava kampanyasını yenıden baslattılar oda 10 mılyon fark odersen ve yıne sadece turkcellılere!

Kaan
19-03-2009, 10:34
Ben çift hat kullanıyorum avea ya bilerek bu ay kontor almadım çünkü bizim ev tepede kalıyo körfezi görüyo avea ne haspamsa çekmiyo paso gidip geliyo şebeke ama turkcell de hiç sorun yok o yüzden bu ay turkcell kampusle konuşucam hiç konuşmadığım halde 30 ytl geliyo faturası nasılsa konuşayım tam olsun bari en azından kaliteli ses kesilme derdi yok :) he bu arada bu ay kontor almadım ya avea ya şebeke problemi biraz düzelmiş sanrm dün gece avea full çekiyodu evde :D

Bedava kampanyaasında haklısın buraım ama turkcellde limitleri elde tutmaya çalışıyo tahminimce millet b.kunu çkartmasın diye bi acıdan iyi yapıyo bi açıdan kötü ;)

SULTANOGLU
19-03-2009, 10:39
turkcell de aveada kullanıyorum. aveadan son zamanlara kadar acayip memnunken bir anda dodido dodido diyerekten telefon kesilmesi olsun, hat bağlanamama problemi olsun artık çileden çıkartmak üzere. resmen hatla inatlaşıyorum bu numarayı arıyacaksın diye 10 kere deniyorum sonunda bağlanıyor bir şekilde, umarım yakın zamanda düzeltirler ve ben eski huzuruma kavuşurum. turkcell in düdüklemesi dışında bir problemle karşılaşmadım.

onursumer
19-03-2009, 13:01
Ben bı yerde duydum bı tabak corba ıcenlere 5 dk konusma ucretsız dıe..

dürüm+ayran+sınırsız konuşma :D

gidiyosun kebabçıya dürüm soyluyorsun ayran la geliyor yanında bi cep telefonu yemeğini yerken istediğin yeri arıyorsun ahaha çok yaratıcıyız ya :hahaha: