PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009 un ilk 400+ veya 700+hp organisayonu

dietpepsi
19-03-2009, 12:55
Merhabalar
artık bahar geliyor ve benim içim kıpır kıpır etmeye başladı.
5 nisan da İzmitte bizim sitenin bir organizasyonu var
20 arac cıvarı bir katılım olacak.araclar 4-5 corvette benım sl55 996 turbo z06 ve masvette katılacak.time trail ve drag yapıcaz ve bu sekilde sezonu acıcaz insallah
Ama benim bekledigim esas olay 700+ ların katılacagı bır organızasyon
bu sıtedede İsmail bey olsun Sertan bey olsun ve bu arada Viper olsun Masvette olsun herkezın yogun olmasada katılımcı oldugunu bılıyorum.
o Yuzden soyle herkes bir hareketlensekte nisan ayı içine güzel bir organizasyon ayarlasak diyorum.
nedersiniz?
herkes bu sekilde kışın hazırladıgı araclarının pasını tozunu atmış olur

RLS performance
19-03-2009, 13:35
4 aracla nasıl bir organizasyon yapmayı düşünüyorsun acaba pistte ?

Tunacan
19-03-2009, 13:39
20 araç civarı denilmiş yaw..

dietpepsi
19-03-2009, 13:41
sanırım bir yanlış anlasılma oldu
ben 4 aracla pistte bir organızasyon demedim
ben 20 aracla 5 nisan da izmitte bir organizasyon düzenledigimi belirttim
Birde 700+ların katılacagı bir roll günü olabilir diye düşüyordum
sadece 4 arac degil buna bu güçlere yakın başka araclarda katılabilir .corlu edirne arası olur dönüşte de belki silivri garden da et kotfe yenir sohbet olur vs

Schumi
19-03-2009, 14:09
O güçlerde araçlar için Korfez çok keskin ve boğucu kalıyor bence. İstanbul Park bağlantısı kurabilirseniz asıl o zaman tadı çıkar.

H22Power
19-03-2009, 14:13
O güçlerde araçlar için Korfez çok keskin ve boğucu kalıyor bence. İstanbul Park bağlantısı kurabilirseniz asıl o zaman tadı çıkar.

+10000000 700hp arabayla izmitin düzlüğüne paraşütün yoksa körfeze uçarsın onuda geçtim öle kuvvetli arabaları tatmin edebilecek bir pist değil malesef istanbul park bu iş için süper gerek tribun gerek pist gerek pit alanı mükemmel ama milyon dolalık f-1 lerin koştuğu pistte bizim patinaj çekmemize izin verirlermi tartışılır:hahaha:

dietpepsi
19-03-2009, 14:18
5 nisan da amac yarışmak degil arkadaşlar
bizim sitenin ilk buluşması gibi birsey
katilan araclar ortalama 450hp gücünde ama amac en iyi süreyi yapanı bulmak degil sadece insanlar araclarıya pistte dönmenin keyfini cıkarsın veya isteyen drag yapsın
amac tamamen eğlenceden ibarettir.
ciddi bir yarış degildir kesinlikle
yanlış anlaşıldım sanırım
ben hiç bir zaman 700+ lar izmite cıksın demedim