PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Kısa Filmim

Tugral
20-03-2009, 18:10
Sene kac bilmiyorum ama okulda sınıf gecebilmek için cektiğimiz ilk kısa film denemem. Öykü bana ait olmasada senaryoya falan ben cevirmiştim. Bu arada öyküyü halen cözemediğim gibi konusunuda cözemediğim ilk ve tek filmimdir kendileri :D Düşünüyorum halen ben bu filmin konusunu bile cözememişken hocalar nasıl cözdüde gectim :icon_wack
http://www.youtube.com/watch?v=rnMZm-OUr-s

tool
20-03-2009, 18:36
sinema ayri dunya; kisa film cok baska, tebrik ederim arkadasim.
resfest arsivi olan varsa paylasirsa sevinirim :)

Tugral
21-03-2009, 07:33
sağol tuul ama bu film hakkatwen cok ilginçtir benim için :) konunun yeri değişmiş bende bakınıyorum ula konu hit olmadan nereye gitti diye :D

onurdemir
21-03-2009, 09:52
Kısa da olsa üniversitede film çekim teknikleri konusunda eğitim almıştım. Bence ilk kısa film için gayet iyi. En azından tüm duyguyu izleyene aktarabiliyor. Konusu dediğin gibi apaçık belirtilmese de izleyeni düşündürüyor. Ama anlayabileceğimiz tek şey Umudunu yitirme. :) Tebrikler Tugral ;) Güzel film.

Boost Up
21-03-2009, 09:59
abi kaç yılına ait bu:D konusu biraz karmaşık olsada güzel yine, tebrik ederim Tugral abi:)

Tugral
21-03-2009, 10:21
valla konu 2004 sanırım

Muvaffak
21-03-2009, 10:56
Sene kac bilmiyorum ama okulda sınıf gecebilmek için cektiğimiz ilk kısa film denemem.

biraz kopup olsada ilk deneme sonucta....
yaptigin son calismalardan bir kac ornek koysan..eminim guzel seyler yapmissindir...basarilar dilerim :icon_tup:

tool
21-03-2009, 11:19
sağol tuul ama bu film hakkatwen cok ilginçtir benim için :) konunun yeri değişmiş bende bakınıyorum ula konu hit olmadan nereye gitti diye :D

hit nasi olcak yahu burda, hondali film cek olur belki :D

barutçu
21-03-2009, 12:18
İzledim ama bişey anlamadım :D

Genede ilk deneme için başarılı :)

Tugral
21-03-2009, 13:32
Hacı insallah güzel konusu olan arabalı bir film cekme planım var ama senaryo güzel olmadıktan sonra ne kadar cekersen cek sadece otomobil seyrettirmiş olursun güzel acılar vermiş olursun bende güzel birşey yazana kadar bekliyorum şu aralar calısıyorum senaryo üzerinde

Tugral
21-03-2009, 13:33
biraz kopup olsada ilk deneme sonucta....
yaptigin son calismalardan bir kac ornek koysan..eminim guzel seyler yapmissindir...basarilar dilerim :icon_tup:

tek basıma yapmasamda cok uğrastığımız bir film vardı iyi4kötü adam diye sitede yayınlamıstım izleyenler bilirler