PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ER typer vs ABL cupra

edo typer
21-03-2009, 18:09
koymaya nıyetım olmayan bı vıdeoydu koymam gerektıgını dusunuyorum suan..

2ye 2 aracların 2sıde orjınal kılolarında..yokus yukarı..telımın sarjı bıttıgı ıcın dıger telımle cektım malesef 12 sanıye cekıyodu maxımum..2 adet vıdeo var ılk 12 sanıyeden sonra dıgerını baslattım..;AYNI DENEMELER ISMAILDEDE MEVCUT ODA KOYARSA MEMNUN OLURUM,HEM ONDAKILER BOLE 2 PARCA DEIL TEK PARCA IZLEMESI RAHAT OLUR;)

http://videos.streetfire.net/video/er-typer-vs-abl-cupra_642071.htm

1. video

http://videos.streetfire.net/video/er-typer-vs-abl-cupra_642072.htm

2.vıdeo..vıdeo sonunda 6 cekıyoruz 240 gıbı..

benım aracta stp selcuk 110 kg ben 83 kg..

ısmaıl 60 kg flndır kardesı olsun olsun 70 kg olsun..

ıı seyırler..

MuratB
21-03-2009, 18:29
biz ist dayken ki deneme dimi knk bu. güzel geçmissiniz valla helal fark var baya

edo typer
21-03-2009, 18:32
biz ist dayken ki deneme dimi knk bu. güzel geçmissiniz valla helal fark var baya

aynen kankam sız ıstanbuldaydınız;)

Fır@t
21-03-2009, 18:33
sınırlenınce daha bı guzel oluyosun canım...
Masallah...sısko Selcuk'a ragmen ıyı fark yapmıssın...:)

edo typer
21-03-2009, 18:35
sınırlenınce daha bı guzel oluyosun canım...
Masallah...sısko Selcuk'a ragmen ıyı fark yapmıssın...:)

selcugu dıete sokcam:D:D 20 kg verdı mı tamam:D

cem
21-03-2009, 18:36
Tek parça video olursa daha iyi olur aslında ..

Jam da Joker
21-03-2009, 18:42
Maşallah Type-R güzel gitmiş ABL Cuprada neler var ?

Tek parça videoyuda bekliyoruz.

edo typer
21-03-2009, 18:44
Maşallah Type-R güzel gitmiş ABL Cuprada neler var ?

Tek parça videoyuda bekliyoruz.

ablde cıp,kat ıptalı,egzos,caı var..

bende beklıyom valla tek parca vıdeoyu:D

FaBeRgE
21-03-2009, 19:02
walla benim aklım karıştı ya şimdi hangisi hangisini geçiyor :D

Düzeltme: cupralar farklıymış pardon :)

M3CSL
21-03-2009, 19:07
cupra 0.8 barda yuruyor bılındıgı uzere belırtmekte fayda var , ıso gıremedınmı foruma:D??orjınal basınca yakn sanırsam orj kaçtı bılmıorum:D

edo typer
21-03-2009, 19:31
cupra 0.8 barda yuruyor bılındıgı uzere belırtmekte fayda var , ıso gıremedınmı foruma:D??orjınal basınca yakn sanırsam orj kaçtı bılmıorum:D

0.9 yuruyomus..ıstanbuldada 0.8 yuruyomus..0.8 basınc ıle gns ıle kafa kafaya yurudugunu soluyodu..hulkada 3 boy gecıldıgını soluyodu..hatta ıstanbulda debrıyajı bıtıkmıs coolerı catlakmıs,burda o sorunlarını cozdukten sonra gnsyı ve hulku gecıcegın ıdda edılıyodu..vıdeo ortada..soledıklerımde yanlıs varsa yanlıs denılsın..

Göki,ZD
21-03-2009, 19:40
erdem sen 83 kilomusun seni en son gördüğümde 9 aylık gibiydin :D

edo typer
21-03-2009, 19:41
erdem sen 83 kilomusun seni en son gördüğümde 9 aylık gibiydin :D

83 kankam:D:D 9 olmasa bıle 6 var:D

_cAgdAsH_
21-03-2009, 19:50
şimdi burdan cıkıcak sonuc cupra'larda chipten chipe farkmı war?

initial-D
21-03-2009, 19:52
maşallah 2 aracada

M3CSL
21-03-2009, 19:55
benım denemem lazım ısonun son halıyle:D:D yakın kalırız herhalde..
hee bıde vıdeoda bekledıgımden yakınmıs stp cok acıldı goremedık fılan dıoduda ondan dedım..

seko
21-03-2009, 19:57
Cupra nerede :)
Daha oncede bu cupra nın bu type r ile yurudugu ve gectigi bir video vardı sanki ondada type r bir laç sorun vardı .
Sonuç olarak benim fikrim 3. bir video geldiginde olay çözülecek :)

edo typer
21-03-2009, 19:58
benım denemem lazım ısonun son halıyle:D:D yakın kalırız herhalde..
hee bıde vıdeoda bekledıgımden yakınmıs stp cok acıldı goremedık fılan dıoduda ondan dedım..

serkan ne demek ıstıyosun anlamadım? madem arabanız o kdr kotu ıdı neden atar tutar yapıyonuz? bugun sordum ısmaıle hulku gecerım bu halımle dedı...BU HALIMLE......

BURDAN CIKAN SONUC BEN HULKU 10 BOY MU GECERIM? YADA SIZ MI DEGISIKSINIZ? beyaz cupra ıle butun vıdeolarımı koy.. yokus yukarı olanı secıp koyma,bozarım senı..aklın basından gıder..

Oytun
21-03-2009, 19:59
ne bitmez konu oldu bu :)

Ahmetfikri
21-03-2009, 20:00
tek parça video anca yarın gelir iso cumartesi gecesi forumlarda dolaşmaz :)

ibrahim
21-03-2009, 20:02
maşallah erdem

edo typer
21-03-2009, 20:02
Cupra nerede :)
Daha oncede bu cupra nın bu type r ile yurudugu ve gectigi bir video vardı sanki ondada type r bir laç sorun vardı .
Sonuç olarak benim fikrim 3. bir video geldiginde olay çözülecek :)

arabamı bıraktım sanayıye egzantrıklerım sokuluyo..bu hafta turbo kıtımı takıyorum..artık o zmn cekerız 3.yu;)

edo typer
21-03-2009, 20:03
ne bitmez konu oldu bu :)

oytun kusura bakma sanada hep aynı acıklamayı yap dıom ama:D okumayan varsa ıstanbuldakı abl ıle bu vıdeodakı ablyı karsılastırır mısın? sorun var denıyoda ıstanbuldakınden ıı mı araba kotu mu?

edo typer
21-03-2009, 20:04
maşallah erdem

eyw abı saolasın..

edo typer
21-03-2009, 20:06
tekrar yazıyımda bu vıdeoyu yayınlamıcaktım..fakat ısmaılın arkadası serkan bızım aramızdakı anlsamyı bozup kafasına gore ustunden 2 hafta gectık sonra benım vıdeomu koydu dıe bende bunu koydum..ısmaıl ıle kısısel bı sıkıntı yok benım acımdan..serkan koydu dıe ısmaılle ılgılı vıdeoyu neden koydun dıyen olursa..herkes arkadasına mukayet olsun..(forum ortamı oldugu ıcın edıtledım)

seko
21-03-2009, 20:13
arabamı bıraktım sanayıye egzantrıklerım sokuluyo..bu hafta turbo kıtımı takıyorum..artık o zmn cekerız 3.yu;)

Hayırlısı olsun o zaman bir kez daha beyaz cupra ile denersen bizde sonucu öğrenmiş oluruz ama seni açılmayacak telefonlar bekliyor gibi gözüküyor buradan :D

edo typer
21-03-2009, 20:15
Hayırlısı olsun o zaman bir kez daha beyaz cupra ile denersen bizde sonucu öğrenmiş oluruz ama seni açılmayacak telefonlar bekliyor gibi gözüküyor buradan :D

:D bakcaz bakalım;)

ibrahim
21-03-2009, 20:19
tekrar yazıyımda bu vıdeoyu yayınlamıcaktım..fakat ısmaılın arkadası serkan bızım aramızdakı anlsamyı bozup kafasına gore ustunden 2 hafta gectık sonra benım vıdeomu koydu dıe bende bunu koydum..ısmaıl ıle kısısel bı sıkıntı yok benım acımdan..serkan koydu dıe ısmaılle ılgılı vıdeoyu neden koydun dıyen olursa..herkes arkadasına mukayet olsun..(forum ortamı oldugu ıcın edıtledım)

sen delikanlı adamayakışan neyse onu yaptın bir yol çizmişsin o yoldan çıkma erdem :icon_tup:

edo typer
21-03-2009, 20:42
sen delikanlı adamayakışan neyse onu yaptın bir yol çizmişsin o yoldan çıkma erdem :icon_tup:

eyw abı saolasın..

initial-D
21-03-2009, 20:46
araba turbolanıyormu?yakmadık can bırakmıyacam desene:)

chaylak
21-03-2009, 20:54
er turbo?

of of of :)

chiefkadir
21-03-2009, 21:08
Erdem kardeşim, Turbo yaptığında o sınıftan deneyecek araba bulamayacağından kimseyede kızmak zorunda kalmayacaksın.

edo typer
21-03-2009, 21:42
Erdem kardeşim, Turbo yaptığında o sınıftan deneyecek araba bulamayacağından kimseyede kızmak zorunda kalmayacaksın.

o sınıftan kımseye kızmadım kı;) 2.5 v6 alırsam katıl olurum ama:D

chiefkadir
21-03-2009, 21:53
o sınıftan kımseye kızmadım kı;) 2.5 v6 alırsam katıl olurum ama:DEray enbabasını 3.0 V6 aldı kuzu oldu:D
Önce RS sonra Job derken iyice hırs yaptı hepimizi geçer bu hırsla:D

M3CSL
21-03-2009, 21:56
serkan ne demek ıstıyosun anlamadım? madem arabanız o kdr kotu ıdı neden atar tutar yapıyonuz? bugun sordum ısmaıle hulku gecerım bu halımle dedı...BU HALIMLE......

BURDAN CIKAN SONUC BEN HULKU 10 BOY MU GECERIM? YADA SIZ MI DEGISIKSINIZ? beyaz cupra ıle butun vıdeolarımı koy.. yokus yukarı olanı secıp koyma,bozarım senı..aklın basından gıder..

len ben ne dedım, ısoyla denerım dedım boymu yazdım amma atarlısın ya sakınleş:D
ben hulku boyları bılmem ya bana ne soruosun:icon_wack

bende bı tane daha var dedım, sadece 2 vıtes basmıssınız ıstersen koyarım...

sen forumda nasıl yazılcagını oren once, bıde sakınleş..

miniks
21-03-2009, 22:02
Hulk u eger abl gecebılecek durumda ıse benım aracım turbo oldu deneyemeyız. ama e30 hala duruyor. ben e30 ıle aynıyım. ısteyen ıle denerım e30 ıle. ben kullanıcam sıkıntı yok. kılo aynı olsun. ısmaıl ıst e gelıcek mısın ben mı geleyım ızmıre? merak edılen sorular cevapsız kalmasın.

ama erdem ısmaıl bu vıdeo ıcın aracımda sorun var dedı yoksa ben mı yanlıs anladım. eger arıza yok ıse ısmaıl benı gecerse (2 boy dersek) senın benı 10 boy deıl 15 fln gecmen lazım :) olm sen ozmn ne sc s2k ne 400hp a3 ne sc typer ne turbo typer ne turbo s2k bırakırsın :)

turbo yapma mruk hatta bende sımdı toda n2 sıparıs gecıyorum hahahahaha

edo typer
21-03-2009, 23:19
Hulk u eger abl gecebılecek durumda ıse benım aracım turbo oldu deneyemeyız. ama e30 hala duruyor. ben e30 ıle aynıyım. ısteyen ıle denerım e30 ıle. ben kullanıcam sıkıntı yok. kılo aynı olsun. ısmaıl ıst e gelıcek mısın ben mı geleyım ızmıre? merak edılen sorular cevapsız kalmasın.

ama erdem ısmaıl bu vıdeo ıcın aracımda sorun var dedı yoksa ben mı yanlıs anladım. eger arıza yok ıse ısmaıl benı gecerse (2 boy dersek) senın benı 10 boy deıl 15 fln gecmen lazım :) olm sen ozmn ne sc s2k ne 400hp a3 ne sc typer ne turbo typer ne turbo s2k bırakırsın :)

turbo yapma mruk hatta bende sımdı toda n2 sıparıs gecıyorum hahahahaha

hılmı ben yalan konusmam ıı bılırsın..bak acık acıkta yazıyorum..kımseden korkumda olmaz benım..abl nın ızmırde artısı vardı ıstanbula gore debrıyaj ve coolerdakı catlak yapılmıstı...yazılsın ızmırde mı daha ııdı arac ıstanbulda mı..ben bana solenenlerı yazdım;)

edo typer
21-03-2009, 23:21
len ben ne dedım, ısoyla denerım dedım boymu yazdım amma atarlısın ya sakınleş:D
ben hulku boyları bılmem ya bana ne soruosun:icon_wack

bende bı tane daha var dedım, sadece 2 vıtes basmıssınız ıstersen koyarım...

sen forumda nasıl yazılcagını oren once, bıde sakınleş..

len?; anlamdım.. bıde senden mı ogrencem forum adabını..serkan burda deıl yuzyuze konusalım..bana klawye delıkanlıgı sakın yapma..karsıma cıkmazsan adam deılsın..

miniks
21-03-2009, 23:24
tmm bende dıom kı deneyek e30 ıle gorek farkı hakıkaten abl e30 gecıosa tmm ama gecemezse n2 takıcam :) hahahah

edo typer
21-03-2009, 23:38
tmm bende dıom kı deneyek e30 ıle gorek farkı hakıkaten abl e30 gecıosa tmm ama gecemezse n2 takıcam :) hahahah

hılmı ne alaka n2 ıle onu anlamadım? ben mı yalan konusuyorum?

edo typer
21-03-2009, 23:40
ya arkadaslar su dısarda goruselım muhabbetını yapmayın lutfen.
cidden goruntu kırlılıgı oluyor sonuca ulasılamıyor vs vs

ve erdem su sıtede yazılarına saygı duydugum ender kısılerdensın sana yakısmamıs..bosver ya sen arabanın gıderını bılıyorsan. ;)

eyw dogru soluyosunda sabır tası catlıyo bı yerde..

KMR2-GT
21-03-2009, 23:45
maşalah ıkısınede

turbo yapmana uzuldum aslında n/a yı sevıorduk:)

Kaan
22-03-2009, 01:06
Maşallah dodocum ;) ismail hulka denemeni isterdim konusmustuk ya o kdr ondan dedm :) tüh adamda turbolamş baksana :)

miniks
22-03-2009, 08:25
yok kanka hulk yok ama e30 var onunla denerız. yeter kı ısmaıl bana ızmır ya da ıstanbul desın farketmez. bende merak edıorum cunku.

gökan
22-03-2009, 09:41
maşallah araclar gayet guzel:)

rodya
22-03-2009, 10:06
ER Typr-R'ın turbolanmasına üzüldüm.Hayırlısı olsun.

ısmaıl ıst e gelıcek mısın ben mı geleyım ızmıre?

Başka diyarları fetheden imparatorlar gibi.Seviyorum bu ruhu.

Ahmetfikri
22-03-2009, 11:20
2cupra bi s3 çıkartma yaparlar belki erdemde gider :)

nitrO_Oxide
22-03-2009, 11:28
Masallah :)

Boost Up
22-03-2009, 11:32
video açılmadı bende ama:D:D

miniks
22-03-2009, 12:13
ben aradakı farkı gormek ıstıyorum acıkcası. kım olursa neresı olursa olsun farketmez. deneyelım gorelım. aracımı turbo yapmasaydım suan ızmırdeydım :)

Vtec-SEDAN
22-03-2009, 14:20
erdem maşallah kardeşim. gönüllerimizin kingisin :D

stlegal
22-03-2009, 14:32
editledim unutmadım ama

senna
22-03-2009, 15:11
kim neyi siliyor ? öğrenebilirmiyim? adam olmayan kimmiş?

edo typer
22-03-2009, 15:20
erdem maşallah kardeşim. gönüllerimizin kingisin :D

eyw kardesım saolasın;)

Cupra03
22-03-2009, 17:20
Sayfa kapatılmış okadarda cvp yazmıştım:DArabanı zevkle izleyen biri olarak,Daha önce stock ud geçip videolar koyan sen geçilince,helal olsun geçildim demeliydin,hemen turbo yada geçmek için denemedim dememeliydin.Videonun habersiz koyulması ayrı bir olay,bu video bende 1 haftadır var,eğer sana yada hondaya gıcıklığım olsa bende koyardım videoyu,uğur benmde arkadaşım.Benim aracımı geçersin ben 280 hp yim okadarcık:oRnn audi beni geçti beyaz cupra beni geçti ben keyif aldım,sen ise sökme işleminden bahsetmişsin.

Stp kendi arcınla ilgili konuş,gocunan kim belli keşke o gece araya tır sokmasaydım,o geceden sonra baya bi agresif gördüm seni bana karşı.Çok meraklı olduğunu biliyorum SÖKME işlemine.Birde soruma kimse cvp vermedi turbodan sonra kaç hp olacak tayyar?Ben denemelre istepne ve ful depoyala geliyorum,bukadar kasma sağlığa zararlı,bu işler keyif amaçlı bence.

edo typer
22-03-2009, 17:27
Sayfa kapatılmış okadarda cvp yazmıştım:DArabanı zevkle izleyen biri olarak,Daha önce stock ud geçip videolar koyan sen geçilince,helal olsun geçildim demeliydin,hemen turbo yada geçmek için denemedim dememeliydin.Videonun habersiz koyulması ayrı bir olay,bu video bende 1 haftadır var,eğer sana yada hondaya gıcıklığım olsa bende koyardım videoyu,uğur benmde arkadaşım.Benim aracımı geçersin ben 280 hp yim okadarcık:oRnn audi beni geçti beyaz cupra beni geçti ben keyif aldım,sen ise sökme işleminden bahsetmişsin.

Stp kendi arcınla ilgili konuş,gocunan kim belli keşke o gece araya tır sokmasaydım,o geceden sonra baya bi agresif gördüm seni bana karşı.Çok meraklı olduğunu biliyorum SÖKME işlemine.Birde soruma kimse cvp vermedi turbodan sonra kaç hp olacak tayyar?Ben denemelre istepne ve ful depoyala geliyorum,bukadar kasma sağlığa zararlı,bu işler keyif amaçlı bence.

ugur abının aracına masallah dedım ztn,her fırsattada dıorum..benım kalbım sı..smez..

bakın tekrar soluyorum ugur abıyı gecmek ıstesem aracımı sokerdım neden dersen 330 hp 400nm tork..benım aracım 260 270 hp 235 nm tork..mantıklı mı? turbo yapınca alcagım guc 320 330 cıvarı..az basınc ve kucuk turbo;) tek fark aracım honda;)bakın basılan basıncın yarısını basıcam,kıloyuda esıtlıcem bu kadr korkutan ne? avansta verırım..ıstenılen her hızda her yolda basarım..benı bu konuda kızdıran tek sey 2 hafta sonra kalkıp bu vıdeonun konulmasıydı..abl ıle kafa kafaya gıdıyomussunuz,280 hp ıcın yawas deıl mı?
sıze vıdeoyu yollayan kım?

Oz`
22-03-2009, 17:28
beyler cuıpra biraz haklı bence lütfen sakin olun hırs yapmayın 1 boy geçtiniz mi geçtik diyorsunuz :) sanki 1600 beylik araç.larsınız limitiinde yok sökmeler etmeler bakın beyler biraz sakin gerçekten sizleri banlamak yada uzaklaştırmak istemiyorum ama çıkın logout olun siteden bi bakın hep kavga hangi konularda çıkıyor lütfen sakin !

edo typer
22-03-2009, 17:35
beyler cuıpra biraz haklı bence lütfen sakin olun hırs yapmayın 1 boy geçtiniz mi geçtik diyorsunuz :) sanki 1600 beylik araç.larsınız limitiinde yok sökmeler etmeler bakın beyler biraz sakin gerçekten sizleri banlamak yada uzaklaştırmak istemiyorum ama çıkın logout olun siteden bi bakın hep kavga hangi konularda çıkıyor lütfen sakin !

kankam ımkan yok atmosferık ıle bole sokuyoz ıste:D turbo olunca soz sokmıcem:D

Oz`
22-03-2009, 17:36
kimse bişey silmiyor sanmıyorum loglarda bişey yok

seko
22-03-2009, 17:40
Bu yeni stg 3 cupra lar ile k20 eg kasalar yuruyemezmi yaw atmosferik olarak ?
bu arada gecen bostancı sanayide eg kırmızı k20 gordum yakında duser videroları buralara :)

edo typer
22-03-2009, 17:43
Bu yeni stg 3 cupra lar ile k20 eg kasalar yuruyemezmi yaw atmosferik olarak ?
bu arada gecen bostancı sanayide eg kırmızı k20 gordum yakında duser videroları buralara :)
ızmırde yapan bı arkadsımız var denerız.. stock k20..;)

seko
22-03-2009, 17:46
çok mantıklı yaw tam heveslik k20 de atmosferik olarak olayın sonudur hrld zevk ve gidis olarak :)

STP
22-03-2009, 17:52

kprosu bıle olmayan typera attıgın 1 tır farktanmı bu sevıncın :D araya tır sokmusmus. araba konusunda yanlıs kısıyle asık atıyorsun gıbı gelıyor bana haberın olsun :) hıc bılgın yoksa hakkımda hacıyı ara ogren... mınıklerle olan bı yazısmanada noktayı ben koymustum hatırlarmısın? hep kendı arabanın cok ıyı gıttıgını ıma edıp duruyorsun burda kımse salak deıl unutma! 11.38 mıs 100 200 :D ozaman UD 9 larda :D kendıne denk adamlar bul bence sen . bız sana azız

Cupra03
22-03-2009, 18:50
kprosu bıle olmayan typera attıgın 1 tır farktanmı bu sevıncın :D araya tır sokmusmus. araba konusunda yanlıs kısıyle asık atıyorsun gıbı gelıyor bana haberın olsun :) hıc bılgın yoksa hakkımda hacıyı ara ogren... mınıklerle olan bı yazısmanada noktayı ben koymustum hatırlarmısın? hep kendı arabanın cok ıyı gıttıgını ıma edıp duruyorsun burda kımse salak deıl unutma! 11.38 mıs 100 200 :D ozaman UD 9 larda :D kendıne denk adamlar bul bence sen . bız sana azız

Kpro tak ölede deneyelim ben sevinmedim dikkatini çekerim sen kahroldun fark burada,hala aracımın çok ii gittiğini söledimi söleme iii oku msj ları,280 hp bir arabanın neyini bukadar övücem.Seninle aşık atmak en son isticem şey emin ol.Minik olayında ben cvp yazmadım iş sidik dövüşüne gitmesin die.11.38 inanmıyorsan sana video yollim bay çok bilmiş hemde 5. vites 3 bin devirden basıyorum:DBurdada var video seyret ve zaman tut bakalım kaç çıkacak.Ben abartmam.Neyse onu yazarım.Doğru sölemişsin denk değiliz bunada emin ol;)Sen egoları olan birisin,ben ise ara sıra roll yapmaktan keyif alan biri.Tıra inanmıyorsan tekrar seyret:D
Er turboyla 330 oluyursa ud la aynı güce gelmiş olacak demek ud da atsın 150 kilo deneyin merakımız sona ersin:)Birde sökme işlemi için şunu sölimm,sen 270 hp sin1200 kg sın ud 320-330 hp 135 kilo.Bence aradaki 40-50 hp fazlalık ve 150 kilo denk gibi.Dalga geçer gibide avas verme aynı kiloya gelin deneyin video koyun herkesde bilgilensin.

M3CSL
22-03-2009, 19:05

katılıyorum, gercı bahanesız rollıng olmaz demısler:D, ama ben bahaneyı sevmem herseyın hazır olucak denıyıp gorceksın, sorada tebrık edılcek.. (ud de mesela kutu ıcı fıltreyle gazladı bu solendımı caısı yok..)
bu arada turboda tamm agırlıklar esıtlensın ama ctrnın 320 330 hpsı dynoda tespıtlenmesı lazım tahmını rakamla olmazkı o iş.. sora tabıkı tebrık etmesınıde bılıırz. bunda problem olan bişiy yok.. bu ıste gecmekde var gecılmekte sonucta:icon_tup:

edo typer
22-03-2009, 19:32
amma uzadı konu..ısteyenle ıstedıgı yerde denıcem..ısteyen arabasını soksun..kımse elınden gelenı ardına koymasın bundan sonra..cok germeyın benı atmosferık ıcınızden gecerım anlayamazsınız noluyo..yazı flnda yazmayın bana alıntıda yapmayın yazmak ıstemedıgım seyler yazdırmayın..herkesın bı sınırı var o sınırı asmayın..

cem
22-03-2009, 19:38
Kilitledim.