PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanıyla Atatürk çiziyor...

FaBeRgE
25-03-2009, 00:48
Sitede araştırdım ama göremedim benim için önemli olduğu için sohbet konusuna açma gereği duydum herkeze iyi seyirler

http://www.youtube.com/watch?v=GGr_Yf-4DHE

sLp
25-03-2009, 00:51
kalem silgi varken kana ne gerek var? bana saçma geliyor böyle şeyler.

Eriador
25-03-2009, 01:05
bence bu bi sanat .. kalem silgi ile çizilse herkes ne var yani bunda diyecekti ama sıvı birşeyle bunu yaratmak ap ayrı bir yetenek ...

-ER-
25-03-2009, 01:12
Çok güzel birşey olmuş gerçekten adam gerçekten yetenekli ama rahatsız oldum bunu kanı ile yapmasına.
Bence nesil böyle işler yapacağına izindeyiz değip oturacağına, az konuuşup çok iş yapması taraftarıyım.
Şu gün dünyaya borçluyuz dünyada bağımlıyız. bunu etkiliyecek birşeyler yapsalar.
Büyük önderimizin yönetiminden sonra Dışarıya bağımlı bir nevi sömürge yaşıyoruz.
Ne bi üretimimiz var nede bir kalkınma çabamız.
Yönetmdekiler halkı yokkusllaştırıp,aç hale getirerek ne yaaparlarsa he diyeceğimiz bir pozisyona getiriyor. Kendi malımız mallarımız üretim sahiplenmeliyiz.
Türk malıdır kötüdür mantığından çıkmamız lazım !!
Birşeyleri biz değiştireceğiz ama biz klavye başında oturduğumuz sürece pek birşey değişmeyecek gibi

orhan_guney
25-03-2009, 01:25
ilginç helal olsun.

CallMeInsane
25-03-2009, 02:01
Çok güzel birşey olmuş gerçekten adam gerçekten yetenekli ama rahatsız oldum bunu kanı ile yapmasına.
Bence nesil böyle işler yapacağına izindeyiz değip oturacağına, az konuuşup çok iş yapması taraftarıyım.
Şu gün dünyaya borçluyuz dünyada bağımlıyız. bunu etkiliyecek birşeyler yapsalar.
Büyük önderimizin yönetiminden sonra Dışarıya bağımlı bir nevi sömürge yaşıyoruz.
Ne bi üretimimiz var nede bir kalkınma çabamız.
Yönetmdekiler halkı yokkusllaştırıp,aç hale getirerek ne yaaparlarsa he diyeceğimiz bir pozisyona getiriyor. Kendi malımız mallarımız üretim sahiplenmeliyiz.
Türk malıdır kötüdür mantığından çıkmamız lazım !!
Birşeyleri biz değiştireceğiz ama biz klavye başında oturduğumuz sürece pek birşey değişmeyecek gibi

+100000000 katılıyorum içimden gecenleri yazmışsın

MUGENPOWE®
25-03-2009, 02:20
hersey ıyı guzelde oo vıdeodakı yorumlar ne ole yaa yazıkk ...

em!R
25-03-2009, 02:31
süper olmuş bence