PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Need For Speed Shift - Teaser Trailer HQ

mcy
29-03-2009, 17:37
EA Games'nin gerçek dışı olan NFS otomobil oyunları serisini sevmememe rağmen bu yeni oyunu ilgimi çekti. Otomobil içerisindeki sarsıntı ve o sarsıntının görüşünüzü bulandırması, kaza anındaki bulanıklık ve ses uğultuları, temasdaki göz kararmaları gerçek hayat ile neredeyse birebir. İzlemekte fayda var.

Herşeye rağmen gran turismodan vaz geçemiyorum. :)

http://www.youtube.com/watch?v=nuq9HZw_T2g

6 in 1..!
29-03-2009, 17:45
EA Games'nin gerçek dışı olan NFS otomobil oyunları serisini sevmememe rağmen bu yeni oyunu ilgimi çekti. Otomobil içerisindeki sarsıntı ve o sarsıntının görüşünüzü bulandırması, kaza anındaki bulanıklık ve ses uğultuları, temasdaki göz kararmaları gerçek hayat ile neredeyse birebir. İzlemekte fayda var.

Herşeye rağmen gran turismodan vaz geçemiyorum. :)

http://www.youtube.com/watch?v=nuq9HZw_T2g

kesınlıkle gran tourısma ve playstatıon 1 dekı gran toursmo 2 605 araba herturlu modıfıye tr de ılk modıfıyeler orda yapılmıstır:D:D

FaBeRgE
29-03-2009, 17:56
Gran tourismo neresini beyeniyorsunuz anlamadım :) ps3 de oynuyorum ama hiçbir zevk alamıyorum. Görüntüler çok güzel kabul ama oynanabirlik çokta iyi değil. O tarza yakın Grid ve Dirt benim favorilerim

mcy
29-03-2009, 18:18
kesınlıkle gran tourısma ve playstatıon 1 dekı gran toursmo 2 605 araba herturlu modıfıye tr de ılk modıfıyeler orda yapılmıstır:D:D

bende ilk aracımı orada yapmıştım :D
birebir similasyon keyfinini veren tek oyun bence. bir tane daha varmış similasyon otomobil oyunu ama ismini bilmiyorum gran turismo kadar detaylımı acaba.

6 in 1..!
29-03-2009, 18:37
Gran tourismo neresini beyeniyorsunuz anlamadım :) ps3 de oynuyorum ama hiçbir zevk alamıyorum. Görüntüler çok güzel kabul ama oynanabirlik çokta iyi değil. O tarza yakın Grid ve Dirt benim favorilerim

eger ps 1 de oynasan hıc bole demezsın belkı grafık cok kotu ama araba tunıng detayları o kadar ınce kı ınanamazsın seyı hatırlıyorum kopuyorum arabaya turbo yapınca araba kalkmak bılmıyodu hemen redlıne yapardı uyuz oluyodum ne bılım turbonun ole yaptıgını arabayı...yas 13 14 eheheheheh superdı super:d

levent
29-03-2009, 19:26
eger ps 1 de oynasan hıc bole demezsın belkı grafık cok kotu ama araba tunıng detayları o kadar ınce kı ınanamazsın seyı hatırlıyorum kopuyorum arabaya turbo yapınca araba kalkmak bılmıyodu hemen redlıne yapardı uyuz oluyodum ne bılım turbonun ole yaptıgını arabayı...yas 13 14 eheheheheh superdı super:d

dediğin gibi ilk seriden itibaren oynamak gerekir :)

ama shifti geçen gün inceledik fena durmuyo pc de denemek lazım, 17 eylül 09 çıkış tarihi :icon_tup:

mcy
29-03-2009, 20:37
dediğin gibi ilk seriden itibaren oynamak gerekir :)

ama shifti geçen gün inceledik fena durmuyo pc de denemek lazım, 17 eylül 09 çıkış tarihi :icon_tup:

o grafiği koşturacak nasıl bir pc :D

levent
29-03-2009, 20:50
o grafiği koşturacak nasıl bir pc :D

bakıcaz bi çaresine :D

laptopta grafikler kısık oynarım en olmadı :D

emresener
29-03-2009, 20:56
GT4 vazgeçilmez ya nurburgring'e çık gazla :D:D:D:D gecelerimiz gunlerimize karıştıran oyun.. NFS artık sarmıyo çnkü PC ye devamlı ekran kartı ram almak işlemci değiştirmek bi oyun için masrafı çoğalıo Ps2&ps3 bi kere al devamlı aynı sistem devam et:D Gt4 iidr:D

RaceGrid de başarılı bi oyun.

BU®AK
29-03-2009, 21:06
+9999

Ps1 de ilk çıktığında 4 arkadaş paramızı birleştirip tek oyun ve ps1 konsolu almıştık.O günden beride hiç bırakmadım vazgeçemedim.Bir çok oynadığım oyunu boş boş oynuyorsam tek nedeni gt1 dir :D Eğer gt1 i görmeseydik ufkumuzda bukadar geniş olmayacaktı.Gt5 i oynamadım ama gördüm görüntüler süper ötesi ama eski serilerin zevkini vereceğini düşünmüyorum :)

McS_R53
29-03-2009, 21:09
görüntüler güzele benziyor özellikle online olması dahada ilgi çekici :) keşke harita en az tdu kadar büyük olsa vede gerçeklik bol olsa da rollin yapsak

akucukdogan
29-03-2009, 22:55
Shift çok güzel görünüyor pc'de kaldırıyor allahtan sabırsızlıkla bekliyorum :)

GT konusuna gelince keşke pc için olsa diyorum :(

yagizs
29-03-2009, 23:33
bende ilk aracımı orada yapmıştım :D
birebir similasyon keyfinini veren tek oyun bence. bir tane daha varmış similasyon otomobil oyunu ama ismini bilmiyorum gran turismo kadar detaylımı acaba.Enthusia olabilir mi acaba :soru:

http://carsmedia.ign.com/cars/image/article/561/561496/enthusia-professional-racing-20041028045521062_640w.jpg

FaBeRgE
29-03-2009, 23:57
Teaser'ı daha yeni izleyebildim DNS saolsun :) Bana gridi andırdı biraz ne biliyim çok sevdiğimden sanırım :D Bu arada bir yere vurunca flulaşan görüntü acaba oyunda olacakmı, olacaksa süper bir detay

Ozgu_Akcan
29-03-2009, 23:59
oooo oyun supere benzıyo yıne beklıcez artık cıkmasını sabırsızlıkla :)

GT yı ben hıc beyenmedım hıc alısamadım ona nedense ama alısanda vazgecemıyo sekıl A dakı arkadaslar :)

GT'nın neden PC versıyonunu cıkartmıyorlar ? acaba bılgısı olan varmı ?

BU®AK
30-03-2009, 00:02

GT yı ben hıc beyenmedım hıc alısamadım ona nedense ama alısanda vazgecemıyo sekıl A dakı arkadaslar :)

Çok basit ozaman ps satışı durur.Hoş şu anki gt5 grafiklerini aynı hız ve akışla yansıtacak bir pcnin fiyatı muhtemelen 2500+ dolar dan başlar:D

FaBeRgE
30-03-2009, 00:07
Çok basit ozaman ps satışı durur.Hoş şu anki gt5 grafiklerini aynı hız ve akışla yansıtacak bir pcnin fiyatı muhtemelen 2500+ dolar dan başlar:D

q9550 ve gtx262 ile elde edilebilir sanırım bu grafikler

mcy
30-03-2009, 00:08
Enthusia olabilir mi acaba :soru:

bilemiyorum walla similatörmü o da.
şanzuman dişli ayarı vs vs yapabiliyormusun o kadar detaylımı gt gibi.

Teaser'ı daha yeni izleyebildim DNS saolsun :) Bana gridi andırdı biraz ne biliyim çok sevdiğimden sanırım :D Bu arada bir yere vurunca flulaşan görüntü acaba oyunda olacakmı, olacaksa süper bir detay

işte oyun esnasında o görüntüleri koşturacak bir pc... :D

satış politikası olarak sadece ps de var.

mcy
30-03-2009, 00:12

aynen hocam :D 2500'den başlar...

biliyorsun ki ekran kartı kadar işlemci ve kuzey köprüsüde önemli..

BU®AK
30-03-2009, 00:13

İmkansız değil ama harcanacak paraya ps3 almak daha mantıklı değilmi :)

brv
30-03-2009, 00:17
Bana gridi andırdı biraz ne biliyim çok sevdiğimden sanırım :D

direk grid gibi olmuş oyun benim de ilk izlenimim o yönde...ama nfs nin eski popülerliğini kazamnası için daha çok çalışması lazım....

HondatugraL
30-03-2009, 00:20

gran tourısmoda crx var demı oyle bılıyorum sırf onun ıcın ındırcektımde ps için varmıs pc ıcın yokmus:(

mcy
30-03-2009, 00:28
direk grid gibi olmuş oyun benim de ilk izlenimim o yönde...ama nfs nin eski popülerliğini kazamnası için daha çok çalışması lazım....

griddeki otobandaki makas olayıda banbaşka :D

FaBeRgE
30-03-2009, 01:22
İmkansız değil ama harcanacak paraya ps3 almak daha mantıklı değilmi :)

PS3 alıyorsunuz bunun yanına da full hd bir lcd tv:) tabi işin şakası ben PS3 ile PC'yi kıyas etmem zaten PS3ü god of war 3 için bile alınır:D

@mcy
hocam zaten q9550 bir işlemci :) ps3 te cell işlemciler var kesinikle bu işlemciler ile mükayese edilemez bambaşka bir olay onlar.

atituti
30-03-2009, 03:29
gran tourismo 2 yi hala oynuyorum ve pc den ;) netden once emulatörü indirip sonrada oyunu indirip oynayabilirsiniz.hala zevk alıyorum şu meleti bırakamadım senelerdir :D

onursumer
30-03-2009, 03:44
ne olursa olsun ps3+gt5+logitech g25 uçlusunden vazgeçemiyorum

canım sıkıldığında alıyorum amuse s2000 valla ne stres ne bişe :D

BU®AK
30-03-2009, 03:59
gran tourismo 2 yi hala oynuyorum ve pc den ;) netden once emulatörü indirip sonrada oyunu indirip oynayabilirsiniz.hala zevk alıyorum şu meleti bırakamadım senelerdir :D

emülatör iyide grafikler rezil :p ps1 kadar bile görüntü elde edemiyoruz :)

oxygen
30-03-2009, 04:50
g25+PS3+GT = :icon_tup:

oxygen
30-03-2009, 04:52
Bide bişey sorucam bu LFS ayarında PC için bi similasyon varmı?

Mr.K
30-03-2009, 06:01
LFS zaten pc icin sim. :D anlayamadim sahsen soruyu :D

bu arada nfs n yaparsa yapsin ben begenmiyorum artik sahsen,undergroun2`den sorasi fis.. :)

oxygen
30-03-2009, 07:26
LFS zaten pc icin sim. :D anlayamadim sahsen soruyu :D

bu arada nfs n yaparsa yapsin ben begenmiyorum artik sahsen,undergroun2`den sorasi fis.. :)

PC için başka bir similasyon da varmı?Sürcü lisan:)

Mr.K
30-03-2009, 08:05
:D hehe Olur bazen neyse,valla sahsen ben pc icin LFS ustune tanimam(simulasyon ustunede tanimam LFS`nin uzerine) GT oynarim ama sahsen bi LFS`den aldigim zevki vermiyo bana:)

oxygen
30-03-2009, 08:13
:D hehe Olur bazen neyse,valla sahsen ben pc icin LFS ustune tanimam(simulasyon ustunede tanimam LFS`nin uzerine) GT oynarim ama sahsen bi LFS`den aldigim zevki vermiyo bana:)

Aynen bende senin gibi düşünüyorum..Momoforcefeedback vardı LFS için g25 aldım..Ya motor sesleri biraz daha başarılı olsa bide arabalar replika olmasa dahada güzel olcak..Bu bütçeyle bu oyun zaten sınırların üstünde..

8.000rpm
30-03-2009, 08:48
granturismo2 ' den ufuk açıcı bir detay ;
bir civic alıyor ve ne yapacağına karar veriyorsun , atmosferik mi turbo mu? :D
realitede de bu ikilemde kalan pek çok kişi var öyle değil mi?
sonra mesela bir supra alıp turboyu upgrade ediyorsun sonra da 0-400metre kalkmaya çalışyorsun... bir de bakıyorsun tork o kadar yüksek ki , redline'ı beklemeden vites büyüttüğünde daha iyi dereceler çıkarıyorsun vs..vs..
ya da ne bileyim , arabayı veriyorsun yere , bozuk pistlerde zıplamaktan viraj dönemiyorsun :D
sıfır araçlara bakıyorsun , sonra gidip japanese domestic market ' ten ikinci el araba arıyosun , her baktığında başka arabalar başka renkler düşüyo ikinci el pazarına vs..vs..
bence de granturismo2 çok çok çok özel bir simulasyondur..
zaten isminden de belli ;
granturismo , the real driving simulator :D

emresener
30-03-2009, 08:57
GT de bi tek REal olmayan Elfreni olayı var :D gerçek hayattaki gibi bi tepki vermio araba :D:D:D

facia
30-03-2009, 08:58

Tarzlar arasında alaka yok grid ve dirt nere GT nere? GT bencede iyi değil oynanabilirlik olarak ama o da Forza Motorsport ile karşılaştırırsam ...

mcy
30-03-2009, 09:08
@mcy
hocam zaten q9550 bir işlemci :) ps3 te cell işlemciler var kesinikle bu işlemciler ile mükayese edilemez bambaşka bir olay onlar.

kesinlikle :D
rahatsızlık derecesinde bir müşterim var ibm xenon server aldık dual cpulu quadro ekran kartı aldık birde :D hasta herfi yaa :D

mcy
30-03-2009, 09:16
ne olursa olsun ps3+gt5+logitech g25 uçlusunden vazgeçemiyorum

canım sıkıldığında alıyorum amuse s2000 valla ne stres ne bişe :D

logitech g25 mi aldın sen :D yapma ya.. ev nerdeydi senin hocam :D
koltuk takımıda alırsın yakında sen... http://www.youtube.com/watch?v=x3druRniHTA :D:D:D

mcy
30-03-2009, 09:20
sonra mesela bir supra alıp turboyu upgrade ediyorsun sonra da 0-400metre kalkmaya çalışyorsun... bir de bakıyorsun tork o kadar yüksek ki , redline'ı beklemeden vites büyüttüğünde daha iyi dereceler çıkarıyorsun vs..vs..
ya da ne bileyim , arabayı veriyorsun yere , bozuk pistlerde zıplamaktan viraj dönemiyorsun :D
sıfır araçlara bakıyorsun , sonra gidip japanese domestic market ' ten ikinci el araba arıyosun , her baktığında başka arabalar başka renkler düşüyo ikinci el pazarına vs..vs..

forumda ne cevherler varmış haberimiz yokmuş yaw :D

arkadaşlar şu m5 deki drift spec lerinizi bekliyorum.. :D
hangi ayarlarla en iyi verim alınıyor ben birtürlü tutturamadım.

rahmi
30-03-2009, 09:27

oyunu indirebilcegimiz bir adres biliyormusun?

MiaMi
30-03-2009, 09:36
Yaw bu arada ps2 de granturismo 2 de ehliyet almaya çalışıyorum yaklaşık 2 senedir ayda bir aklıma gelip oynuyorum Nurburgring de 10 dk'lık bi lap Mercedes Evo 2 ile sonuna kadar bi kaç kez takılmadan geldim ama sürem 10 saniye geçiyor. Hızlandığımda bir süre sonra yoldan çıkıyorum bi türlü geçemedim bakalım ne zaman geçipde international b ehliyetini alacağım. zaten sonra special falan kalıyor en yüksek lisans.

http://img525.imageshack.us/img525/8026/imageuploadimageyf0.jpg

emresener
30-03-2009, 09:38
SU GT de neden e30 yokki :( 190e & e30 denemeleri yaparddık :d

mcy
30-03-2009, 09:41
Yaw bu arada ps2 de granturismo 2 de ehliyet almaya çalışıyorum yaklaşık 2 senedir ayda bir aklıma gelip oynuyorum Nurburgring de 10 dk'lık bi lap Mercedes Evo 2 ile sonuna kadar bi kaç kez takılmadan geldim ama sürem 10 saniye geçiyor. Hızlandığımda bir süre sonra yoldan çıkıyorum bi türlü geçemedim bakalım ne zaman geçipde international b ehliyetini alacağım. zaten sonra special falan kalıyor en yüksek lisans.

http://img525.imageshack.us/img525/8026/imageuploadimageyf0.jpg

bende de aynı sıkıntı var 4sn ile kaçırdım. süreyi tamamlamak bir yana yolda durmak daha eziyet gerçektende.

Boost Up
30-03-2009, 09:42
valla bende gridyicim, sanırsam da nfs biraz gridden esinlenmiş arabanın içi vsvs:)

MiaMi
30-03-2009, 09:46
bende de aynı sıkıntı var 4sn ile kaçırdım. süreyi tamamlamak bir yana yolda durmak daha eziyet gerçektende.

Kardeşim manuel oynuyorum ben sürekli ama 10 dk tüm dikkatini ver viteslere dikkat et ellerin ağrısın sonra 10 sn ye ile fail versin. Zaten sonra moral bozuluyor yoldada tutamıyorsun arabayı.

Cem.B
30-03-2009, 09:47
gt4 te ringi 6.40 larla filan dönüodum amuse gt ile forza motorsportta en ii derecem 8 dk :)

öyle 250 ile viraj dönülmüo yaw forzada 10 do boyunca arabanın .ötünü başını toplamaktan stres gelio insana :)

8.000rpm
30-03-2009, 10:22
"gt" serilerinin üzerine oyun tanımam arkadaş... :D

shumi
30-03-2009, 10:33
ps3 için granturismo nun yeni versiyonu çıkacak ztn,temmuz ayı gibiydi sanırım :beuj: grid de çok güzel bir oyun :icon_tup:

mcy
30-03-2009, 11:16
ps3 için granturismo nun yeni versiyonu çıkacak ztn,temmuz ayı gibiydi sanırım :beuj: grid de çok güzel bir oyun :icon_tup:

full versiyonu mu

shumi
30-03-2009, 11:22
evet öyle full versiyon...ps2 gt4 gibi

aca-R
30-03-2009, 11:38
harika olmuş hep istemısımdır nfs serilerinde aracın ıcten kullanılmasını pc kaldırmıcak büyük ihtimal yenileme vakti gelmiş gözüküyo

arnawood omer
30-03-2009, 12:02
yıl 1998.
konsol ps1
gidişi gerçekle birebir olan 605 araba...
ve araca chip tunning uygulayabiliyorsunuz turbo nun istediğiniz stagelerini uygulayabiliyorsunuz grip slick yarı-slick lastik ve daha birçok lastikten istediğinizi koyabiliyorsunuz aracı hafifletip şanzuman oranları ile oynayabiliyorsunuz shortshift yapıp devir kesici devrini yükseltip araca TCS controller yapabiliyorsunuz. bunun daha CAI leri port polish leri ara boruları kat iptalleri fren balataları intercooler ları egzantrik takımları ve daha niceleri...
işte bunu seviyorum;)

kaç tv bozduk kaç ps1 mercek değiştirdik alıp bozduğumuz onlarca çekme cdleri bu oyun için. gt3 ü pek oynayamadım gt4te de çok sabahladığım oldu ama gt5 i bekliyoruz.Sonra aman sabahlar olmasın:)

Shift'e gelince gerçekten iyi görünüyor trailerde. içten görüntü var gibi gözüküyor modifiye gidiş, dönüş gerçekçi olursa oynanabilir kanımca.bekleyip görecez

Onuralp
30-03-2009, 16:47
GT'den sonra NFS hiç bir zaman kesmedi beni. Ya GT oynuyorum ya da şu ara biraz eskidi ama GRID...

Ama NFS'nin bu versiyonu da oynanabilir...

Onuralp
30-03-2009, 16:51
yıl 1998.
konsol ps1
ve araca chip tunning uygulayabiliyorsunuz turbo nun istediğiniz stagelerini uygulayabiliyorsunuz grip slick yarı-slick lastik ve daha birçok lastikten istediğinizi koyabiliyorsunuz aracı hafifletip şanzuman oranları ile oynayabiliyorsunuz shortshift yapıp devir kesici devrini yükseltip araca TCS controller yapabiliyorsunuz. bunun daha CAI leri port polish leri ara boruları kat iptalleri fren balataları intercooler ları egzantrik takımları ve daha niceleri...
işte bunu seviyorum;)

kaç tv bozduk kaç ps1 mercek değiştirdik alıp bozduğumuz onlarca çekme cdleri bu oyun için. gt3 ü pek oynayamadım gt4te de çok sabahladığım oldu ama gt5 i bekliyoruz.Sonra aman sabahlar olmasın:)

Shift'e gelince gerçekten iyi görünüyor trailerde. içten görüntü var gibi gözüküyor modifiye gidiş, dönüş gerçekçi olursa oynanabilir kanımca.bekleyip görecez

Seninkini okumadan yazmışım, hislerime tercüman oldun walla. Prologue'u baştan temcit spec oynuyoruz walla. :D

onursumer
30-03-2009, 16:54
logitech g25 mi aldın sen :D yapma ya.. ev nerdeydi senin hocam :D
koltuk takımıda alırsın yakında sen... http://www.youtube.com/watch?v=x3druRniHTA :D:D:D

benim kuzen almıştı zamanında hiç oynamadı çünkü hep bende :)

gittigidiyorda bitane playseat var şuan satılık 510 lira istiyor alsammı almasammı diyorum

şuan masa ve koltuk la oynamaktan belim ağrıyo surekli :D

http://img26.imageshack.us/img26/5050/snc00007.jpg

6 in 1..!
30-03-2009, 17:06

kesınlıkle tam olarak acıklamıssın;)

6 in 1..!
30-03-2009, 17:11
yıl 1998.
konsol ps1
işte bunu seviyorum;)

granturısmo 2 de arabaları delı gıbı yukleyıp speed wayde roll yapmak kadar zevklı bısey yoktur...pc de olanını bılen varsa lınk atsın dırek ındırelım arklar...stage 2 3 debrıyajlar turbolar atmosferıkler eywah eywah bulunsu lınkıııı tekrar oynamak ıstıyorum:D

MUGENPOWE®
30-03-2009, 17:50
en gzlı forza gt felan yalan olr yanında

FaBeRgE
30-03-2009, 20:53
Tarzlar arasında alaka yok grid ve dirt nere GT nere? GT bencede iyi değil oynanabilirlik olarak ama o da Forza Motorsport ile karşılaştırırsam ...

2oyunda simülaator değil mi ? NFS gibi arcade değil sonuçta o yüzden aynı sayılırlar;)

mechanıcer
30-03-2009, 20:55
gt cakması olmus bu oyun :D

emretorlak
30-03-2009, 21:58
Şu PS'lere klavye bağlama olayı yok mu:) Sırf bu yüzden PS2 mi sattım, PC yi yükledim:)

Boost Up
30-03-2009, 22:11
Usb takılmıyor mu??

Boost Up
30-03-2009, 22:13
benim kuzen almıştı zamanında hiç oynamadı çünkü hep bende :)

gittigidiyorda bitane playseat var şuan satılık 510 lira istiyor alsammı almasammı diyorum

şuan masa ve koltuk la oynamaktan belim ağrıyo surekli :D

http://img26.imageshack.us/img26/5050/snc00007.jpg

gel keyfim gel:D:D:hahaha:

-ER-
30-03-2009, 22:15
GT5 prolog değilde gerçeği gelsinde bi insanların gözü bence başka birşey görmeyecek.
Gelmiş geçmiş bütün araçlar var ve ünlü modifiye şirketleri yada garajlardan çıkan araçlarda olacak.
Mesela AMUSE yada FOOSE gib yada SHELBY, YEARONE falan gibi firmaların yada garajların aaraçlarıda olacakmış ekstradan
üretilmiş çoğu araç olacakmış
Ama teaser den izlediğim akdarı ile buda fena değil gibi

.::EmrE::.
30-03-2009, 22:15
Kokpitler çok güzel olmuş gibi..Hele hele kokpit modifikasynu da varsa on numara.Yıllardır beklediğim şeyi yapmış sanırım EA bu sefer..Umarım oynanabilirlik açısından da iyi olur. Grafikler de kasmaz umarım PCyi...Nedense GRiD gibi inanılmaz grafikleri olan bir oyun kasmıyor,Undercover kasıyordu..Anlam veremedim gitti.

GT için de , içerik olarak ve görsel olarak yeryüzünün en güzel oyunu denebilir ancak,yarışlar gerçekten sıkıcı.

onursumer
30-03-2009, 22:34
Şu PS'lere klavye bağlama olayı yok mu:) Sırf bu yüzden PS2 mi sattım, PC yi yükledim:)

ps3 de bu olayı aştılar logitech klavye var uzerinde touchpad var mause için

http://img255.imageshack.us/img255/9307/92515876ih2.jpg

GT5 prolog değilde gerçeği gelsinde bi insanların gözü bence başka birşey görmeyecek.
Gelmiş geçmiş bütün araçlar var ve ünlü modifiye şirketleri yada garajlardan çıkan araçlarda olacak.
Mesela AMUSE yada FOOSE gib yada SHELBY, YEARONE falan gibi firmaların yada garajların aaraçlarıda olacakmış ekstradan
üretilmiş çoğu araç olacakmış
Ama teaser den izlediğim akdarı ile buda fena değil gibi

prologe de var birkaçtane mines,amuse gibi

full u 1 sene sonra çıkıcak tarih ertelendi ama sanırım çok fena gelicek bukadar uzun zamandan sonra :)

facia
30-03-2009, 22:38
2oyunda simülaator değil mi ? NFS gibi arcade değil sonuçta o yüzden aynı sayılırlar;) grid simulasyon felan Degil gayet arcade bir oyun .forza simulasyondur , gt simdir, lfs simulasyondur ...

MUGENPOWE®
30-03-2009, 23:55
bu gt sehır efsanesı oldu gıttı yakında ms forza 3 u cıkarcak adamlar hala bı gt yı cıkaramadı okdr mıllet gt ıcın ps3 aldı ama hala tık yok

-ER-
30-03-2009, 23:55
VAlla bilmiom ama benim 306 olan oyunu oynarım :D
Similasyon arcade +3 -5 oyunu fark etmez 306 olsun yeter ki GT1 i çok aradım bulamadım :(
Bitrde Tokyo Race die bişi var ondada var GTi ama o oyunda TR de yok galiba eski bişi heralde

FaBeRgE
31-03-2009, 00:49
grid simulasyon felan Degil gayet arcade bir oyun .forza simulasyondur , gt simdir, lfs simulasyondur ...

NFS nin oynama şekli ile Grid oynama şekli aynı mı ?

M.A.D
01-04-2009, 10:33
ben pc de oynayamıyorum artık yetişemiyorum , resmen servet yatırdım pc ye oyun için :D ps2 var bizde gt4 oynuyorum ama rally ve pist tarzı olduğu için çok sıkıo beni :( birde arabalar çok yavaş hızlanıo :/

facia
01-04-2009, 10:50
NFS nin oynama şekli ile Grid oynama şekli aynı mı ?

Aynı olmasada GRİD e simulasyon diyebiliyormusun :S ... Gridde drift yaptınmı yanı bu kadar kolaymı drift yapmak forza veya GT ilede denesene drifti :)
Grid kesinlikle eğlenceli bir arcade :)

onursumer
01-04-2009, 10:57
grid nfs ye yakın bir oynama tarzı sunuyor arabalar içleri falan çok gerçekçi ama g25 le hiç ama hiç zevkli değil araba hiç gerçekçi tepki vermiyor tam klavye oyunu nfs gibi :)

atituti
01-04-2009, 14:21
evet grafikler emulatörle biraz daha kötü ama ben hala acayip zevk alıyorum :)
emulator linki arkadaslar
http://www.oyun-forum.com/ps_1_oyunlari/ps_1x_emulatoru_100_calisiyor-t9461.0.html
buda oyunu indirmek icin
http://www.oyun-forum.com/ps_1_oyunlari/gran_turismo_2_ntsc-t17383.0.html

cd1 cd2 farkını bilirsiniz.ikinci cd yi oynamak icin 1 i indirmeye gerek yok direk sim i indirin gitsin

BU®AK
01-04-2009, 14:32
evet grafikler emulatörle biraz daha kötü ama ben hala acayip zevk alıyorum :)
emulator linki arkadaslar
http://www.oyun-forum.com/ps_1_oyunlari/ps_1x_emulatoru_100_calisiyor-t9461.0.html
buda oyunu indirmek icin
http://www.oyun-forum.com/ps_1_oyunlari/gran_turismo_2_ntsc-t17383.0.html

cd1 cd2 farkını bilirsiniz.ikinci cd yi oynamak icin 1 i indirmeye gerek yok direk sim i indirin gitsin

hocam naptın sen ya :D Bende nasıl atlatırım bu sendromu derken pc emülatörünü gönderiyorsun helal olsun :D Çok teşekkür ederim :icon_tup:

BU®AK
01-04-2009, 14:35
Yanlız oyun linkleri ölmüş :D İsteyen olursa çalışan linkler için :
http://snesorama.us/board/showpost.php?p=345610&postcount=6