PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ies ön koltukları integraya olurmu?

buraek4
19-04-2009, 11:32
arkadaşlar benim aracımda spor koltuklar var doğal olarak orj. koltuklarımı satıyorum..bir arkadaşımın integrası var koltukları kötü durumda benim koltuklarımı almak istiyor ama uyup uymucağını bilmiyoruz..sitedeki integra kullanıcılarının bir bilgisi varsa yardımcı olurlarmı acaba bana ??

Serencebey
19-04-2009, 11:36
Integra koltukları ile İES koltuklarını degistirmek cok ama cok sacma. Integra koltukları spor ayarda ve baldır desteklidir. IES koltukları normal bir koltukltan farksizdır.

Integra Koltuklarını tamir ettirip kullansın bence...

DN: Integra koltukları ile VTI koltuklarının kalıpları aynıdır İntegra koltuklarının extradan baldır destegi vardır ;)

buraek4
19-04-2009, 11:41
Integra koltukları ile İES koltuklarını degistirmek cok ama cok sacma. Integra koltukları spor ayarda ve baldır desteklidir. IES koltukları normal bir koltukltan farksizdır.

Integra Koltuklarını tamir ettirip kullansın bence...

DN: Integra koltukları ile VTI koltuklarının kalıpları aynıdır İntegra koltuklarının extradan baldır destegi vardır ;)

bliyorum integra koltuklarının yapısı farklı daha keskin hatlara sahip..peki uyarmı uymazmı birde onu yazarsanız sevinirim

Serencebey
19-04-2009, 13:21
Uyarmı uymazmı bılmem Honda'lar genelde tak calıstır tadında hepsı hepsıne oluyor. :)

En kotu kızakları degıstırirdim ben olsam :)

buraek4
19-04-2009, 18:46
Uyarmı uymazmı bılmem Honda'lar genelde tak calıstır tadında hepsı hepsıne oluyor. :)

En kotu kızakları degıstırirdim ben olsam :)

teşekkür ederim ilgilendiğin için

timucintt
19-04-2009, 18:49
rayları sökülüyse karşılaştır tegin raylarıyla... yada önceden bunu denemiş biri varsa yazar zaten :D ....

buraek4
19-04-2009, 18:50
rayları sökülüyse karşılaştır tegin raylarıyla... yada önceden bunu denemiş biri varsa yazar zaten :D ....

benim koltuklar şuanda sökük satılmayı bekliyor zaten arkadaş gelicek birgün denicez uycakmı uymucakmı diye ama ilk size sorayım dedim..sitede baya teg ci var belki bilgileri vardır diye sormak istedim