PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Yaz Ankara'da tanker yok

iynn-RS
21-04-2009, 22:21
Ankara'da barajlarda yeterli miktarda suyun birikmesi nedeniyle yeşil alanların tankerlerle sulanması işlemine son verilmesi hakkında verilen önergeyi okuyarak, gündeme alınmasını isteyen Gökçek'in talebi doğrultusunda önerge oybirliğiyle kabul edildi. Gökçek, "Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ANFA'nın bünyesinde hizmete soktuğumuz 'Alo sulama hattı'ndan isteyen herkes su temin edebiliyordu. Fakat yağışların normal seyretmesi ve barajların tekrar dolmaya başlaması nedeniyle bu uygulamaya son veriyoruz" dedi.

http://www.ankarahaber.com/news_detail.php?id=31368

CeSaNCeEm
21-04-2009, 22:24
Hayret iyi kazanıyodu Gökçek neden kesti acaba!!!

fatiii
21-04-2009, 22:37
hiç ummadıgın anda sol serıtte karsında belıren trafik canavarlarından kurtulduk desene..sevindirici bi haber

Onuralp
21-04-2009, 23:01
Gökçek, yeni sözleşmesinden belediyenin karı olan %10 alamamıştır ondandır!!!

mrtngn
22-04-2009, 00:02
Bence daha iyi bi planı vardırr :D:D:D merak etmeyin !!

ALPER-VNS
22-04-2009, 01:06
çok tehlikeli oluyodu tankerler iyi olmuş

DaRkNeSs-
22-04-2009, 01:39
yaa bişey sorcam
burda ankaralı olup da bu i.melih gökçek den memnun olan yok
peki kim seçiyo bu adamı :D

Chatin
22-04-2009, 01:48
o tankerler siirtten urfadan kaçak mazottan dolayı benzinlikleri kapananların tankerleri idi..

e bu sene demekki melihin yiyecekleri dişinin kavuğunu doldurmamış.. gayet net.

Emir_b16a
22-04-2009, 02:18
tanker olmadıysa uçakla sularlar :D

AvcI
22-04-2009, 08:01
uçak tankerden daha mantıklı :)

SONE-R
22-04-2009, 08:13
yaa bişey sorcam

kim mi seçiyo ben sana söyleyeyim dostum: seçimlerden önce "mansur yavaş'a oy vereceğim" deyipte seçim günü "amanın sol gelecek, melihe oy verelim" diyen dönekler sayesinde seçildi bu adam..

Dynatech
22-04-2009, 08:38
yaa bişey sorcam

Başımızdakini seçen koyun tayfa seçiyor tabi ki...

iynn-RS
22-04-2009, 08:43
kim mi seçiyo ben sana söyleyeyim dostum: seçimlerden önce "mansur yavaş'a oy vereceğim" deyipte seçim günü "amanın sol gelecek, melihe oy verelim" diyen dönekler sayesinde seçildi bu adam..

sende pkk lı karaylcına vermedınmı?

karayalcın gelecegıne gene melıhın gelmesıne razıyım.

SONE-R
22-04-2009, 08:49
sende pkk lı karaylcına vermedınmı?
karayalcın gelecegıne gene melıhın gelmesıne razıyım.

ibo sen niye üzerine alındın ki :) ben senin için söylememiştim ama sen de melihe vermişsin :) bunu yapan 2 arkadaşım vardı onlar adına söylemiştim.. ama çok kişi varmış pkk propagandasıyla oyları topladı...

iynn-RS
22-04-2009, 08:51
ibo sen niye üzerine alındın ki :) ben senin için söylememiştim ama sen de melihe vermişsin :) bunu yapan 2 arkadaşım vardı onlar adına söylemiştim.. ama çok kişi varmış pkk propagandasıyla oyları topladı...

uzerıme alınmadım. melıhe oy verenler sol gelmesın dıye verdıyse sende sag gelmesın dıye karayalcına vermedınmı?

bu durumda kımseyı yargılama hakkın yok.

mansura verdım deme sakın.

facia
22-04-2009, 08:54
Aferim bu kafa bu zihniyet. DUrmak YOk ... 2 halk arasında bölünmelere yol açan , trt şeşleri kuran diğer etnik kökenleri ciddiye almayan. DTP vekillerini PKK sözcüsü gibi konuşturtan Partinin başkanına oy verin. Sorun olmasın. Karayalçın PKK lı olsun. Geçiniz bunları....

SONE-R
22-04-2009, 08:56
uzerıme alınmadım. melıhe oy verenler sol gelmesın dıye verdıyse sende sag gelmesın dıye karayalcına vermedınmı?

bu durumda kımseyı yargılama hakkın yok.

mansura verdım deme sakın.

ben sağ gelmesin diye düşünmedim.. sadece melih denen o.b.ç. kazanmasın da kim gelirse gelsin diye düşündüm.. mansurun anketlerde oy potansiyeli k.yalçından fazla olsaydı mansura oy verirdim. mansurun adam gibi adam olduğunu da bu forumda sık sık belirtmişimdir.. keşke tek aday olarak çıksaydı...

mcy
22-04-2009, 08:59
ben halkın oylarının birşey değiştirdiğine inanmıyorum. bir dünya oy pusulası çıktı sağda solda. bu adamlar kendi kendilerini seçiyorlar.

KaanKY
22-04-2009, 09:02
Hayret iyi kazanıyodu Gökçek neden kesti acaba!!!

ıyılan yıttın yıne sen sevıyodun solşeridi :D:D:D

Serencebey
22-04-2009, 09:24
:) Osman'ın di o tankerler. Sora Osman'ın iki kolunu kırıp topugundan vurdular. Sanirim su anda hala yurtdısında. Ondandir sulama tankerlerinin iptali ;)

SONE-R
22-04-2009, 09:26
:) Osman'ın di o tankerler. Sora Osman'ın iki kolunu kırıp topugundan vurdular. Sanirim su anda hala yurtdısında. Ondandir sulama tankerlerinin iptali ;)

kim yapmışsa ellerine sağlık.. darısı melihe ve diğer oğluna olsun :)

iynn-RS
22-04-2009, 09:36
o tankerle zamanında kacak mazot tasıyodu.sonra ankarada su tasıdılar.

sımdı su tasımayacaklarsa kaçak petrol 4 ever:)

BoraRS
22-04-2009, 09:39
Bir konuya değinmek istiyorum; Bu sene yağmur iyi yağdı açın kapakları. Peki ya seneye yağmazsa? Melih sağcı, Murat pkk lı, Ahmet gay, Mehmet hırsız...

Hiçbir su tüketim ve sulama politikası olmayan hükümetlerimiz malesef susuzluk probleminden kurtulamayacaklar.

Tüm gelişmiş ülkeler, yıllar önce damla sulama teknolojisine geçtiklerinde biz Konya ovasında gelişi güzel kuyular açarak, Eber Gölü, Akşehir Gölü, Tersakan Gölü gibi göllere içine 2 tır sığacak genişlikte sulama kanalları açarak acil durumlarda kullanılması gereken en son yeraltı su yataklarını kurutmaya başlamıştık bile.

Netice itibarı ile Melih de gelse Mehmet de gelse şehircilik belediyecilik demek değildir. Şehircilik başlı başına ayrı bir planlar, uygulamalar ve yaptırımlar silsilesidir. Bunun uzmanları ayrıdır. Şehircilik, 10 yıl ilerisini düşünüp ona göre plan yapmayı gerektirir. Aksi takdirde yap boz tahtası gibi yollarınız, hava sirkülasyonundan mahrum semtleriniz ve işkenceye dönen trafiğiniz olur.

Malesef büyükşehir belediyelerimizin başındaki başkanların birçoğu modern şehircilik anlayışından yoksun politik şahsiyetlerdir. İçlerinde birtane bile mesleki uzmanlık alanı olarak "Şehirci" yoktur. O nedenle yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal misali insanlar kimi başa getireceklerini şaşırmış durumdalar. Tabii bir paket kömüre ihtiyaç duyacak fakirliğe getirilerek oyları satın alınan kesimden hiç bahsetmiyorum.

Tşk.
Bora

iynn-RS
22-04-2009, 09:43
bora abi o tankerlere doldurulan sular yereltı suları.

yeraltı sularının asırı kullanılması daha teklıkelıdır.

tanker olayı tamamen sacmalıktı.

sulamanın barajdan yapılması ve senın dedıgın gıbı damlatma yontemıyle yapılması gerekır.

Onuralp
22-04-2009, 09:46
yaa bişey sorcam

Getto... ;)

Sabahlara kadar erzak, para, kırtasiye malzemesi... yardımı yapılınca. Dolayısıyla kaçınılmaz son oluyor haliyle...

Onuralp
22-04-2009, 09:51

O tek onun için değil. :D Hatırlarmısınız Bektaşlar'ın yeşil 2 katlı TIR'dan dönme otobüsleri vardı. Sözleşmeleri bittiği için kaldırılıyor du!!! Şimdi ne oldu beyaz ama daha küçük oldular. Ne olduysa yeşil otobüslerin sözleşme iptali ile yeni beyaz otobüslerin gelmesi arasında oldu. :D :cool:

MeRtCaN
22-04-2009, 09:53
O tek onun için değil. :D Hatırlarmısınız Bektaşlar'ın yeşil 2 katlı TIR'dan dönme otobüsleri vardı. Sözleşmeleri bittiği için kaldırılıyor du!!! Şimdi ne oldu beyaz ama daha küçük oldular. Ne olduysa yeşil otobüslerin sözleşme iptali ile yeni beyaz otobüslerin gelmesi arasında oldu. :D :cool:

konutkent kızılaz arası çalısan bı tane yesıl kaldı sanırım
gecen gun bındım nostaljı yaptım :D

Onuralp
22-04-2009, 09:55
konutkent kızılaz arası çalısan bı tane yesıl kaldı sanırım
gecen gun bındım nostaljı yaptım :D

Evet, o hala duruyor Pert ama her yerinden dışarıdan bile ses geliyor vallahi.

BAK
22-04-2009, 19:14
Tankeri kullananlar cok ıyı hatırlıyorum akşam 10 gıbı kamyonların arkasındakı masalarını açıp yazın rakı karpuz beyaz peynır yapıyorlardı..Çekiyorlardı kafaları :D Gecede işe :):)

FatihR.
22-04-2009, 20:18
valla çok iyi olmuş olur olmaz yerden çıkı veriyolardı bu tankerler insanın önüne gece gece...

Bydavulcu
01-05-2009, 02:04
Adamlar kaçakçılığa devam edecek desenize... Bilirmisiniz bilmem ama o tankerlerin çoğu ( palakalr 63 ve 27 di ) yasa dışı kaçakçılık yapan adamlardı ve İ.Melih GÖKÇEK bu zatlara kıyamadığı , çok üzüldüğü için kendilerini yasallaştırmıştı. Tabi bu adamlar ne kadar kurallı iş yapar, onuda tartışabiliriz.

Şöyleki.
Bir kısmı mangal yakarken incek - gölbaşı arasında orman yaktı.

Bir kısmı yollarda terör estirip her köşe dönüşünüzde hünnn diye karşınıza çıktı.

Bir kısmı son zamanlara doğru tankerin arkasına iple kuka bağlamayı akıl etti ama parçalanmış kukalar yollarda kaldı ve başımıza bela oldu vs . vs. vs.

Benim yorumum ise Sayın melih GÖKÇEN için az kazançlı bir iş olduki bu sene başka başka işler deneyecek...