PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik Kazası !...

I-HANN
21-04-2009, 22:32
Size çarpan araç faili meçhul ise veya aracın sigortası yoksa bütün hastane masraflarını cebinizden yapmışsanız faturayı aşağıda bahsi gecen sigortaya veriyorsunuz.

Sigorta size paranızı tamamını ödüyor. SSK ve Bağkur 'un ödemelerini değil sadece kendi cebinizden ödediğiniz paraları ödüyor.

Kaza geçiren sigortasız yurttaşların tedavisini Garanti Sigorta Fonu karşılıyor, ama bilen yok.

Garanti Sigorta Fonu Genel Sekreteri Kongar :

'Kaza geçiren Sigortasızların masrafını, başvuranlara veriyoruz. Ama kimse bilmediği için parasını alan yok. Fon'da 110 trilyon lira birikti.'

SADECE UYANIK AVUKATLAR KULLANIYOR !

İHTİYACI OLAN PARAYI NASIL ALACAK?

Kaza geçiren vatandaş hastane masraflarını faturalı olarak Türkiye Sigorta Reasürans Şirketleri Birliği'ne iletecek. Bunun içi n birliğe,

0-212-324-19-50 no' lu telefondan veya http://www.tsrsb.org.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Türkiye'nin her yerinden başvuru aynı şekilde yapılacak. Gerekli belgeler ise hastane faturası, ikametgâh senedi, nüfus cüzdan örneği, trafik zaptı ve imza beyanı. Belgeleri inceleyen birlik, vatandaşın verdiği banka hesap numarasına parayı yatırıyor.

LÜTFEN TANIDIĞINIZ YA DA TANIMADIĞINIZ HERKESE YOLLAYIN.

BELKİ ŞU AN BUNA GEÇEKTEN İHTİYACI OLAN BİRİ OLABİLİR.

KAZASIZ BİR YAŞAM DİLEĞİ İLE

Mikrop_Ali
21-04-2009, 22:35
yararlı bişey oldugu için söylemiyorlar vatandaslara.. insallah bunu suistimal edenler olmaz.

TarikS
21-04-2009, 22:39
Kullanan, deneyen var mi bunu?

barutçu
21-04-2009, 22:43
Daha öncede konusu açılmıştı ondan sonra bir dizide bilgilendirme amaçlı olarak yayınlamışlardı...
Kaza geçiren bir vatandaştan para almıyorlardı...

mrtngn
21-04-2009, 23:55
evet bende diziden hatırlıyorum böyle bisey...Melekler korusun'du sanırım..Yanlısım olmasın ama..

Ne kadar ödemem gerekiyor dedginde..Trafik kazası oldugu için hiçbir ücret ödemiceksiniz demişti sanırım tam hatırlamıyorum ??

barutçu
21-04-2009, 23:59
evet bende diziden hatırlıyorum böyle bisey...Melekler korusun'du sanırım..Yanlısım olmasın ama..

Ne kadar ödemem gerekiyor dedginde..Trafik kazası oldugu için hiçbir ücret ödemiceksiniz demişti sanırım tam hatırlamıyorum ??

Evet aynen bende şimdi hatırladım, melekler korusunda ;)

Ahmetfikri
25-02-2010, 10:07
yakın bir arkadaşı 2gün önce kaza yaptı araç pert kendisinde önemli bişey yok ama sosyal güvenceside yok bi uygulama onuda kapsarmı internetten aradım ama net bilgi alamadım

ulasoztas1
25-02-2010, 10:20
aslınd yararlı bir bilgi, insanların çoğunun bundan haberi yok maalesef.

pnrkc
25-02-2010, 10:22
bu yola başvuran bir çok müşterimiz var .sonuçları da olumlu .ödemelerini almışlardı.

geçen aylarda birisi başvurduğunda 'paramız yok' denerek müşteriye ödeme yapmadıklarını duydum.bu gibi durumlarla da karşılaşabiliorsunuz.

sonuç olarak çok güzel bir uygulama...

fsunnetci
25-02-2010, 10:25
faydalı bir paylaşım elinize sağlık.linkte'ki bilgiler çok karışık geldi sakin kafa ile iyice okumak gerekiyor:beuj:

Ae86
25-02-2010, 10:40
Bunu suistimal ederler yakında bir kılıf bulurlar.Bu haberi okuyunca geçen mart ayında bana çarpan kadından alamadığım param geldi aklıma neysee...

cin_o
25-02-2010, 10:54
trafik kazası geçiripte hastahaneye gittiyseniz para talep edemezler...

Frid
25-02-2010, 11:00
faydalı olursa güzel