PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ozelestiri

serhat306
26-04-2009, 19:16
cumartesı gunu fuar alanına gıttım gezmeye eskıden admını oldugum ıkı sıte vardı ıkısıde stand kurmustu bırıylr dostane sekılde ayrılmıstım ama ıkıncı marka sıtesıydı ısmıne kadar kendım almıstım tunıng turkıye dergısındekı onurla bırlıkta sıtenın ısmını bulup yaptırmıstım su anda sıte nasıl gıdıyor ben karısmam ama ben ınsanı bır bıcımde hayılrlı olsuna gıttıgımde yanlarına kı bu kısıler benım arkadaslarım zaten bana hıcde beklemedıgım bır ılgısızlıkle yaklastılar dedık yasımız buyuk onların yasları ufak buyukluk bızde kalsın allahın selamını verelım ama arkadaslar sagolsunlar burunlar havada allah yukarda yaptıkları hıc hoş şeyler dııl bu dunya sultan suleymana kalmadı neyın pesındesınız anlamıs dıılım benım eskı aracım ustunede hıc bırsey koymadan rant yapıyorlar ama ayıptır gunahdır allahın selametı baslarında olsun ben buyuklugumu yaptım...
sıte ısımlerı vermıyorum reklam olmasın dıye ısterlerse onlarıda yazarım sızlerı daha yakın gordugum ıcın kendıme boyle bır konu acmak ıstedım ozellıkle fuar alanında techturkey uyelerıyle cok ıyı dostluklar kurdum sefa ve onur toros ada yakın ılgılerınden dolayı tesekkur ederım...

MaG
26-04-2009, 19:23
sen büyüklüğünü yapmışın boşver bence:)

melih
26-04-2009, 19:24
eee bu işler böledir kurarsın caba gösterirsin sonra tanımazlar senii ve en kötü sen olursun...

dedin gibi büyüklük sende kalsın :icon_tup:

Ae86
26-04-2009, 19:50
Abi hayatta hiçbirşey karşılıksız kalmıyor onlarda hak ettiğini bulur..

Baran^
26-04-2009, 20:10
Olur böle şeyler benımde gelmedi değil başıma..Salla buyukluk sende kalsın kimin ne mal olduğunu elbet herkez öğrenir can sıkmaya bile değmez.

Tunç
26-04-2009, 20:11
kraldan cok kralcı wardı aralarında cogunun arabası bile yok :)

sinan-s
26-04-2009, 20:21
Çolul çocuk takımı işte ne olacak..

apeksss
26-04-2009, 20:36
isminin sonu caddeyle biten sitemi yoksa dediğin

SkY
26-04-2009, 20:47
internet dünyasında herşey olur..fazla takılmamak lazım...vefasızlık her yerde var

BAK
26-04-2009, 20:51
Sen en iyisini yapmıssın serhat abi.Sıkma canını..Onlar dusunsun senın gıbı bır ınsanı kaybettıklerı ıcın..

::ZaFeR::
26-04-2009, 20:52
Salla gitsin hocam... ;)

nitrO_Oxide
26-04-2009, 20:58
tahmin edebiliyorum siteyi :)

bosver abi takma sen fuar biter yrn yolda gorursun ozamanda sen gerekeni yaparsın :)

Vectra Power
27-04-2009, 02:12
tahmin edebiliyorum siteyi :)

bosver abi takma sen fuar biter yrn yolda gorursun ozamanda sen gerekeni yaparsın :)

Büyüklüğünü yapmışsın, bu senin için yeterlidir. Bak Abiminde Dediği Gibi :) Fuar biter yolda görür. "Op abi naber ya" falan yaparlar, gerekeni yaparsın :) Sıkma Sen Tatlı Canını.

Tuner
27-04-2009, 02:16
kurt kocayınca kuzunun maskarası olurmuş

boş ver abi sen doğru olanı insanlık yapmışsın onlar anlamamış boşver.

CallMeInsane
27-04-2009, 02:19
kurt kocayınca kuzunun maskarası olurmuş

boş ver abi sen doğru olanı insanlık yapmışsın onlar anlamamış boşver.

kurt kocayınca itin köpegin maskarası olurmus değilmiydi o :confused:

Tuner
27-04-2009, 02:37
kurt kocayınca itin köpegin maskarası olurmus değilmiydi o :confused:

halk dilinde yöreden yöreye farklı dağılmış farklı adlandırılmıştır deyimler itin, köpeğin, tilkini bile denmiştir sizin dediğinizde doğrudur.

"sürüden ayrılanı kurt" kapar deyimi aklımıza gelirse kuzu tabiri daha iyi oturuyor gibi kurtla kuzunun ikili münasebeti farklı ;)

stlegal
27-04-2009, 06:17
vefasızlık hayinlik 2 kuruşa satış hep var sallama hocam dostluk arkadaşlık zaten yok kendini kolluycaksın eğlenmene bakıcaksın hayatta kimseyi düşünmeye değmez ben senin yerinde olsam o selamıda vermezdim ...çünkü ayrıldığın yerlerde peygamber olarak ayrılsan döndüğünde zebani gibi görüolar...ALLAH havale et bak yoluna sen..

Day Walker
27-04-2009, 07:26
gençliklerine ver hayat böyle şeylerle can sıkmaya değmez üzülürsek hala yaz gelmedi diye üzülelim :D

elpadre
27-04-2009, 08:27
devır deyısıyorr eskıden arkadaslık vardı dostluk vardı sımdı mıllet bırbırının kuyusunu kazıyor ıse en uyuz oldugum sey budur salla gıtsın muhaptap bıle olma yanı

SOMEONESPECIAL
27-04-2009, 08:40
Eskiden derlerdi arkadaşını dostunu tatilde tanırsın diye...
Askerlikte de en fazla 3 arkadaşın olsun diye öğüt verirlerdi abierimiz.
Bizim zamanımızda Delikanlılık vardı, şimdiki gibi deliğikanlılık yoktu.
3 Kuruşa 5 pula adam satılmazdı, eski sevgiliye göz konmazdı !..

Sen şimdi belliki zoruna gitmiş bu yapılan ama... Bu yaşındasın hala
öğrenemedin mi sanal alem g.t alem... Ya reelde oturup, yediğin, içtiğin
adam sana badik atmaya kalkıyorken, forumdan tanıdıkların bunu yapmışlar
çok mu ? Adam alışveriş yapıyor sanaldan dolandırılıyor... vs vs vs

Serhat kusura bakma biraz kaba yazdım. Acı ama gerçek. Bu böyle.
Ha o kadar harbi, o kadar delikanlı, o kadar saygılı, o kadar bilgili insan da
tanıdım ki bu forumlarda o da benim şansımmış.

Bence söylenilenler gibi "etme çoluk çocukla muhabbet, ......................." de
salla. Ama forum isimlerini söyle ki reklam olsunlar bizde bilelim.

Benim en az 15 tane foruma üyeliğim vardı, şimdi bi tek TT !..
Ne bileyim bilgi var, bu yaşımda öğrendiğim şeyler oluyor, saygı var, sevgi var
Kafama yattığı için buradayım ve kafam rahat ya...

serhat306
27-04-2009, 09:01

Bence söylenilenler gibi "etme çoluk çocukla muhabbet, ......................." de

ne guzel yazmıssın uyelık ayrı benımde dunya kadar sıtede uyelıgım var ama kendı kurdugum emek verdıgım bır sıtede boyle olunca ınsan uzuluyor o ınsanlarla dolu muhabbetımız vardı demek boyle oluyor yıne soyluyorum kendılerı kaybederler onları kımse tanımıyor bu ortamlarda kendı yaş gruplarında takılsınlar ozaman ben yapıcagımı yaptım sıte ısmıde peugeot turkey dır onurada sorabılırsınız tunıng turkıye sıteyı kım kurdu dıye...

Eray Yümsel
27-04-2009, 09:04
www.techturkey.com/guzinabla

uaheuaheau :D

TURBO_S2K
27-04-2009, 11:35
her forumda oluyor sanirsam sikintilar, bizde de cocuk gibi istekleri karsilanmayinca aglayanlar oldu arkamizdan konusuldu. bosver...

Diyadin
27-04-2009, 12:03
Canını sıkma sanal alemde normaldir.

onurdemir
27-04-2009, 12:41
Serhatcım boşveeeeeerrrr. Ne siteler geldi geçti, kemik kadro gitti mi site bitti demektir. İsim konusunu da dert etme hemen yeni bir isim söylerim, açarız sitemizi ;)

serhat306
27-04-2009, 12:57
Serhatcım boşveeeeeerrrr. Ne siteler geldi geçti, kemik kadro gitti mi site bitti demektir. İsim konusunu da dert etme hemen yeni bir isim söylerim, açarız sitemizi ;)

haklısın onur ben sadece paylaşmak ıstedım konuyu okadar dert falan ettıgım yok zaten...

stlegal
27-04-2009, 13:33
hocam insanın hayatta en fazla 3 dostu varsa şanslısındır sen daha fazlasını hayat etmişsin o yüzden takma diyorum kafana hede geç bu alemde ne kadar iilik yaparsan yap kimseye yaranamazsın...

Frid
27-04-2009, 13:42
aynısı benim başımada geldi, boşver sonuçta kaç yıllık arkadaşlarına güvenemıyorsun bu dünyada sıkma canını kader kısmet ;)

mcy
27-04-2009, 13:52
hocam bende iki senemi ayırarak bir oto teknik sitesi yapmıştım yeni teknoloji olsun ve geliştirebileceğim kod dilinden olması için büyük çaba sarf ederek forumumu kurmuştum sonra yanıma bir kaç arkadaş daha alarak yola devam etmek istedim ama olmadı tutmadı site.. ortak olarak arkadaşlarım yazılım yüzünden ve isim yüzünden kimsenin gelmediğini falan felan söylediler ve soğudum projeden. sonra o ortaklardan birine devrettim tüm haklarımı ertesi günü forum dolmuştu ve birsürü mesaj konu ile sanki yeni kurulmuş bir site gibi yazışılıyordu. ulan madem yapılabiliyordu da ben devretmeden önce neden yapmadın... dimi. hadi onu geçtim birde hakkımda ileri geri yazışmalar yaptılar site de...

hocam büyüklüğünü göstermişsin ve emin ol ki göstermeye devam edeceksin benim gibi hala :) çünkü bizim yapımız bu :) çok iyi niyetliyiz.

Dragger
27-04-2009, 16:46
Arkadasların söylediklerine birebir katılıyorum.

2001 senesinden beri forumlardayız, otomobil modifiye alemindeyiz.

Ne forumlar geldi gecti, baki olan dostluklar...

Önemli olan adam olmak, iyi anılmak, bir organizasyona gittiginde herkesle iyi olabilmek...

Yavsak, karaktersiz, serefsiz adam cok bu alemde...Önemli olan sen kendin adam ol yeter...

Schumi
27-04-2009, 19:19
Sanal alemde tanıyıp arkadaş olduktan sonra karakterini geç fak ettiğim ve kendimi çekerek zararın neresinden dönersek kârdır dediğim kişilerde oldu. Mahalleden arkadaşım olup sanal alemdede aynı sitelerde takıldığımız ettiğimiz yolculuk yaptığımız vs.vs. insanlarında karakterinin huylarını vs.vs. sonradan görmüşte oldum. Çok eski arkadaşlarımı tanıyamadığımıda gördüm. Hiç beklemediğim insanlardan büyük iyiliklerde gördüm. Tek söyleyeceğim kimin dost kimin foss olduğunu ancak ve ancak zamanı geldiğinde anlayabiliyorsun. Bazen durduğunuz yerden geriye doğru baktığınızda o anki en yakın dostunuz 6 ay önce hoşlanmadığınız ve ön yargı ile yaklaştığınız birisi olabiliyorken, bazende geri baktığınızda bir kaç ay önce dost bildiğiniz düşmanınızda olabiliyor. O yüzden bu başına gelenlere sinirlenmek yerine kazasız belasız atlatılan bir hayat tecrübesi olarak görmek gerekir.

nicomedia
27-04-2009, 19:32
malesef oluyor bööle

sinan-s
27-04-2009, 21:23

Ne güzel yazıdn kerem abi..

Tugral
27-04-2009, 22:21
Ne büyük siteler vardı şimdi sürünüyor yada kapalı aynı hesap. İsimde vereyim ACT vardı zamanında cok kalktılar havalandılar az banlanmadım doğruyu direk söylüyorum diye şimdi kendi çaplarındalar... bu net alemi böyle herseyin bir modası var...

anildogru
27-04-2009, 22:32
ABİ bu burnu kalkıklık nedense bu ortamlarda fazlasıyla var...Yapanlar bunu yapınca bır sey elde ettıklerını sanıyorlar ama maalesef elde ettıklerı tek seyde arkalarından konusan ınsanların agır eleştırılerıdır.Ben bu konuda uzerıme dusenı faazlasıyla yapıyorum.. Kendını bısey sanana yuzune dıyecegımı dıyorum..Oturtuyorum 2 kelıme sonra donup arkamı gıdıyorum... Ayıp yanii hersey bı kenara ınsanlık bı kenara

Mr.K
27-04-2009, 22:37
Sanal alemde tanıyıp arkadaş olduktan sonra karakterini geç fak ettiğim ve kendimi çekerek zararın neresinden dönersek kârdır dediğim kişilerde oldu. Mahalleden arkadaşım olup sanal alemdede aynı sitelerde takıldığımız ettiğimiz yolculuk yaptığımız vs.vs. insanlarında karakterinin huylarını vs.vs. sonradan görmüşte oldum. Çok eski arkadaşlarımı tanıyamadığımıda gördüm. Hiç beklemediğim insanlardan büyük iyiliklerde gördüm. Tek söyleyeceğim kimin dost kimin foss olduğunu ancak ve ancak zamanı geldiğinde anlayabiliyorsun. Bazen durduğunuz yerden geriye doğru baktığınızda o anki en yakın dostunuz 6 ay önce hoşlanmadığınız ve ön yargı ile yaklaştığınız birisi olabiliyorken, bazende geri baktığınızda bir kaç ay önce dost bildiğiniz düşmanınızda olabiliyor. O yüzden bu başına gelenlere sinirlenmek yerine kazasız belasız atlatılan bir hayat tecrübesi olarak görmek gerekir.

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:: bravo::bravo::bravo: