PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Mayıs Cilesi.

emr_
30-04-2009, 23:59
istanbul Büyükşehir Belediyesi, metro, İDO ve İETT seferlerinde 1 Mayıs nedeniyle düzenleme yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, İstanbul Valiliği'nin 1 Mayıs nedeniyle aldığı önlemler doğrultusunda Şişhane-Taksim ve Mecidiyeköy-Taksim metro seferleri ile Kabataş-Taksim füniküler sisteminin saat 05.30'dan itibaren yapılmayacağı belirtildi.

Taksim-Karaköy arası çalışan nostaljik tramvay ile Kadıköy-Moda arasında sefer yapan tramvayın da çalışmayacağı ifade edilen açıklamada, Mecidiyeköy–Atatürk Oto Sanayi Sitesi arasında ise metronun seferlerine devam edeceği kaydedildi.

Bu arada İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) Kadıköy, Beşiktaş ve Adalar iskelelerinden yapılan vapur seferlerinin saat 08.00'den itibaren emniyet müdürlüğünün belirlediği uygun görülen başka iskelelerden yapılacağı belirtilen açıklamada, Taksim Meydanı'nda İETT otobüslerinin bekleme yapmayacağı, emniyet güçlerinin yönlendirmesi ile ring seferler gerçekleştireceği ifade edildi.

Açıklamada, metro, İDO ve İETT seferlerinin, valiliğin alacağı kararla normale döneceği bildirildi.

Önlemler kapsamında ayrıca Taksim, Şişli, Beşiktaş ve Kadıköy civarındaki yolların da trafiğe kapatılması bekleniyor.

Cok agır gececek bi gün cok yerde amacıdan sapıcaktır kutlamalar.Daha dünden başladı restleşmeler ...Aman malınıza canınıza dikkat istanbul !

Jr.Can
01-05-2009, 00:02
Çok sıkıntılı geçeceğe benziyor.
Geçen seneki olaylardan daha büyük şey olur diye tahmin ediyorum.. çok fazla kamu malına zarar çıkıcak. bu kadar şeyin üstüne. :(

Emir_b16a
01-05-2009, 00:05
anlaşıldı yrn ewdeyiz :ofk:

Dragger
01-05-2009, 00:07
Bence de biryere cıkmayın, arabayı bırakın yürüyerek de cıkmayın...

Her türlü risk var, eylemi bombası vs...

Tatil de ilan edildigi icin katılımlar cok daha yüksek olacak.

GKS
01-05-2009, 00:11
anlaşıldı yrn ewdeyiz :ofk:

geliyimmi kanka :=)

Mr.K
01-05-2009, 00:15
Yarin evdeyim biryerede adim atmicam,sulalemden kimseyide cikartmayi dusunmuyorum haftasonu dahil disariya

baretta
01-05-2009, 00:17
Araçları kapalı otoparklara bırakın , ne olur ne olmaz...

Emir_b16a
01-05-2009, 00:17
geliyimmi kanka :=)

gel gel çatışmanın ortasında oturuyorum biliosun hazarfen gibi kanatları tak uça uça gel hawada kuş gibi indirmezlerse sni çamlıcadan bırak kendini okmeydanına inersin :D

ef186
01-05-2009, 01:07
kamu malına 1 zarar verne 2 katı zararı vicuden verin ....
evinize saldıranı canınıza yada herhangibir insanın canına kastededin canıkı haktan saymayın ....
Adam gibi 1 mayıs kutlayanla kolkola girin yanaklarından opun bi arada eğlenin ...

Bir insanın canına malına kasteden ve insan hakkı savunduğunu söleyen herhangi bir kurum yada partiye direk dalın sülalesi ile cebelleşin.

Ben yarın celik yelek meydan spec bekliyorum alıcam 20 -30 otobuse sonrası jop spec arkadaşlara yardım edelim spec .....

Mr.K
01-05-2009, 02:31
Bugra yazdigindan bise anladiysam arap olim.Ben ictim sen mi sarhos oldun anlamadim ki:D

emr_
01-05-2009, 11:55
Kansızlar gene azıttılar yazık ne kadar zarar var ...Bi tane yeni avensiz gördüm araba pert direk. :mad:

baretta
01-05-2009, 12:28
Mecidiyeköy savaş alanı gibi olmuş ya , habertürk de canlı yayın yapıyorlar..

onursumer
01-05-2009, 14:01
bugun ve bu hafta sonu evde oturuyorum çektim arabamı garaja oturdum pc başına miss :D

dragstar
01-05-2009, 14:10
bende aldım arabayı perşembeden ataköye kaçtık sakin buraları

YavuzNaz
01-05-2009, 14:18
arabayı cektim perpa kapalı otoparka şuanlık buralar sakin..

mmustu
01-05-2009, 15:43
valla benim doğum günüm bugün bu kadar tantanaya gerek yok diyorum her sene ama :D

Absinthé
01-05-2009, 16:01
45 dakka sonra taksim meydanından birini almam lazım =) bitti dimi olaylar :D

onursumer
01-05-2009, 16:03
artık bitmiş olması lazım yollar boş gibi :)

yasintezcan
01-05-2009, 16:28
ya anlamadığım konu bugün 1 mayıs işçi bayramı ilan edildi,fakat bu nasıl bi bayram anlayışıdır? polisler le çatışmak,kaldırımları sökmek,dükyanları yolları sokakları yağmalamak!
lafta sivil toplum örgütleri veya o çatıda birleşmiş kendini bilmezler. yani ayıptır yaa milli servetimizi bu şekilde harcamak :( vatandaşımızı belediye ötobüslerinde mağdur etmek...

Dragger
01-05-2009, 16:33
Olaylara noktayı koyan polisin shorland oldu :)

Göstericileri kovalarken anonstan ''kacmayın lan'' ''gelin lan'' ''lan vatan hainleri kacmayın'' diye bagırıyordu :D

CNNTürkte izleyebilirsiniz orası gösterdi :D

emr_
01-05-2009, 21:52
ya anlamadığım konu bugün 1 mayıs işçi bayramı ilan edildi,fakat bu nasıl bi bayram anlayışıdır? polisler le çatışmak,kaldırımları sökmek,dükyanları yolları sokakları yağmalamak!
lafta sivil toplum örgütleri veya o çatıda birleşmiş kendini bilmezler. yani ayıptır yaa milli servetimizi bu şekilde harcamak :( vatandaşımızı belediye ötobüslerinde mağdur etmek...

Bugün izlediğim ve Tv yorumlardan anladıgım disk kesk gibi işci kuruluşlarından hiç bi sorun olmadıgı...

Ama kargaşa yaratmak için bahane arayan bilmem ne örgütüymüş işci partisi üyeleri Pkk senpatizanlarına zaten bişey olsada kırsak yıksak zedelesek peşindeler...Ülan izlerken alıcaksın haydarı tam Bankanın camına vuran bi cip vardı bu tarafa döner dönmez agzının sütüne cakıcaksın dedim...Vatan haini olmak için illa dagda kurşun sıkmak gerekmiyor bunların yaptıgı dagdakinden daha beter bence...Orda en azından hedef var .Burda vursan kırsan insan hakları diye zırvalarlar polsi orantısız güc derler ahh ülann :mad:

Emir_b16a
01-05-2009, 21:56
göstericilerde polise biber gazı atmışlar polis röpörtaj yapıodu :D

- bunlar göstericilerin gazı :D bizimki bu kadar keskin diil baksanıza maske bile işe yaramadı :D

baykara
02-05-2009, 16:27
Olaylara noktayı koyan polisin shorland oldu :)

Göstericileri kovalarken anonstan ''kacmayın lan'' ''gelin lan'' ''lan vatan hainleri kacmayın'' diye bagırıyordu :D

CNNTürkte izleyebilirsiniz orası gösterdi :D

darlanmış demekki :)