PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet Explorer 8 kullanan

mrtngn
04-05-2009, 20:52
Arkadaşlar aramızda internet explorer 8'i kullanan varmı...Windows güncelleme yaparken yaptık bi mallık yükledik 8. versiyonu ama kanser etti 2-3 gündür....

Bicok siteye girmiyor,sayfa görüntülenemiyor diyor..

En aşağı 4 yada 5 kere sayfayı yenile yapınca anca giriyor siteye..

Netten araştırdıgım kadarıyla eklentileri kaldır/etkinleştir falan yapılması gerek diyolar..Yaptım ama yine bi fayda etmedi..

7'ye dönmek istiyorum ama hiçbiyerde vista için Explorer 7 yok..

Ne illet biseydir bu yaa msn'si ayrı bi sorun interneti ayrı bi sorun..

Bu sürümü vistayla kullanan sorun yaşayan ve çözümü olan varmı acaba ???

Alican
04-05-2009, 20:54
Gülmek geliyor içimden :D
Ben kullanıyorum ve gayette memnunum sanırım senin pc de genel bir sorun var :)virüs gibi mesela

mrtngn
04-05-2009, 21:02
Walla gülme hocamm:D:D vistamı kullanıyosun sende ??

Nasıl oluyo yahuuu...Virüs var diye bugün combofix'i kurdum ama yine aynı :(:(

Hiç sitelere girerken falan sorun olmuyormu ??

Alican
04-05-2009, 21:20
Xp kullanıyorum ve bır sıkıntım yok :)
Düzgün bir tarama yapmak lazım senin makinaya gerçi hiç yapmam basarım formatı ben :D

tool
04-05-2009, 21:26
vistada guncellestirme gecmisi olmasi gerekiyor;
ordan kaldirilabilir sanirim...

oGuZ555
04-05-2009, 21:41
o dediğiniz olay yani sitelere girememe beta versiyonunda çok oluyodu ama şu an sorun yok bildiğim kadarıyla

emre.aksu
04-05-2009, 22:01
bosver explorer ı google chrome yükle

MiaMi
04-05-2009, 22:02
Betasını yükledim hiç beğenmedim sildim 3 4 ay önce.

Cihan
04-05-2009, 22:05
Internet seçeneklerinden programlara oradan da eklentilere ulaşabilirsin. Tavsiyem tüm eklentileri devre dışı bırakıp tekrar denemendir.

serdargoksu
04-05-2009, 22:12
IE8 microsoft.com'da yazılan KB'lerini okuduğunuzda IE7'den 10 defa firefox'dan ise 2 defa daha sağlıklı olduğunu ilan etmiş, dön öbür tarafa pratikte aynımı hayır, yaşasın firefox; bence sen downgrade yapmak yerine güzel bi firefox kur addon'larını down et paşa paşa çalış

Schumi
04-05-2009, 22:15
Ben kullanıyorum ama beğenmedi isen firefox opera yada chrome alternatiflerini deneyebilirsin. Alışabilirsen (ben alışamadım) opera en iyisi.

mrtngn
04-05-2009, 22:16
Firefox kurdum kurtuldum:D:D Biraz değişik alışması zor olcak ama napalım..O düzelene kadar buna devam ayrıca baya bi hızlı İnternet explorer'a göre...

Xp kullanıyorum ve bır sıkıntım yok :)
Düzgün bir tarama yapmak lazım senin makinaya gerçi hiç yapmam basarım formatı ben :D

formatı basmasına basalım ama laptop oldugu için hemen olmuyor elimde vista cd si yok:)..xp yapalım desek driver'lari yok...

vistada guncellestirme gecmisi olmasi gerekiyor;
ordan kaldirilabilir sanirim...

güncelleme geçmişinden baktım oluyordu ama yüklenilen baska seyler daha vardı onları kaybetmek istemedigim için kaldırmadım..

o dediğiniz olay yani sitelere girememe beta versiyonunda çok oluyodu ama şu an sorun yok bildiğim kadarıyla

Bendeki versiyonda beta değil zaten..Normal versiyon ama neden oldu anlamadım..Büyük ihtimal vistadan kaynaklanıyor:soru::soru:

Artık firefoxla yola devam etcez gibi gözüküyor..İnternet explorer hatalarını düzeltene kadar beni kaybetti:):)

Herkese cok tesekkür ederim..

mrtngn
04-05-2009, 22:19
Internet seçeneklerinden programlara oradan da eklentilere ulaşabilirsin. Tavsiyem tüm eklentileri devre dışı bırakıp tekrar denemendir.

hepsini devre dışı yaptım denedim yine olmadı sonra hepsini etkinlestir yaptım o sekildede olmadı...

Ben kullanıyorum ama beğenmedi isen firefox opera yada chrome alternatiflerini deneyebilirsin. Alışabilirsen (ben alışamadım) opera en iyisi.

Şuan firefox kurdum ama alısmaya calısıcam artık bi bakalım olmadı operayı falanda denerim..yavsiye için cok tesekkür ederm..

ayrıca İ.E göre firefox cidden baya hızlıymış..bu kadar oldugunu hiç tahmin etmiyordum:icon_tup: