PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En İyi Uzun Yol Lokantaları?

CasabLanca
07-05-2009, 11:14
Mağlum yaz geldi herkes yollara dökülmeye başlayacak. Yolumuzun düştüğü yerlerde karnımızı nerde en güzel şekilde doyurabiliriz burdan paylaşalım :soru:

Benim önerebileceğim mekanların başında Menemenci Selahattin var :icon_tup: Samsun Ankara yolu üzerinde Çakallı mevkinde. Adam bir menemen yapıyor 2 ekmek yemiştim :o

mmustu
07-05-2009, 11:16
bartın yolu üzeri dorukhan tünelini geçince sağda kiremitte alabalık :icon_tup:

VTEC®
07-05-2009, 11:19
Bolu dağı ismailin yeri ve şubesi pamukova yolu üzerinde yine ismailin yeri

Isparta-antalya baraj yolu yanı hacının yeri (ulusoy dinlenme tesisi aynı zamanda)

Ankara-aksaray arası annem yada annecim diye bir kadın var kendi evinin bahçesinde köy kahvaltısı, haşlanmış mısır, ve köfte yapıyor.

3rk4n
07-05-2009, 11:19
Kamyoncuların durduğu mekanlar :D

mmustu
07-05-2009, 11:20
Bolu dağı ismailin yeri ve şubesi pamukova yolu üzerinde yine ismailin yeri

Isparta-antalya baraj yolu yanı hacının yeri (ulusoy dinlenme tesisi aynı zamanda)

Ankara-aksaray arası annem yada annecim diye bir kadın var kendi evinin bahçesinde köy kahvaltısı, haşlanmış mısır, ve köfte yapıyor.

abi tam yerini bilmiyorum ama ankara aksaray arası bir yere bende girmiştim kahvaltı için herşey bahçesinden domates salatalık biber yumurta bak kaymak süt gerçekten güzeldi. :icon_tup:

CasabLanca
07-05-2009, 11:20

yazdığım menemenci selo zaten full kamyoncu spec :icon_tup::D
birde akçabatta köfteci nihat usta var

YavuzNaz
07-05-2009, 11:21
akçakoca ereğli arasında sahil yolunda pideci bülentin yeri karadeniz pidesinde üstüne yok

Orhan
07-05-2009, 11:21
Tüm TŞOF ler orta kalitede ve uygun fiyatlıdır.
Ankara-Samsun yolunda Elmadağ inişinden snra sağlı sollu Alpetler vardır onlar şahanedir.
Ankara-Eskişehir yolunda Nasreddin Hoca tesislerinin yanında ballı gözleme tabelası yazan ağaçlarla kapalı bi yer var kesinlikle kahvaltı için durulmalı
Antalya-Burdur yolunda Burdur çıkışında bi yer adı aklıma gelmedi şahane Burdur Şiş yaparlar.
Köfteci Ramiz Manisada
Düzce Berceste
Afyon Varan tesisleri

JumboAli
07-05-2009, 11:22
izmir istanbul karayolu tam 95.km Köfteci Ramiz - Akhisar.

Susurluk ulusoy Park

favorılerım.

VTEC®
07-05-2009, 11:23
abi tam yerini bilmiyorum ama ankara aksaray arası bir yere bende girmiştim kahvaltı için herşey bahçesinden domates salatalık biber yumurta bak kaymak süt gerçekten güzeldi. :icon_tup:

%99 aynı yerden bahsediyoruz :)

gidiş geliş yol üzerinde sürekli dumanı tüter bacasının gözleme, köy ekmeği falan yapar kadın orda :) kocaman bahçesi var zaten direk dalından domatesi koparır keser verir sana.

CasabLanca
07-05-2009, 11:23
Ankara-Samsun yolunda Elmadağ inişinden snra sağlı sollu Alpetler vardır onlar şahanedir.
Ankara-Eskişehir yolunda Nasreddin Hoca tesislerinin yanında ballı gözleme tabelası yazan ağaçlarla kapalı bi yer var kesinlikle kahvaltı için durulmalı
Antalya-Burdur yolunda Burdur çıkışında bi yer adı aklıma gelmedi şahane Burdur Şiş yaparlar.
Köfteci Ramiz Manisada
Düzce Berceste
Afyon Varan tesisleri

manisada iş yaparken manisada kalmıştım salihli yolu üzerinde ramiz köftesi güzel ama o fiyattan daha ucuza manisada daha güzel köfteler yenilebilir
afyon varan tesislerinde de geçen sene 2 tabdlot yemek yemiştik 60 lira hesap ödemiştik biraz kalın fiyatlı :icon13:

VTEC®
07-05-2009, 11:24
Köfteci Ramiz Manisada
Düzce Berceste
Afyon Varan tesisleri

gerçekten çok iyidir unutmuşum :icon_tup:

CasabLanca
07-05-2009, 11:25

Susurluk ulusoy Park

favorılerım.

susurluk ulusoyada yolu düşen uğrasın bence, bildiğimiz alışveriş merkezi gibi bir farkı yok ama outlet mağazaları ucuz :D fast-food lokantaları mevcut hep

Orhan
07-05-2009, 11:25
manisada iş yaparken manisada kalmıştım salihli yolu üzerinde ramiz köftesi güzel ama o fiyattan daha ucuza manisada daha güzel köfteler yenilebilir
afyon varan tesislerinde de geçen sene 2 tabdlot yemek yemiştik 60 lira hesap ödemiştik biraz kalın fiyatlı :icon13:
köfteci ramizi denedim ama diğerlerini deneme şansım olmadı :)
afyon varanın temizliğine düzenine vs. hasta oldum kahvaltıya duruyorum genelde fiyatları uygun gelmişti :D
Afyon 4 yoldaki tesislerin fiyatları ile arasında çok fark yok hemde daha sakin

Orhan
07-05-2009, 11:27
Balıkesir yörsanı unutmuşum mutlaka kaşarlı tost için uğranmalı :)

YavuzNaz
07-05-2009, 11:28
hendek te acılan outlet park hem ulusoy hem varan için ortak tesis içerde susurluk tost ve ayranı var ayrıca köfteci ramizde mevcut akhisardaki köfteden farkıda yok ;)

Tunacan
07-05-2009, 11:30
gerekmedikçe uzun yolda durmam:)
fakat afyon ikbalden ekmek kadayıfı+kaymak almamak olmaz.

Ayrıca bursa inegöl de ana yoldaki köfteci orhanı tek geçerim.

Bozöyük te ana yoldaki yörsan iyidir. iyi tost yapar.

afyon varanı zaten bilmeyen yok :)

ayvalık girişindeki opetin içinde bulunan ekbir tesislerinde de devekuşu menüsü tavsiye ederim.

muğla gökovayı indikten sonra marmaris istikamatinde çetibeli mevkii ndeki halil dayının yerini tavsiye ederim. alabalık ve saç kavurma tercihtir :)

yolu sincan yenikente düşen olursa meydandaki lokantada pilav üstü döner ve yanına tel kadayıf ı tavsiye ederim.

ankara gölbasındaki kazancım hizmet etli ekmeğini tavsiye ederim.

konya merkezdeki yine etli ekmekçi cemo yu yavsiye ederim

daha sayıyımı :D

Orhan
07-05-2009, 11:32

ayvalık girişindeki opetin içinde bulunan ekbir tesislerinde de devekuşu menüsü tavsiye ederim.

muğla gökovayı indikten sonra marmaris istikamatinde çetibeli mevkii ndeki halil dayının yerini tavsiye ederim. alabalık ve saç kavurma tercihtir :)

yolu sincan yenikente düşen olursa meydandaki lokantada pilav üstü döner ve yanına tel kadayıf ı tavsiye ederim.

say say
biçok yerde hemfikiriz :D

EMG
07-05-2009, 11:32
İsmail'in Yeri mutlaka herkes uğramalı :D

Amasya'da bi kebapçı vardı o da çok iyiydi.

stlegal
07-05-2009, 11:33
bursa köfteci orhan :D TEK geçerim

Orhan
07-05-2009, 11:33
İsmail'in Yeri mutlaka herkes uğramalı :D

Amasya'da bi kebapçı vardı o da çok iyiydi.

İsmailin yerinin bence artık pek esk tadı kalmadı daha güzel yerler var

CasabLanca
07-05-2009, 11:34

muğlada bende bir yerde köylük gibi piliç lokantasında durmuştuk büyük ihtimal tarif ettiğin o yol üzerinde senin adamlar pilicin binbir çeşitini yapıyorlardı :icon_tup:
konya merkezde sanayi içinde bir lokantaya gitmiştik zamanında tahta sandalye masalı eski püskü bir lokanta adam tandırı bi getirdi çatal bıçak yok el spec :D:D

EMG
07-05-2009, 11:36
İsmailin yerinin bence artık pek esk tadı kalmadı daha güzel yerler var

Valla ben bolu tüneli yapıldığından beri gitmiyorum ama en son gittiğimde güzeldi.

Orhan
07-05-2009, 11:38
Valla ben bolu tüneli yapıldığından beri gitmiyorum ama en son gittiğimde güzeldi.

ben en son 1 ay önce uğradım iyi değildi bi sürüde para aldılar

vtecburhan
07-05-2009, 11:41
valla uzun yolda acıktıgımda nerde cok kamyon var oraya duruyorum adamlar lokantaların scr sini biliyor :D

CasabLanca
07-05-2009, 11:41
ben en son 1 ay önce uğradım iyi değildi bi sürüde para aldılar

dağdaki yeri kapamış düzceye doru bir yere taşınmış doru mu abi?

JumboAli
07-05-2009, 11:49
susurluk ulusoyada yolu düşen uğrasın bence, bildiğimiz alışveriş merkezi gibi bir farkı yok ama outlet mağazaları ucuz :D fast-food lokantaları mevcut hep

starbucks - mcdonalds - iskender - mado - soydan lokantası - burger kıng - glorıa jeans Bunlar sadece aklıma gelenler.

Ahmetfikri
07-05-2009, 11:50
izmir ist. arası

manisa taylan plaza
akhisar köfteci ramiz
susurluk yörsan yada yasa
bursa köfteci orhan

SkY
07-05-2009, 12:13
afyon ikbal tesisleri, manisa ramiz,selçuk'ta çöp şiş adı aklıma gelmedi bunlarda benim favorilerim:)

Ahmetfikri
07-05-2009, 12:14
selçuk'ta çöp şiş adı aklıma gelmedi bunlarda benim favorilerim:)

yandım çavuş :icon_tup:

XoR
07-05-2009, 12:18

Benden çok yaşa :D 10 dk'dır ben nerde çöp şiş yedim diye düşünüyodum :D

douu
07-05-2009, 12:20
adana üzerinden douya gideceksen nurdagında dinç ışık tesislerine git mutlaka türkiye sınırları dahilinde bu kadar güzel bi yer olamaz her saatte yaklaşık kamyon mevcudu 100 adet :D bu da iyi oldugunu gösteriyo :D

douu
07-05-2009, 12:23
ha bide tire de köfte yemeden yolculuk edemem o taraflara gittigimde :D

SkY
07-05-2009, 12:24

Benden çok yaşa :D 10 dk'dır ben nerde çöp şiş yedim diye düşünüyodum :D

hehe benimde aklıma gelmedi bir türlü..evet yandım çavuş ya süper valla..çöpşiş ayran:)

Ahmetfikri
07-05-2009, 12:28
güneydoğuda nusaybin cizre arası aydınlar tesisleride çok güzeldir

hehe benimde aklıma gelmedi bir türlü..evet yandım çavuş ya süper valla..çöpşiş ayran:)

adaya giderken yemeden geçmem D:

Tunacan
07-05-2009, 12:30
acıktım uleyn :D
kim yer şimdi dolmayı :) arayım da pide söyleyim bari :D

Tunç
07-05-2009, 12:34
Bolu İsmailin Yeri herseyiyle harika bazen uzun yol olamsa bile oraya yemege gidip tekrar dönüyorum:D

Tugral
07-05-2009, 12:35
Antalya - Alanya yolu Artezyen...

dragon07
07-05-2009, 12:39
istabul'-ankara yolunda gelirken metin lokantası :D
afyon ikbaL

McS_R53
07-05-2009, 12:52
bence bi kara yolları haritası bulalım herkes üzerinde işaretlesin:D:D hem daha yararlı olur:D

tool
07-05-2009, 12:55
bolu dagi berceste'de cevizli manti :love:

Orhan
07-05-2009, 12:56
dağdaki yeri kapamış düzceye doru bir yere taşınmış doru mu abi?

valla dağda durduk ve orda yedik arabayı almaya gittiğimde 1 bilemedin 2 ay olmuştur yanlışım varsa düzeltiversin arkadaşlar

tool
07-05-2009, 12:59
akçakoca ereğli arasında sahil yolunda pideci bülentin yeri karadeniz pidesinde üstüne yok

bulentin yeri buyudu falan ama eski tadi yok artik;
okadar gittikten sonra ereglide meshur pideci - hasan kuru acikara önde ;)

tool
07-05-2009, 13:01
bartın yolu üzeri dorukhan tünelini geçince sağda kiremitte alabalık :icon_tup:

1saat sonra caycuma sapagina varinca sagda "damak tadi" var; sulu yemekte gayet basarili :)
not: mekani kamyon kalabaligindan goremeyebilirsiniz, kavsakta donmeden kamyonlarin yanina bakin ;)

FaBeRgE
07-05-2009, 13:04
Zaten benimde eniştem kamyoncu o da sürekli söler. Kamyon nerde çoksa orada yemek ye die :)

Metin tesisleri,ilhan tan falan hem çok pahalı hemde 5para etmez. Tunatan idare eder.

EMG
07-05-2009, 13:13
Uzun yolda yemekleri 5 para etmeyipte insanları kazıklayan çok yer var o yüzden bilmediğiniz yerde durupta yemek yemeyin bence.

soneR
07-05-2009, 13:19
forza yörsan :D

YavuzNaz
07-05-2009, 13:23
bulentin yeri buyudu falan ama eski tadi yok artik;
okadar gittikten sonra ereglide meshur pideci - hasan kuru acikara önde ;)

her ay 2 defa bu yolu geciyorum zonguldağa gidiyorum ama ereglide hasan kuruyu duymadım nerde tam olarak birde oraya uğrayayım :soru:

CasabLanca
07-05-2009, 13:34
valla dağda durduk ve orda yedik arabayı almaya gittiğimde 1 bilemedin 2 ay olmuştur yanlışım varsa düzeltiversin arkadaşlar

şimdi internet sitelerinden baktım dağdaki tesis hala açıkmış, şubeyi açmışlar :D "Sakarya - Bilecik Yolu üzerinde , Sakarya gişelerinden 10 Km. uzaklıkta Karaçam Köyü mevkiinde Akpet tesislerinde"

emr_
07-05-2009, 13:36
İstanbul Ankara izmir vs.deki arkadaşlar güneye inerken ve Konyadan gecerken etliekmek yada fırın kebabı yemeden gecmeyin...

Berkan
07-05-2009, 14:17
izmirden donerken bursa cıvarlarında meshur bi iskendercide yemiştim cok güzeldi starbucks falanda vardı oldugu tesislerde afyon varan afyon cumhuriyet :D

Dragger
07-05-2009, 15:27
Susurluk ayranı, yanında tost + köfteci ramiz planını yarın gece düsünüyorum :D

gorke
07-05-2009, 15:32
afyon ikbal.. bal kaymak sucuğu ve ekmek kadayıfı inanılmaz.

douu
07-05-2009, 15:57
Susurluk ayranı, yanında tost + köfteci ramiz planını yarın gece düsünüyorum :D

yolda ayrana cok rollenme yavuz kardeş uyku spec ii olmaz :D:D

Tunacan
07-05-2009, 15:59
bide antalayaya giderken karaambar kamyoncular derneği var. kurusu meşhur :D

dragon07
07-05-2009, 16:04
Zaten benimde eniştem kamyoncu o da sürekli söler. Kamyon nerde çoksa orada yemek ye die :)

Metin tesisleri,ilhan tan falan hem çok pahalı hemde 5para etmez. Tunatan idare eder.

o yolda daha iyi bildigin yerler varsa tavsiyelerini beklerim bro ;)

dragon07
07-05-2009, 16:05
bide antalayaya giderken karaambar kamyoncular derneği var. kurusu meşhur :D

hehehe :) o hala duruyor orda bi fotograk çekinemedik :D

dixi
07-05-2009, 16:08
köfteci ramiz
samsunda karadenizlilerin takıldığı ruşenin yeri
boloman virajlarında et mangalcılar
orduda uzun saçlının yeri
bolu berceste
bursada iskender efendi kebapı
vs.vs.vs.

nime
07-05-2009, 16:11

Valla bize gerek kalmadı dostum sen söylenecek herşeyi söylemişsin :)
Hay çok yaşa :)

dixi
07-05-2009, 16:12
rize meşhur çayeli kuru fasulyeci lale ve huzu
bolu ismailin yeri

Eren G.
07-05-2009, 16:21
Bolu dağında hala duruyorsa birde 'Köroğlu Tandır' vardı et yemezdim sevmezdim burası bana eti sevdirdi pamuk gibi etleri.

S.Saka
07-05-2009, 20:03
rizenin girişinde iyidere diye bir yer var KARDAK,İSMAİL DAYININ YERİ çok güzel yerlerdir doğayla iç içe bekleriz beni arayın ben ağırlarım sizi en güzel şekilde:D:D

said_
07-05-2009, 20:27
muğlada bende bir yerde köylük gibi piliç lokantasında durmuştuk büyük ihtimal tarif ettiğin o yol üzerinde senin adamlar pilicin binbir çeşitini yapıyorlardı :icon_tup:
konya merkezde sanayi içinde bir lokantaya gitmiştik zamanında tahta sandalye masalı eski püskü bir lokanta adam tandırı bi getirdi çatal bıçak yok el spec :D:D

Konyada dediğin yerin adı havzan on numaradır daha iyisi yoktur eski döküntü felan ama gerçekten güzel

merve
08-05-2009, 01:16
yazdığım menemenci selo zaten full kamyoncu spec :icon_tup::D
birde akçabatta köfteci nihat usta var

nihat usta nın adı var ama yine akçaabatta cemil usta ve körfez var o ikiside köfte olayında nihat ustadab daha iyiler tavsiye ederim...
ayrıca istanbul-trbzn yolunda bolaman virajlarında böyle üst kısımda yine bi et-köfte yeri var mangalkeyfi yapmadan geçmeyin derim.. özellikle yeri süper.. ama artık kim girer bolaman virajlarına orasıda var.. ama bence tehlike içersede inanılmaz bir zevk o virajlar.. hem artık daha sakin :)

CasabLanca
08-05-2009, 01:19
nihat usta nın adı var ama yine akçaabatta cemil usta ve körfez var o ikiside köfte olayında nihat ustadab daha iyiler tavsiye ederim...
ayrıca istanbul-trbzn yolunda bolaman virajlarında böyle üst kısımda yine bi et-köfte yeri var mangalkeyfi yapmadan geçmeyin derim.. özellikle yeri süper.. ama artık kim girer bolaman virajlarına orasıda var.. ama bence tehlike içersede inanılmaz bir zevk o virajlar.. hem artık daha sakin :)

6-7 ay kadar önce karadeniz sahil yolunda güzel bir yerde hamsi yiyelim dedik heryeri kör ettik trabzona kadar geldik ordada umduğumuzu bulamadık :D en son belediyenin tam karşısında bir esnaf lokantasında yedim hamsi :o

rodya
08-05-2009, 08:44
Kamyoncu Lokantaları +1
Gerçi bazıları almıyo şerefizlerin :D
Tesislere girenleri zerre anlamıyorum.2 tane otobüs gelir yağmacılar gibi dağılırlar ortalığa...

DeNNis
08-05-2009, 09:25
sivrihisarda bir tesis vardı ama adını hayırlayamadım şimdi, ballı gözlemesi harikaydı.
istanbuldan bursaya gelenler için yıkıntıyı tavsiye ederim gemlike gelmeden

tool
08-05-2009, 11:42
http://i41.tinypic.com/2lnd1r7.jpg

http://i41.tinypic.com/1623dwn.jpg

Notlar: Hasan Kuru, babasından devraldığı işi devam ettiren bir pide ustası. Pidesinde en büyük özelliği gevrek yapabilmesi ve pidenin çıtır çıtır bir pide olması. Yumurtalı pide tam pişmemiş veya tam pişmiş yapılabiliyor. Diğer pide çeşitleri de mevcut. Yoğun günlerde yarım saata kadar bekleyebilirsiniz. Hürriyet Gazetesi'nin araştırmasında pidede 7. sırayı almış.

Nasıl gidilir: Meydanbaşı Camii'nin yanında Telefon: 0 372 316 1351

tool
08-05-2009, 11:49
6-7 ay kadar önce karadeniz sahil yolunda güzel bir yerde hamsi yiyelim dedik heryeri kör ettik trabzona kadar geldik ordada umduğumuzu bulamadık :D en son belediyenin tam karşısında bir esnaf lokantasında yedim hamsi :o

trabzonda balik faroz'da yenir, herhangi bir balikcida afiyetle mideye goturulur :)

CasabLanca
08-05-2009, 14:07
trabzonda balik faroz'da yenir, herhangi bir balikcida afiyetle mideye goturulur :)

açlıktan ölüyorduk baktık doğru dürüst bir yer yok o barların felan olduğu caddede bi kestaneci dayıya sordum "dayı bu çevrede nerde güzel balık var" diye orayı önerdi :D:D

Vtec_2
08-05-2009, 14:53
Bursa Orhangazi'de cok sahane bı yer vardı ısmı gelmıor aklıma ama kofteci flan paso full cekıor kılo usulu kofte flan yapıp satıor....fıyatıda cok makuldu dunya kofte yedık 20 lıra para bırakmısıtııkk....

corrado
08-05-2009, 14:56
http://www.cnnturk.com/cnnturktv/default.aspx?PageID=17

Takip edeniniz vardır illaki.tam yol üstü değil şehirlerdeki lezzet durakları desek daha doğru.

benim aklımda kalanlar.

rize çayeli kuru fasulyeci hüsrev.

bozüyük te terra mola. etli sulu yemekleri ,perde pilavıda güzel ama sütlü kadayıfı tavsiye.

susurlukta tost için yörsan da; kahve için kazaz da dururum.

nightkids_han
08-05-2009, 16:27
Mağlum yaz geldi herkes yollara dökülmeye başlayacak. Yolumuzun düştüğü yerlerde karnımızı nerde en güzel şekilde doyurabiliriz burdan paylaşalım :soru:

Benim önerebileceğim mekanların başında Menemenci Selahattin var :icon_tup: Samsun Ankara yolu üzerinde Çakallı mevkinde. Adam bir menemen yapıyor 2 ekmek yemiştim :o

ewt çakallının melemeni meşhurdur bilen bilir

BaSKaN
08-05-2009, 16:30
Nerde kamyoncu lokantasi gordun dal baskan herseyi guzeldir...

emr_
08-05-2009, 16:37
Bu arada Malatyaya gidip kagıt kebabı yemeden gecmeyin...

clioGT
08-05-2009, 16:45
Bu arada Malatyaya gidip kagıt kebabı yemeden gecmeyin...

tavsiye yer?
haziran ortası malatya ya ordan da kemaliye ye gidecem...

emr_
08-05-2009, 16:48
Valla abim orda askerdi carşı içinde bi yerde yedik sanırım ünlü idi isim ? :confused: ...O tarafta bide battalgazi tarafında baraja yakın yerde balık yemiştik harika baraja karşı ;)

clioGT
08-05-2009, 17:12
battalgaziye geçen sene gitmiştik ama yol heyecanı stresi valla yemedik bişey hiç orda:)

YavuzNaz
08-05-2009, 17:32
malatya - elazığ arasında kömürhan köprüsü yakınlarında saç kavurma yapan bir dükkan vardı tesis falan değil oldukça salaş bir dükkan ama lezzet enfes ;)

FaTiH44
08-05-2009, 20:22
battalgaziye geçen sene gitmiştik ama yol heyecanı stresi valla yemedik bişey hiç orda:)

göktuğ,merkez'de akpınar var orda Tavacı Şükrü veya Hacıbaba'da yiyebilirsin;)

malatya - elazığ arasında kömürhan köprüsü yakınlarında saç kavurma yapan bir dükkan vardı tesis falan değil oldukça salaş bir dükkan ama lezzet enfes ;)

canım çekti:) valla o tarafa gidipte kavurma yememek büyük günah:)

CKN
08-05-2009, 20:30
en çok kamyonun oldugu yer en iyi yerdir..
afyon İkbal Dinlenme Tesisleri Bal Kaymak, Sucuklu yumurta http://www.ikbal.com.tr/
boludağı İsmail'in Yeri http://www.ismailinyeri.com.tr/tr/index.asp
susurluk Yörsan Tesisleri
m.kemalpaşa NGS (tatlı ve kızartma)
Bilecik Bozuyük arası Şelale Restaurant (kendin pişir kendin ye spec)
Antalya merkez Konyalılar Restaurant http://www.konyalilar.com/
Antalya Köydeğirmeni mantı ve su böreği fena http://www.koydegirmeni.com/
Kütahya merkez Cumhuriyet Lokantası
Afyon merkez Afyonkarahisar Sofrası

Ahmetfikri
08-05-2009, 20:45
menemen yıldız mandra

CKN
08-05-2009, 20:53

aynen.. otobüsün oldugu yer kazık kamyonun oldugu yer guzeldir.. ilhan tan ın 15 sene once pidesi ve ayranı güzeldi..

CKN
08-05-2009, 20:56

bende sanayide köşede biyerde yedim tandır.. hala tadı damagımda.. insanın konyaya tandır yemeye gidesi geliyor =)

Boost Up
08-05-2009, 21:01
Tunatan Adapazarı tarafında mıydı?

levent
08-05-2009, 21:22

Susurluk ulusoy Park

favorılerım.

Susurluk Ulusoy park ve Afyondaki Varan tesisleri cidden güzel, biz yolda pek yemek yemeyiz genelde kek börek poğaça tarzı yiyeceklerle full stoklanmış halde çıkıyoruz :D

12 tane kutu kola , 3 termos çay olmazsa olmaz :D

bu arada ailede 3 kişiyiz toplamda :)

Boost Up
08-05-2009, 21:41
Siz neler ÖĞÜTÜYORSUNUZ öyle maşallah:D

CasabLanca
08-05-2009, 21:47
Susurluk Ulusoy park ve Afyondaki Varan tesisleri cidden güzel, biz yolda pek yemek yemeyiz genelde kek börek poğaça tarzı yiyeceklerle full stoklanmış halde çıkıyoruz :D

12 tane kutu kola , 3 termos çay olmazsa olmaz :D

bu arada ailede 3 kişiyiz toplamda :)

levo bunları tüketmek için mola verdiğinizi düşünürsek siz 8 saatlik yolu 11-12 saatte gidersiniz kanka :D:D

xcel
08-05-2009, 21:56
Tunatan Adapazarı tarafında mıydı?

yanılmıyorsam tam olarak pamukova adapazarı arasında.

levent
08-05-2009, 22:23
levo bunları tüketmek için mola verdiğinizi düşünürsek siz 8 saatlik yolu 11-12 saatte gidersiniz kanka :D:D

çanakkaleye gidişte (gelibolu-evreşe tam olarak) yaklaşık 1000km karayolu, sabah kahvaltı niyetine korkuteli-söğütte mola , orda kek kurabiye gidiyo bayaa zaten :) orda ben devralıyorum aracı denizlide ihtiyaç molası, illaki yolda çay kola vs içiliyo ben dayanamayıp yiyorum zaten normal gittiğim için sorun olmuyo :) denizlide babama veriyorum susurluk ulusoyda duruyoruz orda yiyoruz , orda tekrar bana geçiyo direksiyon içmeye devam yemesekte :D sonra lapsekiden vapura binince ben kenara çekiliyorum vapurda bi götürme faslı daha , sonra zaten evde oluyoruz kalanlar evde yeniyo :D

Eren G.
25-08-2015, 13:00
Gincelleyelim konuyu yarin ankaradan izmire yola cikicam. Aksam saatine denk gelir buyuk ihtimal bu guzergahda aksam da acik nerede ne yenir ? Afyonda sucuk yemekten biktim acikcasi :))

Mivec_4G63
25-08-2015, 13:05
Çine'de

http://www.eskicinekoftecisi.com/

mekan lezzet süper. 12 köfte 14 TL idi geçen hafta yedik. Çöp şiş de var.

sweap07
25-08-2015, 13:05
Aydin cine de aşkin pide salonu yiyebileceginiz en iyi pide diyebilirim
Antalya denizli yolunda sögutçuk mevkinde ismini hatirlayamadim lokanta var nur pastanesinjn tabelasi var oranin kelle pacasini her ari kovani tasimaya gittimizde iceriz pederle tavsiye ederim

mmustu
25-08-2015, 13:37
bolu dağı eski yol ismailin yeri burayı kim neden önerir anlamıyorum :)

3 hafta önce girdim köfte desen rezalet pirzola desen kokuyor vasattı bence

by.gkn
25-08-2015, 14:00

Eski yolda biz yıllardır uçarın yerine gidiyoruz diğerlerine göre daha boş oluyor ama et lezzeti çok güzel.

Berkan
25-08-2015, 14:05

eski yoldaki varan tesisleri cok severdim hatta severdik ailecek kopuklu ayranı eski tarz yapısı tostu falan :)

-Murat Özcan-
25-08-2015, 14:32
Bende ismailin yerini ve bercesteyi seviyorum baya

Eyüp
26-08-2015, 00:20
Bugün Ankara'dan dönerken eski yoldan yeni çağı geçtikten hemen sonra sağ tarafta Köroğlu diye bir kamyoncu lokantasına girdik , saç kavurması efsaneydi..

Önündeki araç fazlalığından yer anlaşılıyor , salaş,ucuz ve lezzetli :)