PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hepinizden yardım istiyorum...

onurdemir
03-06-2009, 12:17
Bugün yakın bir arkadaşımdan telefon aldım. Kendisi "Bir Dilek Tut" derneğinde çalışıyor. Kısaca özetlemek gerekirse bir dilek tut derneği Türkiye'nin dört bir yanındaki çocukların dileklerini gerçekleştiriyor. Kimisi çok sevdiği futbol takımının futbolcularıyla tanışmak istiyor kimisi de spor bir otomobile binmek. Şimdi de böyle bir durum var ve kırmızı, üstü açık spor bir otomobile binmek isteyen küçük bir çocuğumuz var. Onun dileğini gerçekleştirmek için benden yardım istediler. Böyle bir aracım olmadığı için sizden yardım istiyorum. Sadece 30 dakikalık bir İstanbul gezisi bile o çocuk için yeterli olacaktır. Sadece yapılması istenen 30 dakika gaza basmak tabi ki kurallara uyarak ve çok hız yapmadan :) Kimler yardımcı olabilir? Yardımcı olabilecek kişiler özelden telefon numaralarını gönderebilirler mi? Hadi Techturkey üyeleri bir çocuğun dileğini, heleki otomobille ilgili olan dileğini gerçekleştirelim. Zaman ve tarih henüz kesin değil. Geleceği tarih 3-4 gün öncesinden bildirilecek. Ama böyle bir isteği olan ufaklık varmış ;)

Unutmamanızı istediğim bir şey var. Araç üstü açık ve kırmızı renk olacak. Mesela bir S2000 hiç de fena olmaz.

imhotep
03-06-2009, 12:22
fume eg her zaman emrinizde.

onurdemir
03-06-2009, 12:40
Teşekkürler Özgürcüm. Aklımdasın... Daha bir çok otomobil meraklısı çocuk çıkıyor. Mutlaka jdm tutkunu bir çocuk çıkar :D

Yokmu hiç spor otomobili olan arkadaşlarınız? Sevap işlemenin tam zamanı dostlar...

Boost Up
03-06-2009, 12:43
Var ama üstü açık değil:(

VM5590
03-06-2009, 12:45
No limit track days 'e götürün ufaklığı ,her çeşit araç mevcut :)

KaanKY
03-06-2009, 12:45
kesın çıkacaktır syphem yok

Tuner
03-06-2009, 12:47
bencede time traillardan birine götürüp kafasına kaskı yulumu v.s. giydirilmesi daha iyi olucaktır gibi geldi banada

8.000rpm
03-06-2009, 13:10
spor otomobil seviyorsa bu işin bilinçli şekilde nasıl olacağını da öğrrenebilmesi açısından kesinlikle pistlerdeki bir organizasyona götürülmeli ve kask+tulum+emniyet kemeri ile birlikte pistte gazlanmalı..
ama sanırım küçük kardeşimizin isteği kırmızı ve üstü açık bir spor otomobille şehirde tur atıp insanlara kendini göstermek... :):):)
kırmızı bir s2000 im olsa seve seve yardım ederdim...
:):):)

desibel
03-06-2009, 13:13
spor sayılır kırmızı sedan vtec istediğiniz zaman emrinizde.

mar1lyn
03-06-2009, 13:27
walla kırmızı del sol war çocuklar çok sever ama şuan şanzıman yaptırıyorum eğer yetiştirebilirsem seve seve gezdiririm kardeşi
zmaan vs nedir ? bilirsem hazır oluncahaber veririm bende
ama tabi kırmızı bir modena yada 355 çıksa da fena olmaz siteden :)

onurdemir
03-06-2009, 13:29
Henüz tarih söylemediler. Ama yakın zamanda olacağını söylediler. 2 hafta içinde olacak tahmini...

mmustu
03-06-2009, 13:31
ya amerikan isteseler kırmızı impalam varda :D kimde kırmızı e30 cabrio varki :D

SekoLive
03-06-2009, 13:34
eğer olsa böyle bi arabam kesinlikle gider o çocugun sevincini izlerdim.....

bu işi yapacak kişi cocuk kadar mutlu olacakdır kesin...

onurdemir
03-06-2009, 13:37
Yok mu hiç çevrenizde birileri? S2000 geliyor aklıma ilk olarak. En ulaşılabilir o sanırım.

SekoLive
03-06-2009, 13:39
geçen bitane yolda önümden geçti vtc30 plaka kırmızı bi s2000 belki üyedir buraya bi sormak lazm arkadaşa

Tholl-ga
03-06-2009, 13:42
garibanın s2k var kırmızı

onurdemir
03-06-2009, 13:44
garibanın s2k var kırmızı

Hele bi telefonu açsan sen :) 2 saat oldu arıyorum.

saner müftüoğlu
kırmızı renk opsiyonu her markanın cabrıosunda yok. Olası modeller S2000, Bmw E36, E30, E46, Z3, Micra CC, Megane CC (bordo), Daihatsu Copen, Alfa Brera, Alfa GTV, Ferrari 360-F355-F430, Volvo C70 aklıma gelenler.

Tuner
gariban satmadımı arabayı

onurdemir
03-06-2009, 14:05
Tamamdır arkadaşlar Gariban s2000'i ayarladık. Gökhan'a gerçekten çok teşekkür ediyorum.

Bu arada bu dileğin sahibi bir kız çocuğu ve kalp rahatsızlığı var. Doktoru durumunun çok da iyiye gitmediğini ve bu yüzden dileğinin bir an önce gerçekleştirilmesi gerektiğini söylemiş. Sık sık böyle konularda yardım istiyorlar benden. Bir şekilde çözümlüyoruz ama hem kırmızı hem cabrio spor bir otomobil istenince etrafda çok fazla alternatif bulunmuyor. Gökhan tekrar çok teşekkürler. 14 yaşında bir kız çocuğunun dileğini gerçekleştirmiş olacaksın. Bende tabi ki fotoğraf çekip buraya sizlerle paylaşıcam daha sonra... :icon_tup:

SekoLive
03-06-2009, 14:18
tebrikler GAribana...

speed
03-06-2009, 14:19
çok duygulandım yaaaaa...afferim valla arkadaşlar....onurum izmirde bişiler lazım olursa biliyorsun....

serhatgüzelsoy
03-06-2009, 14:21
Çok güzel bir çalışma tebrikler. Yardım edilecek bir konu varsa yardımcı olmak isterim.

y@sin
03-06-2009, 14:23
Tebrikler herkesin emeğine çok güzel bir davranış mutluluğunu düşünemeyiz küçük kızın :)

8.000rpm
03-06-2009, 14:24
Tamamdır arkadaşlar Gariban s2000'i ayarladık. Gökhan'a gerçekten çok teşekkür ediyorum.

Bu arada bu dileğin sahibi bir kız çocuğu ve kalp rahatsızlığı var. Doktoru durumunun çok da iyiye gitmediğini ve bu yüzden dileğinin bir an önce gerçekleştirilmesi gerektiğini söylemiş. Sık sık böyle konularda yardım istiyorlar benden. Bir şekilde çözümlüyoruz ama hem kırmızı hem cabrio spor bir otomobil istenince etrafda çok fazla alternatif bulunmuyor. Gökhan tekrar çok teşekkürler. 14 yaşında bir kız çocuğunun dileğini gerçekleştirmiş olacaksın. Bende tabi ki fotoğraf çekip buraya sizlerle paylaşıcam daha sonra... :icon_tup:

içim cız etti resmen... allah yardımcısı olsun...
:(

CGTY
03-06-2009, 14:26
Bende tabi ki fotoğraf çekip buraya sizlerle paylaşıcam daha sonra... :icon_tup:

Hepinize çok teşekkürler.Biz de o mutluluğa şahit olmak isteriz. :icon_tup:

Dragger
03-06-2009, 15:00
Helal olsun Gökhana ;)

Bu arada ben de yardımcı olurum ne zaman istersen Onur, alırız gezdiririz bogazda bi dondurma ısmarlarız bi yemek yediririz yeterki mutlu olsunlar :)

Jam da Joker
03-06-2009, 15:15
Bende duygulandım, aynı zamandada gururlandım ! Bizden birisi çıktığı için tebrik ederim.
Fotoğrafları burada paylaşırsan sevinirim.

onurdemir
03-06-2009, 15:19
Aslına bakarsanız bigün böyle bir konu için organizasyon yapabiliriz. Ne dersiniz?

mmustu
03-06-2009, 15:19
ne demek başımız üstüne deriz ..

Dragger
03-06-2009, 15:22
Bana da uyar, bi telefon yeter ;)

speed
03-06-2009, 15:30
kalkar geliriz hiç problem değil..........

Jem89
03-06-2009, 16:54
Helal olsun gariban arkadaşımıza..

Eğer olurda Denizli'de de bu şekilde birşeyler oluyorsa seve seve yardımcı olmaya çalışırım..Ben hiç gitmiyorsam 2 haftada bir çocuk esirgeme kurumuna giderim..Paramın yettiği kadar oyuncak ve gofretlerle..

Size de tavsiye ederim..Hiç birşey götürmeseniz bile gidin orda oynayın onlarla..

tunceR
03-06-2009, 17:01
izmirde olursa bende yardım cı olabılırım.. mesela 206Cc vardı kırmızı...

onursumer
03-06-2009, 17:20
Aslına bakarsanız bigün böyle bir konu için organizasyon yapabiliriz. Ne dersiniz?

çokta güzel olur ;)

onurdemir
03-06-2009, 17:29
çokta güzel olur ;)

O halde bu konuya da el atmam gerekiyor. Yakın zamanda bilgilendiririm hepinizi. :icon_tup:

Mr.K
03-06-2009, 17:32
O halde bu konuya da el atmam gerekiyor. Yakın zamanda bilgilendiririm hepinizi. :icon_tup:

Hadi bakalım bende varım tr'de olduğum sürece :) Bosnadanda yapmam gereken herhangi bir yardım varsa yaparım.

TarikS
03-06-2009, 17:33

Cok guzel olur.. :) Tarih uydugu surece seve seve..:icon_tup:

maxpower
03-06-2009, 17:38
çok güzel hareket:)

birilerini sevindirmek çok hoş

imhotep
03-06-2009, 17:43

rabbim acil şifalar versin. çok uzucu..:(

TünayK
03-06-2009, 18:04
:bravo::bravo::bravo:garıban

XoR
03-06-2009, 18:06

Onur,

BinRR (Ertan abi) bu işi sürekli yapıyor.Küçükyalı kimseziler yurduna 2 haftada bir pazar günleri arkadaş çevresini toplayıp oyuncak yiyecek vs alıp gidip oradaki çocukları ziyaret ediyor.

Böyle bi organizasyon yapılabilir Autoart 300 liralık oyuncak almaya gerek yok basit şeyler alıp gidip orda onları ziyaret etmek onlara yetiyor zaten.

Koray

McS_R53
03-06-2009, 18:13
olabilir gri spor araba isterseniz hep emrindeyim onur abi gökhan abimin böle bişeyi sahiplenmesi gayet güzel olmuş :)

Berkan
03-06-2009, 18:17
Bende duygulandım, aynı zamandada gururlandım ! Bizden birisi çıktığı için tebrik ederim.
Fotoğrafları burada paylaşırsan sevinirim.

düsündüklerimin aynısı

süper düsünce :icon_tup:

onurdemir
03-06-2009, 18:18
Onur,

BinRR (Ertan abi) bu işi sürekli yapıyor.Küçükyalı kimseziler yurduna 2 haftada bir pazar günleri arkadaş çevresini toplayıp oyuncak yiyecek vs alıp gidip oradaki çocukları ziyaret ediyor.

Böyle bi organizasyon yapılabilir Autoart 300 liralık oyuncak almaya gerek yok basit şeyler alıp gidip orda onları ziyaret etmek onlara yetiyor zaten.

Koray

Koraycım az önce telefonda söylediğim gibi, bir gün bir araya gelelim ve birlikte bu organizasyonun startını verelim. İnanın çocuklarla ilgilenmek kadar güzel bir şey yok. Kimsesiz, lösemi, kanser... O kadar çok ilgiye ihtiyaç çocuk varki...

XoR
03-06-2009, 18:23
Koraycım az önce telefonda söylediğim gibi, bir gün bir araya gelelim ve birlikte bu organizasyonun startını verelim. İnanın çocuklarla ilgilenmek kadar güzel bir şey yok. Kimsesiz, lösemi, kanser... O kadar çok ilgiye ihtiyaç çocuk varki...

Konuştuğumuz gibi müsait oldukça toplanıp sürekli farklı Yuvaları ziyaret ederek o kimsesiz çocukları 1 saat dahi olsa mutlu edebiliriz.

Boost Up
03-06-2009, 18:25
Eğer böyle bir organizasyon yapacaksanız haber verin banada, annemde bu işin içinde o çok iyi biliyor kimlerin yardıma muhtaç olduklarını. Sorarsam hepsini söyler. Biz de ailecek öyle gidip göremesekte her türlü bağışımızı yapıyoruz:)

overblack
03-06-2009, 19:58
bursada da yapılacak bir yardım meselesi olursa beni arayabilirsin

nitrO_Oxide
03-06-2009, 20:04
Çok guzel birsey elimizden geldiğince destek oluruz bizde :)

barutçu
03-06-2009, 20:06
Sorun çözülmüş çok da güzel bir olay. Emeği geçen arkadaşlardan allah razı olsun.
Bu arada izmir'de yapabileceğimiz birşey olursa haber verin ;)

makif84
03-06-2009, 20:07
Ankaradan ne lazım olursa elimden geldiğince yaparım....

Mr.K
03-06-2009, 20:08
Onur baklan ne guzel bır konu actın herkes destek oldu.En kısa zamanda ziyaret edelim edilcek yerleri.:)

Ekleme;

aklıma geldi :)

Ortak organızasyon yapıp;

Eş zamanlı olarak

İstanbul
İzmir
Ankara
Antalya

Toplucana aynı gun ziyaret yapsak.Eş zamanlı ne kadar guzel olur...:rolleyes::rolleyes:Herhangı bır mecrada(boyleydı dımı bu kelıme) dergıde gazetede vs yayınlanmasına bıle gerek yok kendı ıcımızde fotografları paylassak hatta ve hatta ayın bellı haftaları bellı gunlerı bunu rutin olarak yapsak bence çok güzel olur.:icon_tup:

SerdaR A.
03-06-2009, 20:10
yardımcı olan herkese teşekkürler sabah okumuştum konuyu ama benimde elimden ne gelirse yapmaya hazırım allah acil şifalar versin =(

SerdaR A.
03-06-2009, 20:12
Onur baklan ne guzel bır konu actın herkes destek oldu.En kısa zamanda ziyaret edelim edilcek yerleri.:)

Ekleme;

Eş zamanlı olarak

İstanbul
İzmir
Ankara
Antalya

Toplucana aynı gun ziyaret yapsak.Eş zamanlı ne kadar guzel olur...:rolleyes::rolleyes:Herhangı bır mecrada(boyleydı dımı bu kelıme) dergıde gazetede vs yayınlanmasına bıle gerek yok kendı ıcımızde fotografları paylassak hatta ve hatta ayın bellı haftaları bellı gunlerı bunu rutin olarak yapsak bence çok güzel olur.:icon_tup:
çok güzel bi fikir + 1000000000000000000000000:icon_tup::icon_tup:

MeMo
03-06-2009, 20:13

Ekleme;

Eş zamanlı olarak

İstanbul
İzmir
Ankara
Antalya

Zaten bir kere gıttıkten sonra bellı perıyotlarla gıtmek zorundasınız cunku ben burdakı cocuk esırgeme kurumu muduruyle konusmustum bır kere o cocuklara kendınızı sevdırıp bıdaha gıtmezsenız o cocuklara zararı oluyomus ;)

Sefa_vts
03-06-2009, 20:32
beyaz güvercin ve ben :D her zaman emrinize amadeyim... Pek dikkat çeken bir araba değil,içi de hiç spor değil ama maksat mutlu etmekse 500 kilo hediye taşımaya razıyım :)

UnnAmeD
03-06-2009, 20:45
garıban'a bravo.bende felaket duygulandım.olabıldıgınce her ılde boyle organızasyonlar yapılırsa super olur.hatta soyle bı fıkır geldı aklıma ; tt uyelerı olarak toplanıp cocukların yanına gıdılır ve hedıye,cıkolata vs dagıtıldıktan sonra kurumun ıznıyle cocukları alıp araclarımızla tur attırabılırız.sadece gezmek degıl tabıkı onların eglenebılecegı,mutlu olabılecegı herhangı bı yere goturebılırız.mısal lunapark olur,oyun salonları olur,bowlıng vs vs.

onurdemir
03-06-2009, 21:14
Neden olmasın. Hepsi olur. Yeterki iyi organize olalım. Yakın zamanda gerçekleştirelim hemde. Dergiyi boşverin. Bunun dergiyle alakası yok Onurcum. Amaç belli. Fotoğraf çekmesek de olur. O çocukları mutlu edelim yeterli.

Mr.K
03-06-2009, 21:16
Neden olmasın. Hepsi olur. Yeterki iyi organize olalım. Yakın zamanda gerçekleştirelim hemde. Dergiyi boşverin. Bunun dergiyle alakası yok Onurcum. Amaç belli. Fotoğraf çekmesek de olur. O çocukları mutlu edelim yeterli.

Bende o anlamda dedim zaten :) Afişe etmeye gerek yok :) Kendi içimizde mutluluğumuzu paylaşalım maksatında yazdım:)

Vtec-SEDAN
03-06-2009, 21:19
onur demir benide ekleyebilirsin kardeşim. senin ön ayak olduğun hertürlü orgz ben katılırım.. ;)

deniz
03-06-2009, 21:22
onur kardesım helal olsun sana : ) senın ızınde her yere gıder altına ımzamı atarım her zaman yanındayım : )

Vtec-SEDAN
03-06-2009, 21:22
bu mesajı bugün bir müşterim ile beraber okuduk. yapılması gereken yada yapılabilecek bir orgz olarak kendisi değerlendirdi. kendisinin alışveriş merkezlerinden birinde bowling salonu var.

seve seve çocukları ağırlarım dedi, gerekeni yaparız dedi. ek bilgi olarak yazayim :icon_tup: böyle bir günde bizde masraflar açısından elimizden geleni yaparak, paylaşımda bulunabiliriz.

connectfun
03-06-2009, 23:52
arkadaşlar istanbulda olan herturlu organizasyona katılmayı çok isterim elimden ne gelirse.

mgnPower
04-06-2009, 00:53
ankaradan ne gerekiorsa elimizden geldigince haziriz.

onurdemir
04-06-2009, 07:52
bu mesajı bugün bir müşterim ile beraber okuduk. yapılması gereken yada yapılabilecek bir orgz olarak kendisi değerlendirdi. kendisinin alışveriş merkezlerinden birinde bowling salonu var.

seve seve çocukları ağırlarım dedi, gerekeni yaparız dedi. ek bilgi olarak yazayim :icon_tup: böyle bir günde bizde masraflar açısından elimizden geleni yaparak, paylaşımda bulunabiliriz.

Herkese ayrı ayrı teşekkürler. Ercan bowling gerçekten iyi olur. Çocukların nasıl eğleneceğini düşünmek bile mutlu ediyor insanı. Yakın zamanda bu işi organize edebiliriz. Önce bi Koray'la görüşeyim de organizasyon kısmını hallederiz ;)

apeksss
04-06-2009, 09:06
bursada da yapılacak bir yardım meselesi olursa beni arayabilirsin

kerem abiye katılıyorum, bursada yapılacak bir şey olursa, elimizden geleni yaparız