PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : drag sponsorluk icin tanitim

izo
04-06-2009, 10:36
Merhabalar,

Bir/bir kac sponsorluk alma ihtimalim var. Ancak Ulusal veya mahalli draglara sponsor alabilmek amaciyla drag sporunu tanitacak, Turkiyedeki drag yarislarina katilan seyirci sayisi/bilgisi vs. kac yaris oldugunu anlatan dokumanlara ihtiyacim var. Elinde bu tarz organizasyon bilgileri resimleri olanlar izzetdtr@hotmail.com adresinden bana maille ulastirabilirler mi? Adamlar değmeyecek bir organizasyona sponsor olmak istemiyorlar doğal olarak. Ancak hepmiz biliyoruz ki yarışlar Ankara İzmit veya İzmir'de yapıldğında 10.000 seyirici sayısını çok rahat geçebiliyor. Bu konuda sposnsorları ikna etmem lazım yani kısacası.

Yardımlarınız için çok teşekkürler

overblack
04-06-2009, 10:50
wrc ve f1 tr'den daha çok izleyicisi olduğu kesin ;)

tool
04-06-2009, 10:55
Merhabalar,

Bir/bir kac sponsorluk alma ihtimalim var. Ancak Ulusal veya mahalli draglara sponsor alabilmek amaciyla drag sporunu tanitacak, Turkiyedeki drag yarislarina katilan seyirci sayisi/bilgisi vs. kac yaris oldugunu anlatan dokumanlara ihtiyacim var. Elinde bu tarz organizasyon bilgileri resimleri olanlar izzetdtr@hotmail.com adresinden bana maille ulastirabilirler mi? Adamlar değmeyecek bir organizasyona sponsor olmak istemiyorlar doğal olarak. Ancak hepmiz biliyoruz ki yarışlar Ankara İzmit veya İzmir'de yapıldğında 10.000 seyirici sayısını çok rahat geçebiliyor. Bu konuda sposnsorları ikna etmem lazım yani kısacası.

Yardımlarınız için çok teşekkürler

10bin rakamini hipodrom zamaninda geciyordu;
artik orasida olmadigi icin rakam konusunda isin zor...

emr_
04-06-2009, 11:31
İşalllah anlaşırsınız...İyi calışıp gitmekte yarar var...2 kere buldugumuz sponsor 2 kere caydı mahalli ve özel organizasyonlar haric bu draglar adamı yolda koyar ...hem sponsor sahibine mahcup kalırsın hem papaz olursun :) İşallah sen yaşamazsın.

onurdemir
04-06-2009, 12:09
Bu konuda sana en iyi G_T_I nickli üyemiz Gürkan yardımcı olabilir. Kendisi drag komitesinde zaten. Ayrıca bildiğim kadarıyla drag komitesinin izni olmadan başka bir drag etkinliği düzenlenemiyor.

izo
04-06-2009, 13:36
organizasyonlardan siteye yuklenen fotolari ekleyecegim dokumana artik....dediginiz gibi manisa vs. olursa izleyici sayisi cok az olur vazcayabilirler..