PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hyundai coupe hakkında bilgi ...

mar1lyn
04-06-2009, 17:27
http://www.hyundai.com.tr/tr/Content.aspx?id=modeller&model_id=5

linkteki araç hakkında bilgiye ihtiyacım war arkadaşlar kullanım amacına gelince
kışın ağırlıklı şehir içi yazın 3 ay uzun yol uzun dediğim max gittiğimiz yer 100km gidş 100km dönüş:)
2000senesinden beri subaru kullanıyoruz 1.6 impreza ve şimdiye kadar
hiçbiyerinden tık ses gelmedi zamanında serviste bakımları yapıldı başımızada hiçbişey açmadı 106 km yapmışız buzamana kadar
şimdi uzun soluklu kullanıclar ve bilgiye sahip arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum
bu subaruyu satıp
yeni honda civic sedan
yeni impreza 1.5R
dizel istemiyoruz ama belki auris d4d alma şanzımız var fakat annem ki ağırlıklı olarak kullanacak kişi hyundai coupe yi çok beğendi
şimdi yakıt olarak 400-450 km yapıoruz şehir içi max buaraçlarda o aralıkta olacaktır
ama olurda yine uzun süre deişmezsek aracı ve 100 000 km devirirsek
akıbetimiz ne olur
yürüyen aksam çok bozuyormu
amotrisorleri bozuyormu
helezonlar esnekliğini yitiriyormu
klima elektrik aksam vs aklınıza gelebilecek ne varsa lütfen bilgilendirin beni
servis hala 5 yıl garanti veriyormu neleri kapsıyor
cevaplar için teşekkürler

mar1lyn
04-06-2009, 17:29
1.6 olacak motor annem devirli kullandığından hızlı gitmeyen bir araba lazım ona :)

deniz
04-06-2009, 17:43
arkadasım ben coupe kullanıcısıyım .
aracı sıfır aldım 300 cu km de araca yay be 19 jant koymama ragmen arac su anda 28bınde ve tık yok arac su ana kadar rutın bakımları yapıldı hıc bır sorunla karsılasmadım.
full depo ıse 400 - 450 km gıdebılıyorum sehır ıcı .baska merak ettıgın soru varsa cevaplıyım aracım satılık ılgılenırsende :D

ayrıca yıllardır forumlarda soylenıldıgı gıbı de essek degıldır : )
tabıkı bır mını honda 1.6 sı gıbı serı vr gıdısı ıı degıl ama bır golf bır a3 1.6sından cok daha ıyı gıder.(hepsını hergun kullandıgım ıcın sallamasyon degıldır : )

said_
04-06-2009, 17:46
coupe yi bilmem ama getz var dokunmaya korkuyorum biyeri elimde kalcak diye tabi bu belki getz e has bişi olabilir Hyundai olarak düşünürsek ben pek tavsiye etmem

mar1lyn
04-06-2009, 17:48
çok iyi ama 28000 çokaz bir rakam değilmi :) inşallah çıkarmaz tabi hiç sorun ama
yakın bir arkadaşımdada war ondada yürüyen vs pprob ddaha yok 70 000de ama 3 kere baskıbalata değiştirdi yanlış kullanıyor biraz
şu 5 yıl garanti varmı hala ve neleri kapsıyor acaba ?
eğer araç yeni kasa ve kırmzı ise düşünebiliriz ilerleyen vakitlerde satılmazsa
çok acil almayacz ama geç olsada doğru bir karar vermek istiyorum
tşk ...

deniz
04-06-2009, 17:48
getz bızım kuzenlerın sırketınde vardı hakıkaten tel masa ama coupenın ıcı ve aksamı oyle degıl ;)

deniz
04-06-2009, 17:50
çok iyi ama 28000 çokaz bir rakam değilmi :) inşallah çıkarmaz tabi hiç sorun ama
yakın bir arkadaşımdada war ondada yürüyen vs pprob ddaha yok 70 000de ama 3 kere baskıbalata değiştirdi yanlış kullanıyor biraz
şu 5 yıl garanti varmı hala ve neleri kapsıyor acaba ?
eğer araç yeni kasa ve kırmzı ise düşünebiliriz ilerleyen vakitlerde satılmazsa
çok acil almayacz ama geç olsada doğru bir karar vermek istiyorum
tşk ...

5 yıl garantı servısle aran ıyı ıse herseyı kapsar : )sokarsın : ) servısde bıter ıs : )

aracım kırmızı 06 : )
http://www.sahibinden.com/fiyat_dustu_!!!cok_temiz_!!!!-96WQQaXQQ8197205WQQpXQQdisplayitem

Mr.K
04-06-2009, 17:57
Marlyın forumdan Vtec-Sedan nickli üyeyle bağlantıya geç en güzel şekilde ilgilenir seninle.

mar1lyn
04-06-2009, 17:57
maşallah çok şık aracın ama biz yenimodel düşünüyorumz 2. el olursa en yaşlı 08 olabilir
servisle elbet iyi olur sonuçta aracı modifiye etmeyip orj kullanacaz herşeyi kapsamasılamz

mar1lyn
04-06-2009, 17:58
Marlyın forumdan Vtec-Sedan nickli üyeyle bağlantıya geç en güzel şekilde ilgilenir seninle.

nası bağlantıya geçiliyor fransız kaldm :beuj:
yani özel mesaj falan atılıyorsa onun bolumunu nasıl çıkarıorm ?

deniz
04-06-2009, 17:59
maşallah çok şık aracın ama biz yenimodel düşünüyorumz 2. el olursa en yaşlı 08 olabilir
servisle elbet iyi olur sonuçta aracı modifiye etmeyip orj kullanacaz herşeyi kapsamasılamz

tesekkurler : )
o zaman sorun yok : )
ayrıca sıfırsa ercan yardımcı olur konuyu gorunce : )

Dragger
04-06-2009, 18:01
Aynen sıfırda ercan yardımcı olur ;)

Hyundai konusunda da coupe gercekten güzel bir otomobil, dikkat cekici keyifli spor bir sürüsü var.

Tek kötü yanı motoru, o da senin icin pek sorun olmayacak gibi görünüyor.

Bir de arka koltuga oturulmuyor, kafan arka cama carpıyor :D

Mr.K
04-06-2009, 18:04
nası bağlantıya geçiliyor fransız kaldm :beuj:
yani özel mesaj falan atılıyorsa onun bolumunu nasıl çıkarıorm ?

p.m attım.

deniz
04-06-2009, 18:07
Aynen sıfırda ercan yardımcı olur ;)

Hyundai konusunda da coupe gercekten güzel bir otomobil, dikkat cekici keyifli spor bir sürüsü var.

Tek kötü yanı motoru, o da senin icin pek sorun olmayacak gibi görünüyor.

Bir de arka koltuga oturulmuyor, kafan arka cama carpıyor :D

nerden bılıyosun kanka :D:D:D:D

erkin006
04-06-2009, 18:08
yeni coupenin arkası sanki daha basık gibi Denizin kasa coupede ben bi daha rahat ediyorum sanki:D

yoksa aynımı Deniz?:D(coupe uzman):D

McS_R53
04-06-2009, 18:13
valla araç çok rahat tek kötü yanı hızlı değil :) onun dışında gerek crash testleri olsun gerek yürürü olsun gayet sağlıklı kimse öngörüyle yaklaşmasın araca en azından binsin denesin:) arkası gayet rahat dün biz arabaya 6 kişi sığdık ( ben dahil )

Dragger
04-06-2009, 18:13
nerden bılıyosun kanka :D:D:D:D

Ahahaha maslak sanayiyi kafam arka cama yapısık sekilde gezdigim zamandan :D

deniz
04-06-2009, 18:28
ahahah :D

kanka 6 kısımı ? yuhh :D bız 4 kısı zor sıgıyoruz :D

mar1lyn
04-06-2009, 18:29
valla araç çok rahat tek kötü yanı hızlı değil :) onun dışında gerek crash testleri olsun gerek yürürü olsun gayet sağlıklı kimse öngörüyle yaklaşmasın araca en azından binsin denesin:) arkası gayet rahat dün biz arabaya 6 kişi sığdık ( ben dahil )

açıkçası bizim alacağımız aracın hızlı olmaması lazım ***** kadınlar genel olarak biraz dikkatsizler annem bnm gorduğum nadir iyi şöförlerden ama çok daldırdığı oluyor
farketmeden hızlanacağı bir arabada olmaması lazım :)
kişi olaakta walla bnm arabam 2 kişilik oda ufak olunca biraz zor olacak ama bakalm gidip bi galeide binerken karar verir

McS_R53
04-06-2009, 19:37
kanka valla 2 öne 3 arkaya 1 de bagaja ben hariç 6 kişi :)

mar1lyn
04-06-2009, 19:42
haha süpermiş :) anca yazlık yerde olr o şmdi bnm boyum 198 arkama insan oturamaz
2 kişi sağ tarafa sıkışırsa totalde 4 kişi max :) bakalım hayırlısı birazdaha araştıracam
daha bizim subarunun satılması lazm fiyatlar fena değil 35 lira sıfırı imoreza sa o civarda
civicler 40+
jazz war oda 33 fulü
auris olmayacak ama oda 40+

baskı balata kaç kmde değiştiniz çıkardığı masraflar nedir genel olarak ?

McS_R53
04-06-2009, 19:46
baskı balatayı ben 50 binde bi değiştim 300 tl tutmuştu

mar1lyn
04-06-2009, 19:48
süper fiyat walla bakalım 7 hazirana kadar araba kazanma şanzıda warmış galeriye bi uğrayalm :)

Vtec-SEDAN
04-06-2009, 19:49
dostum coupeler artık Tr'ye gelmiyor, büyük ihtimal bundan sonra maalesef gelmeyecek. çok rağbet ve isteyen var ancak araç sevkiyatı yok. onun yerine Genesis Coupe modeli gelecek ancak fiyat biraz tuzlu olur :)

http://video.google.com/videoplay?docid=633453553468754362

mar1lyn
04-06-2009, 19:53
nasıl yani şimdi hiç yokmu sıfır ? :(
genesis gzel olmuş hem yakışıklı hem yürüyen bir arbaa olacak artık ama bize yürümeyen lazmdı :(

Vtec-SEDAN
04-06-2009, 19:56
nasıl yani şimdi hiç yokmu sıfır ? :(
genesis gzel olmuş hem yakışıklı hem yürüyen bir arbaa olacak artık ama bize yürümeyen lazmdı :(

maalesef sıfır araç stoklarda yok. dediğim gibi sevkiyatı uzun süredir olmuyor ve fabrikadan aldığım bilgiye görede yapmayacaklar. benimde çevremde isteyen hemen alıcı olarak hazır bekleyen 4-5 kişi rahat çıkar fakat gelmiyor. belki 2. el araçlara yönelebilirsin.

Genesis Coupe güzel bişey olmuş ancak onun fiyatı biraz yüksek kalabilir sanırım ve o zaman alternatifler artar :)

mar1lyn
04-06-2009, 19:59
evet :) bizde daha önce xr31 wardı ford cabrio ondan annem mimli :)
yavaş giden bir araba lzm :) yoksa biz 2000 yılında subaru alırken turbosu ile çok az bi fark wardı arada yapılan extralarıda ekleyince
sadece kdınlar nası samsung tvleri tercih ediyolarsa arabadada öyleler sadece görüntü:)
mini wardı miniyi ben reddettim çok problem yaşandı etrafımda
hyundai evet belki 2. elolabilir inşallah satanlar buolaydan habersiz olurlarda fiyatları uçurmazlar :)

Vtec-SEDAN
04-06-2009, 20:03
evet :) bizde daha önce xr31 wardı ford cabrio ondan annem mimli :)
yavaş giden bir araba lzm :) yoksa biz 2000 yılında subaru alırken turbosu ile çok az bi fark wardı arada yapılan extralarıda ekleyince
sadece kdınlar nası samsung tvleri tercih ediyolarsa arabadada öyleler sadece görüntü:)
mini wardı miniyi ben reddettim çok problem yaşandı etrafımda
hyundai evet belki 2. elolabilir inşallah satanlar buolaydan habersiz olurlarda fiyatları uçurmazlar :)

güzel bir araştırma yaparsan 2.el uygun fiyatlısını bulman zor değil, hayırlısı olsun :)

mar1lyn
04-06-2009, 20:04
artık yardımcı olursunuz bana :) gostermeye vs gelirim

Vtec-SEDAN
04-06-2009, 20:05
artık yardımcı olursunuz bana :) gostermeye vs gelirim

tabiiki elimden geleni yaparım. :icon_tup:

mar1lyn
04-06-2009, 20:13
teşekkürler hayırlısı olsn şu aracın satılması lazm önce
tum bilgiler için teşekkürler arkadaşlar

onursumer
05-06-2009, 00:38
coupe neden getirmediklerini hala anlamıyorum ben 1.6 sı şart genesisin en küçük motoru 2.0 t olcak ve 60bin tl den aşağı fiyat koyabiliceklerini sanmıyorum açıkcası :)

emr_
05-06-2009, 00:48
5 yıl garantı servısle aran ıyı ıse herseyı kapsar : )sokarsın : ) servısde bıter ıs : )

aracım kırmızı 06 : )
http://www.sahibinden.com/fiyat_dustu_!!!cok_temiz_!!!!-96WQQaXQQ8197205WQQpXQQdisplayitem

Bim fiyatı cekmişin deniz abi cakmışın 9 ları :)

Getz veya era ile marka olarak kesinlikle karılaştırılmayacak bi model ...Ve gördüğün en iyi coupelerden Dnc ;)

Dragger
05-06-2009, 01:16
Denizimin karda bogaz manzaralı fotosu noktadır :D

Oraya cıkartmıyorlar artık yasak :D

Vtec-SEDAN
05-06-2009, 19:13
Denizimin karda bogaz manzaralı fotosu noktadır :D

Oraya cıkartmıyorlar artık yasak :D

aynen kanka hem manzara güzel hemde kar yağması ayrı bir güzellik katmış resme. konu dağılmasın diye daha önce yazmamıştım ama şimdi tekrar bakınca yazasım geldi :)

maşallah dnc coupeye :icon_tup: