PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerikadan gitar getirtmek..

Eren G.
06-06-2009, 22:03
Amerikadan gitar alıp bir akrabama göndericem.Oda bana gönderikcek ama kargo konusu aklıma takılıyor.yaklasık 3-4 kg arası gitar ne kadar tutabilir ?.hangi posta yolunu tercih etmeliyim ? :confused:

Birde bu garanti meselesi var.oradaki gitarin garantisi buradada geçerli olur mu?.

Birkaç siteye baktım ama cevapları bulamadım simdiden cok saolun.

BaDCaT
06-06-2009, 22:37
Bende gitar çalıyorum yaklaşık 200-250 dolar tutar hardcase ile beraber ups,fedex filan..Ayrıca gitarın garantisi burada geçerli olmaz zaten gerekte yok yani gitarın neyi garantiye ihtiyaç var ki ?

facia
06-06-2009, 23:03
bende bu dediğinizi düşünmüştüm ama cok pahalıya geliyor. o yüzden parca parca aldım. manyeitkleri ayrı aldım köprüyü ayrı aldım , mandalları ayrı , daha sonra ağaç getirtti ve erkan sızarlarda yaptırttım custom bir bass 1100$ a mal olmustu :)

BaDCaT
06-06-2009, 23:12
Custom gitar yaptırmak istiyorsanız www.warmoth.com 'u tavsiye ederim herşeyiyle gitarı kendiniz yaptırtıyorsunuz internetten seçip :)

outlaw
06-06-2009, 23:27
ben arkadasima amerikadan fender jaguar gondermeye kalkismistim , gitar+hardcase fedexde toplam bana 350-400$ civari biraz kargo masrafi olacagini sölediler.usps e gidip sormustum onlarda boyut cok buyuk oldugu icin international gonderi yapamaycaklarini söledilerdi.garanti icin burda gecerli olmayacaktir.

facia
06-06-2009, 23:33
Custom gitar yaptırmak istiyorsanız www.warmoth.com 'u tavsiye ederim herşeyiyle gitarı kendiniz yaptırtıyorsunuz internetten seçip :)

bu konuda erkansızarları kesinlikle tavsiye ederim...
kafnaızda hiç soru işareti kalmadan yaptırabilirsinz.
ozellikle bass gitar konusunda süper bende bass yaptırmıştım. Ancak elektro gitardada baya başarılı ... nasıl bir sound istediğiniizi anlatırsanız istediğinizi alırsınız.
http://www.erkansizarlar.net/

kurtbil
06-06-2009, 23:33
ama nasıl ucuza kapattık kanka senın ucaktakı klasık gotum gotum kacma taktıgınle hahahahaha:D

outlaw
07-06-2009, 00:00
baska türlü olmazdi zaten yoksa gitari birakir orda gelirimdim türkiyeye :D adamlar sok oldu zaten 2 gitar 1 kafa :D

Eren G.
07-06-2009, 00:03
Garanti neden lazım mesela bi gün eve geldiimde arkadasımın gitarının eşiği durduk yere cıkmıstı bu tür sacma sapan olaylar basıma geldiği zaman elimi cebime atmak istemiyordum bu yüzden garanti istedim.ama sanırım vazgeçtim şuan :) çok fazla geldi rakam.