PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trt limit yok ??

ahmetakgunf3s
07-06-2009, 13:24
Merhaba arkadaslar

formulayı schumi gittikten sonra pek takip etmiyorum acıkcası :)

ama istanbulpark için durum farklı tabi
trt de biliyorsunuz yayın hakkı
bu :) TRT limit yok programını sunan kımdır ? türkçe KONUŞAMIYOR buyuk ıhtımalle ıkıncı dılı arapmıdır nedır ? Aksanı bi acayip ? tam bir kro

program rezalat yanı hangı yuzyılda yaşıyoruz ?

eskıdende RTL den takıp ederdım simdide değişen bişi olmıyıcak

acayıp acayıp gaflar saçma sapan espiriler düz bir cumle kuramayıp aynı cumleyı 3 kere kurmaya calısması ? içerik olarakta iğrenç bi program ? her program mı boyle yoksa bana mı denk geldi ?

hddsheriff
07-06-2009, 13:27
Serhat Acar sunuyor programı F1 futbol şöleni öncesi tanışma imkanım oldu sanırım heyecandan konuşamadı :)

Eriador
07-06-2009, 13:30
her program öyle değil normal de Serhan Acar sunuyor gayet başarılı .Ama f1 tr ye geldiği zaman pist te görevli olduğu için başkası sunuyor galiba bugün yarışı gene okay karacan sunuyor ( dün sıralama turlarını o sunmuş ) ve zaten kendisi bu işten hiç anlamayan bir adam ... dün sıralama turlarını özet ini izledm netten son saniyeleri berbat etmiş çok kötüydü ...

bu adam yıllar önce ntv de sunarken düzlüklerde biraz susması istenmiş motor sesini dinliyelim diye adam bunla dalga geçti motor sesi dinlemekte neymiş falan filan ... bu işlerden anlamayan adamları koyarlarsa böyle olur ...

Chatin
07-06-2009, 13:30
bugün gidecektim gebzeye ama olmadı. tv ye bakayım dedim of içler acısı. türkçe bu adamın yabancı dili belli ki..

herşey bir yana limit yok nedir ey aşırı zeki trt elemanı? no limit i çeviriyorsun belli ki.. sınır yok falan de o zaman tam rezil birşey olsun.

ahmetakgunf3s
07-06-2009, 13:34
bugün gidecektim gebzeye ama olmadı. tv ye bakayım dedim of içler acısı. türkçe bu adamın yabancı dili belli ki..

herşey bir yana limit yok nedir ey aşırı zeki trt elemanı? no limit i çeviriyorsun belli ki.. sınır yok falan de o zaman tam rezil birşey olsun.

arapmıdır nedır samanyolundada bı adam var acayıp konusuyor onun abısımı acaba :)

bukadar mı olur abi turkce konusamayan adam TRT de programmı yaptırılır yuh diyorum

sıralama turlarınıda at yarışıyla karıştıran bır sunucumuz var :) onuda allaha havale edıyorum :)

SERRA NERDESINN :)

imhotep
07-06-2009, 13:52
Ben az once siralama turlarinin ozetini izleyebildim aynen at yarisi anlatir gibi bu ne igrencliktir trt yetkililerinin kulaklarmi tikali duymuyorlarmi bu rezilligi

ahmetakgunf3s
07-06-2009, 13:59
trt yayın gıttı muhuhohaaaaaaaaaaaa

CaNeR54
07-06-2009, 14:04
yemin ediorm at yarişlari gibi anlatiolar ya cok kötü peş peşe saydırıo kelimeleri :D

H.bilgili
07-06-2009, 14:06
sıfresız ızlemek ıcın
frekans:11094
sembol:24444
polarızasyon:yatay
turksat 3a

ahmetakgunf3s
07-06-2009, 14:07
yuru be olmbe :)

kurpat
07-06-2009, 22:00
gerizekalı herif, kro herif bu adamlar bu işi yaparak bide para kazanıyor iyice çıldırıyorum

stlegal
07-06-2009, 22:26
merak ettim valla yokmu link falan bu herifin sunuşu enteranlıklar ülkesi hayran kitlesi çıkarsa şaşırmam

ahmetakgunf3s
07-06-2009, 23:00
her program öyle değil normal de Serhan Acar sunuyor gayet başarılı .Ama f1 tr ye geldiği zaman pist te görevli olduğu için başkası sunuyor galiba bugün yarışı gene okay karacan sunuyor ( dün sıralama turlarını o sunmuş ) ve zaten kendisi bu işten hiç anlamayan bir adam ... dün sıralama turlarını özet ini izledm netten son saniyeleri berbat etmiş çok kötüydü ...

bu adam yıllar önce ntv de sunarken düzlüklerde biraz susması istenmiş motor sesini dinliyelim diye adam bunla dalga geçti motor sesi dinlemekte neymiş falan filan ... bu işlerden anlamayan adamları koyarlarsa böyle olur ...

serra ozamanlar bunu kıtleyıp duruyordu

-alanso gectı evett
- hayır alanso degıl o :)

-8inci pol pozisyonunu aldı
- hayır 4 uncu kez :)

-monacoda 4 uncu zaferıne kosuyor
-hayır 9 uncu

bu tıp kıtlemelerle doluydu yayın cok zevklıydı bu sefer yalnı< kalmıs duzeltende yok Allah ne verrdıyse bu yukarıdakı ornekler devede kualktı daha bomba gafları vardır

BAK
07-06-2009, 23:02
Geçen bölüm carlos vardı.Arabayı nerdeyse carlos anlattı.Adam oturdu dinledi. :D

ahmetakgunf3s
07-06-2009, 23:02
gerizekalı herif, kro herif bu adamlar bu işi yaparak bide para kazanıyor iyice çıldırıyorum

değnekçi gibi bi adam :) , olayan bı haber ama konusması yanı bırde TRT de ben ınanamadımya