PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cayır cayır f430

ozcanozkaya
11-06-2009, 22:08
http://www.youtube.com/watch?v=GVGZQC8w-VU

yagizs
11-06-2009, 22:42
Sanki film izliyorlar :ofk: insanın böyle bir arabası olacak ve yanarken millet durup izleyecek, çok acı birşey :(

onursumer
11-06-2009, 23:10
yapıcak bişe yok kasko vardır elbet :)

VtecDream
12-06-2009, 14:55
1 tır geçiyo arslan nakliyat diye =) abi türkler heryerden çıkıyo yaaaaaa :D

orhan_guney
12-06-2009, 14:59
hahaha harbıden :) her yerdeler yaa :)

FaBeRgE
12-06-2009, 15:43

Türkiye'den yola çıkardık almanya'ya kadar hep beraber giderdik arslan,horoz ve birçoğu ile :)

M_PROJECT
12-06-2009, 16:16
Sanki film izliyorlar :ofk: insanın böyle bir arabası olacak ve yanarken millet durup izleyecek, çok acı birşey :(

napicaklardiki ? izlicek tabi , o sekilde yanan bi aracin yanina bile gitmek cok tehlikeli

yagizs
12-06-2009, 16:21
napicaklardiki ? izlicek tabi , o sekilde yanan bi aracin yanina bile gitmek cok tehlikeli bahsettiğim şey o değildi, yani insanlar arabalarını kenara çekip onu izliyorlar, eğer araba benim olsaydı ben şahsen böyle bir şekilde izlenmesini istemezdim..

miniks
12-06-2009, 16:28
bahsettiğim şey o değildi, yani insanlar arabalarını kenara çekip onu izliyorlar, eğer araba benim olsaydı ben şahsen böyle bir şekilde izlenmesini istemezdim..

hocam sen nasıl izlenmesini isterdin

bu aracın f430 yada fiat bis olması ile alakalı degilki

ne olursa olsun yanan bir aracı itfaiye söndürür

eger yanan senin kendi aracın sa gene yapıcak bişi yok cünkü ufak tüplerle sönmez o alevler ayrıca yakıt tankından dolayıda patlama riski var

yani adamlar nabsınlar durmuşlar keyfini cıkartıolar

M_PROJECT
12-06-2009, 16:30
bahsettiğim şey o değildi, yani insanlar arabalarını kenara çekip onu izliyorlar, eğer araba benim olsaydı ben şahsen böyle bir şekilde izlenmesini istemezdim..

napcaksinki ole bi durumda insanlarami saldiricaksin izlemeyin die :D izlenmesi seni nie rahatsiz ederki ?

yagizs
12-06-2009, 16:32
napcaksinki ole bi durumda insanlarami saldiricaksin izlemeyin die :D izlenmesi seni nie rahatsiz ederki ?

Bu konuda pek bir fikrim yok, ama rahatsız olurdum yani. Ayrıca saldıracak halim de yok :D uzatılmazsa sevinirim, sadece kişisel düşüncemdi..

hocam sen nasıl izlenmesini isterdin

bu aracın f430 yada fiat bis olması ile alakalı degilki

ne olursa olsun yanan bir aracı itfaiye söndürür

eger yanan senin kendi aracın sa gene yapıcak bişi yok cünkü ufak tüplerle sönmez o alevler ayrıca yakıt tankından dolayıda patlama riski var

yani adamlar nabsınlar durmuşlar keyfini cıkartıolar

Haklısınız :icon_tup:

Yalnız bi yanlış anlama oldu sanırım, ben gelip söndürsünler ya da başka türlü seyretsinler demedim, sadece yanan aracımın keyifle izlenmesinden rahatsız olurdum

M_PROJECT
12-06-2009, 16:34
yapilacak tek sey var o arabanin icinde olmadigin icin sukredip itfaiyenin gelmesini beklemek :)

Göki,ZD
12-06-2009, 16:37
araba yandı kül oldu korna\alarm bi susmadı ya

miniks
12-06-2009, 16:43
Bu konuda pek bir fikrim yok, ama rahatsız olurdum yani. Ayrıca saldıracak halim de yok :D uzatılmazsa sevinirim, sadece kişisel düşüncemdi..

Haklısınız :icon_tup:

Yanlız bi yanlış anlama oldu sanırım, ben gelip söndürsünler ya da başka türlü seyretsinler demedim, sadece yanan aracımın keyifle izlenmesinden rahatsız olurdum

hiö kimse aracının o şekilde yanarken izlenmesini istemez ama böle bir durumda elden gelicke bişey olmadıgından mustafanın da dedigi gibi o arabanın içinde olmadıgın için Allahına şükredip dünya malı için üzülmüceksin

Absinthé
12-06-2009, 17:19
Alırım bi elime viski bi elime puro... Ferrari ateşinden puromu yakarım =)

İtalyan ateşi budur :p