PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine S Virajı ve bu sefer Haberler :)

BoraRS
17-06-2009, 14:20
Verildiyse özür. Ancak merak ettim beyaz jantlı kırmızı sedan Honda acaba buradan mı :)

http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=91433907846&ref=nf

İyi seyirler,

emresener
17-06-2009, 14:24
ahau videonun sonunda. SOLDA polis arabsı iki tane 106 kalkıolar :D.. Gençlik ateşi işte

CallMeInsane
17-06-2009, 14:27
insan hayatın hiçe sayan düşndürücü görüntü nedir yau :S

Serhat Y.
17-06-2009, 14:39
bora, empati yaparsak bizde şimdi arasıra roll yapıyoruz ya, bu durumamı düşüyoruz acaba? o hani bazen arkamızda bekleyen araçlar bizim için ne düşünüyordur acaba.

Absinthé
17-06-2009, 14:48
ahaha...

Merhaba S virajına hoşgeldiniz :)

BoraRS
17-06-2009, 14:53
bora, empati yaparsak bizde şimdi arasıra roll yapıyoruz ya, bu durumamı düşüyoruz acaba? o hani bazen arkamızda bekleyen araçlar bizim için ne düşünüyordur acaba.

Rolle göre değişir bence. Roll var adamlar 20 araba çıkıyor otobanı darmadağın ediyor E5 te drag bile yapanlar var ki onların durumu daha da beter, roll var 3 ila 5 araba çıkıyor gece yarısı kimseyi rahatsız etmeden tatlı tatlı sıkıyor.

Sanırım biz ikincisine giriyoruz. Çünkü çok kalabalık çıkmayı sevmediğim için otobanı riske atacak durumlara pek düşmedim bugüne kadar.

DogukanB
17-06-2009, 15:07
Son model -> e30:D

m.kaan46
17-06-2009, 15:13
Trafik Magandaları..41 UB 161 Her yerde!!

Atilla abiyin ESKİ makine..Ati akar alem bakar =) Olayı KESSSS..!!! www.auto-team.net

videonun altında bunlar yazıo.

TEQUILA
17-06-2009, 15:13
:)))) ne var bunda eğlenmiş insanlar :)))

Oldschool
17-06-2009, 15:30
pist yapın pist :D:D

YavuzNaz
17-06-2009, 16:00
böyle seyleri hiç tasvip etmiyoruz :)

BoraRS
17-06-2009, 16:01
böyle seyleri hiç tasvip etmiyoruz :)

Sana katılıyoruz :)

Hyjal
17-06-2009, 16:05
ahau videonun sonunda. SOLDA polis arabsı iki tane 106 kalkıolar :D.. Gençlik ateşi işte

hahahahahahahahahah :D

mrtcn
17-06-2009, 16:25
son model araba dediğide E30

akucukdogan
17-06-2009, 16:46
Tamam böyle hareketler hoş olmayabilir ama sizce medya bazı şeyleri abartmıyor mu ? Insanların hayatlarını tehlikeye atıyor falan filanlar.. Trafik magandaları söylemleri vb. şeyler hiç hoş olmayan şeyler.. Ne böyle bi hareket yaparım ne de bu tarz şeyleri desteklerim ama medyamız cidden bazen abartıyor olayları dramatize ediyor...

mrtcn
17-06-2009, 17:07
Medya herşeyi abartıyor.

merve
17-06-2009, 17:22
valla medya abartıyo falan deniyo ama geçenlerde bi arkdaşımız burda anlatmadımı s virajında olan kazaları aynı gece içinde biri arkadan hızı gelmiş biri virajda yanlıyomuş çarpmış takla atmış böyle bişeydi çekilmesek üstümüze düşcekti araba belki bizde yaralanıcaktık falan demedimi.. bence çokta abartmıyolar..

bodoff
17-06-2009, 18:29
gectıgımız pazar kucukyalıda kı camlık cafe nın onunde olan kazadan haberı olan varsa benımle bı ırtıbata gecebılır mı?

Jem89
17-06-2009, 19:08
Hakkaten polisin solda olduğu anda 106'ların kalkması çok komik olmuş :) Trajikomik.

ZaZy
17-06-2009, 19:25

aynen hua hua:D:D

ZaZy
17-06-2009, 19:27
oraya gidende apachee izleyende apacheee... Arada gülmek için bende gidiyorum, küçüksemek istemiyorum ama yarısı gerçek amele yarısı sucu :D :D :D

PROMINENT
17-06-2009, 19:36
Tamam böyle hareketler hoş olmayabilir ama sizce medya bazı şeyleri abartmıyor mu ? Insanların hayatlarını tehlikeye atıyor falan filanlar.. Trafik magandaları söylemleri vb. şeyler hiç hoş olmayan şeyler.. Ne böyle bi hareket yaparım ne de bu tarz şeyleri desteklerim ama medyamız cidden bazen abartıyor olayları dramatize ediyor...

Sen orayı biliyormusun geldinmi hiç ?
orada 100 lerce ev var hemde yolun 10 20 metre yanında ve genelde yaşlılar oturuyor..küfür edenler bağıranlar abuk subuk arabalarını çevirmeye çalışanlar drift yaptığını sanıp arabayı sağa sola savuranlar takla atanlar...
orada yaşayanlar ailesi ile gezmeye gelenler var ...
onları düşünüyorlarmı acaba ?
medya neyi abartıyor? ben senin kapının önünde 10 araba devamlı olarak ses çıkarark gazlaassam rahatsız olmazmısın ..bence herkez olur...
orada insanlar yaşıyor...3 tane hayvan eğlenicek diye kimse uykusunda olamaz...hastamı var yaşlı mı var düşünen yok..
nasıl önüne geçemiyorlar hala anlamıyorum..

onursumer
17-06-2009, 19:37
bu goruntulerin habersiz çekildiğini hiç sanmıyorum motorsikletli teker yapmış vs hepsi habercilerin işi yoksa o polis orda drag yapan arabaları izliyicek değil ya :D

gkhunk
17-06-2009, 20:01
bu goruntulerin habersiz çekildiğini hiç sanmıyorum motorsikletli teker yapmış vs hepsi habercilerin işi yoksa o polis orda drag yapan arabaları izliyicek değil ya :D

o herif mütemadiyen orda tek teker takılıyo, virajın içi hep aynı.

Emir_b16a
17-06-2009, 21:14
gs yeniliomuş :D

yanlız o civic eer düşündüüm civicse şu an s in orda park yapılan yere pıt die wurmuştu bariyerler yanlamaya çalışırken odur heralde :D

.::EmrE::.
17-06-2009, 21:18
Sen orayı biliyormusun geldinmi hiç ?
orada 100 lerce ev var hemde yolun 10 20 metre yanında ve genelde yaşlılar oturuyor..küfür edenler bağıranlar abuk subuk arabalarını çevirmeye çalışanlar drift yaptığını sanıp arabayı sağa sola savuranlar takla atanlar...
orada yaşayanlar ailesi ile gezmeye gelenler var ...
onları düşünüyorlarmı acaba ?
medya neyi abartıyor? ben senin kapının önünde 10 araba devamlı olarak ses çıkarark gazlaassam rahatsız olmazmısın ..bence herkez olur...
orada insanlar yaşıyor...3 tane hayvan eğlenicek diye kimse uykusunda olamaz...hastamı var yaşlı mı var düşünen yok..
nasıl önüne geçemiyorlar hala anlamıyorum..

Kesinlikle katılıyorum,ve orada bulunup da bunları izleyenleri de,yapanları da kınıyorum.. Ne oldu şimdi 10 kere 360 çizdi de?... Boyu uzamıştır eminim. Kalemi versen eline bir tane daire çizemez yalnız..

Biz de yapmıyor muyuz arada bir böyle şeyler? Hayır yapmıyorum,tamam roll yapıyorum falan ama,trafiğin ortasına geçip de Civic gibi bir araçla drift yapmaya çalışmıyorum,360 çizmiyorum..

Vallahi görsem böyle birşey önümde oluyor,trafik kapanmış gider girerim adama ..Nasılsa kasko var :D

yusufbatırel
17-06-2009, 21:33
yazmım dedım duramadım gene besıktas sampıyon oldugu aksam 15 gun once caddede butun fenerlıler toplanmıs ana avrat sovuyor gorduklerı her besıktas bayragı olan arabaların camlarını patlatıyorlardı gecerken tasla assaga s ındıgımde polıs havaya ates acıyordu mıllet kosusturup duruyor eve cıkıcam dedıler abı cıkma caddede ben o kadar polısı 30 senedır erenkoydeyım gormedım.amerıkancı bahadırları gordum 5 dakka durdum s den sonrakı cebte 2 dakka gecmedı onumde yenı kasa beyaz bır vectra bır koptu kaldırımda yuruyen halıme kadın anneysıle yuruyor aracın tavanını kızcagınız ustunde gectıgı gordum 17 yasında cocuk aracı kullanan orda parkda spor yapan cocugu ezdı kendı yaralandı.o s ın halını gorseydınız oraya gıden orda donen adamlara prım verıyor gıdende yapanda.burda sadece mılletın degıl hata 2 sene oncesıne kadar bostancı cebte bır otopark vardı mıllet gıdıyordu bızde gıdıyorduk herkes duruyordu 12 gıbı polıs gelır bıraz sessız derdı gıderdı gıttıler ıspark otoparka cevırdıler paralı yaptılar mılletı saldılar dısarı sonra ne oluyor bız aracımızla dolasıyoruz modıfılı dıe ıt damgası yıyoruz.ıstedıklerı zaman herseyı yapıyorlar yanı onlem alınması ıcın ılla bırılıerının olmesımı lazım.

mechanıcer
17-06-2009, 21:37
sondakı kalkısı anlamadım ben polıs yanında kalkıs garıp geldı :S

mur_84
17-06-2009, 21:46
sondakı kalkısı anlamadım ben polıs yanında kalkıs garıp geldı :S

ben çok güldüm ona ama trajikomik bi olay.. :)

GKS
18-06-2009, 00:07
has apaçi yuvası s virajı tr de bu kadar çok apaçi başka yerde yok
haftasonlarıda caddebostanda kolbastı yapıp denize atlıyolar bunlar :=)

Emir_b16a
18-06-2009, 00:13
has apaçi yuvası s virajı tr de bu kadar çok apaçi başka yerde yok
haftasonlarıda caddebostanda kolbastı yapıp denize atlıyolar bunlar :=)

+ 1903 tr en çok mal potansiyeli olan yeri heralde

GKS
18-06-2009, 00:14
+ 1903 tr en çok mal potansiyeli olan yeri heralde

aynen öle valla

basar13
18-06-2009, 00:16
son model araçlar vaay eski model olsa ne fark eder bu nasıl mantık... demiyoki ulan bu adamlara pistmi yapıldı? polisler neden işe yaramıyor orda kalkış yapılıyor ...

zibidi herzaman heryerde olur sen devlet olarak polis olarak bunları eğiticeksin yönlendiriceksin orda kaza olsun aksama haber yapalım olayıda cahillere yıkalım demiyiceksin....

kalitesiz amaçsız analizsiz ve pozitif eleştiri yapılmamış aynı görüntüleri 3-4 defa gösteren zaman kaybı haberler... komik magazin haberleri... Aptal izleyiciye o seviyede haberler

basar13
18-06-2009, 00:21
Bu ülkede trafik kazası kadar can alan başka bir ölüm sebebi yok. Sıfır tölerans koyucaksın cezaları kırmızıda 1 defa geçenin ehliyetini 3 ay alıcaksın. Kuralı uygulamıyan rüşvet alan poliside 1 yıl hapise atıcaksın vs.. bakın kaç kişinin canı kurtuluyor...

40 kişilik izleyici 10 araba şov 1 tane polis ekibi yana park etmiş kalkışı izliyor....

8.000rpm
18-06-2009, 07:56
yapsınlar s virajına üç beş tane hız tümseği olsun bitsin...
nedir yani .....

gkhunk
18-06-2009, 08:07
yapsınlar s virajına üç beş tane hız tümseği olsun bitsin...
nedir yani .....

en güzel öneri bence.

Diyadin
18-06-2009, 08:10
Kesinlikle katılıyorum,ve orada bulunup da bunları izleyenleri de,yapanları da kınıyorum.. Ne oldu şimdi 10 kere 360 çizdi de?... Boyu uzamıştır eminim. Kalemi versen eline bir tane daire çizemez yalnız..

Biz de yapmıyor muyuz arada bir böyle şeyler? Hayır yapmıyorum,tamam roll yapıyorum falan ama,trafiğin ortasına geçip de Civic gibi bir araçla drift yapmaya çalışmıyorum,360 çizmiyorum..

Vallahi görsem böyle birşey önümde oluyor,trafik kapanmış gider girerim adama ..Nasılsa kasko var :D

Evet yapılanlar size yanlış gelebilir ama tanımadığınız insanlar hakkında bu şekilde yorum yapmanızda yanlış.

-ER-
18-06-2009, 08:20
Çok normal karşılıyorum ben bunları :)
Gençlerin zevkini 10k 20k € yapıyorlar yada keyfi org iptal ediyorlar.
Burunşarından kıl aldırımıyorlar sonra bunlar neden burada yapıyor.
Direk park muhabbeti, mahallesinde parkı olan çocuk gidip parkta oynuyor.
Parkı olmayan çocuk sokağın ortasında 4 tane taş koyup oynuyor.
Ama şunuda belirteyim ne kadar bu ülkede pist olsada trafik yapmanın tadını vermez :D

_sinan_
18-06-2009, 13:58

evim s virajına yakın olduğu için orayı gayet iyi biliyorum ve kesinlikle abartılmayan şeyler ve bence onlar trafik magandaları , hatta bazıları bana göre katil adayı , çünkü sen altındaki hayvan gibi minibüsle bisürü insanın yürüdüğü yerde hayvan gibi direksiyon kırarsan bu kaza olmaz bilebile lades olur...

Hamster
19-06-2009, 02:43
Çekilen görüntüler kendini bilmez,trafik canavarı kişiler tarafından yapılabilcek tarzdan hareketler.Polisimiz maalesef yetersiz kalıyor,mesela orda polis aracının yanında kalkan 106,daha kalkmaya yeltendiklerinde araçlar durdurulmalıydı.Ama polisler yetersizdi.Bunu yapanları asla tasvip etmiorum.Hiç bir insanın başka bir insanın hayatını tehlikeye atmaya hakkı yok,helede öyle işlek ve ailelerin çok olduğu bir yerde.Böyle insanlar varsa hayatımızda uyaralım ve modifiye tutkumuzu böyle olaylar yüzünden kısıtlanmasına izin vermeyelim.

ClioSport
19-06-2009, 17:50
fecebook'um yok ama okuduklarımdan anladığım bi magazin haberi.
polise bak, tv yi görünce kuzu olmuş. geçen haftalarda kütükle insanlara dalan eğitimsiz cahil polis, kameralar önünde kalkışa izin veriyor. peehhh Canım Türkiyem..

Ertan-R
19-06-2009, 18:25
e30 yabancı degil akrobatik hareketler muhahhhhhh

Göki,ZD
19-06-2009, 18:45
s virajına gelmeden ve s virajı çıkışını düz yapsınlar yerlerede kedi gözlerini döşesinler toplanıp döndürücek yer kalıyormu. o çevrede çay bahçeside yok düzdün koyun 3-5 tane aileler gençler gelsin böyler şeylerde olmaz.
son model arabalara bak en düşüğü 10 yaşında nerdeyse e30 u saymıyorum bile :D
kırmızı m3 olmadı gerek o eski görüntü diye hatırlıyorum insanları eziyor diye haber yapılmıştı önceden

EfeTopcu
19-06-2009, 18:56
harbiden haa sol tarafta polis var yanda pug lar kalkıo hahaha :D :D :D :D

rahmi
19-06-2009, 23:16
arkadasımdan gelırken az once ordan gectım 2 tane motorıze 2 tane de ekıp vardı ne araba nede ınsan yoktu s'te :)

Absinthé
20-06-2009, 14:42
Bu akşam bakın bide =))

Sheyhzade
20-06-2009, 19:40

aynı şey dikkatimizi çekmiş, bende bi zamanlar son model otomobil biniomuşum farkında diilmişim meğersem :D:beuj:

levent
20-06-2009, 20:05
Bu akşam bakın bide =))

Cumartesi gecelerinin vazgeçilmez noktası S :)

Murat Süslü
21-06-2009, 13:04
kırmızı civic 1.4 ies yaaaa :D benim pc de vardı fotoları ama fena yanlıomuş :D 106 larda polislerin hakkını verdi :D sene 2004 2005 belkide daha erken adamlar 98 model arabalara e30 da var içinde son model arabalarıyla diyo :D hiç işi bilmiyo bunlar yaaa :D

seko
21-06-2009, 20:10
Ben dun aksam maç cıkısı arkadası idealtepe ye bırakmak icin gectim s ten dogru acaip polis vardı yine wonderland in ordaki kopru altına gelmedende yunuslar cevirme yapıyordu.

_opeth
21-06-2009, 20:48
ne zamanın haberi kim bilir bi pazar günü düğünden dönüyordum orda 5 tane transit bi tane navara polis amcalar copları çıkarmış duruyorlardı.

ahmetakgunf3s
21-06-2009, 22:55
sonmedelmi 1990 dan yukarı araba yok :) son model bi taksi varbekleyen ondan bahsediyor sanırım

senna
21-06-2009, 22:57
kırmızı civic 1.4 ies yaaaa :D benim pc de vardı fotoları ama fena yanlıomuş :D 106 larda polislerin hakkını verdi :D sene 2004 2005 belkide daha erken adamlar 98 model arabalara e30 da var içinde son model arabalarıyla diyo :D hiç işi bilmiyo bunlar yaaa :D

çok güzel böyle kırmızı yaz