PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VTS & 106 GTI Rolling 09.07.2009 ANTALYA

onursoytam
09-07-2009, 08:42
2.vites 60 gibi bastık, güzel deneme oldu taşkın kardeşiminde ayağına sağlık..

VTS - filitre egzost
GTI - filitre egzost

1. denememiz :icon_tup:

http://videos.streetfire.net/video/VTS-106-GTI-Rolling_694532.htm

2.denememiz :icon_tup:

http://videos.streetfire.net/video/VTS-106-GTI-Rolling_694533.htm

trgy
09-07-2009, 08:44
ciğerli vts maşallah

3rk4n
09-07-2009, 08:49
Kardeşim sıkı oldu makina :) kendi arabam geçmiş kadar sevindim hani farkda az deil ha :)

nitrO_Oxide
09-07-2009, 08:50
2 aracta aynı spec te bukadar fark neden ? :)

masallah..

tunceR
09-07-2009, 08:56
106 kesıcıyı her viteste boyle yapıosa fark az bıle...

onursoytam
09-07-2009, 09:01
106 kesıcıyı her viteste boyle yapıosa fark az bıle...

kesiciye girdiği bölümde roll bitmişti zaten üst geçidde bitiriyoruz..

emretorlak
09-07-2009, 09:06
Çok fark olmuş.Maşallah

APO
09-07-2009, 09:31
sanırım pilotajda bi sıkıntı var .. yoksa bu kadar fark çok fazla...

mannerboy
09-07-2009, 10:15
2 aynı araç aynı ekipman fark ney böyle 106nın beygirleri at yarışına gitmiş :D

CliOkaN
09-07-2009, 11:06
ciğer farkıda bir yere kadar. bu kadar fark normal değil aynı spec 2 araç için. Ya şöför farkı devreye girmiş yada 106 da sorun var yada saxo sadece filtre egzos değil daha fazla spec.. bunlardna herhangi biri bu farkı yaratır

Antalyalogy
09-07-2009, 11:08
2.vites 60 gibi bastık, güzel deneme oldu taşkın kardeşiminde ayağına sağlık..

VTS - filitre egzost
GTI - filitre egzost

1. denememiz :icon_tup:

http://videos.streetfire.net/video/VTS-106-GTI-Rolling_694532.htm

2.denememiz :icon_tup:

http://videos.streetfire.net/video/VTS-106-GTI-Rolling_694533.htm

Onur MaşAllah ı var vts nin de in-car da çekseydiniz bir de..

Bu arada seni de geçerim gti ı da hepinizi geçerim hahahhahaha.Efe çağırdıydı da Korkutelinde olduğum için gelemedim...Neresi yol çıkartamadım ben yaa migros önü mü?

ErK_aY
09-07-2009, 11:19
maşallahı var 2 aracında.

yiit
09-07-2009, 14:10
ehheh maşallah elim değdi makineye böyle yürümesi normal:puha:

fatiii
09-07-2009, 14:16
valla plotajdan 2 araba gerıye duşse dıer arabalar nolacak derım :D:D

bi ciğer en az bu kadar etkı edebılıyo bız cok yasadık gorduk halada yasıyoruz:icon_tup::icon_tup:

maşşallah arabaya iyi yuruomus..

dragon07
09-07-2009, 15:28
valla plotajdan 2 araba gerıye duşse dıer arabalar nolacak derım :D:D

bi ciğer en az bu kadar etkı edebılıyo bız cok yasadık gorduk halada yasıyoruz:icon_tup::icon_tup:

maşşallah arabaya iyi yuruomus..

ciğer degil bro ciyeR :D maşşallah onur güzel bi video kardesimmm devamıda gelsin

3rk4n
09-07-2009, 15:35
ciğer farkıda bir yere kadar. bu kadar fark normal değil aynı spec 2 araç için. Ya şöför farkı devreye girmiş yada 106 da sorun var yada saxo sadece filtre egzos değil daha fazla spec.. bunlardna herhangi biri bu farkı yaratır

Arabasını koşturamayan oraya cıkmıyacak ozaman geçilmenin bahanesi yok. Saxo filtre eksoz yazıyor demekki filtre eksoz var arabada, adam arabasını alalı daha 1 2 hafta oldu her yürüyen arabaya *** atılmaz.

Tugral
09-07-2009, 15:46
heyecan yapmayalım ya gecen gecilen yabancı değil yarın bizde yarıscaz bizdede böle olcak ohooo işimiz var

su106GTI
09-07-2009, 16:05
onur massallah ıııııııı gıdıyor araban benım arabaylada denıyelım.

sinan-s
09-07-2009, 16:16
Çok fark var aarada..

dragon07
09-07-2009, 16:19
onur massallah ıııııııı gıdıyor araban benım arabaylada denıyelım.

senle denemez senin araban ilizyonlu :D

feRRo
09-07-2009, 16:19
kesiciye girdiği bölümde roll bitmişti zaten üst geçidde bitiriyoruz..

yinede fark çok fazla 106 yürümüyomus 2aracın birbirini zorlaması lazım 1 boy olsa eyw.3-4 boy warsa 106da bişey war bence:)

yaşar
09-07-2009, 16:20
Pilotaj diyelim...

feRRo
09-07-2009, 16:21
Pilotaj diyelim...

oda olabilir.:)

su106GTI
09-07-2009, 16:25
bence pılotaj degılde 106 nın sensoru bozuktur pompa yeterlı basınc saglıyamıyodur tımıng ayarı ııııııı degıldır bunlar ınanılmaz fark yaratıyo bence bunlardan bırı arızalı olsun fark bence gayet normal

fatiii
09-07-2009, 16:27
yinede fark çok fazla 106 yürümüyomus 2aracın birbirini zorlaması lazım 1 boy olsa eyw.3-4 boy warsa 106da bişey war bence:)

sen orjinalden arada nadir cıkan ve CİYERLİ :D tabir edilen fazla 106 saxo gormemıssın..tahminimce buda onlardan biri.istersen sana bitane daha ole bi araba videosu atabilirim kısalı chipli egzantrıklı 106 ya karsı sadece fılıtrelı arada boru bıle olmayan bı saxo :icon_tup:

106 yuruodurda dıgerı daha ıyı yuruodur dıyebılırsın..

yaşar
09-07-2009, 16:35
bence pılotaj degılde 106 nın sensoru bozuktur pompa yeterlı basınc saglıyamıyodur tımıng ayarı ııııııı degıldır bunlar ınanılmaz fark yaratıyo bence bunlardan bırı arızalı olsun fark bence gayet normal

Tecrübe sabittir,çok güzel giden bir araba anında nal toplamaya başlıyor bir sensör arızası yüzünden

+++ Ciyer de bir yere kadar kardeşim :icon_tup:

Tövbe ettim ama bu videoları izleye izleye kafayı sıyırma noktasına geldim çıkıp nefes alayım biraz :o

Göki,ZD
09-07-2009, 20:18
Maşallah kanka Allah kaza bela vermesin.
Daha sağlıklı bir araç ile denersen daha iyi olur ama 106 biraz kendini bırakmış gibi.
Yiit'e bi sapla dicemde arabası burda:D neyse iş başa düştü:hehe:

Demir
09-07-2009, 21:14
Aynı araçları bir dynoya sokun derim....

Burak İ
09-07-2009, 21:41
Aynı araçları bir dynoya sokun derim....

Mantıklı :)

Göktürkm
10-07-2009, 00:12
onur 2 ye 2 deneseydik keşke civic in içinde bişey anlamadım ben bu rolldan :D

Dookan
10-07-2009, 04:01
siyah 106 cı arkadşaın pilotajında kesınlıkle bı sorun var tmm yarış ztn koprude bıtyo demişsin ama adam madem koprude bıtıyo niye elektrıkten sonra 5 e atıyo ...bunun sebebide adam zaten hep öyle suruyo...elektrigi duymadan vıtes atmıyo :D

onursoytam
10-07-2009, 08:24
siyah 106 cı arkadşaın pilotajında kesınlıkle bı sorun var tmm yarış ztn koprude bıtyo demişsin ama adam madem koprude bıtıyo niye elektrıkten sonra 5 e atıyo ...bunun sebebide adam zaten hep öyle suruyo...elektrigi duymadan vıtes atmıyo :D

ciyerim sen adamın yerinde olsan Roll de elektrik duyarakmı vites atarsın,

feRRo
10-07-2009, 08:40
sen orjinalden arada nadir cıkan ve CİYERLİ :D tabir edilen fazla 106 saxo gormemıssın..tahminimce buda onlardan biri.istersen sana bitane daha ole bi araba videosu atabilirim kısalı chipli egzantrıklı 106 ya karsı sadece fılıtrelı arada boru bıle olmayan bı saxo :icon_tup:

allah bilir stock saxo geçmiştir:Dsen neymişssin ya kısalı cipli egzantrikli 106ya egzozlu arabayla kafa tutuyon.inan çok araba gördüm we her hafta sunu deniyoyoruz;)prafösörmüşssün sen haberimiz yokmuş:)warsa öle stock arac geçsin beni bende bahsettigin olaylar war:)hiç görmedigim CİGERLİ ARAÇ:hahaha:

tunceR
10-07-2009, 09:42

1 tane araba videosu oyle diye o araba butun kısalı chıplı egsantrikli arabaları geçer diye bışey yok.. sen gidip hiç anlamyan ayarları doğru düzgün yapmayan bı ustaya yaptırsan arabanı orjınalınden dahada kötü gider... bu videoda ılla 106 geçmesı gerek demıyoruz 106 yı kullanan kısı kesıcılerde dolanıyo orda roll bıttı dıyo arkadaş ama bunun 2,3,4 viteslerıde var orda en ufak bı kesıcıde tutması bu fark ıcın yeterlı zaten...

feRRo
10-07-2009, 09:50
1 tane araba videosu oyle diye o araba butun kısalı chıplı egsantrikli arabaları geçer diye bışey yok.. sen gidip hiç anlamyan ayarları doğru düzgün yapmayan bı ustaya yaptırsan arabanı orjınalınden dahada kötü gider... bu videoda ılla 106 geçmesı gerek demıyoruz 106 yı kullanan kısı kesıcılerde dolanıyo orda roll bıttı dıyo arkadaş ama bunun 2,3,4 viteslerıde var orda en ufak bı kesıcıde tutması bu fark ıcın yeterlı zaten...

müdür atarlıyız yine:hahaha:

ADMISE R1
10-07-2009, 10:02
Bu roll bana 106 xs ile saxo vts gibi geldi böle 106 mı olur yaw.yada süren arkadaşın biraz çalışması lazım

Kemal_H
10-07-2009, 10:52
GTI kullanan arkadaşın pilotajında kaynaklanıyor tamamen ;)
vites aralıklarını çok uzun tuttugu için
neyse akşama bende bakıyım bir VTS nasıl gidiyor ?

Dookan
10-07-2009, 13:03
ciyerim sen adamın yerinde olsan Roll de elektrik duyarakmı vites atarsın,

ne dmk istedin anlamadım :) ama bnde aynı şeyden bahsedıorm...kesiciye binmeden vites atılır...

onursoytam
10-07-2009, 14:51
ne dmk istedin anlamadım :) ama bnde aynı şeyden bahsedıorm...kesiciye binmeden vites atılır...

işte bu arkadaşımda kesiciye girmeden vites attı zaten onu demek istedim... neyse tamam, güzel deneme oldu, zamanımız oldukça bol bol denicez...

ceskin
10-07-2009, 23:29
vts power.... :D

fatiii
11-07-2009, 05:53
allah bilir stock saxo geçmiştir:Dsen neymişssin ya kısalı cipli egzantrikli 106ya egzozlu arabayla kafa tutuyon.inan çok araba gördüm we her hafta sunu deniyoyoruz;)prafösörmüşssün sen haberimiz yokmuş:)warsa öle stock arac geçsin beni bende bahsettigin olaylar war:)hiç görmedigim CİGERLİ ARAÇ:hahaha:

Yorumu yenı gordum..ben videoyu eklerım burdakı turbolu vtec ın sahıbı arda arkadasımızın eskı arabası onun ıcınde bı problem olmıyacaksa benım ıcın sorun yok.hee bıde egzos yazmışsın sadece son susturucu war artı stetmede ustunde ;)..arada nadir cıkar diyorum zaten demek sızın orda ole bı arac yokmus.

demek ıstedıım o kadar gecemez yazmışsınınz fakat ben ıkı stock aracın kalkıpta bırının
dıgerıne bu kadar fark attıgını bi cok kez gordum :)

profesor mevzusuna gelınce,herkez kendıne profesor:icon_tup:

vtecburhan
11-07-2009, 07:18
eski vts kullanıcısı olarak diyorımkı vts power :D
maaşallah allah kaza bela vermesin cok guzel yuruyor

onursoytam
11-07-2009, 07:51
eski vts kullanıcısı olarak diyorımkı vts power :D
maaşallah allah kaza bela vermesin cok guzel yuruyor

sağol kardeşim VTS ye geri dönmen dileği ile :)

3rk4n
11-07-2009, 08:33

Baktınmı kemal VTS nasıl gidiyor diye ? Vites aralarını kısa tut unutma. :cool:

Tugral
11-07-2009, 08:41

Sendeki bu gider nedir arkadasım? Varsa sıkıntın alalım:heyoo: Yabancı yok bizbize takılıyoruz dedik.

3rk4n
11-07-2009, 08:54
Sendeki bu gider nedir arkadasım? Varsa sıkıntın alalım:heyoo: Yabancı yok bizbize takılıyoruz dedik.

Alırmısın sıkıntımı rica ediyorum Osman :) Ve msg ımda gider mi yapmışım sizi geçerim mi demişim ? Bende forumda bizbize yazdım takılma böyle şeylere.

Tugral
11-07-2009, 08:57
Alırmısın sıkıntımı rica ediyorum Osman :) Ve msg ımda gider mi yapmışım sizi geçerim mi demişim ? Bende forumda bizbize yazdım takılma böyle şeylere.

mesajındaki uslup biraz bozuk bence. Bos yere hemde, iddialı araclar yarısmadı tanısıp eğlenmek için yarısıldı. Neyse videolar gelir izlenir... benim alevimi cekemeyenler utansın diyorum :Deli:

3rk4n
11-07-2009, 09:03
mesajındaki uslup biraz bozuk bence. Bos yere hemde, iddialı araclar yarısmadı tanısıp eğlenmek için yarısıldı. Neyse videolar gelir izlenir... benim alevimi cekemeyenler utansın diyorum :Deli:

Yo üslüp bozuk deil ben bu cocuk yeni araba almış hevesle uğraşıyor videosunu koyuyor ediyor adamın konusuna gelip bi bende bakayım şu Vts nin gidişine diyen gider yapmış olmuyor ben ne yaptınız baktınızmı gidişine diyorum omu gider oluyor ? Alevli mevzuya gelince katılıyorum GİDEN ARABALARI çekemeyenler utansın.

Kemal_H
11-07-2009, 09:17

ewet baktım arabanın gidişine arkasından güzel yürüyor. Arabın içi boş ama içeriği dolu bir araç . güzel deneme oldu. teşekkürler

3rk4n
11-07-2009, 09:19
ewet baktım arabanın gidişine arkasından güzel yürüyor. Arabın içi boş ama içeriği dolu bir araç . güzel deneme oldu. teşekkürler

Tebrik ederim kemal kazasız belasız.

Tugral
11-07-2009, 09:22
Yo üslüp bozuk deil ben bu cocuk yeni araba almış hevesle uğraşıyor videosunu koyuyor ediyor adamın konusuna gelip bi bende bakayım şu Vts nin gidişine diyen gider yapmış olmuyor ben ne yaptınız baktınızmı gidişine diyorum omu gider oluyor ? Alevli mevzuya gelince katılıyorum GİDEN ARABALARI çekemeyenler utansın.

Evet olmuyor. Aksam deneneceği belli olan bir konuda birde ben bakayım demesi gider olmuyor. Konuyada bakarsan Beyaz VTS & Beyaz Si yazdık eglendik güldük ama senin kemale laf sokma gibi bir hakkın yok bu samimiyetinde yok. VTS güzel gidiyor dendi orda yüklü araçlarla gidişinide gördük yüklü 106 ile yanyana güzel gidiyor stock vts. Fabrikadan ciğerli cıkmıs yada eski sahibi mıncıklamıs bilinmez orası ama güzel sesi var yürüyüşüde güzel. Bu arada benim arabam GİDEN ARABA değil gitmesede olur güzel alev atmıs onuda cekememişler :Deli: .Cokta umrumda değil RC gecmiş yanyana gitmiş sx gecmiş ben eve dönerkenki bütün stresimi atmısmıyım bitmiştir.

Tugral
11-07-2009, 09:29
neyse bu 106 vts konusunu uzatmanın anlamı yok video eklenirse orda devam ederiz burdaki konu 106 yı gecen VTS. adam gecmiş gitmiş iyi yürüyor arabası. Ben videodan 106yı siyah sanıyordum meğerse 106 kırmızıymıs dün onu öğrendim

onursoytam
11-07-2009, 09:36
neyse bu 106 vts konusunu uzatmanın anlamı yok video eklenirse orda devam ederiz burdaki konu 106 yı gecen VTS. adam gecmiş gitmiş iyi yürüyor arabası. Ben videodan 106yı siyah sanıyordum meğerse 106 kırmızıymıs dün onu öğrendim

benim 4 gün önce denediğim 106 tı mavi 35 plaka

onursoytam
11-07-2009, 09:39
dostum tebrik ederim güzel deneme oldu senin aracının içide sökülmüştü,benim aracımın motorunda sibop ayarı bile yok sen aracıma dolu diyorsun :) neyse önemli olan birbirimizi tanımak ve eğlenmek ti bunuda en iyi şekilde yaptık VTS yide gördük Sİ yımızı da her ikisinede maşallah saygılar:icon_tup:

Tugral
11-07-2009, 09:40
ya bu videodaki kırmızı değilmi dün bana kırmızı dediler. Ben siyah sanıyordum.

Kemal_H
11-07-2009, 09:42
dostum tebrik ederim güzel deneme oldu senin aracının içide sökülmüştü,benim aracımın motorunda sibop ayarı bile yok sen aracıma dolu diyorsun :) neyse önemli olan birbirimizi tanımak ve eğlenmek ti bunuda en iyi şekilde yaptık VTS yide gördük Sİ yımızı da her ikisinede maşallah saygılar:icon_tup:

peki sen ne diyorsan dogrudur Onurcum bende memnun oldum tanıştığımıza
Zevkli güzel denemeydi . Teşekkürler :icon_tup:

3rk4n
11-07-2009, 09:46
Evet olmuyor. Aksam deneneceği belli olan bir konuda birde ben bakayım demesi gider olmuyor. Konuyada bakarsan Beyaz VTS & Beyaz Si yazdık eglendik güldük ama senin kemale laf sokma gibi bir hakkın yok bu samimiyetinde yok. VTS güzel gidiyor dendi orda yüklü araçlarla gidişinide gördük yüklü 106 ile yanyana güzel gidiyor stock vts. Fabrikadan ciğerli cıkmıs yada eski sahibi mıncıklamıs bilinmez orası ama güzel sesi var yürüyüşüde güzel. Bu arada benim arabam GİDEN ARABA değil gitmesede olur güzel alev atmıs onuda cekememişler :Deli: .Cokta umrumda değil RC gecmiş yanyana gitmiş sx gecmiş ben eve dönerkenki bütün stresimi atmısmıyım bitmiştir.

Bak ne güzel yazmışsın kemal'e yani sana deil dimi :) ki laf sokmadım sordum ne yaptınız denediniz mi diye.

Tugral
11-07-2009, 09:48
Bak ne güzel yazmışsın kemal'e yani sana deil dimi :) ki laf sokmadım sordum ne yaptınız denediniz mi diye.

arkadasım uzatma tamam takıl forumda heryere sor bakalım denemişlermi naapmışlar. Bak birsürü video var forumda sor bakalım denemişlermi. Ben sana yazmıyorum artık farkettiysen. Konuya dönelim. Sonra uzatırız baska konularda

3rk4n
11-07-2009, 09:51
arkadasım uzatma tamam takıl forumda heryere sor bakalım denemişlermi naapmışlar. Bak birsürü video var forumda sor bakalım denemişlermi. Ben sana yazmıyorum artık farkettiysen. Konuya dönelim. Sonra uzatırız baska konularda

Yok ben sormam duyarız nasılsa. Saol ya müsade ettin takılmamada. Cok memnun olurum bende bana yazmazsan. Uzatırız ne zaman istersen.

onursoytam
11-07-2009, 09:59
arkadaşlar fazla uzatmaya gerek yok denendi görüldü Sİ ilede denedik sonuç belli yüklü 106 ilede denedik sonuç belli ( konumun içine sıçtınız ) dostluk çerçevesinde uzatalım bu konuyu ki bi p..k benzesin atışmalara gerek yok

illegal
11-07-2009, 09:59
VTS açık ara maaşallah

Göki,ZD
11-07-2009, 10:05
kemalH yiit ile denesen sonuç ne olur ?
böyle birşey yazmıştın

Yiit ne kadar söksende bu arabanın yürüyeceği limit belli ayrıca motor kısmı yere ne kadar yakın olursa o kadar ii yürür çünkü yere daha fazla tutunacak araç ;)sen önden değil arka taraftan sök diyecem ama artık benim bildiğim kadarıyla sökecek bir yanı kalmadı araçın ;)
antalya ya gelde deniyelim 2-3 araç var ;) biri bende ( henüz hazır değil bendeki)

bence gider yapan sizlersiniz alttan alttan ANLAYANA
SI vts geçtiği nerde görülmüştür biri bana göstersin:cool:

Tugral
11-07-2009, 10:21
kemalH yiit ile denesen sonuç ne olur ?
böyle birşey yazmıştın

Yiite sabahtan aksama kadar atar gider yapsakta arkadas oldugumuz için güler geceriz sorun olmaz.Aradaki samimiyeti bilmeden neden böyle yorum yapıyorsun? Yiite bende atar gider yapayım ne olcakki? Yiitle tanısıyoruz bir muhabbetimiz var. Hatta yarısa giderken wc ye git hafiflet geyiğini ellibin kere cevirmişiszdir. O aksam denencek arabalar oldugu için kemalde öyle yazdı. Antalya muhabbetine bakarsan orda da benim bir yazım var. (Beyaz VTS & Beyaz Si) diye . Atarmı yapmıs olunuyor zaten denencek arabalar arasında geyiğine kızıstırınca?

Tugral
11-07-2009, 10:23

Arkadasım gecer kim yüklerse o gecer. Stock dersen si gecemez kesinlikle. Sanki Msuprayla Vette yarısmıs gibi bir ima var konuda geyiğine yarısıldı bitti gitti. Biz eğlendik ama siz eğlenememişsiniz belliki bize sarıyorsunuz

32FT430
11-07-2009, 10:30
abi niye sinirler gerildi ya.sakin olalım.dünkü videoları ne zaman paylaşıyorsunuz.gelemediğim için çok üzgünüm zaten :(

Tugral
11-07-2009, 10:35
videoları yiitle antology arkadasımız cekti. Ben ileride bekliyordum gelicekler diye geri dönünce orda kaldık saf saf kamyonları cekiyorduk bizde :D

Alfetta
11-07-2009, 11:18
VTS'yi iyi biliyorum. Bir çok GTI'ı çok rahat geçer.

onursoytam
11-07-2009, 12:00
videoların basıları yarın eklenicek

Tugral
11-07-2009, 12:02
ben merak ediyorum sizin yarısı biz bastık gittik ilerden bakalım diye siz geri döndünüz izleyemedim. Arkadan gelicektim oysaki

yiit
11-07-2009, 12:03
moruklar videolar gelsin bu konuyu mundar etmeyelim yeni konuda konuşulsun ne konuşulacaksa.

Tugral
11-07-2009, 12:04
yiit atsana ne zaman atıcaksın videoyu?

yiit
11-07-2009, 12:18
yiit atsana ne zaman atıcaksın videoyu?

olm bende değil videolar onurun makinede hemen atsada izlesek keşke :)

su106GTI
11-07-2009, 12:56
yiiitle( SAxo) güzel yarıs oldu 220 kadar bastık yarım boyla gectım bır dahakıne eksoz takıp gelcem ama cok sıktı arabayı stock eksoz

yiit
11-07-2009, 12:59
yiiitle( SAxo) güzel yarıs oldu 220 kadar bastık yarım boyla gectım bır dahakıne eksoz takıp gelcem ama cok sıktı arabayı stock eksoz

bizde bi istanbula götürüp timing yaptıralım diyoruz :D gerçekten zevkli denemeydi

Antalyalogy
11-07-2009, 13:02
Atın bakalım yahu.Benim kameraman yolu izlemekten hep aracın göğsü çekmiş..Koyabileceğim sadece 100 yıl alt geçitlerden geçerken yapılan egzos şovlar var.Koy derseniz koyaım yani...:D:D

su106GTI
11-07-2009, 13:11
koy vıdeolarıda izleyelım özgür
tımıng yaptırın yııt inş daha iiiiiii olur.

yiit
11-07-2009, 13:14

inşallah maşallah hepsine stock makinelerimizi seviyoruz.

dragon07
11-07-2009, 13:28
ya hepimiz kardesiz bu öfke niye :D osman her hafta çıkıcaz anacım bu hafta çekemedim gelecek hafta çekerim ama resmen kustu 200sx alev degildi daha farklı bişiy oldu:D tsk ederim hepinize çok zevkliydi geçmek geçilmek muhim degil tanıştık kaynaştık

onursoytam
11-07-2009, 13:53
kanka 200 e kadar SAXO öndeydi 220 gibi yarım boy çıktın maşallah araçlara

Antalyalogy
11-07-2009, 13:54

Mehmet senin araçtanda sısssss sıssss(bu sessizlik efekti oluyor) diye ses geliyordu ama :D:D Kardeşim ses mühim değil aracın çok güzel yürüyor.Allah nazarden saklasın..;)

Tugral
11-07-2009, 14:04
he ya su106 oldugunu anlamamısım ben ilk rc ile denememde meğer sağ taraftada araba varmıs :D

dragon07
11-07-2009, 14:07
çaktırmadan milleti kovalıyor ::D

Antalyalogy
11-07-2009, 14:09
Ya arkadaş sol dikize bakıyorum su106 sağ dikize bakıyorum su106 adam ghost gibin yahu.Sessiz sessiz gelip korkutuyor bizi hahahhaha..:D:D

Göktürkm
11-07-2009, 14:15
akşam güzeldi videolar bende :D şimdi onura gönderiyorum.

Tugral
11-07-2009, 14:20
merakla beklioruz antolgyde bizim videolar vardı ne oldu onlar?

yiit
11-07-2009, 14:24
bizim vti la ve gti la sıktığımız videolar vardır inşallah.

Antalyalogy
11-07-2009, 15:17
Arkadaşlar bendeki videolar çok karanlık ama yüklücem akşama.Siz bana söylersiniz 1. video bu 2. video şu diye bende başlıklarına eklerim. plakaları da ezbere bilmiyorum şu an..

onursoytam
11-07-2009, 17:08
videoların bi bölümü eklenmiştir.

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?p=759665#post759665

su106GTI
11-07-2009, 17:48
onur 2 rollde 200de burun ondeydı sonra gectıım ama ılk roolde 200 kadar bastık hep ondeydım rc nınde 200sx de massallahı var 4 te kopmaya baslıyonuz.ama cok zevlı ıdı yınne yapalım bende koltukları sokup eksoz takıyım daha ıııııı olcak inş.