PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Limitsiz ADSL

Alican
13-07-2009, 18:13
Uzun bir zamandan sonra 8mb limitsiz tarifeye geçtim fakat kaç gündür film gibi şeyleri indiremiyorum :D acaba hangi programları kullanmalıyım rapidden şifresiz nasıl yararlanabilirim yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

emr_
13-07-2009, 18:15
Bi saatlarca övdün bana böyle şöyle diye ne oldu :)

Alican
13-07-2009, 18:17
Şimdi tırt durumdayım emre yardımları bekliyorum

Dragger
13-07-2009, 18:19
Eger film falan indireceksen, geneli rapid kaynaklıysa premium üyelik al ;)

38 lira mı neydi 3 aylık ben en son aldıgımda, para degil :)

Onun dısında genel download icin IDM öneririm :D

Site istersen de msnden gönderirim adresleri film müzik vs :)

Alican
13-07-2009, 18:20
Eger film falan indireceksen, geneli rapid kaynaklıysa premium üyelik al ;)

38 lira mı neydi 3 aylık ben en son aldıgımda, para degil :)

Onun dısında genel download icin IDM öneririm :D

Site istersen de msnden gönderirim adresleri film müzik vs :)

Güzel filmler var indireceğim sıraladım ama daha icraat yok :D maksat dizi ve film akşam eve gidince msnde kıpraşım sallarım

gokhan035
13-07-2009, 18:35
limitsiz dediğiniz 15 gb la limitli aslında biliyosunuz de mi :)

TarikS
13-07-2009, 18:35
Rapid'den uyelik olmadan premium indirme imkansiz maalesef..

IDM tavsiye ederim ben de.. bir aralar DAP(Download accelerator Plus) kullaniyordum, cok memnundum ama sonra parali oldu sanirim tam bilgim yok..

Tunacan
13-07-2009, 18:45
Filmin içeriğinden dolayı inmiyor olabiilr Alican :D

senna
13-07-2009, 18:54
torrentte kullanabilrsin rapid kullanacaksan üyelik al en temizi o olur torrent forumlarını takip ederek güncel filmleri indirebilrsin, arena vs vs

FaBeRgE
13-07-2009, 19:01
torrentten şaşma ali :D

Alican
13-07-2009, 19:13
limitsiz dediğiniz 15 gb la limitli aslında biliyosunuz de mi :)

;) net limitsiz kullanmıyorum 99 liralık full limitsiz tarifedeyim.

Alican
13-07-2009, 19:15
Rapid'den uyelik olmadan premium indirme imkansiz maalesef..

IDM tavsiye ederim ben de.. bir aralar DAP(Download accelerator Plus) kullaniyordum, cok memnundum ama sonra parali oldu sanirim tam bilgim yok..

Bu ay bir geçsinde olmadı üyelik alıcam

Filmin içeriğinden dolayı inmiyor olabiilr Alican :D

:D sosyak mesajlı filmler aslında

torrentte kullanabilrsin rapid kullanacaksan üyelik al en temizi o olur torrent forumlarını takip ederek güncel filmleri indirebilrsin, arena vs vs

Daha önce hiç kullanmadım ama dediğin gibi forumlardan takip edip güncel filmleri indirebilirim.

torrentten şaşma ali :D

Sende şaşma :D

Yiğit Ş.
13-07-2009, 19:16
torrent iyidir. www.mininova.com tavsiyem. flashget ile çekebilirsin. Birde SEED sayısı fazla olanları tercih et.

Alican
13-07-2009, 19:19
torrent iyidir. www.mininova.com tavsiyem. flashget ile çekebilirsin. Birde SEED sayısı fazla olanları tercih et.

:icon_tup: saolasın yiğit

Murat
13-07-2009, 21:56
bende geçtim 8mbit olayına ama 2 ginde bezdim.tekrar eskiye döndük.netçok sık kopuyordu vs.port desteklemiyormuş.

zeten işe yarayan bişe olsa tt yapmazdı :p

serdargoksu
13-07-2009, 22:16
Download 15 gb'ye ulaşınca indirme hızınız 512 kb'ye indiriliyor, Ayrıca program olarak şiddetle download manager'i tavsiye ederim

kellepaca
13-07-2009, 22:28
rapid'den indireceksen jdownloader çok kullanışlı. Ayarlarını düzgün yapabilirsen her dosyayı indirdikten sonra otomatik modemi resetleyip yeni parçaya başlıyor.

Chatin
14-07-2009, 02:03
8mbit ve sınırsız tarifeye geçti isen 1080p filmlere bak sakın 700 mb lık çamurları indireyim deme. ve sana tavsiyem arşiv olayına girme. direk indirdiğin filmi indir ve max 1 hafta sonra sil. zaten arşivini yapmak istersen blue-ray olayına falan girmen lazım salla hiç uğraşma. ha olayı torrent ve emule üzerinden halledersen bir paylaşım içinde olman bu işin etiğidir. yani doğru olanı yapmalısın o yerlerde.. tabi pc ve tv nin bu cozunurlugu desteklemesi lazım.

1080p filmler diye bir google larsan zaten zibil gibi forumlar falan bulursun. torrent ve emule takıl birde. 720p olsun en az filmlerin. bu arada hızın zaman zaman farklılıklar gösterebilir bunun için açıp hemen telekoma sövme :)

C4GR!
14-07-2009, 02:15
Film sitesi olarak www.kralmp4.com u tavsiye ederim her türlü filmi tek link olarak bulabilirsin özellikde mp 4 tek lınk fılmler bolumu var oradan son sürat indirirsin.

3rk4n
14-07-2009, 07:21
Yaşasın torrent :)

Alican
14-07-2009, 09:32
bende geçtim 8mbit olayına ama 2 ginde bezdim.tekrar eskiye döndük.netçok sık kopuyordu vs.port desteklemiyormuş.

zeten işe yarayan bişe olsa tt yapmazdı :p

Bendede bazen bağlantı sorunu olmaya başladı.

Download 15 gb'ye ulaşınca indirme hızınız 512 kb'ye indiriliyor, Ayrıca program olarak şiddetle download manager'i tavsiye ederim

99liralık sınırsıza geçtim 49 liralık 15gb limitliye değil :)

rapid'den indireceksen jdownloader çok kullanışlı. Ayarlarını düzgün yapabilirsen her dosyayı indirdikten sonra otomatik modemi resetleyip yeni parçaya başlıyor.

Modem reseti işime yaramıyor sabit ip kullanıyorum hemde pc degümrük bağlantı programı yüklü bağlantının kopması işime gelmiyor:icon13:

8mbit ve sınırsız tarifeye geçti isen 1080p filmlere bak sakın 700 mb lık çamurları indireyim deme. ve sana tavsiyem arşiv olayına girme. direk indirdiğin filmi indir ve max 1 hafta sonra sil. zaten arşivini yapmak istersen blue-ray olayına falan girmen lazım salla hiç uğraşma. ha olayı torrent ve emule üzerinden halledersen bir paylaşım içinde olman bu işin etiğidir. yani doğru olanı yapmalısın o yerlerde.. tabi pc ve tv nin bu cozunurlugu desteklemesi lazım.

1080p filmler diye bir google larsan zaten zibil gibi forumlar falan bulursun. torrent ve emule takıl birde. 720p olsun en az filmlerin. bu arada hızın zaman zaman farklılıklar gösterebilir bunun için açıp hemen telekoma sövme :)

Teşekkürler dediklerini yapıcam

Film sitesi olarak www.kralmp4.com u tavsiye ederim her türlü filmi tek link olarak bulabilirsin özellikde mp 4 tek lınk fılmler bolumu var oradan son sürat indirirsin.

Dediğin siteyi inceliyecem

Yaşasın torrent :)

:icon_tup:

R.I.P
14-07-2009, 09:54
torrenti öneririm.download yapacağın şeyin konusuna göre çok çok güzel torrent site-forumlarıda var :)