PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göstergeler...

.::EmrE::.
13-07-2009, 22:45
Merhabalar.!

Arkadaşlar uzun zamandır takmak istediğim,ancak malesef bir türlü kısmet olmayan Defi'lerden sonra HKSleri almış bulunmaktayım..Aslında bunlar deneme amaçlı oldu denebilir.Çünkü ikisi de çok elzem olmayan basınç ve sıcaklık göstergesi..Gerekli olan Boost ,EGT ve wideband göstergelerini A stünuna düşündüğüm için buralara koydum bu ikisini.

Aslında içime çok sinmedi.Yeri güzel,ancak göstergeleri bir türlü gömemedik içeriye.Dışarı doğru biraz çıkıntılı kaldılar,her ne kadar konuştugum herkes daha iyi olmuş dese de ,ben havalandırmalara sıfır , gömülmüş bir şekilde düşünmüştüm hep..gerçi çıkarıp takması çok kolay oldugundan dolayı,her an değiştirebilirim,ancak sizin de yorumlarınızı almak istedim...Renk olarak da,belki bunları satıp,yerine konsol ışıkları ile aynı yanan sarı renkli bir gösterge alabilirim..?

http://i28.tinypic.com/2lbew6h.jpg
http://i28.tinypic.com/257ha12.jpg
http://i32.tinypic.com/169gcr5.jpg
http://i30.tinypic.com/rw31b5.jpg

H22Power
13-07-2009, 22:47
10 numara 5 yıldız emrecim hayırlı olsun..

Göki,ZD
13-07-2009, 22:49
havalandırma yerlerine koydun sanırım?
çok güzel orjin olmuş güle güle kullan.

RCpower
13-07-2009, 22:53
bence süper olmuş orda ama havalandırma nolacak ora iptal mi?

sinan-s
13-07-2009, 22:55
Bencede çok güzel olmuş..

R_Kaptan
13-07-2009, 23:01
gerçekten cok guzel olmuş

Ome_RS
13-07-2009, 23:02
gayet güzel olmus orj gibi duruyor ;)
bu tip uygulamaları cok seviyorum ya..

VteC_MaNiaC
13-07-2009, 23:41
Emre iyi günlerde kullan :) güzel olmuş ama keşke göstergelerin çerçeveleri siyah olsaydı bence gri olduğu için çok hareketli kalmış

-ER-
13-07-2009, 23:48
Bence çok başarılı olmuş sadece orj kadrandaki aydınlatma ile aynı olursa bence
reng dengesi sağlanır.
Konsol ışıklandırılması ile sarımsı kötü olur bence.
Ayriyetten havalandırma çerçeveleri mavi reng olduğundan ışıklarda mavi yanmasıda güzel bir detay :)
Kadran ışıklarıda o renk yanabilse çok daha güzel olabilir :)

.::EmrE::.
14-07-2009, 00:02
10 numara 5 yıldız emrecim hayırlı olsun..

Teşekkürler abicim sağolasın :)

havalandırma yerlerine koydun sanırım?
çok güzel orjin olmuş güle güle kullan.

Evet kardeşim,havalandırmaları kullandım yer olarak :) sağolasın.

bence süper olmuş orda ama havalandırma nolacak ora iptal mi?

Evet,havalandırmaları tıkadık.Ancak çok büyük bir eksiklik olmadı,tıkandığı için,artık yan ve alt hava çıkışlarından daha fazla hava geldiği için,yine çok fark olmadı.Zaten klimayı kullanmayan bir insanım,yaz kış cam açık giderim :)

Bencede çok güzel olmuş..

Teşekkürler..

gerçekten cok guzel olmuş

Teşekkür ederim :heyoo:

gayet güzel olmus orj gibi duruyor ;)
bu tip uygulamaları cok seviyorum ya..

Hehe sağol abicim :)

Emre iyi günlerde kullan :) güzel olmuş ama keşke göstergelerin çerçeveleri siyah olsaydı bence gri olduğu için çok hareketli kalmış

Evet,biraz öyle oldu malesef. Gri yerine siyah olsa,çok belli etmezdi kendini,ama bakalım olmadı değiştiririz ilerde :)

Bence çok başarılı olmuş sadece orj kadrandaki aydınlatma ile aynı olursa bence
reng dengesi sağlanır.
Konsol ışıklandırılması ile sarımsı kötü olur bence.
Ayriyetten havalandırma çerçeveleri mavi reng olduğundan ışıklarda mavi yanmasıda güzel bir detay :)
Kadran ışıklarıda o renk yanabilse çok daha güzel olabilir :)

Evet,aslında aynı renk olsalar on numara olacak.Belki dedğim gibi,beyaz Defi BF serisi ile değiştirebilirim ileride.Kadran ışıkları aslında o renk yanabilir.İngiliz forumda 2-3 kişi aracın tüm lambalarını değiştirerek,ortada gördüğün konsol dahil her yeri mavi led ile donatmış.Tüm göstergeler ve iç ışıklandırma mavi idi.O şekilde birşeyi ben de çok istiyorum,ancak nerede,neresi,kim yapabilir bilmiyorum.Fikri olan var mı bu konuda?:soru:

Boost Up
14-07-2009, 00:37
Çok da güzel olmuş:icon_tup:

gökberk
14-07-2009, 00:37
Evet,çok orjinal olmuş...güzel

TarikS
14-07-2009, 14:15
Bence de guzel olmus, ozellikle rengi uyumlu bence..

M U R A T
14-07-2009, 14:21
güle güle kullan bu arada hks ler defi den daha mı uzun çünkü yurtdışında defi takanlar var ve tamamen gömülüyor bu arada renk olarak ta amber olsa daha güzel olur derim..

FaBeRgE
14-07-2009, 14:29
önce hayırlı olsun :) Göstergeleri koydunuğunuz podu nerden temin ettiniz acaba ? Bende benim traktöre boost saati alıcamda, almaktan çok nereye takacağım sorun benim için. Direkte havayastığı var oraya takamıyorumda :o

SekoLive
14-07-2009, 14:32
ne güzel bişey olmuş öyle

serhat306
14-07-2009, 14:40
super olmus hıc elleme bence...

orhansah
14-07-2009, 14:50
ufff şahane olmuş. çıkıntılı olması da çok batmamış göze. güle güle kullan.

ACTPK
14-07-2009, 15:00
Tam gömük olsa çok daha iyi durur. Kalanını elinden geliyorsa paneli söküp aydınlatmadaki ışıkları mavi ledlerle değiştirerek yapabilirsin. Birine ihtiyacın yok. Servisten konsolun nasıl söküldüğüne dair yardım alırsan çok kolay şekilde yapabilirsin

Tholl-ga
14-07-2009, 15:04
Emre Gayet Şık olmuş maaşallah

Tam gömük olsa çok daha iyi durur. Kalanını elinden geliyorsa paneli söküp aydınlatmadaki ışıkları mavi ledlerle değiştirerek yapabilirsin. Birine ihtiyacın yok. Servisten konsolun nasıl söküldüğüne dair yardım alırsan çok kolay şekilde yapabilirsin

bi ara istanbula geldiğinde el atalım göstergelere :)

Evrenoz
14-07-2009, 17:52
A sütunu çok amele işi duruyor. Şuanki yeri şahane olmuş.

M.A.D
15-07-2009, 08:37
çoook güzel olmuş :) görüntü çok orjinal duruo, kadran ışıklarını da mavi yaparsan daha şık durur gibime gelio :) , ama yenilerinin ayrı olarak mavi olması sportif bi görünüm verdiği kesin

gsi_club
17-07-2009, 08:35
canlisini görseniz daha güzel benden demesi.tekrardan hayirli olsun kardesim...