PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çift renk işletmek ?

Ferhat_V
17-07-2009, 23:36
arkadaşlar gri olan araca karbon parçalar takılcak araç gri siyah olarak ruhsatı değiştirmemiz lazım..araç muayeneye gitcekmi ? araçta film ve egzoz var en gürültülüsünden..
muayenede sadece renge bakıp gönderiyolarmı yoksa komple araç muayenemi ediliyor ?

birde işlemler nasıl olcak parçalar takıltıktan sonra trafiğemi gitcez yoksa tuvtürkemi ilk olarak ?

yada araç hiç muayeneye gitmeden çift renk halledebilecek tanıdık muameleci varmı ?

TarikS
17-07-2009, 23:37
Sadece renk tespiti yaptiriliyor diye yazilmisti.. Oyle hatirliyorum..

xxozanxx
17-07-2009, 23:38
takipçiye ruhsatla tüvsüz tasasız hallettirebiliyorsan hallettir.maceraya gerek yok ;)

Ferhat_V
17-07-2009, 23:38
Sadece renk tespiti yaptiriliyor diye yazilmisti.. Oyle hatirliyorum..

sök filmi sök egzozu filan deyip şaka yapmasınlar :) :D

Ferhat_V
17-07-2009, 23:39
takipçiye ruhsatla tüvsüz tasasız hallettirebiliyorsan hallettir.maceraya gerek yok ;)

bu işi daha önce yapmış yaparım diyen tanıdık bildik muameci varmı ? herkez yapamaz bu yeni sistemle..

xxozanxx
17-07-2009, 23:41
valla ruhsatı gönderirsen hallettiririm burda,yada gel kendin ver takipçiye nede olsa beni tanımıyorsun içinde kuşku olmaz

edit: uçmuş bu takipçiler fiyatta deme sonra.sağlam alıyorlar baştan söyliyim.ama araban kıpırdamıyor bile yerinden:D

_Burak_
17-07-2009, 23:50
kavaklı tüvden ayrıldı akrabam geçen bu işlerede bakıyor sorayım ;)
bildiğim kadarıyla ayrıldı fiyatıyla yapıyor bu işleri
ama bildiğim kadarıyla renk olayında renge bakıp direk yolluyorlar hemen geri :)

Ferhat_V
18-07-2009, 00:13
valla ruhsatı gönderirsen hallettiririm burda,yada gel kendin ver takipçiye nede olsa beni tanımıyorsun içinde kuşku olmaz

edit: uçmuş bu takipçiler fiyatta deme sonra.sağlam alıyorlar baştan söyliyim.ama araban kıpırdamıyor bile yerinden:D

izmire ruhsat göndermek olmaz abi istanbulda halletmek lazım..

kavaklı tüvden ayrıldı akrabam geçen bu işlerede bakıyor sorayım ;)
bildiğim kadarıyla ayrıldı fiyatıyla yapıyor bu işleri
ama bildiğim kadarıyla renk olayında renge bakıp direk yolluyorlar hemen geri :)

sadece renge bakıp yollarlarsa çok iyi ama komple araç girecek derlerse her şeyi sökmek gerekecek :S

Ercan_35
18-07-2009, 00:14
aracının rengini gökkuşağı olarak ruhsata işletmeni tavsiye ederim.Sonra istediğin gibi yaparsın.

Vtec-SEDAN
18-07-2009, 00:18
arabanın parçalarını takıyorsun ve muayeneye giderken yaptırdığın ürünlerin tadilat faturası kestiriyorsun. o tadilat faturasını hem muayene hemde yeni ruhsat yaprağını çıkartırken kullanıyorsun.

iyi bir muameleciden destek alman senin için daha iyi olur :)

benim tavsiye edebileceğim : 673 18 18 Aslan Ticaret ( İlyas Bey )

_Burak_
18-07-2009, 00:19
ben sorayım bu renk işini
muayneeye araç sokuyor şu an çünkü ve eski çalışanı neyin ne olacağını bilir

_Burak_
18-07-2009, 00:20
arabanın parçalarını takıyorsun ve muayeneye giderken yaptırdığın ürünlerin tadilat faturası kestiriyorsun. o tadilat faturasını hem muayene hemde yeni ruhsat yaprağını çıkartırken kullanıyorsun.

iyi bir muameleciden destek alman senin için daha iyi olur :)

benim tavsiye edebileceğim : 673 18 18 Aslan Ticaret ( İlyas Bey )

centerdaki aslan sanırım :)

Vtec-SEDAN
18-07-2009, 00:24
centerdaki aslan sanırım :)

aynen ta kendisi ;)

_Burak_
18-07-2009, 00:28
:D
bizim ticarileri laleliden beri işlettiğimiz yerdir
aslını astarıı sormaya gerek yok
ama ufak işlerle uğraştığını bilmiyordum :)

Vtec-SEDAN
18-07-2009, 00:31
ufak işten ziyade en büyüğündn küçüğüne zaten işlerin bittiği yer en fazla 20m2 alanda oluyor :) o yüzden arada küçüğü büyüğü hepsi çıkar ;)

_Burak_
18-07-2009, 00:37
onu bilmiyordum biz taksi alım satımı çok yaptık birde şu albelayı asırdan mustafa abilerden spottan çektik o işlendi orada hususi sadece :)
çok büyük kazan :)