PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mp calar gibi bişey.

emr_
22-07-2009, 00:17
Selam arkadaşlar uzun yol için cd yapım derken orjin teyp oldugu için sıkıntı oldu 17 şarkı alıyomuş trac atılıyomuş felan ...Bunun gibi bi cihaz varmış ama radyo dalgasıyla calışmıyormuş bilen eden varmı adını. http://www.zamazing.org/yazi/araba-cakmagi-usb-mp3-player

bu cihaz şehir merkezinden cıkınca kesiliyor o yüzden olmuyor...kesilmeyeni lazım :(

Şimdiden teşekkürler.

ef186
22-07-2009, 00:21
Selam arkadaşlar uzun yol için cd yapım derken orjin teyp oldugu için sıkıntı oldu 17 şarkı alıyomuş trac atılıyomuş felan ...Bunun gibi bi cihaz varmış ama radyo dalgasıyla calışmıyormuş bilen eden varmı adını. http://www.zamazing.org/yazi/araba-cakmagi-usb-mp3-player

bu cihaz şehir merkezinden cıkınca kesiliyor o yüzden olmuyor...kesilmeyeni lazım :(

Şimdiden teşekkürler.

ala ala kesilmemesi lazım yaw ...

bunun gibi bir zamazingo mevcut hatta 50 ayrı markada var ucuzda bişi üzerine usb stick takıosun radyo frekansından dinliyorsun şehir içi dışı bişi farketmiyor çünkü bu cihaz ufak bir fm verici ve otomobilin içinde çakmaklığa takılı olduğu sürece de aynı gorevi goruyor tabi aynı frekansta kendinden daha guclu bir yayın olmadığı sürece ki olursada değişiyorsun cihazın frekansını mis gibi devam ...

emr_
22-07-2009, 00:24
ala ala kesilmemesi lazım yaw ...

bunun gibi bir zamazingo mevcut hatta 50 ayrı markada var ucuzda bişi üzerine usb stick takıosun radyo frekansından dinliyorsun şehir içi dışı bişi farketmiyor çünkü bu cihaz ufak bir fm verici ve otomobilin içinde çakmaklığa takılı olduğu sürece de aynı gorevi goruyor tabi aynı frekansta kendinden daha guclu bir yayın olmadığı sürece ki olursada değişiyorsun cihazın frekansını mis gibi devam ...

Bi hevesle almıştım daha önce bundan bi antalya yaptık yarıda gitti arayınca buluyosun kesik kesik geliyor baştan başlıyor felan yani tadı tuzu kalmıyor mertcan nickli arkadaş böyle bişeyin oldugunu idda etti ondan bi sorim dedim sonradan kendide bulamadı ama :D

onursumer
22-07-2009, 00:26
bir arkadaşıma almıştık tam tersi şehir içinde çok frekans olduğundan güzel çalmıyordu ama uzun yola çıkınca acaip net temiz ses veriyordu aldığın alette bi bozukluk olabilir.

ef186
22-07-2009, 00:28
Bi hevesle almıştım daha önce bundan bi antalya yaptık yarıda gitti arayınca buluyosun kesik kesik geliyor baştan başlıyor felan yani tadı tuzu kalmıyor mertcan nickli arkadaş böyle bişeyin oldugunu idda etti ondan bi sorim dedim sonradan kendide bulamadı ama :D

:D şimdi idda etmiyim dicem ama bende evde mevcut 10 tllik salak bişi kalitesiz bildiğimiz çin malı :D
Ama bariz sıkıntı yok ..
acaba sendeki cihaz mortingen durumdamı ? aklıma bu geldi ...

yada ne biliyim teybindemi sıkıntı var ...

normalde bu senin kullandığının usb stick takılan içinde hafızası olmayan versyonlarından biri bendekide ...

emr_
22-07-2009, 00:31
:D şimdi idda etmiyim dicem ama bende evde mevcut 10 tllik salak bişi kalitesiz bildiğimiz çin malı :D
Ama bariz sıkıntı yok ..
acaba sendeki cihaz mortingen durumdamı ? aklıma bu geldi ...

yada ne biliyim teybindemi sıkıntı var ...

normalde bu senin kullandığının usb stick takılan içinde hafızası olmayan versyonlarından biri bendekide ...

Valla bu cihazı destekleyen o kadar kişiyi görünce benim aklımada benim cihaz dandikmiydi sorusu takıldı...

İlk cıktıgında almıştım direk balıyordun dediğin gibi 10 liralık bişeydi o kadar şimdi araştırdımda tft ekranlı bilmem telefonla görüşme saglayan ve sonn arayanı gösteren video oynatan e kitap okutturan normal ve direksiyon kumandası olanlardan değil :)

::ZaFeR::
22-07-2009, 00:33
En iyisi böyle bir ürün almak : )

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?CategoryId=26080&productId=otdelcdt4700msu

emr_
22-07-2009, 00:36
En iyisi böyle bir ürün almak : )

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?CategoryId=26080&productId=otdelcdt4700msu

Teyp cd calarım cok ama sorun başka...yola gideceğimiz araba normalde satılık ve galeriden cıkmayan arac araclar olmadıgı için mecbur onunla gideceğiz ve yol uzun şimdi söktür taktır felan oooo bide orgin cd caları var normalden kalın o bölge felan ...yani tek cözüm böyle bişi yada radyo dalgasız olabilecek varlıgından şüpe duydugum konuyu acmama neden olan hayali ürün :D

::ZaFeR::
22-07-2009, 00:38
O zaman tek çare FM Transmitter diye piyasada dolaşan o zımbırtılar...Tek sorun parazit yapmayacak bir radyo frekansı ayarlamak...Eskiden evde oto teybinden bozma ses sistemim vardı..Radyo dinlerken bazen caminin ezanını dinlemeye başlardım :D

emr_
22-07-2009, 00:41
O zaman tek çare FM Transmitter diye piyasada dolaşan o zımbırtılar...Tek sorun parazit yapmayacak bir radyo frekansı ayarlamak...Eskiden evde oto teybinden bozma ses sistemim vardı..Radyo dinlerken bazen caminin ezanını dinlemeye başlardım :D

İşte sorunda o ...Bizde Bayram namazındayken neşet ertaş calıyodu :D

İşte öyle bişey kesilme oldugu an sıkılıerım ben kesilmeyen lazımda oda yok sanırsam öyle bişi yok :(

HsN35
22-07-2009, 00:53
fm transmitter lara hiç bulaşma ya dinlemeyı ver daha sakın olursun ben daha bu güne kadar hiç randıman alanı duymadım memnunum dıyenı.

emr_
22-07-2009, 00:57
Valla bende 3 kişiden duydum ve güveniyorum ama sağı solu belli olmuyoki cihazların bakıcaz artık.