PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : remap pro

flexamin
26-07-2009, 01:15
http://www.rapidremap.co.uk/#/remap-pro/4532452273

arkadaşlar bu aleti tr de falan daha ucuza bulamazmıyız. 2.ci el temiz falan?

merruse
26-07-2009, 07:20
İşe yarayacağından emin olsa insan o para çok büyük bir para değil. Ama açıkcası o paralar bu işin çözülebileceğini pek sanmıyorum.Üstelik her araba için her protokolü destekleyen bir cihaz.. Pek gerçekci gelmedi.

16v
26-07-2009, 09:05
Alıp nerede kullanmayı düşünüyorsun? Amaç nedir:?

erh
26-07-2009, 10:14
bunun satışını zaten yapıyoruz biz. Bu cihaz, sadece kullanıcıya istedigi zaman orjinal dosyaya veya kayıttaki 2 farklı map e gecebilme sansını saglar. kendiniz edit yapamazsınız. dosyaların hazırlanması için yine bir firmaya ihtiyacınız vardır. ve sadece 1 aracta kullanılabilir. o araca bu cihaz vasıtasıyla orjinal dosya yazılmadan, baska bir aracta kullanılamaz..

merruse
26-07-2009, 10:39
SAFC den ne farkı var? her arabaya uymasımı?

flexamin
26-07-2009, 15:59
merruse istersen siteyi biraz incele ne işe yaradığını göürürsün stp nin 1.6 focus da ecu remap le 15 hp alındı. dyno sonucu war.

her aracta kullanılmıor mu ? tek kullanımlık mı ._ erh

merruse
26-07-2009, 17:50
Eğer erhanın dediği gibi sabit olan 1-2 map arasında seçimden ötesine geçemiyorsa bence çok efektif birşey değil. Sonuçta mapleri gene birilerine yazdırmak zorunda oalcaksın falan filan..

@voltaj
Konu remap etmekmi yoksa daha önceden hazırlanmış mapleri istediğinde yükleyip istediğinde değiştirmekmi? Eğer ikincisi ise Erhan'ın yazdıkları ışığında bu alet işine yarar. Yok kendim map hazırlayacağım diyorsan sadece bu yetmeyecek demektir. Bir ECU yu remap etmekte eğer apaçi yöntemler kullanılmayacaksa pekte basit bir iş değil. Tabi "bence"

flexamin
26-07-2009, 18:55
sitesinde okuduğum kadarıyla aracın orjinal verisini okuyup kayıt edip ana yere mail olarak atıoruz veriyi saat içinde onlar tune edilmiş bir şekilde veri yi yolluorlar ardından sende arabana o tune edilmiş veriyi aktarabiliorsun. tam benim istediğim gibi. kendim editlemek istemiorum kısacası . işimden dolayı zamanım kısıtlı o konuda yani kalıp 5-6 saat arabanın başında duramam. ( Hafta sonları da dahil olmak üzere )

erh
26-07-2009, 21:02
aynen bahsedildigi gibi, safc ile alakasız olarak, aracın orjinal dosayasını kaydedersiniz, tuner buna gore 2 map yapar, sizde araca istediginzi zaman orjinal ve diger 2 map arasından map secimi yaparsınız. listesindeki her aracla calısır, fakat kullanılan arabada iptali yapılmadan diğerine baglayamazsınız..