PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 39 Clio Rs - 39 Megane Rs (Drag)

CliOkaN
28-07-2009, 22:36
Eskilerden 2 video ;

Bu gündüz dragday versiyon :) ;

http://videos.streetfire.net/video/39-Clio-Rs-39-Megane-Rs_696624.htm

Buda gece illegal versiyon :) ;

http://videos.streetfire.net/video/Psikopat-Clio-Rs-Megane_160408.htm

nightkids_han
28-07-2009, 23:00
megane rs yürümez yaw dimi ? :D
maşallah araçlara

CliOkaN
28-07-2009, 23:02
200 den sonra tehlike arz ediyor :D

bu arada ;
megane rs stock
clio rs dereceli chip cai egzos kısa

nightkids_han
28-07-2009, 23:07
200 den sonra tehlike arz ediyor :D

bu arada ;
megane rs stock
clio rs dereceli chip cai egzos kısa

doğrudur kardeşim ederrr

Dookan
28-07-2009, 23:21
vlla aynı spec lerde rs le gtc denedik gtc videoda goruldugu uzere geçti...iyi megane rs de gtc yi geçiyo...yani yine garıp geldı bana tabi yakından gormedıgım arabaların gucunede pılotajınada ınanmam :D

CliOkaN
28-07-2009, 23:27
valla araçları kendileriyle birebir denemek lazım bazen farklı sonuçlar çıkıyor. Ama denediğim megane rs temiz ve güzel gideri olan bir araç. motora hiç dokunulmamıştı ozaman denemelerde. daha sonra chiplendi tabi deneme şansımız olmadı chipli haliyle sattığım için aracı..

brutal
29-07-2009, 17:52
vlla aynı spec lerde rs le gtc denedik gtc videoda goruldugu uzere geçti...iyi megane rs de gtc yi geçiyo...yani yine garıp geldı bana tabi yakından gormedıgım arabaların gucunede pılotajınada ınanmam :D

Hala sen o mevzudamı kaldın :D

Okanın eski arabasında bence şeytan tüyü vardı, gördüğüm kadarıyla iyi yürüyen bir araçtı. En sansasyonel videolar Okan da zaten :) Umarım en kısa zamanda bir RS daha alırsın.

Serhat Y.
29-07-2009, 18:17
rs güzel yürümüş tebrikler..
arkadaşlar gece çekiminin tripodsuz yapılamayacağını öğrenelim artık lütfen, güzelim görüntüleri mahvediyoruz

Alper D.
29-07-2009, 18:19
normal sonuç megane drag yapıcak bir araba değilki zaten arkadaşlar ESP sini 50 den sonra iptal edemiyosnz zaten kalktıktan sonra direk devreye giriyo ve 3.vitese atarken bile kesiyo normal yanii farkındaysanız oralarda clio yakalamış zaten;)) genede her iki aracada maşallahh;))

ahmet3425
29-07-2009, 19:00
megane rs in bi sucu oldugunu zannetmiyorum okan'ın aracı iyi yuruyor...

CliOkaN
29-07-2009, 20:20
Arkadaşlar megane de esp kapatılabiliyor diye biliyorum zaten her iki kalkıştada patiyle kalkıyor zaten ikisindede benden önce kalkıyor gece kalkışta 2. viteste yakalayıp geçmiştim. gündüz olanda 2. vites sonlarına doğru geçmiştim 1 saniye kadar geç kalkmıştım hata bende. Ama dediğim gibi araç tamamen stock 225hp..

gece olan kısmı kesmeyi nuutmuşum kusura bakmayın o yüzden bende oraları izlemeden koydum.

inş bikaç aya kadar tekrar rs düşünüyorum stock alıp aşırı yüklemeden yürümek amacım ozaman bol bol tekrar videolar gelecek ;)

CliOkaN
29-07-2009, 20:26
Hala sen o mevzudamı kaldın :D

Okanın eski arabasında bence şeytan tüyü vardı, gördüğüm kadarıyla iyi yürüyen bir araçtı. En sansasyonel videolar Okan da zaten :) Umarım en kısa zamanda bir RS daha alırsın.

saolasın valla o araçla geçemediğim tek araba senin altındaki rs ti.. ozamanlar tabi kadir abideydi yüksek sıkıştırma pistonlar falan vardı 205hp civarındaydı die hatırlıom gerçi roll değil sadece drag yaptık ama yürürü gerçekten güzeldi. Şansımıza o gün ilk kuralarda birbirimize düştük aslında biraz şanslı olsak ilk 3 ü ikimizde zorlardık çok talihsiz bir yarış oldu ikimiz içinde.. inş tekrar kısmet olur denemek :)

fatiii
29-07-2009, 21:23
megane once kafayı dikiyo sonra gecilio tuhaf :S

nightkids_han
29-07-2009, 21:34
megane once kafayı dikiyo sonra gecilio tuhaf :S

kafayı dikiyor gerisindede 1 sorun yok zaten gidişi ok fakat ilk kalkış anına bakarsanız clio'dan evvel gazlıyor megane ondan ilk fırlıyor sonuç ise normal clio yüklü we hafif sonuçta

Trancex
29-07-2009, 21:40
ıkısıde masallah ii yuruyo :D

fatiii
29-07-2009, 21:52
brutal ın arac bu clio yla hemen hemen aynı speclerdeydi dimi?

yada ankarada bu speclerde bi clio varmı?

CliOkaN
29-07-2009, 21:58
Evet şuan aynı spec olması gerek bendeki yazılım superchips ti onunki şuan rstuner ile yazıldı sanırım.

Brutal in Rs Kadir abideyken wimmer yazılımı vardı ve üzerinde yüksek sıkıştırma piston falanda vardı. Ama şuan bildiğim kadarıyla yazılım Rs Tuner ve pistonlar orjinal. Yani hemen hemen aynı spec şuan

fatiii
29-07-2009, 22:00
Evet şuan aynı spec olması gerek bendeki yazılım superchips ti onunki şuan rstuner ile yazıldı sanırım.

Brutal in Rs Kadir abideyken wimmer yazılımı vardı ve üzerinde yüksek sıkıştırma piston falanda vardı. Ama şuan bildiğim kadarıyla yazılım Rs Tuner ve pistonlar orjinal. Yani hemen hemen aynı spec şuan

yakında ankaradanda bu vıdeodakılerle hemen hemen aynı speclere yakın olan iki aracın videosunu koyar izleriz o zaman :)

CliOkaN
29-07-2009, 22:28
beklerim ama sonucun bundan çok daha farklı birşey olmasını beklemiyorum şahsen zaten gtc videosunada şaşırdım ben.

çünkü brutal rs geçenlerde koyduğum typer videosunda görüldüğü gibi orjinal typer a çok rahat arayı açarak götürüyor. Bu durumda gtc typer a aynı şakayı yapabilecek bi kabiliyeti olduğunu gösteriyor. Ben şahsen 200hp iki araç arasında hatta gtc nin typer a okadar ciddi bir fark atabileceğinide düşünmüyorum. Yani çelişkili videolar geldi bende şaşkınım açıkçası

fatiii
29-07-2009, 22:30
beklerim ama sonucun bundan çok daha farklı birşey olmasını beklemiyorum şahsen zaten gtc videosunada şaşırdım ben.

o zaman şu kadar soyliyim kucuk bi şok gecirceksin :)

ben butun aracları kendi aracımla kıyaslayıp dusundugum icin bunlar baya tuhaf olaylar geliyo bana :)

Alper D.
30-07-2009, 00:32
Arkadaşlar megane de esp kapatılabiliyor diye biliyorum zaten her iki kalkıştada patiyle kalkıyor zaten ikisindede benden önce kalkıyor gece kalkışta 2. viteste yakalayıp geçmiştim. gündüz olanda 2. vites sonlarına doğru geçmiştim 1 saniye kadar geç kalkmıştım hata bende. Ama dediğim gibi araç tamamen stock 225hp..

gece olan kısmı kesmeyi nuutmuşum kusura bakmayın o yüzden bende oraları izlemeden koydum.

inş bikaç aya kadar tekrar rs düşünüyorum stock alıp aşırı yüklemeden yürümek amacım ozaman bol bol tekrar videolar gelecek ;)

evet kapatıldığı doğru ancak 50 km den sonra otomatik kendi giriyo ne yaparsan yap ve bayağı kesiyo aracı vites değişiminde 3.vitese kadar oyüzden söyledim ama genede clioya maşallahh.

nightkids_han
30-07-2009, 01:03
evet kapatıldığı doğru ancak 50 km den sonra otomatik kendi giriyo ne yaparsan yap ve bayağı kesiyo aracı vites değişiminde 3.vitese kadar oyüzden söyledim ama genede clioya maşallahh.

:icon_tup::icon_tup: , doğru tespit tork sağolsun 90-100le giderken kuru asfaltta bile RS pati çekiyor ışık yakıyor araç hemen

MeJo
30-07-2009, 01:30
maaşallah valla araçlara

brutal
30-07-2009, 12:53
yakında ankaradanda bu vıdeodakılerle hemen hemen aynı speclere yakın olan iki aracın videosunu koyar izleriz o zaman :)

Senin aklında bi planlar var ya hadi hayırlısı :) Alfa ile mi denicez?

fatiii
30-07-2009, 17:21
Senin aklında bi planlar var ya hadi hayırlısı :) Alfa ile mi denicez?

evet :D:D

astra 1 2 boy falan zor gecio benlede olsa olsa ole olur heralde bi deneriz işte :D