PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KOMOSK 1. Mahalli Oto-Drag Yarışı 16 Ağustos

bigiski
01-08-2009, 09:14
16 Ağustos Pazar KOMOSK 1. Mahalli Oto-Drag Yarışı
Ayrıntılı bilgi için www.komosk.org.tr
http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_996878427.jpg (www.resimupload.com/ds996878427_A3_DRAG_alone_sml.html)

AvcI
01-08-2009, 09:37
tribün varmı tribün???

Selman
01-08-2009, 09:56
tribün varmı tribün???

evet en merak edilen konu tribün...

SekoLive
01-08-2009, 10:01
tribün varmı tribün???

yarışa giden tribünun yanında götürsün sıkıntı çekemyin orada :)

geçen draglardaki tribun zedelerin yazdıklarına bakılırsa büyük bi sorundu tribün

Selman
01-08-2009, 10:03
yarışa giden tribünun yanında götürsün sıkıntı çekemyin orada :)

geçen draglardaki tribun zedelerin yazdıklarına bakılırsa büyük bi sorundu tribün

Bu sefer sandalye götürecem zaten en azından üzerine çıkıp videoları daha rahat çekeriz:D

mhm42
01-08-2009, 10:12
Hadi hayırlısı olsun :)
Diğer klüp organize ediyor bunuda katılımı merak etmiyor değilim hani:soru:

KMR2-GT
01-08-2009, 10:50
eğer tribün olmazsa çok az katılım olur bence.

Onurkk06
01-08-2009, 11:00
ankarada drag yok mu bu sene :S

ali
01-08-2009, 11:18
tribün yok arkadaşlar, ama alternatifler üretilecek illaki, görüşmeler sürüyor...Alternatiflere gelincede onuda KOMOSK başkanı yazar...

ErmanArseven
01-08-2009, 11:48
tribon vb biyer olmassa inanın bu sefer izleyici sayısı az olur en kısa sürede çözülmesi dileğiyle

Istilldo
01-08-2009, 12:59
bidahamı tövbe

Göki,ZD
01-08-2009, 13:02
şeytan dürtmüyor değil yaw :D
boyaya mı sokucaz izmir buluşmasına mı gidicez kaldım arada:(

rapture
01-08-2009, 13:05
konyaya gıdıcez :D

ali
01-08-2009, 13:05
şeytan dürtmüyor değil yaw :D
boyaya mı sokucaz izmir buluşmasına mı gidicez kaldım arada:(

gel konyada boyatalım :hahaha:

MKaya
01-08-2009, 13:18
bence bu sefer katılım az olur gecen sefer giden konya zedelerin hiçbiri gitmez ama tribün olursa katılım 2 katı olur bence :):)

İbrahim Erdem
01-08-2009, 13:22
Ben her türlü gelirim geçen seferkine gidemedim içime oturdu.

MeRtCaN
01-08-2009, 13:25
Guzl Bir lastik bulursam Katılmaya geliirim...

Selman
01-08-2009, 13:36
İnsallah bulurda gelirsin abi:) AL yi görmek isteriz pistte...

team_k20
01-08-2009, 14:33
tır dorsesi kiralansa üstünede sandalye konsa gene olur ;)

Selman
01-08-2009, 14:40
az önce plazaya Komosk yetkilileri geldi. yarış hakkında kitapçık bırakmışlar. konuşma fırsatı bulamadım ama profesyonel bi organizasyona benziyor.İnsallah öyle olur...

team_k20
01-08-2009, 14:48
kurallarıda buraya yazarsanız ii olucak geçen sefer tulum bile istendi kimseden çıkmadı :D

brutal
01-08-2009, 14:51
Ankara hipodromdakileri söker götürürüz :)

Selman
01-08-2009, 15:02
kurallarıda buraya yazarsanız ii olucak geçen sefer tulum bile istendi kimseden çıkmadı :D

Gelicekmisiniz Yunus abi?

team_k20
01-08-2009, 15:03
Gelicekmisiniz Yunus abi?

ben gelemiyorum o tarihte çeşmede olucam :icon_tup:

Selman
01-08-2009, 15:06
ben gelemiyorum o tarihte çeşmede olucam :icon_tup:

İyi tatiller abi;)

TünayK
01-08-2009, 15:07
ben katılım parası verıp arabayı ıcerı sokup yarısmadan golgede oturmayı dusunuyorum...

yada bunun yerıne ewde nefes tutarak kuresel ısınmanın onune gecmeye calısmam daha eglencelı ve faydalı olacaktır...

07 db 408
01-08-2009, 15:08
inşallah ordayız busefer dereceiçin

gencpower
01-08-2009, 15:34
Hadi Hayırlısı... Techizat tam gitmek lazım güneş sakat...

ef186
01-08-2009, 15:48
Benimmi kafam çok karışık yoksa bu sitedeki fotoğraf Autodrom un eski zamanlarından mı ?

http://www.komosk.org.tr/images/imperiaflex_0_0_0.jpg

Göki,ZD
01-08-2009, 15:54
akşam mı yapılsın demek istiyosun bugracım

ef186
01-08-2009, 15:58
akşam mı yapılsın demek istiyosun bugracım

e sıcak altında bayıltmasın tabiki :D

Bide ciddi ciddi resim autodromun ilk zamanları soldaki arabada Ethem abinin arabasıymış gibi geldi bana :D

team_k20
01-08-2009, 16:05
gece yapılsın :D

umut01
01-08-2009, 17:10

bende aynısını düşünüyordum. geçen seferkinin yanıkları yeni yeni soyuldu :) tribün olursa ilerleyen yarışlarda ana habere bile konu olur. olmazsa da git gide katılım düşer atıl bir pist olur düşüncesindeyim.

team_k20
01-08-2009, 17:20
haber dedinde benle röportaj yaptılar o gün gelen soru şuydu dünyada 2. sırada deniliyolar pist için bunu biliyormuydunuz dedi yok dedim ilk defa sizden duydum :D

umut01
01-08-2009, 17:27
haber dedinde benle röportaj yaptılar o gün gelen soru şuydu dünyada 2. sırada deniliyolar pist için bunu biliyormuydunuz dedi yok dedim ilk defa sizden duydum :D

bomba habermiş hemde. :) tribünü olmayan olarak mı kast etmişler acaba? öyleyse birincisi nerede onu da çok merak ettim :D
gidecek arkadaşlara tavsiyem sandalye, güneş kremi, büyük şemsiye, mini buzdolabı içinde bol miktarda su kola, yiyecek getirmeyebilirsiniz köfteciler var biraz kuyruk olauyor ama olsun.

ali
01-08-2009, 17:39

zaten öyle düşünüyorlar yunuscum :)

otokonya
01-08-2009, 17:45
sen alıştın konya yollarına gel abim bekleriz

otokonya
01-08-2009, 17:48

bende yeni duydum yunus

carpediem
01-08-2009, 18:40
Gece yapılsın :) bi de pist bi yıkansın ya tozdan kalkılmadı adam akıllı.

Vts_Power
01-08-2009, 20:35
süre ölçme sisteminde ufak bi yazılım geliştirmesi yapılması lazım. ışık yeşil yandığında değil tekerler fotoseli geçtiğinde saymaya başlaması lazım.diğer türlü bu yarışda gördüğümüz 1 ile 1,5 sn arasında tepkime süresinde kayıp oluyor.amerikadaki yarışları izlerseniz biri diğerinden sonra bile kalkabiliyor önemli olan fodepar yapılmaması.bunu dikkate alın lütfen daha ciddi ve keyifli yarış olacaktır.o tarihde bende tatilde olacağım katılamayacağız.yarışacak arakadaşlara başarılar ancak tribün olayını çözmeden izleyici geleceğini sanmıyorum.acil tribüne çözüm gerekior..

alp1903
02-08-2009, 04:47
Katılan araçların cogu ankara zaten :) herkez kendi arasında ankarada denesin zaten :) şaka bi yana tribün şart oraya, yarışları izlemek için geldik ama yemek yiyip döndük :)

başalp
02-08-2009, 10:32
ya yarışas katılacam yada vinç getirip pistin üstünden izleyecem yarışı... sağlam bi araba lazım kaldıracak ...:))

bll
02-08-2009, 17:20
arkadaşlar benden duyulmasınn ama bir süpriz var yetişirsee mskyy fena gelcek o yarışaa...!bambaşka birr şekilde izlemeyen pişman olcak:D :D

Dookan
02-08-2009, 22:32
o konyanın Allah belasını versin tellere cıkacam diye ayakkabılarım cortladı 250 kaat.

yolda gelirken dayının teki ylda kaldı diye onu çektim 10km benzınlıge (karısına acıdım yazık 50 yaşında kadın arabayı rampa yukarı ıteklıyo dıye) 2 aks da kırıldı tamir ettirdim 150 kaat

bi dunya benzın yaktım ztaen en son çekiciyi takıp ettım de yolu buldum benzin 120 bi o iyi :D

*** gibi tarlaya cektım..

geceden gitmiştim sbh 4.30 da ordaydım pistte bi kerede ben denerım dıye gittim kapatmışlar sanki bana tokyo pisti

9 da başlayacak dediler başladı 11.30 da ztn gece 4.30 dan beri oralarda helak olduk tarlanın ortasında kene mene korkusuyla

NALET OLSUN KONYA BİDAHA GELMEM

ef186
02-08-2009, 22:59
o konyanın Allah belasını versin tellere cıkacam diye ayakkabılarım cortladı 250 kaat.

yolda gelirken dayının teki ylda kaldı diye onu çektim 10km benzınlıge (karısına acıdım yazık 50 yaşında kadın arabayı rampa yukarı ıteklıyo dıye) 2 aks da kırıldı tamir ettirdim 150 kaat

bi dunya benzın yaktım ztaen en son çekiciyi takıp ettım de yolu buldum benzin 120 bi o iyi :D

*** gibi tarlaya cektım..

geceden gitmiştim sbh 4.30 da ordaydım pistte bi kerede ben denerım dıye gittim kapatmışlar sanki bana tokyo pisti

9 da başlayacak dediler başladı 11.30 da ztn gece 4.30 dan beri oralarda helak olduk tarlanın ortasında kene mene korkusuyla

NALET OLSUN KONYA BİDAHA GELMEM

Şanssız bir yolculuk geçirmişsin kırmızı ile işaretlediğim yer ile ilgilide gayet haklılar orası e5 mi gelen bi sıkıp dönsün ?
Tokyo pisti değil Drag pist 'i ne yazıkki normal yol gibi değil .
Katılırsınız yarışırsınız ozman istediğiniz kadar gazlarsınız .

Konya ile bir alakam yok yazdıklarım Türkiye ve dünyadaki tüm pistler için geçerlidir .

Geri kalan talihsizlikler içinde geçmiş olsun .Ama bence bu agresif hallere pek gerek yok ..

Dookan
02-08-2009, 23:10
sen gelmedın galiba abi :) eğer bi yarıştan sonra 1 saat kalkmalarınıb ekleseydın şaka deil 1 saat o zmn sende bırakır giderdin herkesın yaptıgı gibi yarışı...pist olayı da göki gece girdi bi dunya kalkış yaptı madem öyle neden soktular içeri ? ben onu duyunca geceden bastım gittim piste

ef186
02-08-2009, 23:17
sen gelmedın galiba abi :) eğer bi yarıştan sonra 1 saat kalkmalarınıb ekleseydın şaka deil 1 saat o zmn sende bırakır giderdin herkesın yaptıgı gibi yarışı...pist olayı da göki gece girdi bi dunya kalkış yaptı madem öyle neden soktular içeri ? ben onu duyunca geceden bastım gittim piste

Pistin imkanları ne yazıkki yetersizmiş haklısın o konuda ama yapıcı olun azcık yaw :D
Asvaltı dökülmiş aslan gibi pist yapılmış bu sene tesisleri otoparkıda yapılır inşallah misler gibi bir pist olur orasıda herşey bi anda olmuyor orda o asvalta emek veren arkadaşlarımız kardeşlerimizi hırpalar böle yorumlar ;)
Destekleyin ki böle projeleri insanların böyle projelere ilgisi artsın bu spora ilgi artsın ileride daha güzel pistler tesisler olabilsin . Yapıcı eleştiri herzaman en doğrusu bence .o nedenle öle yazdım :D

Yarışmacılar için bir gün oncesi yani cumartesi günü antreman günü idi yarışmacı otomobilleri bir gün önce antreman için oradaydı .
Yani katılımcı olmak ayrı izleyici olmak ayrı .

Yoksa sen draglara katıldın ama gene antremana almadılarmı seni ben mi yanlış anladım yoksa :soru:

Göki,ZD
02-08-2009, 23:22

ben gece gitmedim ki :) pist 19:00 da kapanıyordu ben 18:30 da gittim
hem ben 175 tl yi bayıldım kayıt oldum piste öle girdim antrenmanımı yaptım sende kayıt olsaydın seni almazlar ise beraber çıngar çıkartırdık :)

Dookan
02-08-2009, 23:24
:):) katılmadım abicim...direkten dondum nos baglamaya gonlum el vermedi...yapıcı olup konuşursak herkes yine gelir...gelirse o pist oyle omur boyu devam eder...insanlar begenmedıgı şeylere tepkı gostermelıkı yenı bi duzenleme olsun...malesef bu turkıyede sistem budur...devletın bıle bı kere agzı yancak ki yeni duzenlemeler gelsin...çıkışta pist hakkında begenmedıklerınız diye bi anket yapılmış olsydı zaten adamlar 16 agustos a trıbun yetiştirirlerdi...ben görevli teknik ekip olarak kalkış yerinde olmama ragmen yinede yarışı adam akıllı izleyemedim...o gunesın alnında yemın ederım curuduk kendımı çöl de kalmış gibi hissetim artık bi tabureyi serap olarak görecektim o derece herkes yakınıyodu :)

pist olayıda dedigin gibi yetersiz şeyler var...gökinin girdigini duyunca ben bastm konyaya gittim nasıl ankara hıpodromda istesem şu anda içeri girebilirm; aynen öyle dusundum işte bnde

pist gusel bi pist...yalnız o tribun işi yolun maliyetnden ço daha fazlaya patlıcak bu nedenle bi süre orda tribun kesınlıkle olmucak buna ınanıyorum :)

Göki,ZD
02-08-2009, 23:30
pist olayıda dedigin gibi yetersiz şeyler var...gökinin girdigini duyunca ben bastm konyaya gittim nasıl ankara hıpodromda istesem şu anda içeri girebilirm; aynen öyle dusundum işte bnde

bugune kadar kim kafasına göre izmit,izmir,akhisar şimdi ki konya pistine kafasına göre girmiş ? hipodroma girerde pistlere giremez. Ben girdim kayıt oldum kafama göre tepmedim 700 km yi tek başıma :)

ta_one
02-08-2009, 23:31
herkez tuburun ve otopark olmadıgından sıkayet edıo ama kımse neden yok dıe bıze sormuor... beledıye yapmıor para ıstıyor sponsor da bu spora gonul veren adam para baglamak ıstemıor...
ARTI GECE GELMISSIN PISTE ama haberlerı takıp etseydın senın gıbı hı heveslı kardesımız denemek ıcın eskı moto drag pıstıne cıkmıs konyada gece basmıs onune araba cıktı ve vefaat ettı .... ha ıcımde kalmasın deneyım arabamı dıe dusunmussun senı tanımıorum ama deseydın yarıs sonu veya cumartesı gunu antıramanlarda pıste cıkarırdım senı

ef186
02-08-2009, 23:31
:):) katılmadım abicim...direkten dondum nos baglamaya gonlum el vermedi...yapıcı olup konuşursak herkes yine gelir...gelirse o pist oyle omur boyu devam eder...insanlar begenmedıgı şeylere tepkı gostermelıkı yenı bi duzenleme olsun...malesef bu turkıyede sistem budur...devletın bıle bı kere agzı yancak ki yeni duzenlemeler gelsin...çıkışta pist hakkında begenmedıklerınız diye bi anket yapılmış olsydı zaten adamlar 16 agustos a trıbun yetiştirirlerdi...ben görevli teknik ekip olarak kalkış yerinde olmama ragmen yinede yarışı adam akıllı izleyemedim...o gunesın alnında yemın ederım curuduk kendımı çöl de kalmış gibi hissetim artık bi tabureyi serap olarak görecektim o derece herkes yakınıyodu :)

pist gusel bi pist...yalnız o tribun işi yolun maliyetnden ço daha fazlaya patlıcak bu nedenle bi süre orda tribun kesınlıkle olmucak buna ınanıyorum :)

Yapıcı olsun eleştiri bol bol olsun hemfikiriz ama dersenki lanet olsun vs..vs.. bu eleştiri değil neyazıkki ;)

Pistin sadece asvalt maliyeti sanırım 2 trilyon civarıdır . Kendi kafamdan yaptığım hesap bu aşağı yukarı ...
Tribün emin ol bu tesisin yanında çok basitçe çözülebilicek bir detay eminim imkan oldukça güzel tesisler eklenecektir .

Ankara hipodrom adındanda belli olduğu gibi pist değil .
Pist aynı futbol sahası gibi özel bir alandır fenerbahce galatasaray macına erken gitmek yada once gitmek o sahada top koşturmayı hiçbir izleyici için mumkun kılmaz bu biliçte olmamız lazım ki bu tür organizasyonlarda görevli arkadaşlar olsun yarışmacılar olsun yeterli güvenlik önlemi alınmış sağlıklı ortamlarda yarışabilsinler .
Bu katılıcağın zaman senin içinde geçerli .

kurallara uyalım uymayanlara cıss :D

bigiski
03-08-2009, 08:41
Arkadaşlar merhabalar. Organizasyonumuzla ilgili olarak, seyircilerimizin rahatı için önlemler alınacaktır. Konuyla alakalı çalışmlarımız sürüyor.

brutal
03-08-2009, 09:10
Arkadaşlar merhabalar. Organizasyonumuzla ilgili olarak, seyircilerimizin rahatı için önlemler alınacaktır. Konuyla alakalı çalışmlarımız sürüyor.

:bravo:

Bir önceki yarıştan ders çıkarılarak daha iyi organizasyonlar yapmanız dileği ile. Geçen hafta bazı sebeplerden ötürü katılamamıştık bu sefer Konya dayız ;)

chiefkadir
03-08-2009, 12:58
:bravo:

Bir önceki yarıştan ders çıkarılarak daha iyi organizasyonlar yapmanız dileği ile. Geçen hafta bazı sebeplerden ötürü katılamamıştık bu sefer Konya dayız ;)İnşalah bakalım sen slickleri ayarlada:icon_tup:

brutal
03-08-2009, 13:05
İnşalah bakalım sen slickleri ayarlada:icon_tup:

Bir arkadaşımız lastiklerimi göndermeyince giremedik biliyosun Kadir abi, şimdi herşey hazır, sponsorum Yiğit Akü den de bu hafta içi desteğimizi alırsak ordayız.

BoraRS
03-08-2009, 15:46
Herşey hazır da sen hazır mısın :D Psikolojin nasıl :D Ben speedweekende katılmadan önce 3 gün boyunca işin ehli bayanlardan masaj almıştım :p

Göki,ZD
03-08-2009, 16:09
13 slick verimmi btural ?
teneke jant bulman gerek ama

brutal
03-08-2009, 16:50
Herşey hazır da sen hazır mısın :D Psikolojin nasıl :D Ben speedweekende katılmadan önce 3 gün boyunca işin ehli bayanlardan masaj almıştım :p

3 gün tel kulağmızdan düşmedi ne ara gittin masaja sen :)

13 slick verimmi brutal ?
teneke jant bulman gerek ama

14 bile kurtarmıyor bizim arabalarda ya, 280mm disk koymuş sağ olsun renault :) teklif için çok teşekkür ederim.

BoraRS
03-08-2009, 19:53
3 gün tel kulağmızdan düşmedi ne ara gittin masaja sen :)

Tam sen aradığında mola veriyordum :p

Kankam senden başarı bekliyorum. Derece önemli değil :D

golf_ıv
04-08-2009, 10:43
davşan dağa küsmüş dağın habarı olmamış...

brutal
07-08-2009, 12:32
KOMOSK Web sitesinden yapılan açıklamadan alıntıdır:

UZAK ŞEHİRLERDEN GELEN YARIŞMACILARA BÜYÜK KOLAYLIK!!
** Uzak şehirlerden gelen yarışmacılar ve beraberinde getirdikleri kişiler, DEDEMAN oteliyle yapılan anlaşma sonucu, kişibaşına geceliği 40 TL'den DEDEMAN'da konaklama imkanına sahip olabilecekler. Üstelik sabah kahvaltısı dahil!!

Bu imkandan faydalanmak için yapmanız gereken, yarışımıza kayıt için kulüp hesabına para yatırdıktan sonra, iskenderkacar@komosk.org.tr
adresine İsim-Soyisim bilgileyiyle parayı yatırdığınıza dair atacağınız e-postada, otelde konaklayacak isimleri belirtmeniz...

metin01
07-08-2009, 12:39
konaklama için güzel bi düşünce tirübinden haber var mı acaba ?

G60
07-08-2009, 13:23
konaklama için güzel bi düşünce tirübinden haber var mı acaba ?

- Seyircilerimizin yarışı daha rahat şekilde izlemeleri için pist kenarında, toprak yükseltiler ve tır dorseleri bulunacaktır. Dorselerin üzerinin kapatılması için elimizden gelen gayret gösterilecektir. Yine de önlem olarak, seyircilerimizin yanlarında şemsiye getirmesi tavsiye edilir.
- Yarışmacıları başlangıçtan itibaren yarışma programı ve işleyişi hakkında sürekli olarak bilgilendirilecektir.
- Yarışma alanında seyircilerimizi su, yiyecek gibi temel ihtiyaçlarını, uygun fiyatlarla temin edecek yiyecek standı bulundurulacaktır.
- Pist güvenlik tellerine seyircilerimizin tırmanması yasaktır. Hem seyircilerin görüş açısının kapanmaması hem de güvenlik kurallarının ihlal edilmemesi için bu kurala uymanız önemle rica olunur.
- Özel araçlarıyla gelen seyircilerimizin, araçlarını düzgün ve daha güvenilir bir ortamda park edebilmeleri için, GSGM tarafından pist yanına otopark açılacaktır. Lütfen, araçlarınızı piste gelen yolun kenarlarına park etmemeniz rica olunur. Yarışma anında ambulans veya itfaiyenin hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi, istenildiği zaman trafikte tıkanıklık yaşamadan ilerlemek için bu yol boyunca aracınızı park etmemeye lütfen özen gösteriniz. Dikkatiniz için şimdiden teşekkürler…
- Seyircilerimizin, imkanlarımız dahilinde memnuniyeti için elimizden geleni yapacağımızı taahhüt eder, şimdiden iyi seyirler dileriz.

ta_one
07-08-2009, 15:48
ınsallah guzel bı gun gececek ama bıldıgım kadarıyla su ve yıyecek standlarını klub degıl genclık spor mudurluguyle suleyman cokdogruol ayarlıo klubun acma yetkısı yok bıldıgım kadarıyla

bigiski
10-08-2009, 10:17
Arkadaşlar merhabalar.
Seyirci durumda bazı gelişmeleri sizlere aktarmak istiyorum.
Bildiğiniz gibi seyircimizin rahatı için seyyar römork düşüncesi vardı, ancak geçtiğimiz hafta G.S.G.M pist kenarına yaptığı toprak yükseltinin yüksekliğini daha da artırmış. Bizimde toprak yığıntısının arkasına römork yerleştirme gibi bir düşüncemiz vardı, ancak yükseltinin 1,5 metreyi aşması römorkların aşağıda kalmasına sebep olacağından bu plandan vazgeçmek zorunda kaldık. Yalnız pistin ilk metrelerinde bir boşluk mevcut. Bizde sadece bu bölüme iki römork yerleştirebileceğiz. Toprak yığıntısının genişliği ise 2 metre civarı ve yaklaşık 300 metre boyunca uzanıyor.
Bu arada tellerin üstüne çıkmak pek mümkün olmayacağa benziyor, çünkü tel örgülerin üstüne ilaveten dikenli tel çekildi.
Yiyecek içecek standının kiralanması G.S.G.M ye ait olmasından ve geçen yarıştaki kişiye verilmesinden dolayı, istediğimiz gibi bir işletme olmayacak. Ayrıca problem olmaması açısında pist dışınıda stand açılmayacak.
Yazdıklarım ne yazıkki seyirci açısında olumlu değil. Ama bu hafta elimizden gayreti göstereceğiz. Umarım memnun olursunuz. Ancak türübün olmadan seyirci memnuniyetinin de olmayacağı su götürmez bir gerçek. Tribünün en kısa zamanda yapılmasıda, seyircinin bu yarışa olan ilgisinin devam etmesidir.
İskender KAÇAR

tool
10-08-2009, 10:37
Arkadaşlar merhabalar.
Seyirci durumda bazı gelişmeleri sizlere aktarmak istiyorum.
Bildiğiniz gibi seyircimizin rahatı için seyyar römork düşüncesi vardı, ancak geçtiğimiz hafta G.S.G.M pist kenarına yaptığı toprak yükseltinin yüksekliğini daha da artırmış. Bizimde toprak yığıntısının arkasına römork yerleştirme gibi bir düşüncemiz vardı, ancak yükseltinin 1,5 metreyi aşması römorkların aşağıda kalmasına sebep olacağından bu plandan vazgeçmek zorunda kaldık. Yalnız pistin ilk metrelerinde bir boşluk mevcut. Bizde sadece bu bölüme iki römork yerleştirebileceğiz. Toprak yığıntısının genişliği ise 2 metre civarı ve yaklaşık 300 metre boyunca uzanıyor.
Bu arada tellerin üstüne çıkmak pek mümkün olmayacağa benziyor, çünkü tel örgülerin üstüne ilaveten dikenli tel çekildi.
Yiyecek içecek standının kiralanması G.S.G.M ye ait olmasından ve geçen yarıştaki kişiye verilmesinden dolayı, istediğimiz gibi bir işletme olmayacak. Ayrıca problem olmaması açısında pist dışınıda stand açılmayacak.
Yazdıklarım ne yazıkki seyirci açısında olumlu değil. Ama bu hafta elimizden gayreti göstereceğiz. Umarım memnun olursunuz. Ancak türübün olmadan seyirci memnuniyetinin de olmayacağı su götürmez bir gerçek. Tribünün en kısa zamanda yapılmasıda, seyircinin bu yarışa olan ilgisinin devam etmesidir.
İskender KAÇAR

tribun yok, yiyecek icecek istediginiz gibi degil;
pisti isleten kisinin aklindan gecen nedir acaba cok merak ediyorum?

MKaya
10-08-2009, 18:44

+10000000.........

Vts_Power
11-08-2009, 23:33
tribün olmadan gölgeliği olmadan bu sıcakda insanların gelmesini beklemeyin arkadaşlar..

chiefkadir
12-08-2009, 00:12
Geçen seferki tatile denk geldi ,bu seferkine gidelim diyoduk fiyasko olmasında ..

brutal
12-08-2009, 08:22
Geçen seferki tatile denk geldi ,bu seferkine gidelim diyoduk fiyasko olmasında ..

Şefim gitmiyormuyuz yoksa?

BoraRS
12-08-2009, 09:58
Şefim gitmiyormuyuz yoksa?

Kaçmayın korkmayın gidin alın ve gelin :D

bigiski
12-08-2009, 10:31
Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Gölgelik işini bari çözersek az da olsa rahatlık sağlarız gibime geliyor. En azından onu yapalımda güneşten korunsun millet.
Ama bu organizasyondan sonra develet büyüklerimizin kapılarını çalacağız.

brutal
12-08-2009, 11:32
Kaçmayın korkmayın gidin alın ve gelin :D

Gidicez herhalde ama gözlerim seni arayacak, ***** rövanş isteruk :rolleyes: Araç şanzıman dışında herşeyi halloldu gibi, şanzıman bi süpriz yapmazsa bi 400 metre hevesimizi alırız.

Ezgice
12-08-2009, 12:32
bi öncekinde bulunayım dedim gittim arabadan inemedim bi yerlerden ses geliyor millet bi yerlere tırmanmış toz toprak aman dedim :)

chiefkadir
12-08-2009, 21:15
Şefim gitmiyormuyuz yoksa?Gidiyoz conem:icon_tup:

Alperen-B
12-08-2009, 23:19
50 metrelik toprak yükselti 300 metre kadar mı oldu ? sadece o kısıma mı toprak atıldı ağaçların oldugu yere toprak atılmadı mı. bir de görevli arkadasların biraz kibar olmasını rica ediyorum geçen sefer çok kabaca davranıldı ordaki herkeze. wc için dısarı cıktım içeri girmek istedim bu seferde içeri almak istemediler kolumda bileklik olmasına rağmen. geçen sefer olan organizasyon çok acemice olmustu inş.bu organizasyon daha prof. şekilde olur. fotosel olayına da çözüm bulunması gerek araçlar yeşil yanması ile başlayan sürede 1sn lere kadar süre kaybına ugruyor. gerçek 400mt deki süreyi göremiyoruz.

Selman
13-08-2009, 11:35
inşallah bütün sorunlar giderilir. söylenenlere göre profesyonel bir organizasyon olacak umarım güzel bir hafta sonu olur.

BoraRS
13-08-2009, 12:54
Gidicez herhalde ama gözlerim seni arayacak, ***** rövanş isteruk :rolleyes: Araç şanzıman dışında herşeyi halloldu gibi, şanzıman bi süpriz yapmazsa bi 400 metre hevesimizi alırız.

Tamam benden sana tüyo unutma sakın 1. den 2. ye çekeceksin. 3. e değil :D

brutal
13-08-2009, 13:35
Tamam benden sana tüyo unutma sakın 1. den 2. ye çekeceksin. 3. e değil :D

2 ye çekince çok sarıyor 3 iyidir :D

Selman
14-08-2009, 20:36
Yarışa iki gün kaldı. Organizasyon ne alemde acaba:confused:

İbrahim Erdem
14-08-2009, 23:13
Ben ve arkadaşın görev için başvurusu vardı. ağustosun başında başvuru yaptık.Hala cevap gelmemiş:confused:

chiefkadir
15-08-2009, 12:39
Başlığı açan arkadaş birde açıklama yapsa organizasyonun durumu hakkında iptalmi,değilmi,olacakmı katılım nasıl,vs.

İbrahim Erdem
15-08-2009, 13:00
Ben ve arkadaşın görev için başvurusu vardı. ağustosun başında başvuru yaptık.Hala cevap gelmemiş:confused:

Bizim pist görevleri gelmiş.Akşam da seminere gidecez.

Alperen-B
15-08-2009, 13:12
Arkadaslar yarış yarın ve hala doğru dürüst bir bilgi veren yok.

brutal
15-08-2009, 14:08
Arkadaslar yarış yarın ve hala doğru dürüst bir bilgi veren yok.

Klübü aramayı denedinizmi bilgi için? Telefonla ulaştığınız zaman oldukça ilgi ve alaka gösteriyorlar.

brutal
15-08-2009, 14:11
Başlığı açan arkadaş birde açıklama yapsa organizasyonun durumu hakkında iptalmi,değilmi,olacakmı katılım nasıl,vs.

Kadir abi buraya çok fazla yazmıyorlar ama dün görüştüğümde katılımın iyi olduğunu, yerel sürücüler dışından antalya ankara adana ve çevre illerden katılımın olduğunu söylediler, net rakam veya hangi araçların katılacağı bilinmiyor. Herzamanki gibi yarış sabahı herşey belli olacak herhalde :)

Şimdi klüp ile konuştum. Arazi gençlik il spor müdürlüğüne ait olduğu için kendileri herhangibir girişimde bulunamıyorlar. En son yapılan toprak yükselti durmaktadır. Gelen arkadaşlar mutlaka şemsiye alsın diyorlar.

aoc
15-08-2009, 14:35
O toz toprağa Schumacher gelse bile gitmem...

BU®AK
15-08-2009, 14:35
+1907 Çiğ köfte + 3. derece yanıklar tellere tırmanmakdan yanı açılmış bir spor ayakkabı ve tellerde yırtılan pantolonum :icon_tup:
Alınan zevk başka ama seyirci olmazsa motor sporları anlamını yitirir. Bunların acil çözülmesi lazım. Organizasyonda da gereksiz yere beklemeler anons sorunu vardı. İnşallah daha keyifli bir organizasyon olur.Katılacak herkese başarılar dilerim :icon_tup:
Saygılar...

otokonya
15-08-2009, 14:52
Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Gölgelik işini bari çözersek az da olsa rahatlık sağlarız gibime geliyor. En azından onu yapalımda güneşten korunsun millet.
Ama bu organizasyondan sonra develet büyüklerimizin kapılarını çalacağız.

arkadaşlar lütfen gelişmeler hakkında bilgi verin
ben konyalıyım hiç bişey hakında bilgimiz yok konya dışından gelen ler ne yapsın

Alperen-B
15-08-2009, 15:19
Klübü aramayı denedinizmi bilgi için? Telefonla ulaştığınız zaman oldukça ilgi ve alaka gösteriyorlar.

Herkes tek tek arayıp soramaz ki. En azından son durumları yazsalar bence gayet iyi olur.

otokonya
15-08-2009, 16:15
Herkes tek tek arayıp soramaz ki. En azından son durumları yazsalar bence gayet iyi olur.

pazartesi yazacaklar sanırım

brutal
15-08-2009, 16:43
yukardaki açıklamayı kulüpten onay alarak yazdım, son durum budur malesef. Yarış olacak, seyirciler için toprak tepeden başka bir gelişme yok... Katılım 30 araç civarına ulaşmış durumda, yarın kayıt yaptıracaklar ile birlikte sayının artacağını söylüyorlar.

başalp
15-08-2009, 22:30
msupra, msky, zn yarışacak mı konyada?

chiefkadir
15-08-2009, 23:14
Kadir abi buraya çok fazla yazmıyorlar ama dün görüştüğümde katılımın iyi olduğunu, yerel sürücüler dışından antalya ankara adana ve çevre illerden katılımın olduğunu söylediler, net rakam veya hangi araçların katılacağı bilinmiyor. Herzamanki gibi yarış sabahı herşey belli olacak herhalde :)

Şimdi klüp ile konuştum. Arazi gençlik il spor müdürlüğüne ait olduğu için kendileri herhangibir girişimde bulunamıyorlar. En son yapılan toprak yükselti durmaktadır. Gelen arkadaşlar mutlaka şemsiye alsın diyorlar.İyi o zaman bir şapka bide güneş yağı alıp gidelim :)

Alperen-B
15-08-2009, 23:51
İyi o zaman bir şapka bide güneş yağı alıp gidelim :)

şefim en önemlisi sandalye ve şemsiye onları da yanınıza alın bence :). pazar günü konya'da hava sıcaklıgı 34 dereceymiş.

Mehmet Gazihan
16-08-2009, 00:33
3G çıktı naklen toplaşsakda biyerden izlesek ist te

Dookan
16-08-2009, 00:56

hahahahahahahhahahahahahaha

Selman
16-08-2009, 12:20
toplam 18 tane araç gelmiş. 8 tane şahin vardı.1 evo 1 m5 hatırladğım bunlar. uzak şehirlerden iyiki gelmemişsinz. bende yarım saat durdum siding i izledm geldm. Organizasyon berbat gene.

edit:fotoğrafları yüklüyorum şimdi.

umut01
16-08-2009, 13:37

çok güzel fikir. pit alanı içinde birisine bağlansak süper olur.

:icon_tup:

Mehmet Gazihan
16-08-2009, 13:47
http://www.handcellphone.com/archives/3g-web-cam-wireless-spying-technology-through-cellular-phone

ahanda kamera..Motorluymuş bide..takarız içine benim data hattını ((: giden biri koyar bi köşeye :D

ta_one
16-08-2009, 15:12
az katılım oldu ama guzel bı yarıs oldu clıocu brutal galıba abım cok guzel gıdıodu arabası ama sanzımanda sorun oldugundan derece alamadı

mmustu
16-08-2009, 15:15
nazmi başkan ne yaptı resimlerini gördüm ordaymış.

senna
16-08-2009, 18:00
hani çok katılım vardı?

gencpower
16-08-2009, 18:35
katılım azdı fakat güzeldi. çok hızlı yaptılar yarışı :)

BU®AK
16-08-2009, 19:08
Dereceler nedir?

chiefkadir
16-08-2009, 19:31
Bizde Baturalp'in (brutal) Clio rs ile gittik.Organizasyon kötüydü diyemiyeceğim birazda insanlarımızın anlayışlı olması gerekiyor.Start'lar gayet güzel verildi fakat fotoseldeki hadise hala çözülmüş değil.Yeşil yandığı anda süre başlıyor.
Katılım oldukça azdı biri atmo 8 adet şahin vardı,
Sınıflar 14-15-16 ve üzeri olarak belirlendi..
En hızlı sınıfta(6) Adanalı Evo 13.900 gibi rakam yapıp m5'i geçerek birinci oldu
Yine o sınıfta wrx üçüncü oldu,Civic Ek turbo 4.oldu (belki karıştırdım 3ve4 ü)
Sınıf 5 te E30 Nzm 1.geldi,2.Ferros E30(nos) ikinci oldu,Baturalp Clio rs ile üçüncü oldu
bu sınıfın en iyi derecesini Yılmazın şöförlüğünde Nzm 15.010 ile yaptı.Clio rs in en iyi derecesi 15,350 idi..
Diğer Sınıflar,Şahin'lerini birinciliğinde bitti..Resim ve videolar var onlarıda bilahare atarım..

MeRtCaN
16-08-2009, 19:34
NZM yı tebrık ederızz
şeytanın bacagını kırdı sonunda :)

07 db 408
16-08-2009, 19:36
biliyoduk katılımın az olacağını masraflara değmezmiş

chiefkadir
16-08-2009, 20:40
NZM yı tebrık ederızz
şeytanın bacagını kırdı sonunda :)Ayarı kim yapmış acaba :D
P.tesi salı bigörüşelim combo ;)

ibrahim
16-08-2009, 20:55
gün nazminin günüdür yıllardır hayalini kurduğu bir ödülü aldı hemde birincilikle onun adına ben çok sevindim başarısının devamını dilerim

On3R
16-08-2009, 20:56
Geçen sefer organizasyon bitene kadar dayanmıştım.
Fakat bu sefer 15 dk dayanabildim.
Konya kendi kendini bitiriyor...

başalp
16-08-2009, 22:02
Yarışta dereceye giren arkadaşları kutlarım... Malesef seyirci olarak çok kötü bir gündü... şehir dışından gelen arkadaşlar adına üzüldüm gerçekten... inşallah en kısa zamanda tribün yapılır... tribün yapılmadan yarışların yapılması çok saçma bence....

BoraRS
16-08-2009, 22:09
Batu tebrikler kardeşim. Slicklerin iş yapmasına çok sevindim.

Kadir üstat bu derecede senin de parmağın var bence :D Ne yaptın Batuya gerekli taktikleri yol boyunca vermişsindir kesin :D

chiefkadir
16-08-2009, 22:27
Batu tebrikler kardeşim. Slicklerin iş yapmasına çok sevindim.

Kadir üstat bu derecede senin de parmağın var bence :D Ne yaptın Batuya gerekli taktikleri yol boyunca vermişsindir kesin :DYaw o slicklerle 2-3binde kaldırdı batu krize girdim ben :d Çok uğraştık ama yüksek devirde kalkamadı bitürlü eğer 5-6 bin gibi tutunsa 15sn.altına inerdi..neyse batu yinede kupasını aldı :D

ef186
16-08-2009, 22:44
gün nazminin günüdür yıllardır hayalini kurduğu bir ödülü aldı hemde birincilikle onun adına ben çok sevindim başarısının devamını dilerim

Vay Nazmi kupaandı desene :D
Tebrikler :D

G60
17-08-2009, 00:06
Tribün olsa da sıkıntılar aynı olacak onu anladım ben. Konya seyircisi böyle olduktan sonra, çok zor tam anlamıyla sağlıklı kalkış. Tellerden içeri atlayanlardan tutun, yarışa katılıpta lastik yakmaya çalışanlara kadar. İlk önce Konyalının bilinçlenmesi gerekiyor.

O seyirciye göre organizasyon gayet sorunsuz ve hızlı geçti bence. Kalkışlar peşpeşe bekletilmeden oldu, katılım az olsa da Şahinleri bile izlemek zevkliydi.

Kadir abi sinir krizi geçiriyordu düşük devirde kalkmasından Baturalp'in. 2 ye geçiş kaçırmadan ve devirli kalkış olsaydı çok daha iyi derece gelirdi RS'den. Yine de kupasını aldı. :)

Seyirci ve yarışmacılar gidince 19.63 ile Doblo power konuştu. :D

chiefkadir
17-08-2009, 00:15
Tribün olsa da sıkıntılar aynı olacak onu anladım ben. Konya seyircisi böyle olduktan sonra, çok zor tam anlamıyla sağlıklı kalkış. Tellerden içeri atlayanlardan tutun, yarışa katılıpta lastik yakmaya çalışanlara kadar. İlk önce Konyalının bilinçlenmesi gerekiyor.

O seyirciye göre organizasyon gayet sorunsuz ve hızlı geçti bence. Kalkışlar peşpeşe bekletilmeden oldu, katılım az olsa da Şahinleri bile izlemek zevkliydi.

Kadir abi sinir krizi geçiriyordu düşük devirde kalkmasından Baturalp'in. 2 ye geçiş kaçırmadan ve devirli kalkış olsaydı çok daha iyi derece gelirdi RS'den. Yine de kupasını aldı. :)

Seyirci ve yarışmacılar gidince 19.63 ile Doblo power konuştu. :DWaay bizden sonra gazladınız he :) Tüh len bende 14 leri yapacam diyodum baktım kapamışlar :D

MeRtCaN
17-08-2009, 00:27
Ayarı kim yapmış acaba :D
P.tesi salı bigörüşelim combo ;)

ben yaptım :)
Ankaraya ugramadılar sanırım ugraslar ufak tefek işlerinde yapacaktık
ama gerek kalmamıs Nazmı goturmus bu sefer :)

tamamdır abı goruselım :)

chiefkadir
17-08-2009, 00:30
ben yaptım :)
Ankaraya ugramadılar sanırım ugraslar ufak tefek işlerinde yapacaktık
ama gerek kalmamıs Nazmı goturmus bu sefer :)

tamamdır abı goruselım :)Ankaraya uğramışlar Yuva'da e30 la sıkmışlar..Dönüştede biz roll yaptık :D

Dookan
17-08-2009, 00:56
nzm ankaradaydı biz konyadan enka ya geçtik sonra nzm geldi an240 ı geçti :D 10 numara yuruyo

34 NZM 88
17-08-2009, 08:58
nzm ankaradaydı biz konyadan enka ya geçtik sonra nzm geldi an240 ı geçti :D 10 numara yuruyo

saol kardeşim teşekkürler.neden oraya geldigimde enkada tanışmak istemedin benle o kadar yol geldik :) bu arada 06 an 240 hafife alınacak bi araba deil ayrıca o benim ekür :)

34 NZM 88
17-08-2009, 09:01
NZM yı tebrık ederızz
şeytanın bacagını kırdı sonunda :)

saol kardeşim allah razı olsun ayara gelicektik geciktik o bahane ankaranın havasını alınca ayarı düzeldi aem e bakıyorum 12,5 13 :) sonra bastık gittik ama seninde emegin var teşekkürler kardeşim

Selman
17-08-2009, 09:02
Tebrikler NZM'ye :)

34 NZM 88
17-08-2009, 09:05
Vay Nazmi kupaandı desene :D
Tebrikler :D

saol abi başardık en sonunda allahıma şükürler olsun başardık abi emegimin karşılıgını alıyorum sanayi olarak bi ara 14,9 u bile yakaladık :)

34 NZM 88
17-08-2009, 09:06
Tebrikler NZM'ye :)

saol kardeşim teşekkürler

bigiski
17-08-2009, 09:19
Arkadaşlar merhabalar, sorduğunuz tüm sorulara cevap veremediğim için özür dilerim. Çünkü organizasyon yaklaştıkça başımı kaşıyacak vakit bulamadım. Hatta piste cumartesi 15:00 te girdim, pazar 20:00 de ciktim :)
Herzamanki gibi seyircimiz sıkıntı içerisindeydi, sizleri rahat ettiremediğimiz için üzgünüm. Yanlız diğer yarışlara oranla seyirciler yükseltinin olduğu tarafta yarışı izledi. Birde önceki yarışta seyircinin büyük bölümü, ara verildiğinde pisti terketmişti. Yanlız bu sefer çok az seyirci yarış alanından ayrıldı.
Ayrıca tribün eksikliği ve servis alanının etrafının kısa tel örgü olması servis alanında bizlere büyük sıkıntılar yaşattı. Anlıyorum herkezi, sıcağın altında beklemek kolay değil, aynı sıkıntıyı önceki yarışta bizde yaşadık ama bu demek değildirki bizleri zor duruma sokup yarışın gidişatını sekteyeğe uğratacak şekilde davranabilme hakkı verilsin. Üstelik yarış alanında bu sporun mantığını ahlakını bilmeyen seyircide mevcuttu, bu bambaşka bi sorun çünkü adamın hiç birşey umurunda değil. Ne yarışın işleyişinin sıkıntıya gireceği nede kendi canı. Biz özel güvenlik şirketinin etkisiz olacağını düşünerek Konya Gözetmen Kurulundan 50 gözetmen istedik ancak sadece 15 gözetmen geldi. Böyle olunca güvenliği sağlamak çok güçleşti.
Yarışa gelince 19 araç katıldı. Genel olarak şahin hükmü vardı yarışta, seyirlik olarakta bana göre 3 araç vardı. Ama iyi organize olduğumuzdan yarışı seri götürdük insanları gereksiz yere bekletmemeye gayret ettik. Sadece bir yerde seyirci problemi artınca yarışı durdurdum. Çünkü iş çığırından çıkmaya başlıyordu.
Yarışta gördüğünüz eksiklikleri (tribün sorununu biliyorum :)) buradan veya özel mesajla bana yazarsanız sevinirim. en zaından bizim gözümüzden kaçanları biliriz. Zaten bu haftadan itibaren tribün işini çözmeye çalışacağız diğer klüplerdeki arkadaşlarla birlikte, ayrıca G.S.G.M. de bunun bir an önce çözüme kavuşmasını istiyor.
27 Eylülde diğer klübümüzün oto-drag yarışı olacak bilginize.
İskender Kaçar

izo
17-08-2009, 09:20
geçen bizim slickler kısmet olmamıştı size bu sefer getirmişsiniz sonuç da iyi olmuş maşallah..
rs e de tebrikler..

34 NZM 88
17-08-2009, 09:39
geçen bizim slickler kısmet olmamıştı size bu sefer getirmişsiniz sonuç da iyi olmuş maşallah..
rs e de tebrikler..

kardeşim saol prof manada daha yeni yeni bişeyler yapmaya başladık :) lastikleri ozaman taksaydık ozmaanda 1.ci olurduk ama herşey ani olmuştu artık prof manada kovalayacaz bu işe gönul verdik emek verdik katılım gösteren göstermeyen herkese teşekkürler burdan vtec hasan kardeşimide canı gönulden tebrik ederim adam iyi bi sıralama yaparak bizim sınıf a girdi ama onu ben eledim böle olsun istemezdim hayırlısı olsun ama aracı maşaallah çok dolu guzel tebrikler

Mst
17-08-2009, 09:40
NZM dünki yarışın favori aracıydı bence, tebrikler. Katılım çok zayıftı, asıl beklenen araçlar yoktu malesef.

vtecburhan
17-08-2009, 09:43
nazmi kardeşim ALLAH kaza bela vermesin arabanın maaşallahı var cok güzel yuruyor hakkını verıyor tekrardan tebrik ederim seni ve arabanı

34 NZM 88
17-08-2009, 09:51
nazmi kardeşim ALLAH kaza bela vermesin arabanın maaşallahı var cok güzel yuruyor hakkını verıyor tekrardan tebrik ederim seni ve arabanı

saol kardeşim seni orda gördüm geçen geldimizde yoktun gözüm aramıştı seni bugune nasip oldu en kısa zamanda yine gelecegim konyalı butun arkadaşlarıma canı gönulden teşekkür ederim hepsinden allah razı olsun erdal oto cam ramazan kardeşime de ayrıca teşekkür ederim saolsun

34 NZM 88
17-08-2009, 09:53
NZM dünki yarışın favori aracıydı bence, tebrikler. Katılım çok zayıftı, asıl beklenen araçlar yoktu malesef.

saol teşekkürler kardeşim aynen dün beklenen araçlar yoktu ***** bende kapıda girip girmemekte karasız kaldım çünkü istediğim bi araç vardı gelemedi nasip kısmet başka zamana zaten illegalde canına ot tıkarım :D katılım 18 araç olmasına ragmen çok guzeldi herkese teşekkür ederim

ahmetbozkurt
17-08-2009, 10:36
kardeşim saol prof manada daha yeni yeni bişeyler yapmaya başladık :) lastikleri ozaman taksaydık ozmaanda 1.ci olurduk ama herşey ani olmuştu artık prof manada kovalayacaz bu işe gönul verdik emek verdik katılım gösteren göstermeyen herkese teşekkürler burdan vtec hasan kardeşimide canı gönulden tebrik ederim adam iyi bi sıralama yaparak bizim sınıf a girdi ama onu ben eledim böle olsun istemezdim hayırlısı olsun ama aracı maşaallah çok dolu guzel tebrikler
nazmi kardeşim öncelıkle tebrık ederım ıyı bir yarış çıkardın ancak bizim vtec tutunamadıgından dolayı iyi bir derece alamadı tutunsaydı güzel bir derece yapardık...
inşallah bundan sonraki yarışlarda iyi dereceler çıkartacağız

34 NZM 88
17-08-2009, 10:40
nazmi kardeşim öncelıkle tebrık ederım ıyı bir yarış çıkardın ancak bizim vtec tutunamadıgından dolayı iyi bir derece alamadı tutunsaydı güzel bir derece yapardık...
inşallah bundan sonraki yarışlarda iyi dereceler çıkartacağız

SAOL ABİ TEŞEKKÜRLER.aynı sıkıntı gerçekten herkesde vardı normalde o pisti kolalamasalar sarmadan daha ii kaldırabilirdik herkes derecesini ii yapabilirdi.ordaki ortam arkadaşlık gerçekten guzel konyaya gelip etli ekmek yemegi düğün pilavı etli pilav ayran on numero :D k.i.b abi a.e.ol

BU®AK
17-08-2009, 11:19
Dereceye girenleri tebrik ederim.Nzm nin derece almasını ilk yarışda bekliyordum kısmet bu yarışa olmuş.Hayırlı olsun :icon_tup:

34 NZM 88
17-08-2009, 11:24
Dereceye girenleri tebrik ederim.Nzm nin derece almasını ilk yarışda bekliyordum kısmet bu yarışa olmuş.Hayırlı olsun :icon_tup:

saol kardeşim allah razı olsun ilk yarışta siliks lastiğimiz yoktu elenmiştik orda herkesten istedik kimse vermemişti.:) şimdi ise lastiklerimizi taktık ayarımızı yaptık derecemizi aldık mutluyuz geçenki yarışın birincisinin derecesini yakaladık 14.9

by_krc
17-08-2009, 14:38
emegi geçen herkeze tşkler güzel bir yarış oldu

nazmi kardeş tebrik ediyorum maşaallah çok iyi bir yarış çıkardın
başarıların devamı...

34 NZM 88
17-08-2009, 16:09
emegi geçen herkeze tşkler güzel bir yarış oldu

nazmi kardeş tebrik ediyorum maşaallah çok iyi bir yarış çıkardın
başarıların devamı...

saol kardeşim teşekkür ederim

Ezgice
18-08-2009, 12:13
fotograf yokmu ?

vtechasan
18-08-2009, 12:33

eyvallah nazmi saolasın tebrik ediyorum seni arkadaşlar keşke cumartesi pisti açsalardı deneme imkanımız olsaydı.arabaya s300 taktım çok güzelde bi ayar yaptım ama pazar gün 3.viteste bile boşa çevirdim senide tebrik ediyorum hayatımda gördüğüm en ii giden e30 325ten biri seninki maşallah

Selman
18-08-2009, 12:39
fotograf yokmu ?

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=35168

Ezgice
18-08-2009, 12:40
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=35168

teşekkürler selman ilkindeki atmosfer olur zannettim gitmemiştim keşke gelseydim :)

34 NZM 88
18-08-2009, 12:49
eyvallah nazmi saolasın tebrik ediyorum seni arkadaşlar keşke cumartesi pisti açsalardı deneme imkanımız olsaydı.arabaya s300 taktım çok güzelde bi ayar yaptım ama pazar gün 3.viteste bile boşa çevirdim senide tebrik ediyorum hayatımda gördüğüm en ii giden e30 325ten biri seninki maşallah

eyvallah kardeşim saol allah razı olsun en kısa zamanda görüşelim ok

KonyaTuning
18-08-2009, 21:06
Tebrikler nzm günün favori aracı oldun, katılım azdı ama yine de güzel bir gün oldu, tribün sorunu çözüldüğü zaman fevkalade draglar olacağını düşünüyorum.

Dookan
19-08-2009, 03:42
saol kardeşim teşekkürler.neden oraya geldigimde enkada tanışmak istemedin benle o kadar yol geldik :) bu arada 06 an 240 hafife alınacak bi araba deil ayrıca o benim ekür :)

anıl bizimde arkadaşımız sayılır..vlla böyle söyledin şimdi içimde bi burukluk oldu keşke ben senin konyadan geldıgını başt anlyamadım tam o arada bindik çok sıkılmıştık giderken söylendi ondan sonra bnde heeeee tamam tamam moduna girdim yanımdada tech ten bı suru insan vardı kşke tanışsaydık yanlış yaptık inş bidahaki sefere...araca sorunsuz yuruyusler dilerim ekzantrk sesi harika :)

halilcakir
20-08-2009, 16:01
Birkac postu okudum sadece ama seyirci icin yer olmamasi ve olcumun cok saglikli olmamasi bunca basarinin yaninda devede kulak bence ve zamanlada hallolur nasil olsa bu kadarini yapan onlarida yapar yavas yavas;)

Sonunda TRde solusyon dokulen tutunma saglayan zaman olcen guvenlikli bir pist var:icon_tup:

ayrica dikkatimi ceken bir ayrinti komosk.org.tr de hemen guncellenmis resimler sureler eklenmis buda cok guzel

adanadan o gun katilan evonun videosunu bana ulastirdilar duzenleyip upload ettim izlemek isteyen arkadaslar icin

http://videos.streetfire.net/video/Konya-1-Mahalli-Drag-en_702424.htm

BMW_TEAM
20-08-2009, 16:59
nazmi abi tebrik ederim güzel bi yarış çıkardın helal olsun 1 den 2 yi geçtiği zaman nasıl oynuyo ya hasta oldum

BMW_TEAM
20-08-2009, 17:02
bizim konyadaki drag pistinde tribün sıkıntısı belediyeden kaynaklanıyor sanırım önceden drag pisti konyabüyük şehir belediyesindeydi sonra konya motor sporları koluna geçti süleyman küçükdogru ol abimiz bakıyor inş. en kısa zamanda bi trübün işi çözülecektir ancak katılımda da düşme yok trübün başlıca sıkıntı ama gelen baya kişi var DRAG YARIŞINDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR :D