PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MSN HATA KODU 8e5e0152 Yardım

NOSman
04-08-2009, 15:46
MSN HATA KODU 8e5e0152 Yardım google da araştırdım ama bişey bulamadım başka yerden msn acıyorum benım acmadıgım yerden başka msnde acılabılıyor sadece benımkıne mahsus boyle birşey.. nasıl çözüm bulabılırım

stlegal
04-08-2009, 15:49
C=documents and settıngs=admın=local settings=applıcatıon data=microsoft=windows lıve contacs a gır burda senın bılgısayarında oturum acanları goruceksın onlları sıl (desktop dıye bı dosya var onu sılme) sora msnı acmaya calıs olması lazım

hocam googleda 1 milyon kişi yazmış aynı sorunu

yusufcan_k
04-08-2009, 15:52
3 gündür msnde internette cok garip şeyler oluyor anlayabilmiş degilim :S

chiefkadir
04-08-2009, 15:56
Aynı sorunlar vardı bendede youtube a girmeye yarayan www.makat.com dan dosya yüklemiştim onu kaldırınca msn felan çözüldü,gerçi bu telekomun çalışmaları varmış onunda etkisi olabilir

yusufcan_k
04-08-2009, 16:03
Aynı sorunlar vardı bendede youtube a girmeye yarayan www.makat.com dan dosya yüklemiştim onu kaldırınca msn felan çözüldü,gerçi bu telekomun çalışmaları varmış onunda etkisi olabilir

youtube jacker mi kadir abi ??

mr.korhan
04-08-2009, 16:07
Youtube açılımı için yüklediğiniz jacker tarzı programlar dns kayıt dosyasına yeni kayıtlar eklerler..böylelikle bilgisayarınız , siz youtube sitesini tıkladığınızda, sorgulamak için dns e yönelmeden önce kendindeki kayıtlara bakacak ve TürkTelekom dns lerine sorgulamadan direk adrese ulaşacaktır.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

klasörünün altındaki "hosts" dosyasını notepad ile açarak gereksiz dns kayıtları varsa temizleyebilirsiniz..Aynı yerde msn içinde dns dosyası vardır..bu dosyanında içindeki zararlı kayıtlarda oturum açmanızı ve gereksiz kopmalarınızı sağlayabilir.