PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Solargard Cam filmi Hakkında...

harun
10-08-2009, 20:22
Arkadaşlar.Bugün arabayı yıkattığım yerde cam filmi yapıyorlarmış.Sorayım dedim.Ömür boyu garantili,,güvenlikli ve güneş korumalı olduğundan bahsetti.Aracın hiçbir şekilde kapıları,pandizotları,cam ları sökülmeden uygulama yapıyorlar.Özel ekip ile dedi.Artı olarak Boya koruma,Motor koruma ve Su kaydırıcı da yaparız dediler.O da sanırım Würth marka.Hepsini toplam 400 TL ye yaparız dediler.Açıkçası içime sindi fakat sizlere de sorayım dedim.Solargard ve Würth markaları nasıldır.Güvenilebilir mi ? Kullanan var mı aramızda ? Tavsiye edermisiniz ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. ;)

R.I.P
10-08-2009, 20:57
benden önceki sahibi çektirmiş faturasıda vardı kaç yıldır bilmiyorum ama en azından 2 senedir ben kullanıyorum solma çizilme olmadı.sanırım bi ara sabancı tarafından getirilmekteydi

STP
10-08-2009, 20:58
avcılardamı yıkattın arabayı? autojoyda

TarikS
10-08-2009, 21:01
Ikisi de iyi markalardir.. Iscilik iyi olduktan sonra bir sikinti yasayacagini sanmiyorum.. Uygulama yapilan arabalarina bak, incele.. Begenirsen yaptir..

harun
10-08-2009, 21:06
Daha önce bi sıfır arabaya uygulamışlar.Gayet te güzel durmuş.

Çorlu da oturuyorum ben.Turtle Wax ta yıkattım. ;)

STP
10-08-2009, 21:08
solarguard suankı en ıyı fılm markası

Chatin
10-08-2009, 22:00
solarguard suankı en ıyı fılm markası

llumar daha iyi diye biliyorum. 200 lira film olsa 200 de boya koruma olsa. iyi fiyat bence. ha boya koruma yapılırken başında dur. birde solargard marka kutudan çıkmalı o filmler aklında olsun. ha birde eğer solargard ın smoke modelini takıyorsa daha iyi..

edit: smoke modeli quantumdan daha pahalı

Diesel
11-08-2009, 02:22
bende solargard yaptırdım ve renkte morarma yok ama filmin rengi açıldı resmen
solargard yapmadı herhalde yapan deli oluyorum. bi ara uğraşıp garanti kapsamına sokmayı düşünüyorum ama üşeniyorum :D

karsiyakaliozi
11-08-2009, 11:19
buyuk ihtimalle cam filmi yapmak için boya korumayı onermiş sonucda Würth kötü marka deyıl tabi boya korumada aslında verilen para işçilik gibi daha çok kullanılan malzeme cüzzi büyük kutularda konsantre olarak alınıyo basında dur malzemeyi gör boya korumadan memnun kalmazsan tekrarlatma garantisi ile yaptır derim selamlar

serhat306
11-08-2009, 11:33
bence ıyı bı marka dııl en ıyısı lummar cam fılımınde 4 arabamada pp35 serısı yaptırdım polıslede basın agrımaz...

Can_DCK
11-08-2009, 12:24
solargard solarmaster llumar markalarından şaşmayın

ibooo
11-08-2009, 12:26
şiddetle llumarı tavsiye ediyorum. tüm arabalarımda llumar kullandım çok memnunm tavsiye ederim

OnurK
11-08-2009, 12:54
http://img98.imageshack.us/img98/8765/dsc00324ce0.jpg

aracımın ön camında bıle var. quantum 19 modelı cook memnunum polıslede sıkıntı yasamadım beksa tarafından getırılıyordu bı ara bence cook kalıtelı fılm

ruudvan
11-08-2009, 17:31
gecenlerde arkadasım zıebartta boya koruma cam fılmı yaptırmıs cam fılmıne 500 tl vermıs cam fılmı aracın kapı ıcındekı fıtıl kumas olmadıgında cızılmelere maruz kalmıs 1 ay ıcınde olan olay snr gıdıp ıc fıtıle kumas yaptırıp tekrardan fılm yaptırdık sımdı normale dondu fakat boya koruması hıc bır ıse yaramadı zıebart onermıyorum bnde elgard fılm kullanıyorum gayet basarılı bır fılm 150 ye yaptrımıstım tanıdık bıyerde ama llumarcılar gayet memnunlar baska ır sıtede hangı cam fılmı uygulamasında ıse genellıkle solargard ı onerdıler tavsıye ederım.