PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 106 hakkında yardım...

illegal
27-08-2009, 08:08
merhaba arkadaşlar aracımın merkezi kilidi sebepsiz olarak bozulmuş durum da, iş yeri otoparkına binerken kumanda ile açılan kapılar yaklaşık 10 km ötedeki evime vardığımda çalışmadı, yolda her hangi aksi bir durum da olmamışken bunun arızalanma nedeni ne olabilir bir kaç ustaya gösterdim merkezi kilit motoru arızalı olabilir fikrine vardılar sizce sıkıntı ne olabilir.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Tugral
27-08-2009, 08:14
kumandanın pili bitmiş olabilirmi aynaya doğru yakından tutup denedinmi alıyormu diye

illegal
27-08-2009, 08:26
kumandanın pili bitmiş olabilirmi aynaya doğru yakından tutup denedinmi alıyormu diye

kumanda da sorun yok alarm açılıyor sinyaller alarm pozisyonunda yanıp sönüyor fakat kapı kilidi atmıyor yalnızca bagaj açılıp kapanıyor kapılar da herhangi bir hareket olmuyor şoför kapısından anahtar ile açtığımda tüm kapıların açılması gerekirken yalnızca şoför kapısı açılıyor.

VTEC®
27-08-2009, 08:38
Kapı kilit motorun yanmış sanırım kumanda ile açıp kapadığında bagaj açılıp kapanıyorsa...
ya yenisini taktıracaksın yada motoru tamir ettireceksin.

illegal
27-08-2009, 09:24
Kapı kilit motorun yanmış sanırım kumanda ile açıp kapadığında bagaj açılıp kapanıyorsa...
ya yenisini taktıracaksın yada motoru tamir ettireceksin.

üstad anlamadığım şey benim araç XR 4 kapılı dediğimiz gibi bagaj açılıyor sorun yok fakat her kapıda ayrı motor yok değil mi yani 4 kapı 1 motor ve bagaj daki motor ayrı ise kapı için uyar mı ?

ZeoN
27-08-2009, 15:45
Kapıdaki motorun kömürü değiştiriyorlar düzeliyor..
Komple değiştirmemeni öneririm.. Zaten maliyetide kömüre göre fazla oluyor..