PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vtc TypeR vs. hph Type-R vs. EVO VII

cenk
29-08-2009, 00:07
Evo VII arkadaş ingiltereden geldi muhabbetine denedik, malesef gazladığımız esnada motoru kırdı.

evo VII, komple egzost sistemi + stock motora 1,3 bar

type-r ların speclerini biliyorsunuz zaten

cam car vtc Type-R
http://videos.streetfire.net/video/vtc-TypeR-vs-hph-TypeR-vs_703788.htm

cam car hph Type-R
http://videos.streetfire.net/video/Evo-VII-vs-Hph-vs-Vtc_703779.htm

ibrahim
29-08-2009, 00:09
geçmişolsun arkadaşa

ibooo
29-08-2009, 00:10
evo kötü olmuş :(

Tunç
29-08-2009, 00:14
yazık olmus evo ya hph gidişi nasıl

chiefkadir
29-08-2009, 00:16
İlk denemede adapte olamadık,araba sağdan direksiyon kıza arkadaşı sürüyo gibi oldu:D kornayı çözemediler ben erken zıplayınca ayıp olur diye bıraktım..Cenkler devam etti araba bir duman attı orda sonrasındaki denemede olan oldu..

cenk
29-08-2009, 00:17
İlk denemede adapte olamadık,araba sağdan direksiyon kıza arkadaşı sürüyo gibi oldu kornayı çözemediler ben erken zıpalyınca bıraktım..Cenkler devam etti araba bir duman attı orda sonrasındaki denemede olan oldu..

o ilk deneme abi orda sen bıraktın diye koymadım o videoyu

chiefkadir
29-08-2009, 00:19
o ilk deneme abi orda sen bıraktın diye koymadım o videoyuBizde çekemedik zaten :D
Sizden sonra bir Corsa C20XE geldi aman aman :D
By burock ekler videoları :hahaha:

Bu arada araba tork garaja gidecek inşalah düzgünce çıkar :D
Zor ikna ettik arkadaşı kendim yapcam diyodu :D

MeRtCaN
29-08-2009, 00:20
bana yar olmadı evo
hayırlısı
type r lara masallah guzl yuruyorlar :)

khan
29-08-2009, 00:21
eger evo ingilteredeki benzine gore tune edildiyse, TR de benzin kaynakli sorun yasamasi cok normal ama tatsiz bir durum olmus:( daha oncede hollandadan, almanyadan, ingiltereden gelip sorun yasayan birkac araba olmustu. Ingilterede benzin kalitesi cok iyi oldugu icin adamlar genelde dusuk detanasyon icin olan maple yuksek detanasyon maplerini ayni yapiyorlar ama arac TR ye gelirse boyle oluyor maalesef. umarim ciddi bir hasar yoktur.

H.bilgili
evo ya cok gecmıs olsun cok uzucu bır durum,dunyanın en pahalı ve en kalıtesız benzını yapacagını yaptı yıne galıba :(

OmerRS
Bizde çekemedik zaten :D
Sizden sonra bir Corsa C20XE geldi aman aman :D
By burock ekler videoları :hahaha:

Bu arada araba tork garaja gidecek inşalah düzgünce çıkar :D
Zor ikna ettik arkadaşı kendim yapcam diyodu :D

ankarayı bu yüzden seviyorum. ne çıkacağı belli olmuyor:D

chiefkadir
29-08-2009, 00:22
Kenan'da aynısını dedi 100 oktan alıyolarmış ona göre ayarlıymış...

M3CSL
29-08-2009, 00:24
ankarayı bu yüzden seviyorum. ne çıkacağı belli olmuyor:D

kınder yumurta dıosun:):D
evoya uzuldm gecmıs olsun..

chiefkadir
29-08-2009, 00:25
Bu arada bize EvoVII stock dendi..Bizde ona göre deneyelim dedik,daha Forumun bahçesinde baktık öküz gibi intercol :) bi gazladı zaten anladık gıdıklanmış neyse dedik yoksa haddimizi bilirdik :D

miniks
29-08-2009, 00:27
evo ya geçmiş olsun our böle şeler tuzu biberi
güsel yürüyormuş ama maşallahı var FQ serisi olabilirmi?

chiefkadir
29-08-2009, 00:31
evo ya geçmiş olsun our böle şeler tuzu biberi
güsel yürüyormuş ama maşallahı var FQ serisi olabilirmi?Hilmi FQ dediğin bu linktekimi bilmiyomda aynısıydı :D
300hp den aşşa değildi araba
http://www.pistonheads.com/doc.asp?c=106&i=5664

Ayrıca Kenan arkadaşımızın ingilterede yedi sekiz tane arabası varmış,Skyline ile gelecekmiş prb.çıkarmış,bu da skyline'ı yanlız bırakmadı işalah basit çözer:)

cenk
29-08-2009, 00:40
skyline gt-r33 geliyormuşta onunda turbosu patlamış

fatiii
29-08-2009, 00:41
kadir abi tork garajamı cekmisler?bana donmedi kimse..ben hakan abiyi aramıstım zaten haberi var arkadasa uyarsa sizin kapının onune bırakırız demistim..

cenk
29-08-2009, 00:41
kanka adam son anda evine çekmeye karar verdi malzemeyi ben alırım ben takarım diyor

chiefkadir
29-08-2009, 00:47
kadir abi tork garajamı cekmisler?bana donmedi kimse..ben hakan abiyi aramıstım zaten haberi var arkadasa uyarsa sizin kapının onune bırakırız demistim..Evet çekeceklermiş görüşmüşler zaten:icon_tup:

cenk
29-08-2009, 00:49
kanka adam son anda evine çekmeye karar verdi malzemeyi ben alırım ben takarım diyor

allah allah banada en son ayrılırken böğle demişti:)

miniks
29-08-2009, 00:52
Hilmi FQ dediğin bu linktekimi bilmiyomda aynısıydı :D
300hp den aşşa değildi araba
http://www.pistonheads.com/doc.asp?c=106&i=5664

Ayrıca Kenan arkadaşımızın ingilterede yedi sekiz tane arabası varmış,Skyline ile gelecekmiş prb.çıkarmış,bu da skyline'ı yanlız bırakmadı işalah basit çözer:)

aynen ama gidişine bakılırsa FQ400 gibi geldi bana güselidiyor gercekten

chiefkadir
29-08-2009, 00:56
allah allah banada en son ayrılırken böğle demişti:)Aradılar yoldan torka çekecez diye:icon_tup:

by_BuRoCk
29-08-2009, 01:30
evet güzel başladı gece ama bu tatsız olay hoş olmadı
kardeşimiz bu deneme için çorumdan kalktı geldi
ama kısmet olmadı. niyetimiz mertcan ile de denetmekti ama
araba sorun çıkarınca kaldı
typer lara maşallah

chiefkadir
29-08-2009, 01:36
evet güzel başladı gece ama bu tatsız olay hoş olmadı
kardeşimiz bu deneme için çorumdan kalktı geldi
ama kısmet olmadı. niyetimiz mertcan ile de denetmekti ama
araba sorun çıkarınca kaldı
typer lara maşallahNe çorumu len biz Londra dedik Plaka 19 muydu yoksa :D

by_BuRoCk
29-08-2009, 01:40
Ne çorumu len biz Londra dedik Plaka 19 muydu yoksa :D

:cokgreen::cokgreen:

ya ingiltere den TR ye çoruma gelmiş
bu deneme içinde çorum dan ankara ya geldi combom

Dookan
29-08-2009, 02:15
vlla yazık oldu evo ya gerçi dumanıda biz yuttuk biras bana yag kokuları gelmeye başlayınca motordan dusecektım az kaldı :D:D

onursoytam
29-08-2009, 09:55
düşük oktan ile gazlayınca böle oluyor her zaman, arkadaşa geçmiş olsun typer larımıza tebrikler ii yürümüşler maşallah araçlara

onursoytam
29-08-2009, 09:57
vlla yazık oldu evo ya gerçi dumanıda biz yuttuk biras bana yag kokuları gelmeye başlayınca motordan dusecektım az kaldı :D:D
kanka adama motorla mı yatişebiliyordunuz.. aha hahaha

serhatayasli
29-08-2009, 10:24
benzin benzin.....

RCpower
29-08-2009, 10:28
işallah fazla hasar yoktur kol fln çıkardıysa kötü..
üzüldüm ya kalk ordan buraya gel vs.
geçmiş olsun

mehzent
29-08-2009, 10:50
Üzücü durum valla geçmiş olsun Typerlarada maşallah :)

fatiii
29-08-2009, 11:25
kanka adama motorla mı yatişebiliyordunuz.. aha hahaha

yok seyrediyoduk :D

onlarla beraber basınca bi zevki kalmıo sadece bos asfaltı izliyoruz :D

_FaRuK_
29-08-2009, 11:32
vıdeolar hangı formatta ındırelım ben goremıyorumda

tender06
29-08-2009, 11:33

belliydi zaten geldiğinizde kafan gözün ayrı oynuyodu :D :D

Kaan
29-08-2009, 11:56
evo kötü olmuş gerçekten üzücü bir durum..

Antalyalogy
29-08-2009, 13:47
Tayyarlara tebrikler .Evo ya geçmiş oldun..Adamın tatili rezil oldu :(

chiefkadir
29-08-2009, 13:54
Araç Torkta sökülüyomuş şimdilerde,

Tebriklerini iletenlere teşekkürler her nekadar tutunamasakta :D

SekoLive
29-08-2009, 13:56
maşallah...

böyle olaylar turizmide baltalar sen gel türkiyede motorunu kırdır...
;)

şaka biyana geçmiş olsun yazık olmuş ... :(

elpadre
29-08-2009, 14:08
guzel vıdeolar olmus evoya gecmıs olsun kendı yapıyor galıba speclerı oda bızdenmıs galıba ınsallahh sorun hemen cozulur ..
tayyarlara masallahh

_muhaRRem
29-08-2009, 14:15
evosu olan arkadaşa çok üzüldüm inşallah çook masraf açmaz başına araba.. haricinde typeR denemeli güzel..bu gidişle yakında facebook a grup açıcam vtc typeR egzost taksın diye:)

fatiii
29-08-2009, 14:17
evosu olan arkadaşa çok üzüldüm inşallah çook masraf açmaz başına araba.. haricinde typeR denemeli güzel..bu gidişle yakında facebook a grup açıcam vtc typeR egzost taksın diye:)

heralde bi 4.5-5 lira falan masrafı vardır tahminimce..

cenk
29-08-2009, 14:28

:D:D:D

yaw muharremcim çok ses yapıyor sıkıldım egzostan :o

_muhaRRem
29-08-2009, 14:30
heralde bi 4.5-5 lira falan masrafı vardır tahminimce..

o kadar az masraf çıkarsa öpsün başına koysun o kadar diorm..

fatiii
29-08-2009, 14:34
800 dolar piston,800 tl rektefe 1000 tl işcilik desek.segman kac para bi bilgim yok ama otu .oku gider gene,biraz gecebilir belkide ben ole sallama bi hesap yaptım.

seko
29-08-2009, 20:55
800 dolar piston,800 tl rektefe 1000 tl işcilik desek.segman kac para bi bilgim yok ama otu .oku gider gene,biraz gecebilir belkide ben ole sallama bi hesap yaptım.

Arkadasa yazık olmus ama yinede sanslıymıs ingilterede olsa en az 3 kat daha fazla işcilik parası oder :)
Bu arada o nasıl gidistir ole guzelmiş :icon_tup:

deathofacar
29-08-2009, 21:55
benzin bi kelle daha almış. bizim garajda piston segman bir gidiyor zxaten ayrı ayrı diye bişey yok. yürüdüğü basınçla açtığı zarar arasında bir doğru orantı olacaktır.

Tolga-R
29-08-2009, 22:24
Typer lar daha ne kadar egzossuz gazlayacaklar :) ... Evoya yazık olmuş geçmiş olsun.

chiefkadir
29-08-2009, 22:40
Typer lar daha ne kadar egzossuz gazlayacaklar :) ... Evoya yazık olmuş geçmiş olsun.Ben sıkıldım orjinal egsozdan ama Ankaranın yeni emniyet müdürü nefes aldırmıyo ekiplere:)

tekoo
30-08-2009, 00:42
walla ben aylardır geziyorum güldür güldür abi ama çekirge misali olmaz inş :)

khan
30-08-2009, 01:39
motoru actik, detanasyona bagli krepajdan piston kirmis araba, direk yakitla alakali bir durum, arabada pek bir modifiye yokmus bu arada, sadece catback egzoz, hava filtresi ve yazilim var. Arabayi ingilterede tune edende benim iyi tanidigim, TR ye davet edip agirladigim bir arkadasim cikti. Sebep bence dusuk oktandan ziyade kotu benzin.

chiefkadir
30-08-2009, 01:56
motoru actik, detanasyona bagli krepajdan piston kirmis araba, direk yakitla alakali bir durum, arabada pek bir modifiye yokmus bu arada, sadece catback egzoz, hava filtresi ve yazilim var. Arabayi ingilterede tune edende benim iyi tanidigim, TR ye davet edip agirladigim bir arkadasim cikti. Sebep bence dusuk oktandan ziyade kotu benzin.Elinize sağlık inşalah pistonu felan çabuk gelir,
bu arada Korhan senin bişey yokmuşunla bizimki arasında fark var ..bizim stock dediğimiz egsozundan filtresine orjinaldir :)
Arabanın sahibi arkadaşta senle aynı düşüncedeydi dedik "arabada nevar ?" stock dedi bizde atladık :D

cenk
30-08-2009, 11:48
o muhabbete gıcık oluyorum arabada ne var stock :)

khan
30-08-2009, 12:20
kadir, cenk o isi bir gun bir subaru veya evo sahibi olursaniz anlayacaksiniz insallah;) subarularda evolarda egzoz, hava filtresi, yazilim falan cidden bir modifiye olarak sayilmaz her ne kadar 40-50 hp civari guc versede siradan birseydir cunku butun arabalarda vardir ve bir fark dogurmaz ayni marka arabalarin arasinda.

Dayı2
30-08-2009, 12:30
evooo çok fena yaaa :D deli gitmişş :D patlamasa motor 10 numara gece olacakmıs:D
gecms olsn ...

Dookan
30-08-2009, 23:02
motoru actik, detanasyona bagli krepajdan piston kirmis araba, direk yakitla alakali bir durum, arabada pek bir modifiye yokmus bu arada, sadece catback egzoz, hava filtresi ve yazilim var. Arabayi ingilterede tune edende benim iyi tanidigim, TR ye davet edip agirladigim bir arkadasim cikti. Sebep bence dusuk oktandan ziyade kotu benzin.

demekki aracın sahibi harbiden biliyomuş :D:D:D adama sekmandır dedik yok pıston kırdı benzınden dedi dogru cıktı :D

khan
31-08-2009, 00:32
evet bariz bir ariza, zaten subaru evo segman kirmaz(kesin kirmaz diye birsey denemez tabi ama ben gormedim,duymadim, sahit olmadim) segman kanali kirar, piston kirar.

CliOkaN
31-08-2009, 02:36
adamdaki şansa bak yahu geçmiş olsun

izo
31-08-2009, 08:33
geçmiş olsun evo ya... onur abi ayar yapsa da biz de gazlasak.....

ice
31-08-2009, 09:23

Her zaman benzin aldığım shelden dün bir benzin aldım evlere şenlik :ofk:Motorun için de folklor ekibi var sanki...Allah"tan farkettim de oktan arttırıcı falan attım benzin bitene kadar basmayacağım.Nedir bu çektiğimiz benzinden :ofk: hem en pahalı benzini al hemde en dandiği olsun....Arkadaşa da çok geçmiş olsun

STP
31-08-2009, 09:24
bence bosalt cuneyt ne olur ne olmaz

ice
31-08-2009, 09:26
bence bosalt cuneyt ne olur ne olmaz

Haklısın ama 3 - 4 bin deviri geçmiyorum sorun olacağını sanmam

STP
31-08-2009, 09:27
hanı olduya basmak zorunda kaldın bı sekılde,yınede sen bılırsın

ice
31-08-2009, 09:28
hanı olduya basmak zorunda kaldın bı sekılde,yınede sen bılırsın

Eyvallah :)

MiaMi
31-08-2009, 09:40
Anlaşıldı hiç uğraşmayacağız turbo ile bu memlekette benzin yüzünden insanın başına yüklü masraf açılıyorsa zor bizim işimiz. Hayırlısı olsun bakalım.

BU®AK
31-08-2009, 09:46
Evocu arkadaşa üzüldüm gerçektende güzel gidiyordu. Type R lara da maşallah demek lazım çok güzel yürüyolar :icon_tup:

Anlaşıldı hiç uğraşmayacağız turbo ile bu memlekette benzin yüzünden insanın başına yüklü masraf açılıyorsa zor bizim işimiz. Hayırlısı olsun bakalım.

Malesef öyle dizelde başıma geldi çözene kadar canım çıktı şimdi 2 araç benzinli ve turbo kara kara düşünmeye başladım. Denetim falan hak getire bu iş çözülmez :ofk:

tolga900
31-08-2009, 10:28
evo ingilterenini serin havası ve kaliteli benzinine göre tune edildiyse bizim türkiyenin *** benzini bu hale getirir yazık arabaya ya bize bu benzini satanları sülaleleriyle birlikte seeellllaaaaammlllıııyyooorruuuuummmmmm.

tool
31-08-2009, 10:43

bazen arabayla yeni tanismis gibi konusuyorsun agzim acik kaliyor, arkadasim sadece filtreli sikibin ile segman kirmisti. otomobil aski icin riskleri goze alicaksin...

mmustu
31-08-2009, 10:49
ahahha sabahtır yazacam yazmıyorum :D

sen her haltı ye arabanla sonra böyle konuş :D bırak bu işleri mayk geç turboya millet nasıl yürüyo ağa rckid mustafa arda mertcan emreekin stlegal EKE :D hiç ters bişi duydun mu ayıp valla :D

khan
31-08-2009, 11:34
dogru bizimde butun imprezalar sonucta bu benzinle yuruyor, fakat olmaz diye birsey yok turbo bir araba kullaniyorsan heleki modifiyeliyse biraz daha dikkatli olmak lazim, arabayi dinlemek lazim gazlarken.

inan mpower
31-08-2009, 14:10
araçlara maşallah ama evo kötü olmuş arkadaş bidaha türkiyey gelmez gelsede yanında bidon bidon benzin getirir :):)

MiaMi
31-08-2009, 14:25
bazen arabayla yeni tanismis gibi konusuyorsun agzim acik kaliyor, arkadasim sadece filtreli sikibin ile segman kirmisti. otomobil aski icin riskleri goze alicaksin...

Evet doğru söylüyorsun özellikle son 10 15 gündür böyleyim sanırım oruçlu olmaktan beyne fazla vitamin gitmiyor ondan dolayı.

tolga900
31-08-2009, 23:40

sen her haltı ye arabanla sonra böyle konuş :D bırak bu işleri mayk geç turboya millet nasıl yürüyo ağa rckid mustafa arda mertcan emreekin stlegal EKE :D hiç ters bişi duydun mu ayıp valla :D

getir saydıgın arabaları bu taraflara 40 dereceye ve benzine 5 dakikada bak neler oluyor itinayla gösterim.:icon_tup:

MeRtCaN
31-08-2009, 23:56

hergun 6 km git gel benzinlige gidiyorum aynı yerden almak ıcın :)
kısık avans safe ayar :)

MeRtCaN
31-08-2009, 23:58
getir saydıgın arabaları bu taraflara 40 dereceye ve benzine 5 dakikada bak neler oluyor itinayla gösterim.:icon_tup:

iklim şartlarına ve kossunlarına gore yapılıo bizim ayarlarımız
tabııkıde gidip 40 derece de gazlamayız
okadar bılınclıyız
ama evo cu arkadas
atarım keserım onu geçerım die konusmus
benım muhabetımde arabasını kendısı sokup yapagım dıe bısıler dıyordu ama burası Turkiye benzini benzin degıl suyu su degıl.pek guven olmaz acıkcası:icon_tup:

GökhanO
01-09-2009, 00:01
Haklısın ama 3 - 4 bin deviri geçmiyorum sorun olacağını sanmam

hangi istasyondan aldın ogrenebilirmiyim ?

streetracer_nos
01-09-2009, 00:05
bizim ülkede malesef her şey lafta hiç bişeyin denetimi yok sen denetlemessen adam benzine su katar ot da ...denetleyen eleman rüşvet yer benzinlik büyükbaşlardan birinin olur kimse bişey demez ...araban kırılmıs kırılmamıs kimsenin umrunda olmaz acıkcası

ARDA_E
01-09-2009, 00:27
Evoya üzüldüm gerçekden Allah sahibine kolaylık versin...

Bu işin turbo veya atmosferik ile ilgisi yok bu benzinle avans yüklü filtre,ekzozlu arabada kırar.

Bizim benzinimiz belli bu benzinle daha makul dereceler girmekde ve sürekli aynı benzlikden benzin almakda fayda var.

KA®ANLIK
01-09-2009, 08:16
EVO gerçekten çok sağlam yürüyorMUŞ :]

Benzin memleketimizde, ÖZELLİKLE şu dönemlerde çok sakat...
Devamlı aynı benzinciden almaya özen göstermek lazım ve aldığınız benzinin MUTLAKA fişini almak lazım. Bir daha depo dolumuna kadar da o fişi saklamak lazım.

Şefim kusura bakma ama ben EVO ya bravo diyorum :D
Saygılar :)

ice
01-09-2009, 09:23
hangi istasyondan aldın ogrenebilirmiyim ?

Kazasker shellden aldım.Devamlı alırdım bir sorun çıkarmaz dı ama bu sefer ki dandik benzin anlaşılan.İstanbuldakilere 3 yer tavsiye ederim gözü kapalı benzin alınacak shell.
1-Bostancı köprüsü yan yol shell maltepe istikameti...
2-Bostancı köprüsü shell kadıköy istikameti...
Bu 2 istasyon shell"in kendi yerleri :icon_tup:
3-Çekmeköy shell....

BoraRS
01-09-2009, 09:29
Kesinlikle Balmumcu Shell

Oz`
01-09-2009, 09:44
Yazık ommuş yahu ewoya Anlamsız bişey var bu araba safe map e geçmemişmi ? yada duman sorunu ysünden bazı tunerlar deişik işler yapıyor ondan olabilirmi ?

khan
01-09-2009, 11:17
Aracta sanirim dusuk oktan benzin degil ciddi pis ve kotu bir benzin var, araba ingilterede tune edilmis ve genelde ingiliz tunerlar iki mapide ayni veya birbirine yakin yapiyorlar cunku adamlarda kotu benzin diye bir durum soz konusu degil, bu arabada kendini cekmis ama ne kadar cekerse ceksin safe mapte korumaya yetmemis gazladigi icin. bu araba sakir sakir avans vurmustur, ciplak kulakla bile rahatlikla duyulacak sekilde bence kirilmadan once, cunku ciddi krepaj yapmis butun pistonlarda.

ice
01-09-2009, 11:26
Bu işler de kulak çok önemli.Boxer sesiyle karışık avans sesi duymak çok zor oluyor bazen :)

tolga900
01-09-2009, 11:36
korhan mapdeki avas değerlerii herseyi gösteriri ama arkadaslar 1.3 bar dıyor bu evo için birsey değil ben o basınçlarda alpetden dahi benzin alıp kullandığımm oldu çok ilginç arac daha önce hiç sökükmüşmü ilk defamı

khan
01-09-2009, 13:12
tolga araba ingilterede tune edildigi icin adam gibi benzine gore tune edilmis, safe mapte o sartlara gore tune edilmis, onceden arabanin motoru yapilmamis ama kapagi degismis. bizim TR deki mapler ile bu arabalarin mapleri cok farkli cunku bu araba grey import direk jdm. Ingiltereye gidince zaten avans ve boostunu kisiyorlar cunku japonyada bu arabalar 114 oktan ile yuruyorlar. Ingilteredede arabanin ayari 100 oktan ama burada atlanan bir olay var dusuk oktan yakit ile pis benzin farkli seyler. Bu aracin ariza sebebi dusuk oktan degil, kotu ve pis yakit. Pis benzine dayanacak bir araba yok ha basmayip duzgun kullansa zaten sikinti yasamazdi ama pis benzin ile gazlandiginda safe map vs de arabayi kurtaramaz.

_cAgdAsH_
01-09-2009, 13:29
geçmiş olsun evocuya olur iş değil ordan kalk gel burda motor kır

gsi_club
01-09-2009, 15:08
araçlarin masallahi var.evocu arkadasa geçmis olsun.bende belçikadan aracimla geldim bu benzin dalgasi yüzünden çok dengesiz olmustu aracim.geri dönüsümde avusturya ya gelene kadar ayniydi.orada 100 oktan alinca brz daha düzelmisti.ne yazikki benzincilerin üsgazarligi brz.içlerine ne katiyorlarsa.aracim çok iyiydi birgün opetten benzin aldim devir sendelemeye basladi o günden sonra aracim randimani bile degisti...

MeJo
01-09-2009, 15:24
evo mertcan ın helaliydi , cenk le kadir abi biz gelmeden halletmiş :D

Onur typer
29-09-2009, 19:15
cok gusel typerlar evoya gecmıs olsun kadır duramıosun yıne:D

chiefkadir
29-09-2009, 21:07
cok gusel typerlar evoya gecmıs olsun kadır duramıosun yıne:DYok be bro yardı attı bizi :D Bu başlığın eklendiği günden bugüne sanayideydi çıkar herhalde yakında parça bekliyomuş

khan
29-09-2009, 23:31
evet arkadas parcalari siz bana listeleyin abim gonderecek dedi, 1 ayda anca geldi parcalar 2 gun once, dun bitti teslim edildi.

D.CaN
30-09-2009, 14:12
Yazık Olmuş Evoya Geçmiş Olsun.hph ve vtc ye Maşallah Güzel Yürüyor Aletler :)

ChtArdARSL
30-09-2009, 14:23
tayyara helal ewo ya gecmıs olsun en pahalı ve boktan benzın bızde

chiefkadir
30-09-2009, 21:20
Bir iki güne başka bir Tme ile denicez bakalım o nası geçcek :)

can_ank
30-09-2009, 21:23
taze olarak Kpro dan baska bişi var mı Kadir abi? Bu arada hayırlı olsun malzeme :)

chiefkadir
01-10-2009, 14:21
taze olarak Kpro dan baska bişi var mı Kadir abi? Bu arada hayırlı olsun malzeme :)Taze olarak Rbc manifolt var combo haftabaşında üstünde olur işalah:icon_tup:

tender06
01-10-2009, 14:28
bu evoyu gördüm dün yardır yardır geziyodu yaptırmış besbelli aramakta fayda war :)

RUN
01-10-2009, 23:46
geçmiş olsun

chiefkadir
01-10-2009, 23:55
bu evoyu gördüm dün yardır yardır geziyodu yaptırmış besbelli aramakta fayda war :)Direksiyon soldamıydı baktınmı iice:)