PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni çekici stili iterek.. çok acayip..

mur_84
18-09-2009, 09:37
adamlar arabayı iterek avrupadan anadolu yakasına kadar gelmişler... :confused:

ama gayet başarılı :icon_tup::D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=133172272109

Type-R
18-09-2009, 09:46
Ya arkadaşlar Allah aşkına şu paylaşımları face üzeri yapmayın ya forum iyiden iyiye faceye çalışmaya başladı bizim face'miz yok izliyemiyoruz sıkıntı oluyor direk linkler varken face'den nie link atarsınız anlam veremiyrum ben son zamanlarda hep face'de linki gınaa geldi aaaaaaa

ulasstoprak
18-09-2009, 09:48
Ya arkadaşlar Allah aşkına şu paylaşımları face üzeri yapmayın ya forum iyiden iyiye faceye çalışmaya başladı bizim face'miz yok izliyemiyoruz sıkıntı oluyor direk linkler varken face'den nie link atarsınız anlam veremiyrum ben son zamanlarda hep face'de linki gınaa geldi aaaaaaa

++ bilmemkaçmilyonkez... atın direk linklerini yav ...

nitrO_Oxide
18-09-2009, 09:56
Aahaha olaya bak ya :D

Type-R
18-09-2009, 09:58
Aahaha olaya bak ya :DHaksızmıyım Nitro olanı var olmıyanı var face hesabımız kapalı belki :D direk linkler varken face yaban geliyo yanlışmıyım :confused:

mur_84
18-09-2009, 10:28
direk linki bilsem onu koyardım kardeş kusura bakma.. arkadaşının şifresini al kullan bence.. ;)

Type-R
18-09-2009, 10:32
direk linki bilsem onu koyardım kardeş kusura bakma.. arkadaşının şifresini al kullan bence.. ;)
Sorun değilde hesabım vardı dondurdum bida açmak istemiyorum bazı sebeblerden dolayı.. o yüzdende izliyemiyoruz sadece ben değil eminim 1 çok arkadaşta bnm gibi düşünüyodur neyse bundan sonra face'den linkleri daha az paylaşırlar umarım.. Tşk'ler

nitrO_Oxide
18-09-2009, 10:37
Haksızmıyım Nitro olanı var olmıyanı var face hesabımız kapalı belki :D direk linkler varken face yaban geliyo yanlışmıyım :confused:

Sıkma canını kardesim ben sana anlatayım videoyu izlemiş kadar ol :D bi araba diğer arabayı e-5 te arkadan iterek götürüyor hepsi bu :hahaha:

Type-R
18-09-2009, 10:39
Sıkma canını kardesim ben sana anlatayım videoyu izlemiş kadar ol :D bi araba diğer arabayı e-5 te arkadan iterek götürüyor hepsi bu :hahaha:
Heeee o videomuuuu :D:D tamam onu izlemiştim bi yerdenn Tşk ederim video anlattığın için :hahaha: ama tabiki unutmadan faceden paylaşıma hayır diyoruzz :Deli:

CGTY
18-09-2009, 12:41
Face linki varsa ne yapacak ?

Download edip,başka siteye mi yüklesin...

"Face yok,Youtube açamıyoruz..."

Haydi herkes Street Fire´a.

mur_84
18-09-2009, 13:01
bi daha video eklemeyeceğim.. yada pikniktube'e fln atayım herkes açsın rahat etsin.. :D:D:D:D:D

nitrO_Oxide
18-09-2009, 13:03
bi daha video eklemeyeceğim.. yada pikniktube'e fln atayım herkes açsın rahat etsin.. :D:D:D:D:D

Açtığıma açacağıma pişman ettiler diosun :D :hahaha:

Type-R
18-09-2009, 13:29
hahahaah :D:D yok dostum video eklede facebook'tan olmasınn :hahaha: :D:D:D

CGTY
18-09-2009, 14:06
İzlemeyin Face videolarını.

Çok şey mi kaybedersiniz..?

elpadre
18-09-2009, 18:47
cok once facede yayınlanmıstıı :)

VtecDream
18-09-2009, 23:56
İzlemeyin Face videolarını.

Çok şey mi kaybedersiniz..?

Sende izle facebook videolarını çokmu şey kaybedersin ?

chaylak
19-09-2009, 00:12
böyle videolari off topic videolar bölümüne atsak, kirlilik olmasa daha mantikli olur. bi de olayin bu yonu var ;)

EEE
19-09-2009, 12:22

bende millete meleniyorum face sifreni verdıye sankı bır haltmıs gıbı...
***NApacan benım face sıfremı
***olum ya vıdeo ızleyecem
***gak gıt yalancı benım kızlaramı sarkcan
*** lan yok olum tech den vıdeo atmıs versene su sıfreyıı
*** cakkaaal benım manıtalara bakcan dımı
*** yok olum ya gazlama vıdeosu
boyle dıaloglara maruz kalıyoruz face olmasa daha rahat ulasırız ama takdrı sızın:D:D:D

Type-R
19-09-2009, 13:34
bende millete meleniyorum face sifreni verdıye sankı bır haltmıs gıbı...
***NApacan benım face sıfremı
***olum ya vıdeo ızleyecem
***gak gıt yalancı benım kızlaramı sarkcan
*** lan yok olum tech den vıdeo atmıs versene su sıfreyıı
*** cakkaaal benım manıtalara bakcan dımı
*** yok olum ya gazlama vıdeosu
boyle dıaloglara maruz kalıyoruz face olmasa daha rahat ulasırız ama takdrı sızın:D:D:D
Pzoahauah Aynen valla :D :hahaha:

CGTY
19-09-2009, 18:28
Sende izle facebook videolarını çokmu şey kaybedersin ?

Zaten izliyorum aslan. ;)

Yazmış olmak için yazma...

som306
19-09-2009, 21:47
auhsdaushdau abi video bitirim ya :D

Viper_Si
19-09-2009, 22:27
facebook linkini sevmeyen arkadaşlar; madem facebook açmıyorsunuz bazı nedenlerden dolayı, o zaman bir tane fake facebook hesabı açın 2dk sürmez, bu linkleride rahat rahat izlemiş olursunuz.

Viper_Si
19-09-2009, 22:32
bu videoda bi ara showtv haberlerde çıkmıştı, gerkli ceza verilecek felan demişlerdi :S