PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Audi a4 (b5) direksiyoun uyumu...

turbo&quattro
22-09-2009, 23:02
Arkadaslar su anki a4um de 4kol standart direksiyon var ancak bunu 3 kol s line ile degistirmek istiyorum..Airbagli yada airbagsiz 3 kol direksiyon aldigim takdirde bunu 4 kola takabilirmiyim? Airbagsiz alirsam eger airbag uyumunu nasil halledebilirim?

Onceki aracimdaki ve su an yapmak istedigim...

http://img405.imageshack.us/img405/8467/dsc04098.jpg (http://img405.imageshack.us/i/dsc04098.jpg/)

H22Power
23-09-2009, 00:23
yusuf başkan:D yine neyin peşindesin :) VL nin direksiyonundan yapıcaksın anlaşılan bildiğim kadarı ile sadece değiştirip vag-com dan sürücü airbag ini tanıtman yeterli ama oytun abiye sorarsan çok daha net bir yanıt alırsın en olmadı msn den yaz ben üçelden olcay abiye sorar sölerim olur mu ne yapmak lazım die...

turbo&quattro
23-09-2009, 03:37
Oytuna ulasabilirsen sorarsin:D

Gelmeme az kaldi ebaydan almak istediklerimi siparis vermeye basladim.Hersey bitmis gibi sirada direksiyon var ama soru isaretide var acaba olurmu diye:)Mustafa sana zahmet ogrenip buradan yada msn den yazabilirsen cok makbule gecer.

turbo&quattro
23-09-2009, 17:36
guncelllllllllllll

H22Power
24-09-2009, 13:03
ewet başkan etkadan baktırdım 3 kollu ve 4 kollu direksiyon die geçiyor 99 a4 b5 in bizim sline direksiyonu olarak bildiğimiz direksiyon onlarda siyah 3 kollu spor direksiyon diye geçiyor birkaç rengi filanda varmış bunların siyah 3kollu spor direksiyon a4 b5 99 modelin kodunu öğrendim:4B0419091424H imiş.. ayrıca direksiyon herhangi bir işleme maruz kalmadan montajlanabiliyormuş airbag li bir şekilde değişim olduğundan fakat benim sana sölediğim olay dışında;vag-com dan adaptasyon :D umarım yardımcı olabilmişimdir ama yerinde olsam sana yolladığım linkteki diğer direksiyonu takar çarşıyı pazarı karıştırırdım hahaha

TorqueTuning
24-09-2009, 13:44
Direksiyonu al geç 3 kollu Quattro'lardaki direksiyon S line ve daha şıktır. Her 2 direksiyondaki airbag'lar standarttır ve birinden diğerine taşınabilir...
İş bir soketi söküp diğerinde yerine takmak kadar kolay...

H22Power
24-09-2009, 14:02
Direksiyonu al geç 3 kollu Quattro'lardaki direksiyon S line ve daha şıktır. Her 2 direksiyondaki airbag'lar standarttır ve birinden diğerine taşınabilir...

bülent abi olucağını biliyorduk zaten bizim yusufla bir sıkıntımız hem 99 un sline direksiyonu olması hemde kaza anında patlamama riski idi onuda öğrendim zaten airbag adaptasyonu yapılırsa bir sıkıntı olmuyormuş kodu ise yurtdışından alınıcağı için lazımdı:)

turbo&quattro
30-09-2009, 22:18
Mustafa cok sagolasin..Ebayden bugun yarin aliyorum 3 kol direksiyonu..

turbo&quattro
30-09-2009, 22:19

Cok tesekkurler:icon_tup: