PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fast & Furious 5

lucky Jackal
24-09-2009, 10:08
Söylenti mi bilmiyorum ama Paul Walker 5. film için görüşmeleri yaptığını ve yapımcıların 5.filmin Avrupada çekilmesini istediklerini söylemiş.vin diesel yine oynayacakmış,anladığım kadarı ile.
http://www.movie-moron.com/?p=5114

ahmetuygur
24-09-2009, 10:14
bıktık artık vin diesel'in tricepslerini kasıp paul walkerin dünya üzerinde bulunmayan bir polisi canlandırması sürekli modifiyeli arabaları filmde degisik haraketler yapmalarından ff serisinin kralı 1ncisidir gerisi tırt

Day Walker
24-09-2009, 10:15
cılkı çıktı diyosun :D

Buğra A.
24-09-2009, 10:15
5.filmin serinin en iyisi olması gerektiğini belirtmişler.Sanırım seriyi tamamlamaya çalışıyorlar.Zaten artık işleyecekleri pek bir konu kalmadı.

Ayrıca Brezilya mı Avrupa da mı çekilecek,belirgin olmadığını savunmuşlar.Ama dediğin gibi,yapımcılar Avrupa istemiş.Türkiye'de çekilse nasıl olurdu acaba :)

anıl turan
24-09-2009, 10:18
5.filmin serinin en iyisi olması gerektiğini belirtmişler.Sanırım seriyi tamamlamaya çalışıyorlar.Zaten artık işleyecekleri pek bir konu kalmadı.

Ayrıca Brezilya mı Avrupa da mı çekilecek,belirgin olmadığını savunmuşlar.Ama dediğin gibi,yapımcılar Avrupa istemiş.Türkiye'de çekilse nasıl olurdu acaba :)

FF S virajı donut olur adı...

nitrO_Oxide
24-09-2009, 10:19
Geçen film gibi olursa bence cekicekleri son film olur :)

Buğra A.
24-09-2009, 10:20
Serinin 1.filmi ve Tokyo Drift gibi bir film bekliyor herkes.Bence illegal yarışları bırakıp normal yarışlarla ilgilenebilirler bu sefer.

yearone
24-09-2009, 10:44
bıktık artık vin diesel'in tricepslerini kasıp paul walkerin dünya üzerinde bulunmayan bir polisi canlandırması sürekli modifiyeli arabaları filmde degisik haraketler yapmalarından ff serisinin kralı 1ncisidir gerisi tırt

Haklısın..1. seri efsane zaten.. Çok meraklıydık o zamanlar, böyle turbolu arabalar falan.. Şimdi ise videolae da izleyince doymuşluk oldu... Zaten filmlerin alayı görsel efekt :)

Mutu
24-09-2009, 10:48
4te serinin devam ediceğinin tiosunu vermişlerdi zaten . Dom sinsi bir bakış atmıştı . :D

ahmetuygur
24-09-2009, 10:52
Haklısın..1. seri efsane zaten.. Çok meraklıydık o zamanlar, böyle turbolu arabalar falan.. Şimdi ise videolae da izleyince doymuşluk oldu... Zaten filmlerin alayı görsel efekt :)

s2000 vardı ilk filmde o japon zengin cocugu biniyordu ne hosuma gıtmıstı sıyah sıyah sımdı elımızde var degerını bılmırous :D

omercanilica
24-09-2009, 10:55
1-2-3 baya guzeldı ama 4te cıdden bılgısayar ızledık ınsallah bundada cılkını cıkarmazlar .

yearone
24-09-2009, 10:57
s2000 vardı ilk filmde o japon zengin cocugu biniyordu ne hosuma gıtmıstı sıyah sıyah sımdı elımızde var degerını bılmırous :D

Aynen, geçen zap yaparken tvde denk geldi hemde o sahne drag :) FF serileri sanki bir zorlama ile çekildi.. Hani devam etsin, gişe yaptı o kadar falan.. Film çıkışı apaçi olaylarını saymıyorum :) Daha sonraki seriler de FF rolling olur her halde :)

Selman
24-09-2009, 11:14
Filmin başlangıcı belli zaten. Dom hapishaneye götürülerken otobüsün etrafını sarmışlardı arabalarla zaten, onu alırlar başlar film:D

overblack
24-09-2009, 11:14
otobüs'ten dom'u kaçırıp cunda adasına gelirler rakı balık yaparlar.o esnada garsonluk yapan hatçeyle tanışır.dom hatçe isimli kızdan çok hoşlanır ona aşık olur.meğersem kız çanakkale çingenesi çıkar.birlikte çanakkale'ye geçip at arabacılığı yapmaya başlarlar. :)

imhotep
24-09-2009, 11:15
vin diesel 'in ifadeye bak adamım ya kaptırmıs kendini..

initial-D
24-09-2009, 11:21
bi filmde önden çeker arabayla bile amerika sokaklarında yanlayan adamları gösterip,diğer filmde yanlamanın y sinden haberi olmayan bi amerikalı anlatmasınlar bizede:D

DogukanB
24-09-2009, 11:25
Artık arabaları bitek kovalama sahnelerinde görebiliriz...

sportinger
24-09-2009, 11:25
izleriz gene, keşke bogazı gezdirseler yeni filim de...

Eyüp
24-09-2009, 11:29
Avrupada degilde İstanbulda olsa baya iyi olurdu :D

SerdaR A.
24-09-2009, 11:29
s virajı fln :D

sword
24-09-2009, 11:31

aynen guzeldı:)
bende yok olsa bılırım kıymetini:D

Sierra Rs
24-09-2009, 11:43
keske istanbul'da cekselerde böyle dil bilen türk insanlarada oynama sansı verseler erayda düblor falan olur :D

SerdaR A.
24-09-2009, 11:44
keske istanbul'da cekselerde böyle dil bilen türk insanlarada oynama sansı verseler erayda düblor falan olur :D

kuliste meraklı vatandaşlar transitle fln yanlarlar :D

Eray Yümsel
24-09-2009, 11:44
ben nıe dublor oluyom lan :D

Sierra Rs
24-09-2009, 11:46
kuliste meraklı vatandaşlar transitle fln yanlarlar :D
transiti alır gelirim ben :D

olm dil bilmiorum dedin ya o acıdan :D

Diyadin
24-09-2009, 11:47

Mavi donun var :D

Vtec_2
24-09-2009, 12:43
Son filmde zaten herıfı kacırıorlardı..heralde oradan kaldıgı gıbı devam eder...
Denıldıgı gıbi pekde bı konu kalmadı ısleyecek...

JumboAli
24-09-2009, 12:52
ff Drag savasları Falan yapsalar. Ne guzel olur hazırlasalar arabaları otobanlarda Antreman yapılsa falan gercege en yakınını yapsalarda ızlesek Hıc sanmıorum kımsenın gtr'la 50metreden Barıyerı krıp anayola atlıcagını yanı :)

Tugral
24-09-2009, 12:56
ya arkadas su kara para aklama konularını bıraksalar bizim yasantılarımıza dönseler. Gece telefon calsa dom uyurken hadi kalk kumru yemeye gidiyoruz dese paul. Dom sessizce kalkıp aileyi uyandırmadan cıkıp düt düt ettirip rx-7 sine binse kumrucuda bulussalar. Orda Japon meeting yapıp teme cvııp bir iki sıkıp dönseler. Ertesi gün işe gitseler aksamı sanayide arabaya ayar cektirseler. Biraz bizden olsunlar ya

tender06
24-09-2009, 12:58
istermisin istanbulda çekilsin :D

lucky Jackal
24-09-2009, 13:04
ya arkadas su kara para aklama konularını bıraksalar bizim yasantılarımıza dönseler. Gece telefon calsa dom uyurken hadi kalk kumru yemeye gidiyoruz dese paul. Dom sessizce kalkıp aileyi uyandırmadan cıkıp düt düt ettirip rx-7 sine binse kumrucuda bulussalar. Orda Japon meeting yapıp teme cvııp bir iki sıkıp dönseler. Ertesi gün işe gitseler aksamı sanayide arabaya ayar cektirseler. Biraz bizden olsunlar yabu konuda güzelmiş bence :D bende sıkıldım hırsız polis olayından,tokyo driftteki gibi bir konu olsun maksat yardırmak olsun,kaslı amerikan arabaları yerine japon arabaları çoğunlukta olsun.şöle supralar,rx7 ler imprezalar skyline lar havada uçuşsun :) o zaman birde anket eklensin konuya mod lardan ricam en iyi FF serisi hangisi die :D

edit: ben açabiliomuşum anketi hatta açtım :icon_tup:

Evrenoz
24-09-2009, 13:15
Aslında ilk filmi beğenip diğerlerini beğenmemize filmin konusundan ziyade bizim yaşantımızdaki değişiklikler sebep oluyor. Şöyle ki, ilk filmin çıktığı yıllarda swap, aşırı besleme, sayısız jant seçeneği, wide body kit çalışmaları, vinlyler, neonlar ülkemizde pek mevcut değildi. Hatırlayın o dönemleri, bugün sıradan bir jantçıya gittiğinizde görebileceğiniz 10-15 jant seçeneğinin yarısını o günlerde benim diyen tuning shopta ( zaten 1-2 firma vardı ) görmeniz mümkün değildi. Haliyle birçoğumuzda merak vardı ve hepimiz açtık, görmemiştik.

Aradan yıllar geçti, film sayesinde aç olan gençliğin talebi arttı. Talep doğrultusunda arz oluştu ve gördüğümüz şeyleri satın alabilecek seviyeye geldik. Bu seviye sonucunda da doyduk. Filmde gördüklerimiz ilk defa gördüğümüz şeyler değil, doyduğumuz şeyler olduğundan enteresan ve ilgi çekici gelmemeye başladı. Araçlar ilgimizi çekmediğinden konulara odaklandık, ayrıntılarda ilgimizi çeken birşeyler aramaya başladık. Bulamayınca da beğenmedik. Tokyo Drifti hatırlayın, 1. filmden sonra diğerlerinin arasından sıyrılan bir filmdi. Sebebi ise önümüze nispeten pek görmediğimiz bir şey olan drifti koymalarıydı. Nasıl ki ilk filmden sonra ülkemizde vinlyler, wide body kitler, aşırı beslemeler ön plana çıkmaya başladıysa Tokyo Driftten sonra da aynı durum ülkemizde drift için yaşanmaya başladı. Filmle beraber talep doğdu, arz oluştu.

Şundan son derece eminim. Serinin en beğenmediğimiz bölümünü F&F1 olarak yokluk içinde bulunduğumuz o dönemde izleseydik bir çoğumuzun ağzından sular akardı.

Kısaca kimseyi eleştirmiyorum. Ben de yukarıda saydığım sebeplerden dolayı ilk filmden aldığım hazzı diğerlerinden almadım. Görmediğimiz, alışmadığımız, doymadığımız bir şey önümüze sunulana kadar da o hazza erişmemiz mümkün değil.

Buğra A.
24-09-2009, 13:17
http://www.komikaze.net/cizerim/karikatur/5599481_cizerim525.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/8995/nnip2.jpg

Swift
24-09-2009, 14:06
son film berbatı bence tokyo drift tarzı birşey cekerlerse güzel olur fazla entrika olmicak

ulasstoprak
24-09-2009, 14:22
konu sıkıntılıydı hep daha güncel konulu bişeyler çekseler bari..İstermisiniz 5, seride rat style german style arablar olsun ... :D

elpadre
24-09-2009, 15:13
belkı lost gıbı dızı halıne gelebılır :)

onursumer
24-09-2009, 15:36
1ve 2 den iyisini çekemediler bence :)

::ZaFeR::
24-09-2009, 15:39
Tokyo Drift'in devamı olsun : ) I love Japonese Girls :p

yagizs
24-09-2009, 16:16
bıktık artık vin diesel'in tricepslerini kasıp paul walkerin dünya üzerinde bulunmayan bir polisi canlandırması sürekli modifiyeli arabaları filmde degisik haraketler yapmalarından ff serisinin kralı 1ncisidir gerisi tırt+1500, Tokyo Dorifto da iyiydi :D

CGTY
24-09-2009, 16:19
1ve 2 den iyisini çekemediler bence :)

2 çok patatesti bence. :D

Rome,Dome´un bu kadar çakması olabilirdi.

Bulut Y.
24-09-2009, 16:23
en güzeli 1 başkan siyah si coupeler ne öle yaa aaah aah :D

BlackEmperor
24-09-2009, 16:53
burda FF yapımcılarına sesleniyorum :D swap yapın rolling yapın type r cupra m3 başrolde olsun :D

Bestsi
24-09-2009, 16:55
O tokyo drift hayatımızı kararttı ya :D

Swift
24-09-2009, 16:58
O tokyo drift hayatımızı kararttı ya :D

nathalie kelley icin izlediğimi biliyorum o filmi :D bi ara foumuna çok takılıyodum o kadının sora birileri sardı xxx içerikler eklemeye basladı :hihih::hihih:

Agent
24-09-2009, 17:02
ashashahsa

FF5 te

Vti VS RS
TypeR VS Cupra

:D Gişe rekoru kırar sinema çıkışıda kavga çıkar :D

Killah
24-09-2009, 17:04
Abi zaten FF4 diye izlediğimiz film aslında Tokyo Drift'ten önce geçiyor.

Yani FF1,FF2,FF4,Tokyo Drift diye sıralanması gerekmekte. Çünkü biraz dikkatli izlediyseniz 3. filmde Han rolündeki arkadaşımız 4 te de oynuyor ve replikler falan zaten açıkça belirtiyorlar.

Bana sorarsanız tüm konu iç içe bir film olur gibime geliyor. Rom, Dom, Brian, Tej vb. hatta belki de Carter'ı bile koyabilirler. Çokta güzel olur senaryo güzelleştirilirse.

Killah
24-09-2009, 17:05
burda FF yapımcılarına sesleniyorum :D swap yapın rolling yapın type r cupra m3 başrolde olsun :D

Swap vardı be abi Tokyo Driftte. S15 motorlu Mustang :D

Swift
24-09-2009, 17:07
ashashahsa

FF5 te

Vti VS RS
TypeR VS Cupra

:D Gişe rekoru kırar sinema çıkışıda kavga çıkar :D

bence atmosferik arabalarla rolle cıkmalılar vin diesel kaybetmeli sora öğrensinki dier arabada twin turbo var :D dövsün o adamı sora

Swift
24-09-2009, 17:08
Abi zaten FF4 diye izlediğimiz film aslında Tokyo Drift'ten önce geçiyor.

Yani FF1,FF2,FF4,Tokyo Drift diye sıralanması gerekmekte. Çünkü biraz dikkatli izlediyseniz 3. filmde Han rolündeki arkadaşımız 4 te de oynuyor ve replikler falan zaten açıkça belirtiyorlar.

Bana sorarsanız tüm konu iç içe bir film olur gibime geliyor. Rom, Dom, Brian, Tej vb. hatta belki de Carter'ı bile koyabilirler. Çokta güzel olur senaryo güzelleştirilirse.

evet aslında filmleri veriliş sıraları yanlış hanh tokyoda çok deli seyler yaptıklarını duydum vs diyor tdnin sonunda vin diesel geliyor

TanerErbay
24-09-2009, 17:12
belkı lost gıbı dızı halıne gelebılır :)

alman araclari olsun

Melli senide alsinlar filmde oynatsinlar :) maksat aracina sponsor bulunsun

İbrahim Erdem
24-09-2009, 19:25
Tokyo drift güzeldi bence ilk 2 seriyi şimdi izleyince çok garip geliyor efektlerin yapaylığı yüzünden.TD teması değişik olunca daha çok ilgimi çekmişti. Diesel abi de sonda gelip karizmasını koymuştu.http://www.youtube.com/watch?v=yNG3pU6aBQ0

dındındındın dın dın dın dın :D

Mutu
25-09-2009, 08:54
Yeni filmde chet ismeti de bekliyorz :D:D

VVTL-i
25-09-2009, 09:06
ilk filmldeki supra vs ferrari sahnesini istiyoruz :P

mstpower
25-09-2009, 12:11
1 en guzeli idi işallah 5 de guzel olur

B.Aktepe
25-09-2009, 12:18
Swap vardı be abi Tokyo Driftte. S15 motorlu Mustang :D

rb26 motorlu :D S15 ten çıkma.

lucky Jackal
25-09-2009, 15:55
bence tokyo drift hepsinden güzeldi,telef etti hepimizi,önden çekiş arabamla her köşe başı el freni çekmeye çalıştım, RWD arabaların satışı patladı,herkes 200sx kovalamaya başladı,şahin ler donut şovlara başladı :) 1. filmin bıraktığı etki ise diğer arkadaşların dediği gibi o zamanlar o tarz modifiye ekipmanlarının veya arabalarının ülkemizde bulunması çok zordu,şimdi oturun seyredin size eski tadı vermiyecek.Ama tokyo drift daha çok japonyada bilinen bir sporu resmen bütün dünyaya ezberletti.Herkesi etkilemiştir eminim ki.Tokyo Drift tek olur bu ankette bence :D

DENON
25-09-2009, 16:18
bana kalırsa tokyo drıftın bıttıgı yerden baslar, çünkü tokyo drıft 4. bölümden sonrakı bır zamanda gecıyordu hatırlarsanız dom son sahnede bır amerıkanla gelıordu ve 4. bolumde oynayan han ısımlı vatandasın arkadası olarak dk ıle yarısmak ıstemıstı, bundan dolayı eger 5. bölüm çekılırse tokyo drıftle mutlaka baglantısı olur

MUGENPOWE®
25-09-2009, 16:26
turkıyede cekılırse eraya rol vermelerı lazım donut showları felan :D

Boost Up
25-09-2009, 16:29
turkıyede cekılırse eraya rol vermelerı lazım donut showları felan :D

Makas, donut, trafık herşey var :hihih:

Frid
25-09-2009, 19:19
bencede en iyisi tokyo drift ti.

5. seride başrolde kadınlar olmalı yardımcı oyuncular erkek olmalı diye düşünüyorum
asıl ilgi ozaman çekilir bence :D :D

merve
25-09-2009, 19:32
Aslında ilk filmi beğenip diğerlerini beğenmemize filmin konusundan ziyade bizim yaşantımızdaki değişiklikler sebep oluyor. Şöyle ki, ilk filmin çıktığı yıllarda swap, aşırı besleme, sayısız jant seçeneği, wide body kit çalışmaları, vinlyler, neonlar ülkemizde pek mevcut değildi. Hatırlayın o dönemleri, bugün sıradan bir jantçıya gittiğinizde görebileceğiniz 10-15 jant seçeneğinin yarısını o günlerde benim diyen tuning shopta ( zaten 1-2 firma vardı ) görmeniz mümkün değildi. Haliyle birçoğumuzda merak vardı ve hepimiz açtık, görmemiştik.

Aradan yıllar geçti, film sayesinde aç olan gençliğin talebi arttı. Talep doğrultusunda arz oluştu ve gördüğümüz şeyleri satın alabilecek seviyeye geldik. Bu seviye sonucunda da doyduk. Filmde gördüklerimiz ilk defa gördüğümüz şeyler değil, doyduğumuz şeyler olduğundan enteresan ve ilgi çekici gelmemeye başladı. Araçlar ilgimizi çekmediğinden konulara odaklandık, ayrıntılarda ilgimizi çeken birşeyler aramaya başladık. Bulamayınca da beğenmedik. Tokyo Drifti hatırlayın, 1. filmden sonra diğerlerinin arasından sıyrılan bir filmdi. Sebebi ise önümüze nispeten pek görmediğimiz bir şey olan drifti koymalarıydı. Nasıl ki ilk filmden sonra ülkemizde vinlyler, wide body kitler, aşırı beslemeler ön plana çıkmaya başladıysa Tokyo Driftten sonra da aynı durum ülkemizde drift için yaşanmaya başladı. Filmle beraber talep doğdu, arz oluştu.

Şundan son derece eminim. Serinin en beğenmediğimiz bölümünü F&F1 olarak yokluk içinde bulunduğumuz o dönemde izleseydik bir çoğumuzun ağzından sular akardı.

Kısaca kimseyi eleştirmiyorum. Ben de yukarıda saydığım sebeplerden dolayı ilk filmden aldığım hazzı diğerlerinden almadım. Görmediğimiz, alışmadığımız, doymadığımız bir şey önümüze sunulana kadar da o hazza erişmemiz mümkün değil.

son noktasına kadar katılıyorum :)

BaDCaT
25-09-2009, 19:38
5.filmde gerçek D1 pilotlarıda olsa ne güzel olurdu bide stig :D

Melih-Ö
25-09-2009, 19:42
4 hiç tat vermemişti valla 1.si en iyisiydi inş 1. gibi güzel olur :)

BlackEmperor
25-09-2009, 19:55

Ağzına sağlık güzel ve doğru bir tespit

HondatugraL
25-09-2009, 20:12
ff1 de honda crx bıle vardı :D heyyt be hatta beyaz delsol du :)

HüseyinTPL
25-09-2009, 21:35
filmin devamını azcık kestirebiliyorum dom otobüsten kaçırılır ve japonyaya kaçar ordan sonrası tokyo driftin devamı olur gibime geliyor...:D

B.Aktepe
25-09-2009, 21:55
f&f 2 deki arabalar çok iyiydi zamanına görede bence:)

http://benturner.files.wordpress.com/2009/06/ff2.jpg

http://www.allbestwallpapers.com/wallpaper/movie/image/2_fast_2_furious,_2003,_paul_walker,_mitsubishi_ev o.jpg

http://www.hamovhotov.com/picturegallery/images/wallpapers/movie_wallpapers/2_fast_2_furious_pearce.jpg

http://www.thewallpapers.org/wallpapers/1/167/thumb/600_2Fast%202Furious%20Wallpaper-Monica%20(1).jpg

http://www.desktoprating.com/wallpapers/movies-wallpapers-pictures/2-fast-2-furious-suki-movie-wallpaper.jpg

http://www.zastavki.com/pictures/1024x768/Movies_0-9_2_fast_2_furious_003227_.jpg

sıkıntıdan resim buldum:D

CGR328
25-09-2009, 22:10
en iyisi 1

HondatugraL
25-09-2009, 22:16
geçen hafta TNT de 2 yı vermıslerdı jenerık yazılarına yetişebıldım :D:D

Emir_b16a
25-09-2009, 23:27
ne farkederki nası olsa çıksa çoğumuz gidip izlicez bnce güzel otomobiller olan bi aksiyon filmi yapsalar abartısız sahnelerle çok güzel olur arabalar biraz daha geri plana aksiyonda da ayaklar yere bastımı çok şık bi film olur bnce

Hamster
25-09-2009, 23:32
Ben FF1'i de çok beğenmiştim,ama bunun yanında FF2'de hiç fena değildi.Ama artık abarttılar diyorum.Acaba bu sefer çekilirse konu ne olacak...

ef186
25-09-2009, 23:51
İlk sefer herzaman güzeldir :hihih:

Yekta
26-09-2009, 00:31
eva mendes tekrar oynasın da isterse miniyi kız arabası yapsınlar valla konu filan hiç farketmez :D

ef186
26-09-2009, 00:40
eva mendes tekrar oynasın da isterse miniyi kız arabası yapsınlar valla konu filan hiç farketmez :D

hahah olm mini zaten kız arabası :D hueuhuehue

Eva mendes için düşüncemiz aynı :D

Tuner
26-09-2009, 15:27
ayıp oluyor yengeniz hakkında konuşmayın

Ferhat_V
26-09-2009, 16:23
http://benturner.files.wordpress.com/2009/06/ff2.jpg

şu resmi masaüstü yapmıştım zamanında hastasıydım arkadaşlarla ne zaman buluşsak birinin evinde ff1 izler sonra civicle müziği açıp gezmeye çıkardık:hihih::hihih::hihih:

tokyodan sonra çıkan yeni film bence hiç güzel değildi bu son çekilecek olanda inşallah onunla alakalı olmaz..

cenk
26-09-2009, 17:32
FF1 ve tokyo drift güzellerdi

bilalMW
26-09-2009, 17:37
Umarım İngiltere'de çekilir. Time-Attack filan yaparlar bu seferde bi değişiklik olur. F&F-4'de zengin arabalar yoktu modifiye olsun sayı olsun. Biraz daha profesyonel olarak modifiye edilmiş araçlar elbette zevki attırır bence. :)