PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda TypeR fn2 vs. Astra Coupe Turbo

Almanci Tane-R
30-09-2009, 18:08
Honda TypeR fn2 vs. Astra Coupe Turbo
arkadaşlar bu tür roll videolarından nefret ettiğim için daha önce forumlarda hic roll videosu koymamıştım. bu benim forumlarda koyduğum ilk videolarım olacak :)
serdarın actığı 106-astra coupe turbo videosunun bizimle hicbir ilgisi yoktu fakat bu msj üzerine bize de cevap hakkı doğdu diye düşündüm :) ve bende bu videoları koydum. ii seyirler :)

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=37702&page=2

Veli doğru yolu buldu. Saçma sapan bi map vardı üzerinde. Astrayla denemelerde kaçta bastınız?Şimdi gördüm 1.vites. Astra 1 de tc ye takılı kalmış. 106 da güsel yürümüş maşalla. 2 ya da 3 te basma şansınız oldu mu hiç? FN2 Typer ı astra şu anda rahat geçio. ep3 cai, eksozt artı headerslıyla da 4 ten sonra 1 boy geçio. Ama bunnarı hep min 2 de roll da geçio. 1 de basarsa ancak 4 te yakalar.

http://videos.streetfire.net/video/Honda-TypeR-Fn2-vs-Astra_709867.htm
http://videos.streetfire.net/video/Honda-TypeR-fn2-vs-Astra_709859.htm

http://videos.streetfire.net/video/Honda-TypeR-Fn2-vs-Astra_709867.htm

http://videos.streetfire.net/video/Honda-TypeR-fn2-vs-Astra_709859.htm

onursumer
30-09-2009, 18:44
maşallah typere ;)

astra turbolar 2.0lt miydi ?

TaGo
30-09-2009, 18:45
evet 2.0lt ve 190hp

onursumer
30-09-2009, 18:48
burdaki coupe stock değil sanırım yazılım,eksoz vs 250hp si varmıdır ? oyleyse hiç yürüyememiş :)

type-RRR
30-09-2009, 18:51
burdaki coupe stock değil sanırım yazılım,eksoz vs 250hp si varmıdır ? oyleyse hiç yürüyememiş :)

öyle deme dostum type-r fanatiği damgası yersin ;)

Harunde
30-09-2009, 18:52
taner abi filitre sesi güzel gelmiş...
tüneli özledim :)

M3CSL
30-09-2009, 19:42
ne zamanın vıdeosu bunlar? astrada bıldıgım kadarı ıle specler devamlı degısıoda ondan dedım..

Almanci Tane-R
30-09-2009, 20:02
106 ile denenen gun oldu o videodaki specler ile ayni

Jam da Joker
30-09-2009, 20:18
FN2 Typer ı astra şu anda rahat geçio.

Videolarda rahat geçiyormuş gibi birşey göremedim ben :beuj:

M3CSL
30-09-2009, 22:14
106 ile denenen gun oldu o videodaki specler ile ayni

anladım, maşallah o zmn ama ustundekı parcaların hakkını veren bertone bole gıtmemeli..:confused: bı yerlerde bı sorunmu cıktı acaba bılemıorum o gun, ızmırde fena gıtmıyordu cunkı..

Almanci Tane-R
30-09-2009, 22:41
Valla sorun varmiydi yokmuydu bilemicem, vites kacti, erkenbasti, bozuktu, ayarsizdi bilemiyorum deneyelimdendi denendi buvideo gibi cok var bende

erh
30-09-2009, 22:47
aracta neler var bertonede?

Antalyalogy
30-09-2009, 22:52
MaşAllah araçlara..Pek FN2 videosu izleyemiyoruz.Bence çok hakkı yeniyor bu aracın...

M3CSL
30-09-2009, 23:00
erhan ko4 chıp fılan vardı galıba..

erh
30-09-2009, 23:16
orjinal turbosu zaten k04.. sadece chip varsa da yinede az gitmiş.. benzer bi denemeyi burda yapmıstık biz..

Muti
30-09-2009, 23:25
denenen 106 nın mod. ne vardı uzerinde
?

boosted_pug
01-10-2009, 00:02
sewiyorum k20 yi bertonenin daha ii gitmesini beklerdim

VeNoM_35
01-10-2009, 00:42
ankaradaki videoyu koysanıza allah aşkına sonra honda düşmanı oluyoruz, astra çip ve egzoz ile şefkadirin ep3 ayarında gitmiyormuydu yanlışmı hatırlıyorum?? bu araba gitmiyorsa astra gitmiyormu demek?

tolga900
01-10-2009, 00:43
ankaradaki videoyu koysanıza allah aşkına sonra honda düşmanı oluyoruz, astra çip ve egzoz ile şefkadirin ep3 ayarında gitmiyormuydu yanlışmı hatırlıyorum?? bu araba gitmiyorsa astra gitmiyormu demek?

katılıyorum kanka :D

SekoLive
01-10-2009, 08:16
direkt linki yokmu videonun?

GKS TypeR
01-10-2009, 08:27
MaşAllah araçlara..Pek FN2 videosu izleyemiyoruz.Bence çok hakkı yeniyor bu aracın...

forumdaki fn2 sahiplerinin çoğunu tanıyorum bizim video koymama sebebimiz bu işte
FN2 birini geçse geçtiği araba yürümüyor arızalıdır yok ankaradaki şöle yok izmirdeki böle, :confused:
FN2birine geçilse geçildiği araba çok iyi yürüyor :confused:
bi kişide çıkıp "video ortada ankara izmiri bilmem geçen geçmiştir demiyor" adam bertoneyi geçmiş videoyu koymuş tebrikler. :icon_tup:

GKS TypeR
01-10-2009, 08:31
Valla sorun varmiydi yokmuydu bilemicem, vites kacti, erkenbasti, bozuktu, ayarsizdi bilemiyorum deneyelimdendi denendi buvideo gibi cok var bende

aynen deneyelim dersin denersin. :icon_tup: bahanesi olan çıkmasın.

illegal
01-10-2009, 08:41

en doğru cevap verilmiş bu işlerde yan yattı çamura battı havamda değildim v.s. bahane olmaz FN2 üstünlüğü koymuş olayı bitirmiş söylenecek söz kalmamış :icon_tup:

BrakeHorsePower
01-10-2009, 09:04
Videoyu görmedim, fn2 yle veli bi çok kez denemiştir herhalde, eskiden fn2 geçio beni deodu, sonra ben geçiyorum deodu. En mantıklısı kendisinin foruma girip video koyması olacaktır herhalde. Böylelikle aydınlatmış olur bizi.

BrakeHorsePower
01-10-2009, 09:10
Veli arabasından extra olarak, büyük injector ve cooler u olan astra bertone.
http://videos.streetfire.net/video/TyperFan-vs-Astra-Coupe_189588.htm

Serhat Y.
01-10-2009, 09:16
güzel yürümüş fn2 tebrikler , bu bertone senin eski araç değilmiydi taner?

Almanci Tane-R
01-10-2009, 13:14
sağol serhat. bu benimki değil, benim eski bertone izmire satıldı

chiefkadir
01-10-2009, 14:03
ankaradaki videoyu koysanıza allah aşkına sonra honda düşmanı oluyoruz, astra çip ve egzoz ile şefkadirin ep3 ayarında gitmiyormuydu yanlışmı hatırlıyorum?? bu araba gitmiyorsa astra gitmiyormu demek?Yok öyle değildi. Astra'da büyük turbo,düzgün bir cai,komple egsoz,büyük intercol,turbo,egzantrik ve chip vardı ;)
Sadece chip+egsozlu hali ile çok fark oluyodu,
http://videos.streetfire.net/video/Fn2-Coupe-Ep3-Ctr_169149.htm

chiefkadir
01-10-2009, 14:09
Veli arabasından extra olarak, büyük injector ve cooler u olan astra bertone.
http://videos.streetfire.net/video/TyperFan-vs-Astra-Coupe_189588.htmYapma bro sadece enjektör ve coolermı 280Hp lik canavardı o :D
Elmayla armutu karıştırmasın arkadaşlar ;)
"Vmax RS Turbo
Vmax Intercooler
Vmax Remap
Vmax Precat
440ccm enjektor
Komple iskender usta ara borular.
HKS son susturucu"

http://www.sahibinden.com/evo280_astra_coupe_turbo_25_000tl_-69WQQaXQQ14727098WQQpXQQdisplayitem

SekoLive
01-10-2009, 14:12
videonun linkini kimse koymadı sanırım izleyemedim ama yazlanlara bakılırsa FN2 fena yapmış kimse yorum bile yazamamış :D

M3CSL
01-10-2009, 15:09
Yapma bro sadece enjektör ve coolermı 280Hp lik canavardı o :D
"Vmax RS Turbo
Vmax Intercooler
Vmax Remap
Vmax Precat
440ccm enjektor
HKS son susturucu"

http://www.sahibinden.com/evo280_astra_coupe_turbo_25_000tl_-69WQQaXQQ14727098WQQpXQQdisplayitem

genede yapılınca gıdıyormus ama dımı opel:rolleyes: hanı hantaldıkya yurumuyodukya:cool:

elpadre
01-10-2009, 15:35
masallah tayyara ıyı yurumus

deeperblack
01-10-2009, 15:41
Maşallahı var FN2 nin Güzel yürümüş.
Buarada FN2 videosu görememenizin cevabını GKS üstad çok net açıklamış...

erh
01-10-2009, 19:15
şefin koydugu videoda fn2 ile denemiştik bizim coupe turboyu.. FN2 nin o kadar yuklu bi coupe turboyu gecmesi cok cok cok zor bence.. videoda denedigimiz zaman bizim arbaamız henuz alınalı 3 gun olmustu..

chiefkadir
01-10-2009, 22:38
genede yapılınca gıdıyormus ama dımı opel:rolleyes: hanı hantaldıkya yurumuyodukya:cool:Her araba yapılınca yürür:icon_tup:

VeNoM_35
01-10-2009, 22:45
Yok öyle değildi. Astra'da büyük turbo,düzgün bir cai,komple egsoz,büyük intercol,turbo,egzantrik ve chip vardı ;)
Sadece chip+egsozlu hali ile çok fark oluyodu,
http://videos.streetfire.net/video/Fn2-Coupe-Ep3-Ctr_169149.htm

şimdi bu videoda astra çip ve egzoz dimi, sende neler var peki?

chiefkadir
01-10-2009, 23:03
şimdi bu videoda astra çip ve egzoz dimi, sende neler var peki?Fan typerda headers,cai,egsoz vardı ? Ne bekliyodun ki ?

VeNoM_35
01-10-2009, 23:05
Fan typerda headers,cai,egsoz vardı ? Ne bekliyodun ki ?

birşey beklediğimden sormadım, astra çip ve egzoz ile headerslı ep3 e bukadar tutunuyorsa fn2 yi çok çok rahat geçmeli bunu demek istiyorum, normali budur bence.

chiefkadir
01-10-2009, 23:20
birşey beklediğimden sormadım, astra çip ve egzoz ile headerslı ep3 e bukadar tutunuyorsa fn2 yi çok çok rahat geçmeli bunu demek istiyorum, normali budur bence.Fn2 stock fakat astra stock değil..Zaten astra copuenin stock hali yani 190 hp halini Fn2 rahat geçer ..Araba turbo egsoz ve chip ile mermi gibi oluyo ..Değerlendirmeyi neye göre yaptığımıza bağlı olarak o geçr bu geçer diyebiliriz

erh
01-10-2009, 23:32
bu videoda aracta chip vardı sadece.. ayrıyetten eksoz olarakta remus son susturucu var sasdece. hiçbir getirisi yok yani.. std coupe turboyu gecer fn2 ama, chipli coupeyi gecemez sanmıyorum..

BrakeHorsePower
02-10-2009, 11:39
Şimdi arkadaşlar, ben yalancı durumuna düşmüş olmak istemem.Veli aydınlatır astranın sahibi girerse foruma. Bu video bizim mapten önceki video olması lazım. Çünkü fn2 nin bizim mapten sonra geçmesi mümkün deil, ki zaten astranın sahibide eskiden denedik geçiodu deodu. Benim bildiklerim; bu eski denemeden sonra biz ayar verdikten sonra, tekrar denenmiş olması lazım fn2yle, astra geçti deniliodu çünkü. Bu doğru mu deil mi?En son deneme de hiç geçmedi mi astra? Ki normalinin de bu olması lazım. Yane olabilir bu, bi araba setup değiştirir ötekini geçer. Şimdi videoısunu izlediğimiz 106 ile 1 de roll yapıo de mi astra? 1 de ağır araba ve tc problemli araba, 106 yanından güselce uzuo de mi? Sonra 3 le beraber astra gelip, 4 le beraber herhalde 106ya bi 6boy atıo videonun devamını bilmioyurm, göremedim. E bu 106 da cooper s i geçio herhalde de mi? Cooper s le 2 de roll yapmışlar galiba 4 bitene kadar 106 hep önde? Buna göre 4 te astranın 106yı nasıl geçtiğini gördüğümüze göre, burdaki fn2 yle olan video bence%100 eski mapli videosu. Burda zaten hata şu veli o kadar çok kişiye kurcalatmış ki arabasını, videolar birbirine girmiş gibi. Bunnarda önemli deil beni ilgilendiren arabadaki gelişimdir. Geçme geçilme konusunda bi yannışlıklar var, veli ile yüzleşmek en doğrusu olacaktır.Denizli de galiba arkadaşların hepsi buluşup aralarında çözerler. Sonuçta hondalı arkadaş video koymuş ve bu video fn2 astrayı geçio. Bu arada fan typer da güsel giden arabaydı. 220-230hp vardı o zman herhalde tam emin deilim.

Pug
02-10-2009, 12:26
Ben birileriyle alakasi olsun dige video koymadim ki .. Muhabbet nedir.. Benim alakam nedir anlamadim simdi. Yani " serdar'in koydugu videonun bizimle bir alakasi yoktur " ne icin ozellikle soylendi anlamadim :soru:

Veli ile 2. vitestede denedik .. hatta FN2 OPel 106 3muz ayni anda da bastik .. Benim sanzimanim kisa oldugu icin kendi oranima gore konusuyorum.4 bitip tam 5 atarken gecmeye basliyorlar beni .. Velide ayni type r da ayni . Veli de vardi bunlarin videolari . Mini cooper ile 2'de deniyoruz 215'e kadar 5. vites bitiyo . 4'ten sonra Veli beni gecmeye devam ediyor 4 boylara kadar gidiyor .. ki normaldir direkt hacim giriyo araya ..

Almanci Tane-R
02-10-2009, 14:21
Şimdi arkadaşlar, ben yalancı durumuna düşmüş olmak istemem.Veli aydınlatır astranın sahibi girerse foruma. Bu video bizim mapten önceki video olması lazım. Çünkü fn2 nin bizim mapten sonra geçmesi mümkün deil, ki zaten astranın sahibide eskiden denedik geçiodu deodu. Benim bildiklerim; bu eski denemeden sonra biz ayar verdikten sonra, tekrar denenmiş olması lazım fn2yle, astra geçti deniliodu çünkü. Bu doğru mu deil mi?En son deneme de hiç geçmedi mi astra? Ki normalinin de bu olması lazım. Yane olabilir bu, bi araba setup değiştirir ötekini geçer. Şimdi videoısunu izlediğimiz 106 ile 1 de roll yapıo de mi astra? 1 de ağır araba ve tc problemli araba, 106 yanından güselce uzuo de mi? Sonra 3 le beraber astra gelip, 4 le beraber herhalde 106ya bi 6boy atıo videonun devamını bilmioyurm, göremedim. E bu 106 da cooper s i geçio herhalde de mi? Cooper s le 2 de roll yapmışlar galiba 4 bitene kadar 106 hep önde? Buna göre 4 te astranın 106yı nasıl geçtiğini gördüğümüze göre, burdaki fn2 yle olan video bence%100 eski mapli videosu. Burda zaten hata şu veli o kadar çok kişiye kurcalatmış ki arabasını, videolar birbirine girmiş gibi. Bunnarda önemli deil beni ilgilendiren arabadaki gelişimdir. Geçme geçilme konusunda bi yannışlıklar var, veli ile yüzleşmek en doğrusu olacaktır.Denizli de galiba arkadaşların hepsi buluşup aralarında çözerler. Sonuçta hondalı arkadaş video koymuş ve bu video fn2 astrayı geçio. Bu arada fan typer da güsel giden arabaydı. 220-230hp vardı o zman herhalde tam emin deilim.

bende 6 yıl astracoupe kullandım ve bu astracoupelerin ne olduğunu ne yapabildiğini bende çok ii biliyorum. velide bir ara nos vardı sadece o zamanlar gercekten çok ii gidiyordu. yalnış anlaşılmalar var sanırım o zaman bu olayda. çünkü velinin astracoupe cai li headersli eksozlu ep3 üde ne ikinin ne ücün ne dördün ne beşin sonunda hic gecemedi hep ep3 öndeydi. ep3 ün sahibi cihan arkadaşımızda daha önce de kırmızı vtec vardı ve astracoupeyi yine geciyordu.

http://www.youtube.com/watch?v=IiYGBP5DtJc

Almanci Tane-R
02-10-2009, 14:29
Ben birileriyle alakasi olsun dige video koymadim ki .. Muhabbet nedir.. Benim alakam nedir anlamadim simdi. Yani " serdar'in koydugu videonun bizimle bir alakasi yoktur " ne icin ozellikle soylendi anlamadim :soru:

Veli ile 2. vitestede denedik .. hatta FN2 OPel 106 3muz ayni anda da bastik .. Benim sanzimanim kisa oldugu icin kendi oranima gore konusuyorum.4 bitip tam 5 atarken gecmeye basliyorlar beni .. Velide ayni type r da ayni . Veli de vardi bunlarin videolari . Mini cooper ile 2'de deniyoruz 215'e kadar 5. vites bitiyo . 4'ten sonra Veli beni gecmeye devam ediyor 4 boylara kadar gidiyor .. ki normaldir direkt hacim giriyo araya ..

sakin ol istersen. sana bişey diyen yok. senin konuda söylendiği için ismin gecti o kadar. bu arada sen başka bir mesajında da aynısını demişsin ayrıca:".. 3.30 ile kafa kafaya giden type r ile zaten ben 4'un sonuna kadar gittim..."
sen hangi typerla dördün sonuna kadar beraber gidiyorsun?
hangi typer bu serdar merak ettim

Pug
02-10-2009, 18:00
Sakinim ben zaten .. problem yok yanlizca konuyu birden anlamadim .. " gene ne oldu " dedim kendi kendime ..Veli sen ben 3'umuz ayni anda 2. viteste bastigimizda o ***** aksam .. 4'um bitti siz gecip gitmeye basladiniz dogal olarak. ama bak ozellikle konusuyorum benim 4'um sizinkine nazaran daha kisa oldugu icin .. ben hicbir zaman o'nu gectim bunu gectim dige polimige girmedim.sizde beni tanimayan bir adam degilsiniz.Ha ben 4'un sonundayken belki siz 3'un ortasindaydiniz ona bisey diyemem .. Yada ben o aksami yanlis hatirliyorum .. Yada farketmez saxo ile denersiniz ona 1 boyum var benim o sekilde edin mukayese .. ama zamaninda yedigim ictigim adamlar ile simdi yok ben gectim o gecti yapacak degilim ..yanlis anlasilma olmasin.

BrakeHorsePower
02-10-2009, 18:51
bende 6 yıl astracoupe kullandım ve bu astracoupelerin ne olduğunu ne yapabildiğini bende çok ii biliyorum. velide bir ara nos vardı sadece o zamanlar gercekten çok ii gidiyordu. yalnış anlaşılmalar var sanırım o zaman bu olayda. çünkü velinin astracoupe cai li headersli eksozlu ep3 üde ne ikinin ne ücün ne dördün ne beşin sonunda hic gecemedi hep ep3 öndeydi. ep3 ün sahibi cihan arkadaşımızda daha önce de kırmızı vtec vardı ve astracoupeyi yine geciyordu.

isterseniz sizde buyrun gelin denizliye, hem sizi misafir edelim hemde canlı olarak araclarımızı tekrar deneyelim. gerekirse tekrar video cekelim biz her zaman denemeye hazırız

Bence de en mantıklısı öyle olacaktır çünkü bi yannış var ortada bu ay içinde izmirde olacağım specleri belli bi kaç araba olacaktır o zman daha net annaşılır, yoksa karışık cevaplar oluo kirletmek istemiyorum konuyu kolay gelsin...

chiefkadir
02-10-2009, 19:14
Ben bu videoyu yeni izledim,o astra turbo stock değilse çok kötü gitmiş bariz bir hata var onda mümkün değil o kadar geri kalması

Z20LET
02-10-2009, 20:40
Yapma bro sadece enjektör ve coolermı 280Hp lik canavardı o :D
"Vmax RS Turbo
Vmax Intercooler
Vmax Remap
Vmax Precat
440ccm enjektor
HKS son susturucu"

doğru demiş, kadir abi velinin arabada rs turbo var zaten. birtek enjektor ile cooler yok. Gerci oda satmış arabayi sanırım. Egsoz aynı sadece farkli kisi yapmıs. Konuya gelecek olursak, Fn2 typerin geçtiğini soyluyordu bundan onceki speclerinde, fakat map ve turbodan sonra cok rahat geçtiğini soyledi bize. ep3 ilede denk gittiklerini soylemişti. Zaten olması gereken sonuçta bu. Aksi oluyor ise bir sorun var demektir. Cunku daha once elli kere denendi. Bahsi geçen arabalarin gidişlerini ne yapilirsa nasil giderini hepimiz gördük. ayrıca denizli yazın çok sıcak :D

emreekin
02-10-2009, 23:59
sakin ol istersen. sana bişey diyen yok. senin konuda söylendiği için ismin gecti o kadar. bu arada sen başka bir mesajında da aynısını demişsin ayrıca:".. 3.30 ile kafa kafaya giden type r ile zaten ben 4'un sonuna kadar gittim..."
sen hangi typerla dördün sonuna kadar beraber gidiyorsun?
hangi typer bu serdar merak ettim

taner abi ben taraf tutmam biliyosun.kimseyle bi alıp veremedigimde yok.serdarı koruyomuş gibi olmasın ama abi şanzımanlar çok farklı...sen 3 ü bitirirken o 4ün ortasında belkide 4 ü bitirebilir..zaten son hızı210-220 falan....106yı görmeden tam bişey diyemiyorum tabi....videonuz varsa onuda koy göreyim abi..kral seni çok seviyo biliyosun :D

ve353
06-10-2009, 08:28
arkadaşlar selam ben geldim artık bu kadar laf olmuş bakayım dedim sayenizde üye oldum son noktayı koyalım artık bu videolar eski 106 ile olan yeni gerçek neyse herkes bilsin taner 6 sene turbo astra binmiş :) taner 1,6 100beygir olana bindi çakma turbo yani turbo astraya benim yanımda bindi neyse biz taner ve cihanla çok denedik ben geçtim onlar geçti hep muhabbetine denedik laf etmemiştik şimdiye kadar neyse artık bende arabamı sattım gerçi dizel corsa sport aldım artık ama genede yalan konuşulması canımı sıktı arkadaşlar yazmış ben arabamla çok oynadım çok sorun yaşadım dogru çok serviste görüldü aarabam dogru yalan degil neyse orjinal turbosu varken katlar iptalken ve sadece çip varken yeni typerı taner ilk aldıgında her seferde geçtim çok şahit var bunu tanerde biliyor kızların oldugu akşam taner dersem anlar sonra nos taktırdım arabanın beyninde sorun verdi intercoler borusu patlamış bunları hep biliyorlar beraber serviste bile bekledik taner ,cihan ,emre ,serdar vb arkadaşlarım neyse yatak sardı arabam çok ugraştım yani çok denedik yani sagolsunlar hep geldiler bende hep gittim onlar çagırdıklarında sonra vmax hakan abiyle tanıştık ümit kardeşimin turbosunu aldım çip yaptırmadım araba gene yürümedi yeni typer beni geçiyor diye ben söyledim hakan abiye ile konuştuk tech3 ile baktıgımızda beyin arızası oldugunu çiple çözülecegini söyledi ümite çip yaptıkları cihazı gönderdi sagolasınlar ümitte denizldeye geldi didime giderken çip yapıverdi arabam düzeldi arıza yakmadı sonra tanerle denedik akşam taneri çok rahat geçtim almancı taner kardeşim hatta dedi maşallah çok güzel olmuş kardeşim kazasız belasız bide cihanla deneyelim ona denk olmuş araban dedi tanerin yanında cihan vardı bekle bide eski typerla deneyelim dediler gidip alıp geldiler ben bekledim eski typerla da denk yürüdük 1boy bile olmadı bunu hakan abi ve ümit e söyledim bana veli platin buji al castrol 10 -16 yag al arabadaki yag kaçaklarını yaptır baskı balatanı degiştir araban dahada iyi olacak abi dedi sonra bunları yaptırdım ve bi akşam daha denemeye çıktık 4 araba eski typer yeni typer 206rc ve ben herkes arabada tekti 206rc ile yeni typer denedi eski typerla ben denedik gene aynı oldu ama arabam 08 barı geçmedi turbo emiş borusu takılı degilmiş ertesi gün cihanı aradam tekrar deneyelim diye arıza yanıyor deneyemem dedi normalde rs turbo 1,4 bar rahat basıyordu denemelerde 08 barda abartayım 1 boy vardı aramızda yani arabamda vmax çip ,vmax turbo , benzin regülatörü 4 barlık ,platin buji,vb turbom 1,4 bar basarken deneyemedik bende yalan yok neyse o tanerin ve cihanın böyle yapmasına çok şaşırdım yazık dicek sözüm yok artık bu arada mavi turbom ile eski typerla olan videoyuda koyuyorum 1den denedik street fire e izleyim bakalım maviş nasıl gitmiş neyse artık cevap yazmıcam izleyince herkes görecek gerçekleri neyse herkese kolay gelsin

abidin TYPE-R
06-10-2009, 08:38
fn2 ıyı yurumus masallah

Almanci Tane-R
06-10-2009, 09:09
arkadaşlar selam ben geldim artık bu kadar laf olmuş bakayım dedim sayenizde üye oldum son noktayı koyalım artık bu videolar eski 106 ile olan yeni gerçek neyse herkes bilsin taner 6 sene turbo astra binmiş :) taner 1,6 100beygir olana bindi çakma turbo yani turbo astraya benim yanımda bindi neyse biz taner ve cihanla çok denedik ben geçtim onlar geçti hep muhabbetine denedik laf etmemiştik şimdiye kadar neyse artık bende arabamı sattım gerçi dizel corsa sport aldım artık ama genede yalan konuşulması canımı sıktı arkadaşlar yazmış ben arabamla çok oynadım çok sorun yaşadım dogru çok serviste görüldü aarabam dogru yalan degil neyse orjinal turbosu varken katlar iptalken ve sadece çip varken yeni typerı taner ilk aldıgında her seferde geçtim çok şahit var bunu tanerde biliyor kızların oldugu akşam taner dersem anlar sonra nos taktırdım arabanın beyninde sorun verdi intercoler borusu patlamış bunları hep biliyorlar beraber serviste bile bekledik taner ,cihan ,emre ,serdar vb arkadaşlarım neyse yatak sardı arabam çok ugraştım yani çok denedik yani sagolsunlar hep geldiler bende hep gittim onlar çagırdıklarında sonra vmax hakan abiyle tanıştık ümit kardeşimin turbosunu aldım çip yaptırmadım araba gene yürümedi yeni typer beni geçiyor diye ben söyledim hakan abiye ile konuştuk tech3 ile baktıgımızda beyin arızası oldugunu çiple çözülecegini söyledi ümite çip yaptıkları cihazı gönderdi sagolasınlar ümitte denizldeye geldi didime giderken çip yapıverdi arabam düzeldi arıza yakmadı sonra tanerle denedik akşam taneri çok rahat geçtim almancı taner kardeşim hatta dedi maşallah çok güzel olmuş kardeşim kazasız belasız bide cihanla deneyelim ona denk olmuş araban dedi tanerin yanında cihan vardı bekle bide eski typerla deneyelim dediler gidip alıp geldiler ben bekledim eski typerla da denk yürüdük 1boy bile olmadı bunu hakan abi ve ümit e söyledim bana veli platin buji al castrol 10 -16 yag al arabadaki yag kaçaklarını yaptır baskı balatanı degiştir araban dahada iyi olacak abi dedi sonra bunları yaptırdım ve bi akşam daha denemeye çıktık 4 araba eski typer yeni typer 206rc ve ben herkes arabada tekti 206rc ile yeni typer denedi eski typerla ben denedik gene aynı oldu ama arabam 08 barı geçmedi turbo emiş borusu takılı degilmiş ertesi gün cihanı aradam tekrar deneyelim diye arıza yanıyor deneyemem dedi normalde rs turbo 1,4 bar rahat basıyordu denemelerde 08 barda abartayım 1 boy vardı aramızda yani arabamda vmax çip ,vmax turbo , benzin regülatörü 4 barlık ,platin buji,vb turbom 1,4 bar basarken deneyemedik bende yalan yok neyse o tanerin ve cihanın böyle yapmasına çok şaşırdım yazık dicek sözüm yok artık bu arada mavi turbom ile eski typerla olan videoyuda koyuyorum 1den denedik street fire e izleyim bakalım maviş nasıl gitmiş neyse artık cevap yazmıcam izleyince herkes görecek gerçekleri neyse herkese kolay gelsin

veli önce ne yazdığımı iyi oku arkadaşım. ben 6 yıl turbo astraya bindim gibi bir ifade kullanmadım:

bende 6 yıl astracoupe kullandım ve bu astracoupelerin ne olduğunu ne yapabildiğini bende çok ii biliyorum.

sadece astracoupe'ye bindiğimi söyledim. benim astracoupeyide forumdaki çoğu arkadaş bilir. hiç kimseye turbo dememişimdir. dergiye cıktığında bile 1.6 olduğu yazıyordu. ayrıca senin bindiğin astra turboyu ben 2002den beri biliyorum.
izmirde ve senden önce de neler gecirdiğini de senden çok ii biliyorum merak etme sen.
ayrıca sen hatırlıyorsan cihanın kırmızı vtec i bile gecemiyordun :)

daha sonra sen bizi gecebilmek için nos bile yaptırdın antalyada. bunu denizlide herkes biliyor. veli arkadaşım sen gecince sorun yok. ama biz seni gecince vites kacti, erkenbasti, arabam bozuktu, ayarsizdi diye işin icinden cıkıyordun. biz bu tür şeyleri eğlence olarak ve seni dost olarak gördüğümüzden hiçbir zaman dışarıya taşımadık. yazdığın gibi hep yanında olduk. ama sen ne yaptın: typerları sağda solda böyle gectim, şöyle gectim dedin herkese atıp tuttun. videolarımızı opeldeki kızlara bile izletiyordun :)
neyse yıllardır modifiye forumlarına üyeyim bu tür basit tartışmalara girmedim. bizi herkes bilir. gereksiz işlerle zaman gecirmeyiz.
o yüzden sen bizi gecmeye devam et veli arkadaşım :heyoo:
sen her zaman en büyüksün. nos velisin :icon_tup:

Fbc
06-10-2009, 09:18
Benim dediklerimin dışında birşey yokmuş gene anladık yani 4den sonra araban beni geçmedi, yazık denecek birşey yok velicim ben ne dediysem sende onu dedin şuan zaten, yeniyle denediğin akşam benle de denedin ben o akşam öndeydim, ondan sonra da bahsettiğin gibi birdaha denemedik, yalan yanlış birşey yok burda sorun da yok yani.

BrakeHorsePower
06-10-2009, 14:00
Benim dediklerimin dışında birşey yokmuş gene anladık yani 4den sonra araban beni geçmedi, yazık denecek birşey yok velicim ben ne dediysem sende onu dedin şuan zaten, yeniyle denediğin akşam benle de denedin ben o akşam öndeydim, ondan sonra da bahsettiğin gibi birdaha denemedik, yalan yanlış birşey yok burda sorun da yok yani.

şimdi hiç bi şey anlamadım bu olaylardan da, son yazışım bu konuya, yeniyle denediğin akşam benle de denedin derken o akşam ne oldu??? sonuç neydi yeniyle? biliosun herhalde bizlerle paylaşır mısın??

Almanci Tane-R
06-10-2009, 14:24
şimdi hiç bi şey anlamadım bu olaylardan da, son yazışım bu konuya, yeniyle denediğin akşam benle de denedin derken o akşam ne oldu??? sonuç neydi yeniyle? biliosun herhalde bizlerle paylaşır mısın??

siz daha önce şu şekilde bir mesaj yazdınız ve ben bu videoları zaten ondan sonra koydum:

Veli doğru yolu buldu. Saçma sapan bi map vardı üzerinde. Astrayla denemelerde kaçta bastınız?Şimdi gördüm 1.vites. Astra 1 de tc ye takılı kalmış. 106 da güsel yürümüş maşalla. 2 ya da 3 te basma şansınız oldu mu hiç? FN2 Typer ı astra şu anda rahat geçio. ep3 cai, eksozt artı headerslıyla da 4 ten sonra 1 boy geçio. Ama bunnarı hep min 2 de roll da geçio. 1 de basarsa ancak 4 te yakalar.

şimdi müsade ederseniz ben sormak istiyorum
bunu bu şekilde size kim söyledi? yalnış bilgi aktardı?

emreekin
06-10-2009, 14:35
velicim şu videoların linkini koysana bi bakayim...mavinin demişsin ya

Almanci Tane-R
06-10-2009, 15:24
velicim şu videoların linkini koysana bi bakayim...mavinin demişsin ya

bende o mavi astra turbonun videolarıda var bir tanesini paylaşayım

http://videos.streetfire.net/video/Corsa-OPC-vs-Mavi-Astra_711270.htm

http://videos.streetfire.net/video/Corsa-OPC-vs-Mavi-Astra_711270.htm

ve353
06-10-2009, 17:24
mavinin bu tc kapalıyken :) açık olan var ona bakın bide http://videos.streetfire.net/video/astra-turbo-mavi-eski_711238.htm

ve353
06-10-2009, 17:34
taner mavi astrayı corsa ops geçtimi güldürme beni o kadar şahit vardı ogün yanımda orkun oturuyordu arkadan volkan , necati geliyordu denedikten sonra sen demedinmi bu arabaya bin kardeşim maşallah bu araba süper diye hatta sarı 106gti ı aramadıkmı gel deneyelim diye sende aradın onlarda ordaydı onlarda gördü opel astra beyaz bizi takip ediyorlarmış şevkide vardı sen onuda geçersin demedinmi ? varya yazık belli senin nasıl oldugun bu saatten sonra gerek yok dicek sözüm yok size

Almanci Tane-R
06-10-2009, 17:34
açık olan tc değilide nos olmasın :)

Almanci Tane-R
06-10-2009, 17:36
taner mavi astrayı corsa ops geçtimi güldürme beni o kadar şahit vardı ogün yanımda orkun oturuyordu arkadan volkan , necati geliyordu denedikten sonra sen demedinmi bu arabaya bin kardeşim maşallah bu araba süper diye hatta sarı 106gti ı aramadıkmı gel deneyelim diye sende aradın onlarda ordaydı onlarda gördü opel astra beyaz bizi takip ediyorlarmış şevkide vardı sen onuda geçersin demedinmi ? varya yazık belli senin nasıl oldugun bu saatten sonra gerek yok dicek sözüm yok size

foruma ilk ben mi yazdım astra turboyu geciyorum diye???
typerları geciyoruz diyen siz değilmisiniz

ve353
06-10-2009, 17:38
tamam çok para vermiş olabilirsin arabana herkes biliyor ama yeni typerın nasıl oldugunu sen burada neyi ispatlamaya çalışıyorsun arızalıyken astra turboyu geçtin tamam koy videolarını takılmaya devam et herkes gerçekleri biliyor gerek yok bu saatten sonra hadi hayırlı işler

ve353
06-10-2009, 17:39
mavide hiç nos olmadı bunu sende biliyorsun *** atmaya gerek yok ben kırmızıya takıncada söyledim olsaydı ondada söylerdim benim oram buram oynamaz neyse o

Almanci Tane-R
06-10-2009, 17:41
veli aşağıdakilerini sen yazmadın mı?

arkadaşlar selam ben geldim artık bu kadar laf olmuş bakayım dedim sayenizde üye oldum son noktayı koyalım artık bu videolar eski 106 ile olan yeni gerçek neyse herkes bilsin taner 6 sene turbo astra binmiş :) taner 1,6 100beygir olana bindi çakma turbo yani turbo astraya benim yanımda bindi

yok çok para sende var. sen turbo ben 1.6 sını binebildim kusura bakma :)
sende hem kırmızısı vardı hem de mavisi. allah daha çok versin arkadaşım
gözümüz yok.
yani bizimle dalga gecende sensin. çakma turbo falan :)

ve353
06-10-2009, 17:48
taner uzatmayalım artık kapat şu konuyu ozaman biz muhabbetine yapıyorduk denemeleri sen beni geçtin ben seni geçtim oldu bitti varmı kimsede madalya gerek yok artık ben çıkıyorum iyi akşamlar

Almanci Tane-R
06-10-2009, 17:50
taner uzatmayalım artık kapat şu konuyu ozaman biz muhabbetine yapıyorduk denemeleri sen beni geçtin ben seni geçtim oldu bitti varmı kimsede madalya gerek yok artık ben çıkıyorum iyi akşamlar

bence de uzatmayalım. 30 yaşına geldik. yaptığımız muhabbete bak
ii akşamlar

taytay
15-10-2009, 23:06
astrayla ne zaman denendiyse hep bozuldu yada nosu bitti :)