PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : msn sorunsalı

buraek4
04-10-2009, 23:03
arkadaşlar 2 gündür msn problemi yaşıyorum..messengerı açıyorum 10 sn sonra tak kapanıyo kendi kendine sürümüde yükselttim ama değişmedi..araştırdım bu konu ile ilgili birşeyde bulamadım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi bana

mrtngn
04-10-2009, 23:07
Forumu biraz arastırsaydın bulurdun böle bi konu...Son sürümde yasanan bi sorundu bu bahsettigin olay..Arkadasımın nilgisayarındada aynısı oldu...Combofix'i kur bilgisayarına...Sonra yeniden baslatıcak bilgisayarı bide öle dene bakalım..

buraek4
04-10-2009, 23:09
Forumu biraz arastırsaydın bulurdun böle bi konu...Son sürümde yasanan bi sorundu bu bahsettigin olay..Arkadasımın nilgisayarındada aynısı oldu...Combofix'i kur bilgisayarına...Sonra yeniden baslatıcak bilgisayarı bide öle dene bakalım..

baktım ama göremedim arama butonundada çıkmadı maalesef...bu combofix ne programıdır ne işe yarıyo acaba ??

levent
04-10-2009, 23:22
seni engelledim hayatın karardı sanırm kanka :D (şaka)

valla baya karışık bi olay, kullanıcılar > appdata > microsoft > windows live contacts ın içini boşaltıp ta dene ;)

mrtngn
04-10-2009, 23:24
baktım ama göremedim arama butonundada çıkmadı maalesef...bu combofix ne programıdır ne işe yarıyo acaba ??

Virüs programlarının bulupta silemedigi zararlı dosyaları vs siliyo diyim sana ben..;)

2 bilgisayardada bu sekilde çözüldü sorun;)

buraek4
04-10-2009, 23:24
seni engelledim hayatın karardı sanırm kanka :D (şaka)

valla baya karışık bi olay, kullanıcılar > appdata > microsoft > windows live contacts ın içini boşaltıp ta dene ;)

hallettim kanka sağolsun arkadaşın önerdiği program işe yaradı sorunsuz bağlantı şuanda :D:D

buraek4
04-10-2009, 23:25
Virüs programlarının bulupta silemedigi zararlı dosyaları vs siliyo diyim sana ben..;)

2 bilgisayardada bu sekilde çözüldü sorun;)

çok teşekkürler halloldu problem

mrtngn
04-10-2009, 23:31
Sorun çözüldüyse sevindimm;)