PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Src belgesi alacağım.?

YavuzNaz
07-10-2009, 14:45
Konuyu nereye acayım bilemedim src belgesi almak istiyorum daha önce forumdan bir arkadaşla görüşmüştüm numarasını kaybettim yardımcı olcak biri veya tanıdıgı olan varsa memnun olurum.

onursumer
07-10-2009, 17:14
anıl arkadaşımız vardı surucu kursu hakkında konu açmıştı oysa bende konuşmuştum

AnıL doğru

0533.433.54.35

konusu burda

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=30147&highlight=motorsiklet+ehliyeti

_Burak_
07-10-2009, 17:26
Şu an için bekleyin
srclerin hepsi muallakta
bizde ticari taksi ticari minibüs falan var
normalde eskiden ticari taşıt kullanma belgesi olmadan kullanamıyordunuz
fakat bu belirsizlikten bu yana bizde beklemedeyiz
iyiki erken almamışız diyoruz
bence sizde acele etmeyin pek

tezcan8514
07-10-2009, 22:27
Ben başvuralı 1 sene oldu,hala gelmedi :mad:ücretini falan da yatırdım ama src kartı hala basımda :Deli:bekliyoruz bakalım
Burdan detaylı bilgi edinebilirsin

http://ubgup.gazi.edu.tr/default.aspx

YavuzNaz
07-10-2009, 23:27
ben zaten muafiyet kapsamı dışında kalıyorum E sınıfı ehliyetim eski olmadıgı için sınav ve egitim alarak src belgesi almam gerekiyor en kısa zamanda ticari amaclı mal tasıyorum sehirler arası ubgup a evrak gonderen biçok arkadasım var sonucsuz kaldılar. ben kurslar aracılıgı ile alacagım.

Ahmet_28
07-10-2009, 23:30
ben zaten muafiyet kapsamı dışında kalıyorum E sınıfı ehliyetim eski olmadıgı için sınav ve egitim alarak src belgesi almam gerekiyor en kısa zamanda ticari amaclı mal tasıyorum sehirler arası ubgup a evrak gonderen biçok arkadasım var sonucsuz kaldılar. ben kurslar aracılıgı ile alacagım.

bende tır şoförüyüm src belgem eski firmama geldi gidip almadım bile duruyor öyle.soran yokki neden acele ediyosun gerek yok yani

_Burak_
07-10-2009, 23:39
zaten %90 iptaller
sistem olmadı oturmadı
başka birt şey olacakmış yerine öyle deniyor

YavuzNaz
08-10-2009, 17:31
bende tır şoförüyüm src belgem eski firmama geldi gidip almadım bile duruyor öyle.soran yokki neden acele ediyosun gerek yok yani

benim acelem yok çalıştıgım işyeri sıkıştırıyor.